Polish Divisions - the Shadows na szczycie...
pią, 14 styczeń 2005 19:16:44 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Powoli dobiega końca jedna z najlepszych lig w naszym kraju. Mowa oczywiście o Polish Divisions... Wczoraj zakończył się ostatni mecz w "Division 1", w którym to klan 666 pokonał drużynę Fear Factory 1 fragiem ! Przed meczem obydwa teamy miały taką samą ilość punktów (ów mecz zakończył się remisem w mapach), dlatego też o zwycięstwie zadecydowały fragi. Jeśli ktoś jeszcze nie widział w/w spotkania, to serdecznie zapraszam [tutaj]. Tak więc wszystkie mecze rozegrane, czego chcieć więcej ? No tak... kto zwyciężył :) Oczywiście faworytem od samego początku był klan the Shadows, który nie zawiódł swoich fanów i zajął 1 miejsce w owej lidze. Oto poszczególne miejsca w "Division 1":
1. the Shadows
2. The Number of The Beast
3. Fear Factory
Gratulujemy kolejnego zwycięstwa - już trzeci raz z rzędu klan the Shadows jest triumfatorem Polish Divisions ! To świadczy tylko o klasie tego klanu... Jeszcze raz gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów...
Do ogólnego podsumowania trzech pozostałych dywizji, pozostało jeszcze dosłownie kilka meczów, które będą rozegrane w najbliższym czasie... Życzymy powodzenia.





gu4rd | 2005-01-14 19:25:13 +0100
1st gg dla t5 to jest po prostu potega polskiej sceny q3 :D
#705959
eng | 2005-01-14 19:30:44 +0100
ja bym to nazwal raczej podestem a nie scena...
#705961
Pawuj | 2005-01-14 19:50:08 +0100
eng buhahaha :D
#705964
akk0 | 2005-01-14 19:59:41 +0100
GG kiedyś się skończy dobra passa cieni;) Albo odejdą w co wątpie;) albo znajdą się pogromcy
#705965
ramm | 2005-01-14 21:06:57 +0100
ciastki jak dorosną !
#705967
ATi | 2005-01-14 21:28:53 +0100
hrhrhr cienie ... -.-’
#705968
ezop | 2005-01-14 21:32:50 +0100
akko nie wydaje mi sie zeby znalazl sie ktos taki predzej odejda ;o
#705969
acci | 2005-01-14 21:38:58 +0100
po 1 ów mecz nie owy a po drugie the number of the beast bez s :>
#705970
Fabian | 2005-01-14 21:53:36 +0100
Hehe jak zawsze number one t5.
Gratuluje 666 dobrego farta.
#705972
bfr_aka_pablonzo | 2005-01-14 23:11:16 +0100
acci:
zasady polskiej gramatyki: jedyne slowo ktore zaczyna sie na literke ó to ósemka.
chyba :D
#705975
rzu | 2005-01-14 23:17:14 +0100
bulszit!! jest jeszcze: ówdzie, ów (owo, owa) i ówczesny (chyba) :D
#705976
ATi | 2005-01-15 00:38:47 +0100
on i tak jest dyslektykiem wiec mu to wisi :E
#705977
PeterSchiff | 2005-01-15 00:54:24 +0100
"bulszit!! jest jeszcze: ówdzie, ów (owo, owa) i ówczesny (chyba) :D" i jeszcze slowa rzeka i gardlo :D
#705978
Sh1eldeR | 2005-01-15 02:14:01 +0100
Jak jest dyslektykiem (o ile jest i o ile w ogole takie cos istnieje), to powinien szczegolnie sie tym przejmowac, no nie?
Oczywiscie ’ósemka’ to nie jedyne slowo na ’ó’ w jezyku polskim i oczywiscie ’ów’ nalezy do tych poprawnych.
#705979
bfr_aka_pablonzo | 2005-01-15 08:21:35 +0100
ja tez jestem dyslektykiem, ale zwracam na to szczegolna uwage i juz bardzo bardzo sie poprawilem :]
#705982
move | 2005-01-15 08:24:10 +0100
ócz i parę innych...
#705983
m4mut | 2005-01-15 08:34:12 +0100
bfr :P moze jak piszesz niusa to masz słownik na kolanach ;]
#705985
Pawuj | 2005-01-15 08:59:27 +0100
ów ówczesny ówdzie :b
#705988
sYnth|Bubu | 2005-01-15 09:23:54 +0100
gg :>
#705991
|pa1n|mordor | 2005-01-15 09:51:48 +0100
Witac kto jest najlepszy i kto reprezentuje team poland lecz to napewno nie jest t5 .... i to jest bład
#705994
MaS | 2005-01-15 10:49:26 +0100
eee... dementuje pogłoski :P nie jestem dyslektykiem :o lol :ASD
No moim zdaniem TP składa się w połowie z t5 (zik & syn) :P
#705998
bfr_aka_pablonzo | 2005-01-15 11:42:18 +0100
mamut: nie :D
#706001
|pa1n|mordor | 2005-01-15 13:07:10 +0100
no nie wiem czy takie polowe tego t5 z tego co widze na screnach to napewno nie jest t5
#706012
acci | 2005-01-15 13:15:08 +0100
mof: za duzo literakow ;)
#706014
Zaloguj się by dodać komentarz.