ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Polish Divisions#4 - Ruszamy 2 maja!

nie, 01 maj 2005 20:50:20 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena


Tak dobrze widzicie! Już 2 maja(jutro) rusza czwarta edycja ligi Polish Divisions. W dywizji 1 oraz 2 wszyscy potwierdzili swój udział z wyjątkiem nxs, które zrezygnowało z udziału w zmaganiach. Natomiast w trzeciej, jeden klan LotB, nie zrobił tego w wyznaczonym czasie, dlatego ich miejsce zajął team majestic. Jak się nieoficjalnie dowiedziałem drużyna LotB upadła. Już jutro rusza 1 kolejka, która potrwa 7 dni. Jak mówi nowy punkt w regulaminie, klany muszą rozegrać wyznaczone spotkanie w tym terminie. Terminarze są już rozpisane dlatego zapraszam do ich przeglądania: 1 Dywizja,2 i 3. W pierwszej kolejce zobaczymy zmagania klanów na mapach: pro-q3dm6 i ospdm15rc3. Na pewno nie zabraknie emocji! Życzymy powodzenia. Poniżej podaje jeszcze raz poszczególne dywizje, nieznacznie pozmieniane.

edit: Prosimy klany sYnth, 666, sH, [t] i xF. o zarejestrowanie się w dziale klany na ORGu!

Dywizja 1:

666

death

dx

ff

h'

P!

pa1n

sYnth

t5

tbo

Dywizja 2:

af

be

bfc

dk

apoc

r5

raGe

rk

sH.

[t]

Dywizja 3:

c4

cK

pB

uK

onyx

cB

ES

pds

xF.

m

MaS | 2005-05-01 21:01:26 +0200

No i gitara :D

Pawuj | 2005-05-01 21:17:01 +0200

jo :)

teo | 2005-05-01 21:51:37 +0200

no... ;-) wkońcu to rusza ;D

teo | 2005-05-01 21:51:38 +0200

no... ;-) wkońcu to rusza ;D

edit: ups kliknołem 2 razy ;q

Gravatar

Free | 2005-05-01 22:06:51 +0200

na mAila a nie " meila"

btw. rAil a nie reil

:[

pepz | 2005-05-01 22:19:11 +0200

lotb nie potwierdzilo a poc gra, wiec nie wiem ocb ;d

cocaine | 2005-05-01 23:09:11 +0200

gl misie :o

March | 2005-05-01 23:09:55 +0200

moim zdaniem granie mapy ospdm15rc3 jest zlym pomyslem. Mapa ta nie jest grana praktycznie na zadnych turniejach i granie na niej bedzie sprawiala meke poniewaz praktycznie zaden klan w polsce nie umie jej grac. Nie lepiej by bylo podszkolic sie na innych mapach zastepujac osp15? lepiej trenowac to, co moze sie przydac w przyszlosci :)

oczywiscie to jest moje zdanie ;-)

*Luk4S* | 2005-05-01 23:18:50 +0200

smiech na maxa uk w 3 lidze zajebiscie a tak bez obrazy klan af w 2 i klany z ktorymi w 80% wygryway tez sa w 2 lidze troche jest besnsu granie w 3 lidze gdyz juz wczesniej klan uk gral 2 razy w lidze PD to ja nie wiem czemu jesr nadal w ostatniej lidze a klan tbo juz jest w 1 a jak zaczynali w Pd to na 4 ligi trafil odrazu do 3 a juz teraz znalazl sie w 1 szybko awansaowali jak to mozliwe moze ktos mi to wytlumaczyc?!!??!

cocaine | 2005-05-01 23:25:13 +0200

normalnie nie... jeest sobie tbo w 3 lidze i w nastepnym sezonie jest w 1 lidze, proste... sie gra sie umi ! :d

Pionier | 2005-05-01 23:40:50 +0200

a ja musze powiedziec ze synth w pierwszym meczu pd ma wpierdol:) a ospdm15rc3 rox:> i jest grana!:>

eng | 2005-05-01 23:41:05 +0200

"March : moim zdaniem granie mapy ospdm15rc3 jest zlym pomyslem. Mapa ta nie jest grana praktycznie na zadnych turniejach i granie na niej bedzie sprawiala meke poniewaz praktycznie zaden klan w polsce nie umie jej grac."

czy ja o czyms nie wiem ? Moim zdaniem zlym pomyslem jest granie :nieznammapy6, a co do osp15 i poq3dm5 wczesniej to nie pamietam zeby pa1n tam przegralo , wiec siorbaj pytonga :)

akk0 | 2005-05-01 23:54:55 +0200

lukas przestan już bo to i tak nic nieda, tłumaczyłem Ci na gg więc po co tu jeszcze wypisujesz, że niewiesz o co chodzi?

nbr1 - tbo zaczynało od 3 ligi, awansując do 2 i teraz do 1

XMATbyQ | 2005-05-01 23:56:17 +0200

hmm to to apoc gra czy nie w końcu...

mapy są ok, zwłąszcza osp15 więc wara :>

no pain ciekawe jak se (po)radzicie w tej ekstraklasie :P, czy będzie ciekawie czy też nie...

uk - no coments - poczytajcie regulamin i troche przypomnijcie sobie taki np klany jak BaD i jego historie w pd...

zdrav

Gravatar

def | 2005-05-02 00:08:51 +0200

lukas odpierdol sie od af, bez obrazy
po 1. naucz sie czytac, polecam elementarz dla 1 kl., mam ’panda lekarz’ - duzo obrazkow, spodoba ci sie, pozycze. Pozniej z nabyta wiedza czytaj regulamin PD (powoli, ze zrozumieniem).
po 2. czym niby uk bardziej sobie zasluzylo na gre w 2 lidze od af? grali w pd? z jakim skutkiem? my skonczylismy 4 lige nie odstajac od czolowki, a wy z jakim wynikiem i co skonczyliscie? nie jest to co prawda imponujace osiagniecie af, ale przynajmniej pokazalismy ze gramy do konca.
po 3. bujaj sie
po 4. jednie apoc ma prawo do klutni o 2 lige, bo im sie faktycznie nalezy

fiszon | 2005-05-02 00:12:50 +0200

no i tez apoc gra w drugiej lidze juz :) a to ze sie niby rozpadlo klan to jest nowina dopiero ;)

cmx | 2005-05-02 01:55:38 +0200

wszystkie klany z 4 ligi, sa w 2, oprócz cK, wszystkie co zostały są w 2... tylko nie cK, to by wypadało podkreślić...
a na koniec cK miało 1 pkt. mniej niż af, żeby niemówić że cK to wogóle nic niewygrali :P ( i zeby niebyło to nie jest to w zaden sposób jakikolwiek atak w kierunku klanu af, jest to tylko przykład wzięty z końcowej tabeli PD>>Div #4)

akk0, poczytaj sobie na waszej stronie PD :)
www.q3arena.gry.imro.pl/pd/?id=1&oddnia=1091311200&dodnia=1115071199

Lista zapisanych!

Czarne Pantery - P!Taboo - tboTeutonic Knights - cknoxis - nxsterminators - [t]The raGe - raGeArmagedon Wariors - awAssault Force - afFoze - f/Lords of the Board - LotBDeath Kings - dksYnthesis - sYnth (?!)apocalypse squad - apoc

-2 dywizja:

clan Białystok - cBgreen power - gph00ligans - hpa1n - pa1nsupreme Hustlaz. - sH.w dupe hej - wxeno Fusion - xF

Koniec zapisów
2nd division
Bow and Die
clan Bialystok
green power
h00ligans
pa1n
supreme Hustlaz
sYnthesis
Taboo
w dupe hej
xeno Fusion

Tak więc sam widzisz, taboo zostało przydzielone odrazu do 2 ligi, nie był to awans z roku na rok...

*Luk4S* | 2005-05-02 01:56:42 +0200

co za debile tutaj pisza @#$% ej jakbyscie nie wiedzieli to @#$% powiem jeszzce raz uk juz gralo 2 razy w lidze PD @#$% a jakim cudem tbo awansowalo jak jeszzce nie grali ?!?!!?!? jakos nie mozliwe co?acha to oni juz przed startem awansowali zajebiscie max wez przestan akko ty mi tlumaczysz ze uk nie gralo jak nie gralo jak gralo 2 razy!! wiec to pomysl troche annie piedolisz besensu

cmx nie ma sensu tego pisac debile nie zrozumia tego poprostu ktos jest glupi i tyle powiem na tym koniec
karac plebs :ASD

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-05-02 02:09:31 +0200

Pionier:
a ja musze powiedziec ze synth w pierwszym meczu pd ma w****l

dowcip na średnim poziomie ...

Pawuj | 2005-05-02 08:37:13 +0200

Jakoś nie przypominam sobie żeby uK grało w ostatnim sezonie :)

eXe|Korol | 2005-05-02 08:58:26 +0200

pozabijajcie sie o lige

żeton | 2005-05-02 09:22:30 +0200

lukas i po co pokazujesz ze jestes dzieckiem przemylicz to ! jesli jestescie klanem dobrym (skillowo) to z sezonu na sezon przejdziecie wyzej , ja jestem od 1 edycji pd i caly czas bylismy w 3 lidze (be ;*) bylismy jej weteranami i zyjemy , nie pokazuj ze stac Cie tylko na bluzgi peace ! btw. pawuj znow razem

Pawuj | 2005-05-02 09:43:04 +0200

clon3 no tak znowu razem ale to się może zmienić :D

szłem | 2005-05-02 09:48:49 +0200

w 3 lidze sa lepsze klany niz w 2 .

spojrzmy :

af gorsze od c4
be lepsze od cK
bfc równe pB
dk równe uk
apoc gorsze od onyx
r5 gorsze od cB
rage lepsze od es
rk rowne pds
sh rowne xf
WOLNE MIEJSCE SIABADABABDA

nie ma co plakac ze jest sie w 3 a nie w 2.

*Luk4S* | 2005-05-02 10:02:00 +0200

tak ja to wszystko rozumie ale niech mi nikt nie mowi ze uk nie gralo w lidze pd gralo tylko byly problemy i odpadlismy i to w 2 zezonach gralismy ale widzisz be jest w 2 lidze:P:P ale dobra nie bede juz o tym gadal na to wyglada ze tak ma byc :(:(

gu4rd | 2005-05-02 10:14:25 +0200

Bosz grajcie pokazcie ze jestescie kozakami i awansujcie do 1 ligi i ownujcie wszystkich. Po co to sie klocic wyjdzie caly Wasz skill na meczu i wtedy sie okaze kto jest mastah i kto zasluguje na lige wyzsza. Orgi tak ustawili i macie sie sluchac nie pasi to sie wypisac... koniec przekazu.

PeterSchiff | 2005-05-02 10:23:02 +0200

psych skad wiesz ze apoc jest gorsze od onyx skoro jeszcze z nimi nie gralismy? a tak swoja droga to apoc jeszcze nigdy nie gralo najmocniejszym squadem chyba ;p

Pawuj | 2005-05-02 10:31:24 +0200

lukas wygraj z nami jak mamy pierwszy skład to ci zrobie laske :>

q3arena.gry.imro.pl/board/?action=post&fid=147&tid=16796 !! :>

MaS | 2005-05-02 10:51:48 +0200

Ja tam uważam, że uK zasługuje na 2 lige...

Pawuj | 2005-05-02 10:56:05 +0200

uK dobrze gra i zasługuje na 2 lige, tak samo jak ES i cB ale regulamin to regulamin :)

akk0 | 2005-05-02 10:58:16 +0200

A ja tam myślę, że TEMAT JEST ZAMKNIĘTY. Lukas Twoje komentarze są nie poziomie 13-latka. Zastanów się co sobą reprezentujesz. I tak to nic nieda to po co dalej drążyć. Grajcie i awansujcie. Wtedy będziecie mieli regulaminowy awans i nic nie będzie mogło go zniszczyć:> A, że uK zasługuje na 2 lige, może nawet na 1 to każdy wie, jednak regulamin jest regulaminem. pozdro:>

sYnth|baal | 2005-05-02 11:11:21 +0200

Powiem to tak . Co z tego ze grałeś w PD 2 razy mogłeś grać i anwet 1000 razy synth sie raz wypisało i zostali wyrzuceni do dalszej ligi mimo tego że reprezentują wysoki poziom. Tak samo z wami wypisaliście sie z problemów jakis tam które nikogo @#$% nie obchodzą więc startujecie zaś od początku wasz problem jak ludzi w klanie utrzymać nie potraficie :>

cocaine | 2005-05-02 11:28:40 +0200

akk0 w moim komentarzu nie było złośliwości, poprostu napisałem ze gracie w 1 lidze zasłużenie, bo jestescie dobzi, tzn mixer sux ale reszta bedzie :D
pzdr ;*

l1nk | 2005-05-02 11:29:05 +0200

dobrze mowi, polac mu :)

Gravatar

speedii | 2005-05-02 11:55:48 +0200

ZIK to moron itp itd jezdze po nim jak po lysej kobyle

Gravatar

c-load | 2005-05-02 12:16:06 +0200

fan, mi tam dowcip sie spodobal ;D

kood | 2005-05-02 12:34:57 +0200

i tak mm wygra PD ^^!

ramm | 2005-05-02 12:36:32 +0200

mówisz ze masz jakies kontakty z łysymi kobyłąmi ? auuu

MisieX | 2005-05-02 12:43:41 +0200

A ja powiem tak. Bad musiało grać w 4 lidze i jakoś nie płakali, mimo ze poziomem byli w 1 lidze. Np. takie Pantery zaczęły od razy od 3 ligi w poprzedniej edycji (a nie 4) a teraz są juz w 1, czyli skaczą co druga dywizje. Mój klan zaczął od 4 dywizji, z której awansował do 3 a następnie do 2. Mysle, ze nie ma sie co pluć. Jeśli ktoś zasługuje, to prędzej czy później dotrze do ligi odzwierciedlającej poziom klanu. Jesli nie to spadnie. Koniec kwestii.

Psychic: daruj sobie metkowanie klanów, w stylu x lepsze od y, a równe b bo sie mozesz bardzo zdziwić.

EDIT: ten post nie maił na celu obrażenia/urażenia kogokolwiek

Mav_8217 | 2005-05-02 13:25:25 +0200

imo grupy są ok. Widzę jeden czy dwa bardzo małe wyjątki, ale nawet ich nie ujawniam, bo to tylko i wyłącznie moje subiektywne zdanie, które i tak nic nie zmieni ;)

Lukas - gg. Pamiętaj, że każdy gracz jest wizytówką swojego klanu. Jeśli ty (specjalnie z małej litery, poczytaj sobie jak piszę do innych) reprezentujesz swój, to na pewno nie zasłużyliście sobie na wyższą div.

wishoza | 2005-05-02 13:40:51 +0200

Mav hehe wiedziałem, że co jest nie tak :) czytam czytam i nagle " Jeśli ty " troche się zdziwiłem, ale już przeczytałęm wytlumaczenie hehe :D Szacuneczeka dla c ... tfu tfu Ciebie heh ;) Lukas faktycznie robisz gó wniane rozpierduchy ... chodź nie powiem nic złego o Tobie, bo to normalne, że "ojciec martwi się o swoje dzieci", tylko mógłbyś już skończyć, bo dziwnie to troche z boku wygląda ;) Pozdro ; >

Pionier | 2005-05-02 14:15:33 +0200

a ja powiem ze z tych wszystkich druzyn dziwi mnie tylko obecnosc tboo w 1lidze... ale z drugiej strony kto za nich?:>

szłem | 2005-05-02 14:41:32 +0200

miexiex pantery sa teraz w 1 bo r5 jest w 2 : ]

tzn ’mialy przechodzic 2 pierwsze + 3 w barazach a wy zajeliscie dalej niz 3 miejsce wiec niby nie powinniscie przejsc ale klanow bylo malo wiec jestescie w 2 a my za to ze bylismy pierwsi dostalismy bonus i jestesmy w div. 1

Gravatar

c-load | 2005-05-02 16:26:33 +0200

juz klan zarejestrowalem :P

markolm | 2005-05-02 17:51:32 +0200

666 synth i uk zatwierdzilem juz. Czekam na reszte

MaS | 2005-05-02 18:04:53 +0200

Ej, ej ! Od Panter to 3 chuje w bok :E

7328221o | 2005-05-02 18:21:42 +0200

Co do nas, czyli do klanu P!. Nikt z nas nie zabiegałbyśmy byli w 1 dywizji. To jest jedynie gest organizatorów, że nas tam usadowiono. Więc nie rozumiem tych komentarzy, co do naszej obecności w elicie. My moglibyśmy grać w 2 dywizji i nie było by to dla nas wielkim szokiem, żalem itp. A to, że tak się stało, że przeskakujemy, co sezon o dwie dywizje to tylko nasze szczęście i oczywiście koperta dla kochanego i wspaniałego akko i pepe. Ps. A Tobie Mas, co odbiło zachowuj się kurcze. :P

THRAWN | 2005-05-02 19:09:57 +0200

ehehehehe ]:=o

MisieX | 2005-05-02 19:58:54 +0200

Ja nie mówie, że nie zasłużyliscie albo ze źle gracie. Chodziło mi jedynie o to, zeby ukazać, ze przerozne moga byc sciezki klanów przez dywizje, ale nie ma sie co pienić, bo predzej czy później sie dotrze gdzies tam :)
Peace

*Luk4S* | 2005-05-02 23:19:21 +0200

przeciez juz napisalem ze juz jest wszytko jest ok tylko troche zaragowalem tak jak napisali martwie sie o swoje dzieci :ASD a juz nie bede komentowal tych wypowiedzi typu 13 latka bo to moge tylko na nie odpowiedziec Tak
Karac Plebs.

eng | 2005-05-03 01:37:22 +0200

polej ktos , bo mi zaschlo w gardziolku :{

sYnth|Bubu | 2005-05-03 11:34:23 +0200

uK umiejetnosciowo napewno sie nadaja do 2...
Moze ktorys klan zrezygnuje nie chcac dostawac batow to by uK wszelo wtedy :>

A w CKL uK najprawdopodobniej wygra swoja grupe :>

*Luk4S* | 2005-05-03 16:41:32 +0200

no tak raczej wygramy bo z ff dostalismy w/o a takto byloby ciezko pozdrawaiam :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63