ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Polish Mappers Challenge - zakończenie konkursu...

pon, 08 grudzień 2003 19:42:10 | Autor: szaky | Quake 3 Arena

Jakiś czas temu pisałam o konkursie organizowanym przez Mappers' Site, a dokładniej dAde. Niestety, mimo kilku zgłoszeń mapki udało się ukończyć tylko 3 mapperom. Szkoda, że było tak niskie zainteresowanie, a czasu było sporo. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się za parę dni, a tym czasem krótka prezentacja mapek:

Temple of Sargeras by Q3MaSTeR - Średniej wielkości mapka. Autor zainspirowal się levelem z Warcrafta III o tej samej nazwie. Wygląd powstały z połączenia egipskich textur z Sock Egypt Packa oraz tych z W3. Wyszło ładnie, całość ma wygląd jakby świątyni jakiejś starożytnej, amerykańskiej cywilizacji, prawdopodobnie Inków. Niestety w wyglądzie jest dość dużo błędów, zaczynając od prześwitów w podłodze, kończąc na słabym clipowaniu oraz niedopasowanych texturach. Level zalecany na ffa, głównie ze względu na konstrukcję i układ itemów...

Arc by Lukin - Ostatnia nadesłana mapka na konkurs. Jest to niedużych rozmiarów level, najlepiej nadający się do gry 1v1, choć można zagrać ffa. Konstrukcja jest świetna do gry duelowej. O tym, że najlepiej grać na własnie tym trybie rozgrywki świadczy układ itemów. Wszytko jest na swoim miejscu. Znajdują się po 1 RA, 1 YA oraz 1 MH. Wygląd... To jedna z lepszych ston mapy. Całość przedstawia jakąś gotycką katedrę, wewnątrz. Świetnie wygląda drzewo, na arenie z RA, wykonane szczegółowo - wystarczy spojrzeć na koronę. Na innej arenie przez rozbite małe okno dostaje się do środka gałąź...

Electriccrime by pluskwa13 - Najsłabsza nadesłana mapa. Cała konstrukcja jest dwupomieszczeniowa. Areny połączone kilkoma korytarzami. Praktycznie płaska. Mimo iż jest drugi poziom, to niewiele się na nim rozgrywa, bo jest poprostu za mały. Wygląd też nie jets dobry. Zastosowane zostało połączenie dwóch styli, gotyku i base, co nie wygląda nigdy zbyt efektownie. Gotycka kolumna, textury wogóle nie pasują do tych textur base... Z powodu konstrukcji i porozrzucanych itemów mapka nadaje się tylko pod ffa, w niewielką ilość graczy. Znajduje się 1 powerup - Invisblity. Na niewielkiej platformie RA....

Podsumowując zwycięzca jest raczej znany, ale poczekajmy na wyniki. Nagrody nie ma, ponieważ był to konkurs 4fun. Dokładniejsze opisy pojawią się w dniu ogłoszenia wyników.

damndog | 2003-12-08 19:52:30 +0100

mowi sie: male zainteresowanie a nie niskie ;p
joj, cos ostatnio ciagle wytykam bledy w newsach ;000

a gdzie mapka necro? chyba sie nie poddales, co?

White]Smurff | 2003-12-08 19:59:03 +0100

heh ash takie wyroznienie na mojego shita :P heh szczerze mowiac nie walczylem z mapa o grywalnosc i wyglad co widac ale z wielkoscia mapy (rozmiar mial byc do 7 mb a jest 6,9) wiec mysle ze zle nie jest bo duzo niestety z mapy wyciolem. Ale secrety marne bo marne ale zostawilem ;]

lcf | 2003-12-08 23:26:47 +0100

Dobrze, ze swojej mapki nie wyslalem . Nazwalem ja g.o.w.n.o i ta nazwa do niej pasuje :D

Qelo | 2003-12-08 23:52:39 +0100

nom mogą byc (mam pytanie jak do was przeslac mapke swoją?)

elBatro | 2003-12-09 01:52:08 +0100

proste wejc na strone i wybiez komu chcesz wyslac ja z redaktorow i adminow :) albo wszystkim ;)

iMMortal | 2003-12-09 17:36:47 +0100

ta mapka we srodku wydaje sie niezla
zaciagam ja juz :D

szaky | 2003-12-09 20:07:47 +0100

czy tu mozecie sie nie reklamowac?

Q'elo.pk3
wrzuc tutaj:
www.q3arena.gry.wp.pl/?id=33&akcja=sendmap&kat_=1

NecrosiS | 2003-12-09 20:24:43 +0100

"a gdzie mapka necro? chyba sie nie poddales, co?"

nie damn nie poddalem sie , czasu nie mialem :/
moze za jakis miesiąc ją skoncze :/

sYnth|Bubu | 2003-12-10 12:16:21 +0100

bardzo ladny news wogole tego typu newsy sa porzadnie napisane
gj

szaky | 2003-12-10 14:43:07 +0100

to znaczy ze dobrze pisze te newsy?
thx :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63