ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Polish Winter Cup 1v1 - grupy rozlosowane

pon, 15 listopad 2004 22:52:54 | Autor: d4widoV | Quake 3 Arena

Dosłownie kilkadziesiąt minut temu zakończyło się losowanie grup w turnieju Polish Winter Cup 1v1, na kanale #PWC.1v1 @ QuakeNet, oto jak się prezentują grupy:

 

Grupa A

  • kos
  • fazzek

  • [w]jarq

  • bron.mamUt

  • ProX

  • rahim

  • light

  • sC'YssY

Grupa B
* pro_L0rd"
*

  • marm4n
  • nxs.rush

  • avenger

  • g0ral

  • sabers

  • revic

  • cnb

Grupa C
* leszny
*

  • grafo
  • aromat

  • ramm

  • dF-ern1

  • tox1c

  • shogun

  • xenophob

Grupa D
* sent3nce
*

  • xc
  • gosti

  • K1lim

  • lotnik

  • butch

  • [t]modo

  • dz1k1

Grupa E
* psychic
*

  • gogi
  • b3d

  • Misiex

  • shivus

  • Pawuj

  • seRious

  • Necros!s

Grupa F
* dave
*

  • GaD
  • son1c

  • Towdi

  • equ

  • Mouz

  • sting

  • LUK4S

Grupa G
* lelek
*

  • xrb
  • avek

  • travis

  • Replay

  • matr0x

  • emilas

  • Yakuza

Grupa H
* akko
*

  • Bubu
  • deus

  • bull'et

  • bht

  • sl1m

  • cmx

  • coh

 Patrząc na rozlosowane grupy, to można wywnioskować, że szanse są całkiem równe, ale myślę, że będzie najciekawiej w grupie F, patrząc na nicki :).

Gravatar

forem | 2004-11-15 22:55:44 +0100

1st... ciekawie zapowiada sie grupa Fy :D GL 4 all

Gravatar

ProXima | 2004-11-15 22:56:23 +0100

ale mam latwa grupe heehehe=]]

Gravatar

UtdF.lotnik | 2004-11-15 22:58:58 +0100

LUKAS zamien sie grupa :/ prox ja tez nie mam za trudnej :P

Gravatar

UtdF.lotnik | 2004-11-15 22:59:54 +0100

o @#$% musze sie znowu zalogowac [ UtdF lotnik :Sad ] :|

shiv | 2004-11-15 23:01:40 +0100

No to geel :)) =o

[pogo] | 2004-11-15 23:02:44 +0100

grupa F ostra ;D

Gravatar

ProXima | 2004-11-15 23:03:32 +0100

no tez nie za trudna =] ale moja chyba najlatwiejsza

Gravatar

uK_lotnik | 2004-11-15 23:04:45 +0100

no, i gitara :P

Gravatar

uK_lotnik | 2004-11-15 23:05:50 +0100

a najlatwiejsza jest grupa E :)

k3m | 2004-11-15 23:21:28 +0100

Grupa F ciekawa ;>. D tez niczego sobie...
bron.mamUt ?

ATi | 2004-11-15 23:37:48 +0100

lotnik - postawie 100 zl ze na lanie zjebiesz z seRiousem :) - skoro twierdzisz ze jestes taki dobry a grupa E taka slaba ;]

Gravatar

voodoo|seRious | 2004-11-15 23:56:14 +0100

;]]]]]
mam nadzieje ze to niejest twoja ostatnia kasa? :ASD
a co do grup to moja najlatwiejsza :)

*Luk4S* | 2004-11-15 23:57:37 +0100

czemu ja nie jestem w grupie A lub E bo wlansie juz mi sie skoczyl udzial w PWC bo ze swojej grupy na 100% nie wyjde szkoda... zycze innym gracza GL :(

Gravatar

voodoo|seRious | 2004-11-15 23:58:11 +0100

chociaz sam niewiem jak gra b3d a necros!s to stary wymiatacz nocny :D

move | 2004-11-16 00:10:50 +0100

grupa F wyje bana w kosmos.

sYnth|Bubu | 2004-11-16 00:44:55 +0100

Zato moja grupa to same noskille ze mna na czele :d

SL4VE | 2004-11-16 00:46:05 +0100

Ja to nie wiem czy organizatorzy nie wpadli na taki stary sprawdzony sposób zwany KOSZYKAMI. Nie chce mi się tłumaczyć o co chodzi, bo chyba każdy wie, a jeśli ktoś nie wie... to chyba jest organizatorem tej ligi...

Luk4S - wspolczuje tej grupy... z tego co pamietam to masz caly czas pecha do grup smierci w turniejach 1v1 :D. BTW: grales Ty kiedys na hub3? ;D

A dawidov... grupa F wlasnie dowodzi, ze szanse nie sa rowne.

edit: o apfrr :D

Sh1eldeR | 2004-11-16 00:48:13 +0100

Lukas :D Wspolczuje :D Jeszcze nigdy ci sie nie zdarzylo, zebys byl w grupie innej niz najgorsza :D

G**** prawda, ze szanse sa wyrownane. Losowanie okazalo sie bardzo niesprawiedliwe, jeszcze chyba nigdy nie widzialem zeby wyszlo az tak zle. W praktycznie wszystkich grupach rozklad 1 dobry gracz + plebs, a w F mamy stinga, dave’a, gada i jeszcze dobrego tdmowca equadora. TO maja byc rowne szanse?

Powinniscie byli zrobic jakies koszyki, czy cos, to by taka sytuacja nie miala miejsca. Z fazy grupowej wyjdzie mnostwo plebsu, a nie wyjdzie paru graczy, ktorzy wyjsc powinni.

edit: o, czesc slave :D

v1n5 | 2004-11-16 06:35:31 +0100

ooooooooo grupa C = grupa smierci... mniej znane nicki ale dobrzy gracze.... tam beda dobre mecze no i wiadomo ze w F bo dejwik szting i 666-sperma :o

ramm | 2004-11-16 07:07:00 +0100

w C jest tylko jeden gracz o ktorym nie mam pojecia :D reszta to duelowcy nie liczac mnie ? :D co to za ciota ramm ? sassashahshahh ! :D

Gravatar

Fabian | 2004-11-16 07:19:31 +0100

C, F tu będzie walka.

aromat | 2004-11-16 07:31:45 +0100

może być moja grupa...
pamiętajcie, że nigdy nie bedzie rowno ze zawsze znajdzie sie ktos komu grupa bedzie nie pasować.

Lukas: przyjmij moje KONDONlencje

cannabis | 2004-11-16 07:33:49 +0100

hf ;]

Gravatar

.... | 2004-11-16 07:34:40 +0100

GL light :D no i reszta oczywiscie hehehe :)

nxs.rush | 2004-11-16 07:58:03 +0100

SL4VE, Sh1eldeR: z tego co wiem to z kazdej grupy wychodzi 4ech graczy, a chyba w zadnej nie ma wiecej niz 4ech, ktorych chcielibyscie zobaczyc w dalszej fazie gry. ewentualnie w niektorych grupach takich 4ch graczy nie znajdziecie :)

7328221o | 2004-11-16 09:22:50 +0100

Ma byc gtv na grupe C i F :D . Really nie dało sie kilku graczy rozstawić ?? Grupa F to przegięcie , na takim niskim szczeblu walki takich graczy .... Dla pozostałych GL.

Gravatar

ProXima | 2004-11-16 10:19:09 +0100

grupy sa spox z grupy F wyjdzie cala czolowka
haha i avek wreszcie spotka sie z matr0xem :-))
malolacik ale wpierdol :P

pat | 2004-11-16 10:21:05 +0100

poza grupa F to leciutko przejdzie :D

Gravatar

ProXima | 2004-11-16 10:24:47 +0100

ty chyba C nie widzisz tak jak ktos pisal nizej mniej znane nicki ale duelowcy mysle ze z 1st miejsca wyjdzie leszny pozniej shogun 3 tox1c i xenophob ale aromat tez moze powalczyc

*Luk4S* | 2004-11-16 11:42:34 +0100

No dzieki za wspolczucie no ale to jak wiecie nic nie da nie doda mi skilla a co do moich udzialow w turniejach 1v1 to zgadza sie zawsze ale to zawsze mam odrazu najgorsza grupe no nigdy z niej nie wychodze ja to mam szczescie nie:> a ktos tam wspomniel ze wychodza 4 osoby z grupy tak oczywiscie ale na wyjsce z grupy f jest 6 osob chetnych takze... nie ma co walczyc chyba ze powalcze o 7 miejsce:P:PP ok pozdro pa

GaD | 2004-11-16 12:43:47 +0100

ide opic grupe ;x

v1n5 | 2004-11-16 12:55:31 +0100

mi sie najbardziej grupa C podoba bo to nie znane wszystkim niki (ostatnio na servie pozlalem shoguna - dobry gracz a chyba malo znany)... w F wiadomo kto wyjdzie wiec mniej ciekawa rywalizacje :] no ale czekam na mecze GaDa dejwa i stinga miedzy sobą...

btw. w grupie C wyjdzie shogun, leszny, xeno, tox - kolejnosc przypadkowa

ash | 2004-11-16 14:24:01 +0100

8 osob na grupe to dosc sporo, imho za duzo gier i jesli sie zle zorganizuje te rozgrywki to faza grupowa bedzie sie ciagnac w chuja czasu i moze byc w @#$% w/o

Gravatar

g0ral | 2004-11-16 15:19:58 +0100

czuje ze w tym turnieju bedzie duzo niespodzianek !

pluskff4 | 2004-11-16 15:46:42 +0100

grupa E chyba najciekawsza :D

szłem | 2004-11-16 15:53:05 +0100

ciesze sie :)

daj jakiegos linka odnosnie tego turnieju zeby mozna bylo zobaczyc kiedy sie z kim gra i do kiedy sie ma czas na ustalenie terminu jezeli tak mozna

Gravatar

[w]xEn | 2004-11-16 16:29:31 +0100

no wlasnie, przydalo by sie troche wiedziec co i kiedy!
pzdr
xen

Gravatar

LeSzNy | 2004-11-16 16:40:52 +0100

ej a jak jest time outami mozna sobie dac 3 time na meczyk tak po 1min ??:> i na jakiej zasadzie bedzie serw wybierany ??:>

akk0 | 2004-11-16 16:54:24 +0100

bueheh Bubu! same noskille w Twojej grupie a ja? Może nie jestem najlepszy, ale Cie zjeemmmmm:asdjdhfjdhfghsh

hf players;)

Gravatar

cARALooH_pl | 2004-11-16 17:03:34 +0100

Ta bubu, same noskille z toba na czele , tylko nie licz mnie :P

szłem | 2004-11-16 17:08:45 +0100

:sadsa ja jezeli cztery osoby wychadza z grupy to sie uspokoiłem... ale wszystko sie moze zdarzyc :)

grupa F to na pewno zonk turnieju :]

Gravatar

ProXima | 2004-11-16 17:20:15 +0100

wlasnie podajcie jakies terminy rozgrywania meczow =] bo w tygodniu to raczej nie moge grac ]: ale jesli chodzi o weekend to nie ma sprawy :-)

MisieX | 2004-11-16 17:28:08 +0100

Chciałbym zyczyć GL&HF wszystkim biorącym udział w lidze :P ale i tak możecie sobie darować bo to ja wygram :D

Tata_RIPA | 2004-11-16 17:51:55 +0100

no to dobrej zabawy :)

ramm | 2004-11-16 18:03:25 +0100

ale gupoty pissszecie ;d gr C wymiata bo tam kazdy moze wyjsc ;d a grupa F ma 4 graczy ktorzy wyjda a reszta sie nie liczy... zobaczycie :)

Gravatar

tox1c | 2004-11-16 18:13:41 +0100

W grupie C to ja zasieje own :)

ramm | 2004-11-16 18:26:16 +0100

dreams?

Gravatar

tox1c | 2004-11-16 18:53:57 +0100

buhaha

[M]aniek | 2004-11-16 19:15:17 +0100

ja nic nie chce mowic, ale wychodzi jakies 224 mecze ;d

nxs.rush | 2004-11-16 19:28:17 +0100

cARALooH_pl wlasnie sie pokapowalem, ze coh to tez ty :D

XMATbyQ | 2004-11-16 19:43:26 +0100

Heh no ludziska będzie naprawde nizła jazda. Będzie napewno na co popatrzeć i każda grupa jest interesująca. Nie wątpliwię najtrudniejsza jest F ale i w każdej pozostałej znajdują się znani i dobrzy gracze.

Co do mojej grupy to szczególnie jestem zaciekawiony gry Bubu 1v1 :D (ciekawe jak se poradzi pro-tdmowiec :D), nareszcie będę mógł zmierzyć się z karaluszkiem w turnieju :D, a ze slimem grałem na lanie pamiętam na WPPG (a no miałeś farta :D) więc będzie interesująco.

Życzę więc wszytkim graczeom HAVE VERY BIG FUN.

zdrav

enjoy | 2004-11-16 19:58:34 +0100

zdeczka hujowe te ramki w tabelce :P

[lucas] | 2004-11-16 20:22:19 +0100

HA PSYCHIC TRAFIŁEŚ Z GOGIM

b3d | 2004-11-16 20:23:16 +0100

ehh...... grupy sa ciekawe mam nadzieje ze wyjde z grupy (chociaz na 4 miejscu :D) pozrdo all :P

7328221o | 2004-11-16 20:59:55 +0100

Poprawcie wreszcie do cholery grupe A !!! Smiać mi sie chce gdy widze Bron.mamut !!!

Gravatar

ezop | 2004-11-16 21:13:02 +0100

lord ale grupa asfw34rsdfqary :D ciekawe jak ci pojdzie :D

Gravatar

uK_lotnik | 2004-11-16 21:39:40 +0100

technik on by cie jeszcze pojechal ....

Gravatar

ezop | 2004-11-16 21:48:13 +0100

technik masz cos do mamuta :D ?

Gravatar

ProXima | 2004-11-16 22:20:27 +0100

odjebcie sie od teh=]]]]]]]]]]]]]

MisieX | 2004-11-16 22:25:42 +0100

Jemu raczej chodzi o literówke w nazwie klanu a nie o samą postac mamuta.

Btw, te ramki naprawdę takie sobie. Wolałbym same kropki :P

7328221o | 2004-11-16 22:26:14 +0100

Ku....(fel) słyszeliście kiedyś o BRON ???? Was pop...(ieściło) nauczcie sie czytac a nie wjeżdzacie na mnie. Co za tępaki omg. Dzieki Misiex i Prx widać kto ma IQ more than 100. Ps moja xywa to TEHNICK nawet trudno Ci przepisać ??

Gravatar

ProXima | 2004-11-16 22:51:43 +0100

wlasnie tehnicka xywe pisze sie prze samo "h" imbecyle wiadomo ze mam wysokie IQ przecie rano sam ci pisalem zebys poprawil u nas na stronie z bron na born

Dee | 2004-11-16 23:11:37 +0100

[M]aniek bedzie 246 meczy (o ile z kazdej gropy wyjdzie po 2 osobnikow)
policzyles tylko mecze w grupach (a moze o to ci wlasnie chodzilo :P ?)

Gravatar

ProXima | 2004-11-16 23:27:21 +0100

nie zaglebiajmy sie w te teamy =) po co komu to liczyc chyba, ze lubisz to nie ma sprawy :)

Gravatar

[w]xEn | 2004-11-16 23:47:17 +0100

gl all lamazz
pzdr

tofu | 2004-11-17 00:07:10 +0100

shivus own yaaa! =DDDDDDDDDD ide nakurwiac sie dalej
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

shiv | 2004-11-17 00:44:02 +0100

=o :)) dzieki tof za wsparcie:DD

Gravatar

ProXima | 2004-11-17 10:22:55 +0100

xenophob = unaim ?? :)

szłem | 2004-11-17 12:00:06 +0100

no da ktos w koncu namiary na stronke jakas turineju?

d4widoV | 2004-11-17 14:07:57 +0100

www.q3.fpp.pl
Dee: z kazdej grupyu wychodzi 4 zawodników i bedize DE32

Gravatar

pro_L0rd | 2004-11-17 15:07:18 +0100

grupa zajebista moze uda mi sie komus urwac mapke jak pingu 250 nie bede mial :D

Gravatar

[w]xEn | 2004-11-17 16:14:27 +0100

xenophob=unaim? jak mam to rozumiec? ;-)

Gravatar

ProXima | 2004-11-17 20:57:55 +0100

pytam sie czy ty grasz na fejku unaim :-)

v1n5 | 2004-11-17 21:19:01 +0100

no, przydalo sie byc na rezerwie... :D

ale z matem i avkiem w grupie :ooooo

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63