Polish Divisions#4 - zapisy!!!
pon, 25 kwiecień 2005 15:51:29 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena

Ostatnio mogliśmy zauważyć pewien ruch w kierunku organizowanych lig dla polskich klanów. Lecz, to nie koniec niespodzianek, bowiem już dziś ruszają zapisy do ligi Polish Divisions#4 i potrwają one do 30 kwietnia! Pierwsza kolejka planowana jest już na 1-8 maja. W tej edycji zabaczymy zmagania 30 polskich ekip, podzielonych na 3 grupy. Poszczególne grupy zostały zamieszczone poniżej. Każdy klan proszony jest o potwierdzenie swojego udziału. Takie potwierdzenia przyjmowane są na dwa meile głównych organizatorów, mój akk0 oraz pepz-a. Jak nie trudno zauważyć nie ma już miejsc wolnych. Jednak przyjmujemy klany na rezerwe(w razie wycofania się jakiegoś klanu). Decyduje oczywiście kolejność zgłoszeń. Podobnie jak powyżej, zgłoszenie drużyny na meila. Wyłącznie tą drogą, ponieważ na gg, czasami wiadomości nie dochodzą i chcemy uniknąć niepotrzebnych problemów. Na takiego meila należy wysłać odpowiednio takie informacje: klan, www, skład(minimum 5 graczy z uwzględnieniem cl'a). Również każdy team uczestniczący w rozgrywkach musi! być zarejestrowany w dziale klany na ORGu. Następna sprawa - sędziowie, wszyscy dotychczasowi proszeni są o potwierdzenie swojego udziału w lidze. Jest również kilka wolnych miejsc, dane proszę przesyłać na mojego meila: nick, klan, kontakt oraz dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać. Kolejną istotną sprawą jest zmiana kilku punktów w regulaminie. Zapraszam do jego przeglądania(zostały zmienione tylko te punkty, których cyfry są pogrubione). Regulamin został zaostrzony, aby usprawnić działanie ligi.
Pozostaje mi życzyć Wszystkim uczestnikom białych pingów, dużo fragów oraz wielu emocji!
Dywizja 1:
666
death
dx
ff
h'
P!
pa1n
sYnth
t5 [n/p]
tbo
Dywizja 2:
af
be
bfc
dk
nxs [n/p]
r5
raGe
rk [n/p]
sH.
[t] [n/p]
Dywizja 3:
apoc
cK
LotB [n/p]
pB
uK
onyx
cB
ES
pds
xF.





kaboom | 2005-04-25 15:55:06 +0200
wszystko fajnie oprócz sesji, która sie akurat zbliża
#713781
akk0 | 2005-04-25 16:03:35 +0200
Postanowiliśmy ruszyć, bo chyba każdy tą godzinkę tygodniowo znajdzie, nie wierze w to, że będzie się uczył bez przerwy. Stąd ta decyzja:) GL
#713782
sYnth|Bubu | 2005-04-25 16:07:59 +0200
Jezeli bedzie zachowane tepo z ostatniej edycji to chyba sie z tym nikt nie wyrobi... 9 kolejek = 9 tygodni = rozpoczecie wakacji = wiele w/o.
Ja bym z tym poczekal do Wrzesnia... ludzie teraz maja gdzie grac ESL CKL...
#713811
pepz | 2005-04-25 16:11:04 +0200
Bubu damy rade nie sap ;*
gl ;d
#713812
k3m | 2005-04-25 16:14:01 +0200
Podobnie na CA jest. Jedna liga (3v3) rusza w polowie maja, ktos postanowil zorganizowac puchar ca (4v4) kilka dni przed (bedzie trwal kilka tygodni). Beda liczne w/o ;/. PLCA zostawilismy na wrzesien :d
GL
#713814
h00lsfanat1c | 2005-04-25 16:16:49 +0200
wg mnie w pierwszej lidze powinny znalesc sie klany tj.
synth
t5
ff
death
666
hools
Kazdy klan zagrał by 10 meczy ze wzgledu na mecz i rewanz. Pierwsza liga w takim squadzie gwarantuje ciekawe mecze bez tzw. meczy "słabszych"
#713816
sYnth|Bubu | 2005-04-25 16:17:01 +0200
Mozliwe ale po pierwsze: 3 ligi to sa 3 mecze tygodniowo..
9 kolejek to jak juz napisalem ponad 2 miechy... wiec liga zachaczy o poczatek lipca a wtedy wielu graczy juz nie bedzie.
Ja bym tam wolal zaczac na spokojnie od Wrzesnia a nie zeby bylo tak jak ostatnio multum w/o.
I jak Kabum napisal sesje... zaliczanie przedmiotow matury wyciaganie na lepsze oceny...
Wg mnie te 2 ligi wystarcza poki co :)
#713817
Pawuj | 2005-04-25 16:24:57 +0200
Jedziem :D
#713818
kos | 2005-04-25 16:52:03 +0200
p! w pierwszej grupie ;ooooooo
#713821
pepz | 2005-04-25 16:54:16 +0200
ej soryr ;d albo sie decydujecie grac albo nie bedzie ligi w ogole i @#$% ;d robcie jak chcecie, poczekamy tydzien i zobaczymy co bedzie
#713822
sYnth|Bubu | 2005-04-25 16:59:50 +0200
Moze dam sonde co pepe?
Czy poczatek we Wrzesniu czy Maju? Co Ty na to?:>
#713823
*Luk4S* | 2005-04-25 17:16:08 +0200
PROTEST!!! nie wiem z jakiej okazji klan uk jest w 3 lidze ale to sie wytnie bo klan uk jaknajbardziej nadaje sie na 2 lige wiec...bo w 90% klanow z 2 ligi jakos wygrywalismy troche jest to smieszne :P:P a juz wczensiej bralismy uczual w PD.
#713825
shot | 2005-04-25 17:18:38 +0200
kometowali lige CKL a co oni robia w PD ale spoko luzik zobaczymy czy wogole 3 liga wuszy wogole jest zamalo klanow dajcie nam do 3 ligi klan taboo...
#713826
pa1n|chosen | 2005-04-25 17:25:04 +0200
ehm :) fanat jezeli pa1n widzisz w 2 lidze to synth rowniez tam wsadz bo w tamtym sezonie byl remis :] pomijajac miejsce w grupie
EDIT : aaa rozszyfrowalem cie :D nie wystapisz w tym sezonie i nie bedzie meczy "slabszych" :DDDDDD
#713827
mzk | 2005-04-25 17:41:03 +0200
A co jesli jeden jest tylko i wylacznie coachem to dopuszcza sie coach + 2 rezerwowych?
#713824
pepz | 2005-04-25 17:47:37 +0200
nie czaje pytania ;p
Bubu ale to juz przesadzone raczej ;d
#713830
davep | 2005-04-25 19:03:47 +0200
Bubu dzialaj, pora zmienic rocket jumpa na jakas lige w sondzie :-p
#713838
szłem | 2005-04-25 19:46:48 +0200
ja tam byl zostawil na maj
jak na razie TYLKO bubu ma cos przeciwko ale zobaczymy ... acha i jeszce jedno : sonda to glupota, lepiej to skasuj
#713845
MisieX | 2005-04-25 19:49:49 +0200
Chyba nie popełnie gafy, jeśli wypowiem się w imieniu WSZYSTKICH maturzystów.
Z całym szacunkiem, ale was chyba po***bało!!! 5 maja zaczynaja się pisemne matury, więc po pierwsze trzeba kuć, a po drugie nawet jak już sie nie kuje, to pokaż mi takich starych, którzy dadzą swojemu synowi grać w q3 podczas matur...
IMO najprostsze rozwiązanie to (tak jak wspomniał już Bubu) zrobić sondę i jestem prawie w 100% pewien, że potwierdzi ona to co mówię.
Dlatego moim skromnym zdaniem PD#4 powinno ruszyć 1 września.
Jako bonus quote z newsów na stronie pd: "Czas luty - maj, to czas nauki do egzaminów, matur, poprawek w szkole, wiadome więc, że ponownie będą problemy z walkowerami.. Później wakacje, no wiecie, ja raczej nie zamierzam siedzieć w domu, większa część Was, pewnie także.. Stąd wnioskuje iż najlepiej będzie jak kolejny sezon PD rozpocznie się pod koniec ljetnich kanikuł :)"
EOT
#713846
PeterSchiff | 2005-04-25 19:58:06 +0200
szybkie pytanie z mojej strony:
dlaczego klan AF jest w 2 lidze a APOC w 3 skoro mieli tyle samo punktow, apoc wygralo z af w ostatnim pd i mieli lepszy NET w calej lidze? :O
edit: ooooo i jeszcze noxis jest w 2 lidze... czuje tu jakies Rywinowe zabiegi :)
#713847
Pawuj | 2005-04-25 21:07:57 +0200
Bo tak ;)
Zreszto klany apoc, lotb i cK się raczej rozpadły...
#713854
PeterSchiff | 2005-04-25 21:31:45 +0200
chyba sie raczej nie rozpadly :) a przynajmniej apoc nie
#713858
*Luk4S* | 2005-04-25 21:55:24 +0200
poprostu te grupy ktos wymyslal chyba jak byl po dragach tylko bez obrazy bo nie patrzac na lige CB z ktora tez jestesmy w tej samej niby grupie :D wiec troche pomyslka jest z tym ze klan uk jest w 3 lidzie jak mozecie wytlumaczcie mi dlaczego?!!? thx
#713860
teo | 2005-04-25 22:00:42 +0200
@#$% lukas, trudno przeczytać regulamin i tam pisze jak byk że nowo zapisane klany startują od ostatniej ligi ?
#713863
akk0 | 2005-04-25 22:10:26 +0200
Lukas zachowujesz się jakbyś nie potrafił czytać. Regulamin jasno mówi, że nowy klan zaczyna lige od ostatniej. A to, że graliście i się rozpadliście to już nie mój problem. Zresztą co tu dużo gadać, na pewno ktoś nie potwierdzi udziału w 2 lidze, to Wy wskoczycie. Więc cierpliwości. Będzie dobrze. Jak ktoś chce pogadać to na moje gadu:3327606. pzdr
#713865
*Luk4S* | 2005-04-25 22:37:55 +0200
buhahaahha no wlasnie nie wiem kto sie tak zachowuje ale pragne powiedziec ze uk juz startowalo 2 razy w lidze PD takze.... no to ktos tutaj czegos nie wie ....
#713869
MaS | 2005-04-25 22:44:12 +0200
Chciałbm się wtrącić ... no uK powinni być w 2 grupie ... dlaczego ? Mówicie, że wszystkie nowe klany zaczynały od ostatniej ligi ... przypomnijcie mi co się działo z klanem taboo :PPP Oni też zaczynali od ostatniej ligi ? :|) Jak się mylę to mnei poprawcie... PEACE :D
#713870
voodoo|norad | 2005-04-25 22:53:22 +0200
Hehe, ten rok jest nasz ! :DDDDDD
hf dla wszystkich :)
#713871
akk0 | 2005-04-25 22:58:28 +0200
Nie pluć się za dużo, wskoczycie za klany, które nie potwierdziły udziału i już. Najpierw apoc, potem uK.
#713873
*Luk4S* | 2005-04-26 01:11:08 +0200
ok akko miejmy nadzieje ze sie zwoli miejsce w tej 2 lidze!!:D trzymam cie za slowo:P
#713880
THRAWN | 2005-04-26 01:19:26 +0200
a ja na to leje ! HA :) POZDRO DLA es , słuszna decyzja i wyrobicie sie :]
#713881
[pogo] | 2005-04-26 08:31:11 +0200
"Dopisano 25.4.2005 o godzinie 19:49 [ MisieX ]
Chyba nie popełnie gafy, jeśli wypowiem się w imieniu WSZYSTKICH maturzystów.
Z całym szacunkiem, ale was chyba po***bało!!! 5 maja zaczynaja się pisemne matury, więc po pierwsze trzeba kuć, a po drugie nawet jak już sie nie kuje, to pokaż mi takich starych, którzy dadzą swojemu synowi grać w q3 podczas matur...
IMO najprostsze rozwiązanie to (tak jak wspomniał już Bubu) zrobić sondę i jestem prawie w 100% pewien, że potwierdzi ona to co mówię.
Dlatego moim skromnym zdaniem PD#4 powinno ruszyć 1 września.
Jako bonus quote z newsów na stronie pd: "Czas luty - maj, to czas nauki do egzaminów, matur, poprawek w szkole, wiadome więc, że ponownie będą problemy z walkowerami.. Później wakacje, no wiecie, ja raczej nie zamierzam siedzieć w domu, większa część Was, pewnie także.. Stąd wnioskuje iż najlepiej będzie jak kolejny sezon PD rozpocznie się pod koniec ljetnich kanikuł :)"
EOT "
matura to bzdura tak bylo i tak jest, mioala byc trudnijesza ta nowa a narazie patrze ze jest o nioeblo lepsza od starej, z polaka smiech rok czasu na przygotowanie sie do odpowiedzi z 1 tematu rotfl :D parodia, angol - jak ktos kumaty chociaz troche to tez luzem sobie radzi, do pisemnych nic sie nie uczylem jak zdawalem, z polaka text publicystyczny wzialem i 3 dostalem luzem, matma to normalnie tez smiech na klasowach z fizyki bylo ciezej zaliczyc ale oczywiscie jakies chociaz minimalne pojecie trzeba miec ( 4 dostalem :ASDsa ) jedeyny problem to moze byc tylko ang pisemny wiadomo jak to gramatyka itp moze sie mylic ale jak sie zrobi dobrze pozostalosc to tez zaliczona z niezlym wynikiem....
bubu pisze o studiach :DDD nie uwierze ze siedzisz 24/7 nad ksiazkami ;P
pozdro PD w maju ! :D
#713787
żeton | 2005-04-26 08:47:31 +0200
wiec zaczynajmy :-) nareszcie 4v4 !
#713888
sYnth|Bubu | 2005-04-26 09:40:25 +0200
Nie mowie ze siedze nad ksiazkami 24/7 ale w trakcie PD zacznie sie sesja a wtedy trzeba siedziec... pozatym juz pisalem wczesniej za trwa CKL rozpoczyna sie ESL niektorzy dalej graja w OC 2v2 wiec gry jest dosc sporo...
Co do nauki do matur itd itp moze i jest latwiejsza czy cos a poprawianie ocen tez nie trudne. Tyle ze w wiekszosci przypadkow chodzi tu o rodzicow ktorzy non stop karza sie uczyc :>
#713893
PeterSchiff | 2005-04-26 11:40:52 +0200
a o testach niekompetencji to juz nikt nie wspomni co?:D
matura z angielskiego to taki banal ze hej :) dajcie mi to zdam :D
#713906
ramm | 2005-04-26 13:50:03 +0200
Bub niektorzy graja i w 4v4 OC :D
#713928
eng | 2005-04-26 14:13:52 +0200
W ogole matura w tym roku to jest jakies nieporozumienie.
Tak jak start pd :)
#713929
obni | 2005-04-26 15:14:22 +0200
Według mnie we wrześniu już nie będzie dla kogo organizować ligi. Teraz mało osób gra a co dopiero we wrześniu gdy kolejny rocznik zajmie się nauką do matury itp :P
Rozpoczynać ligę w maju? Chyba jakieś żarty :D Matury i egzaminy gimnazjalne i jeszcze jakieś sesje się wtedy odbywają. To chyba najgorszy termin.
#713937
pepz | 2005-04-26 16:59:59 +0200
egzaminy gimnazjalne ;dddddddddddddddddddddddddd!!!!
po pierwsze egzaminy byly juz dzisiaj i sa jutro, a po drugie straszny powod zeby nie moc zagrac 40 minutowego meczu dgasdghadahs
teraz i eot
#713949
szaker | 2005-04-27 11:49:25 +0200
niezli jestescie organizatorzy , kasowac komentarze
napiszcie na jakiej wy zasadzie przyznajecie awans do nastrepnej ligi bo dla mnie jest to nie zrozumiale , w regulaminie pisze ze 2 pierwsze druzyny awansuja 3 ma baraze i analogicznie ze spadkami , a tu widze ze tak nie jest bo apoc z pozycji 2 nigdzie nie awansowal nxs zadnych barazy nie gralo a af to chyba za ladne oczy sa w 2 a moze dlatego ze riper jest w af ( a on przeciez jakas wazna funkcje pelni w CB ) , czyli potwierdza sie ze ten regulamin to jakies widzimisie , a tak naprawde to awanse przyznaja organizatorzy wedlug swoich upodoban , najpierw trzeba bylo sie klocic ze apoc nalezy sie 2 miejsce , teraz ze awans do 2 ligi , moze powinniscie napisac w regulaminie ze organizoaorzy zastrzegaja sobie wprowadzanie zmian w regulaminie przed i w czasie trwania ligi a awans przyznawany jest badz po rzucie kostka badz po uwzgklednieniu znajomosci jakie maja prowadzacy z klanem ubiegajacym sie o awans , wtedy bedzie chociaz wszystko jasne
#714056
7328221o | 2005-04-27 16:01:55 +0200
Trorszke to śmieszne imo 3 liga mocniejsza od 2 :/ . Ale 1 liga zapowiada się bardzo ciekawie wszystkie najsilniejsze klany w polsce razem ( no może nie wszystkie ). Licze na hoojków z moim kochanym ziembowitem i afkiem na czele :P.
#714101
pepz | 2005-04-27 16:22:43 +0200
ja nie moge kasowac komentarzy
#714107
Zaloguj się by dodać komentarz.