ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Polish Divisions - reaktywacja!

śro, 16 styczeń 2008 15:26:01 | Autor: [M]aniek | Quake 3 Arena

Źle się dzieje w państwie duńskim ostatnimi czasy. Głód i mizeria oraz sodoma i gomora zapanowały na naszej scenie TDM. Macie już dość grania lamerskich pickupów nie mających za wiele wspólnego z rasową grą drużynową?
Właśnie ruszyła nasza sonda, w której pytamy Was odnośnie reaktywacji Polish Divisions, czyli Polskiej Ligi TDM. Liczę również na wasze opinie w komentarzach i na forum w tym temacie. Liczę, że liga ta stanie się bodźcem dla Was do zakładania nowych klanów i reaktywacji starych.

enjoy | 2008-01-16 15:50:18 +0100

heh heh hmmm heh
trudno jest uzbierac kilka klanow na lige, a wy chcecie jakies dywizje tworzyc ;ss dosyc smiale plany
edit: a zara to ma byc division czy divisions ;p

[M]aniek | 2008-01-16 15:56:39 +0100

enjoy zszokowałeś mnie :) Nazwa zostaje po starym PD, a grupa byłaby tylko jedna 8 klanów minimum potrzebne.

ryyyAv | 2008-01-16 17:19:45 +0100

na wstepie ciekaw jestem czy mnie olejecie/wysmiejecie ALE i tak to napisze : )

bylbym wdzieczny (i NA PEWNO nie tylko ja!) jakby ktos zrobil cos w rodzaju przewodnika/tutka niewazne jak to nazwiecie, mianowicie jakis news poradnik gdzie byscie napisali kilka wskazowek dla typowo poczatkujacych przygode z TDM. Ja np. gram w q3 ponad 3lata (niestety od poczatku i prawie caly ten czas gralem na osp/ca/pm) teraz bardzo zaluje tego i jeszcze bardziej pragne nauczyc sie grac wlasnie cpma/TDM/CTF/1v1/VQ3! niestety mimo ze na ca nie bylem mega lama i co nie co w/dla tego modu zrobilem ale jak tylko wejde na vq3 to dostaje lanie prawie od kazdego co mnie bardzo boli hehe :) bardzo byl bym wdzieczny za podstawowe wskazowki/uwagi/ co sie powinno robic/jak robic a czego katygorycznie sie wystrzegac itd..

ryyyAv | 2008-01-16 17:20:58 +0100

jestem pewien ze to pomoglo by promowac tdm i nie tylko : )

EDIT:

p.s: wiem ze takie cos chcialo by sporo osob chocby z bardzo popularnego/nieszczesnego moda jakim jest osp/ca, tylko ludzie nie wiedza jak sie za to zabrac, dostaja baty i sie zniechecaja..

enjoy | 2008-01-16 17:22:36 +0100

a nie mowilem ;p

[M]aniek | 2008-01-16 17:25:55 +0100

www.biblia.up.pl - Biblia Quake 3, jest spory rozdział o TDM

[M]aniek | 2008-01-16 17:35:00 +0100

Co do sceny CA, to coś tam się pomyśli nad tym.

Gravatar

luzio | 2008-01-16 19:03:22 +0100

Moze by zaprosic do zabawy klany z zagranicy znaczy moze by sie jacys czesi lub ukraincy zglosili bo na wschodzie q3 przezywa 2 mlodosc. No ale co to za PD jak zagra ktos z zagranicy. No i te problemy z umawianiem sie roznice pingow itd (cpma vq3 niby to niweluje ale.... Zycze powodzenia dla pomyslodawcow ale bedac realista raczej to nie wypali;/ (ilosc aktywnych klanow tdm w zeszlym sezonie byla poprostu masakryczna jedynie klan onyx z ktorym mialem okazje troszke poskakac jakos tam w bolach ale zagral jakies ligi)

voodoo|norad | 2008-01-16 21:08:47 +0100

PD :) Te czasy kiedy wszyscy czerpali z gry taką dużą frajde, prócz wszystkich sezonów z udziałem najlepszych do tej pory pamiętam swój ostatni mecz w xF kiedy zagrałem 10x lepiej niż umiałem naprawde :)
Fantastyczne wspomnienia, powodzenia wszystkim życze!!

Gravatar

^xF.Lag | 2008-01-16 21:31:15 +0100

tak norad były takie czasy:), a ^xF się zbierze i śmiało zagra i jakby coś to nawet już się zapisuje:ASD

Deo | 2008-01-16 21:57:37 +0100

idę w to ! Szukam klanu! :ASD

t1tek | 2008-01-16 22:43:19 +0100

No niezle niezle:) fajnie ze ktos z ludzi z ktorymi spedzilem na graniu ladnych pare latek jeszcze tutaj sie udziela:) pozdrawiam no i chcetnie bym zagral oczywiscie jako ^xF ;d;d;

dinhkertal | 2008-01-17 14:42:09 +0100

A może zrobić takie małe urozmaicenie w stylu mecz u siebie i na wyjeździe. Żaden klan startujący pewnie serwa swojego mieć nie będzie ale... w ramach przywileju gospodarzy może być np... wybór obydwu map Np. dinhz se gra z jakimś fejktagteamem i w pierwszym spotkaniu między zespołami dinhz bierze osp5 i dm7 a w drugim meczu fejktagteam bierze dm14 i osp6. Może głupie, ale zawsze więcej się pogra a nie, miesiąc cyk cyk,koniec ligi i znowu pół roku posuchy :)

xenq | 2008-01-18 12:24:15 +0100

O co ja widze moj dawny clan xF sie zbiera :] pozdro

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63