ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Polish Winter Cup 1v1 - terminy rozgrywek grupowych

śro, 17 listopad 2004 16:48:49 | Autor: d4widoV | Quake 3 Arena

Kilka dni temu odbyło się losowanie grup w tunieju Polish Winter Cup 1v1, gdzie 64 graczy rozdzielono na 8 grup, po 8 w każdej, teraz czas na rozgrywki grupowe. Jak znamy dobrze alfabet (:P) to rozpoczynamy od grupy A, w której spotykamy się z takimi nickami:

  • kos
  • fazzek
  • [w]jarq
  • born.mamUt
  • ProX
  • rahim
  • light
  • sC'YssY

W piątek od godziny 18:00 rozpoczynamy rozgrywki tej grupy, co jest oczywiste, że w/w gracze są zobowiązani wstawić się na kanał #PWC.1v1 @ QuakeNet, oczywiście, jeżeli kogoś nie będzie, to proszony jest wstawić się kiedy tylko będzie mógł, rozgrywki trwać będą zawsze w godzinach 18:00 - 0:00.
Także sędziowie PWC są proszeni na wstawianie się mniej więcej o tych porach na kanał IRC turnieju.

Wyniki grup A, B i C (aktualnie grupy A), będzie można oglądać na żywo, zaraz po rozegraniu jakiegoś meczu na tej stronie.

Teraz pytanie odnoścnie do graczy PWC, proponowałbym na rozgrywki grupowe timelimit 10, proszę o odpowiedzi w komentarzach.

Gravatar

uK_lotnik | 2004-11-17 16:57:31 +0100

jak dla mnie moze byc tl 10

Gravatar

sld | 2004-11-17 17:07:45 +0100

hm.. no raczej :))

Gravatar

LeSzNy | 2004-11-17 17:08:21 +0100

no proksik jak sie postarasz to moze Ci sie uda ;)

Pawuj | 2004-11-17 17:13:24 +0100

ee... tl 15 zawsze i wszedzie =o

shiv | 2004-11-17 17:27:20 +0100

tl 15 bezspornie =o
to dalsze grupy kiedy beda? grudzien? =o

akk0 | 2004-11-17 17:28:31 +0100

preferuje tl10

Gravatar

voodoo|seRious | 2004-11-17 17:37:44 +0100

15 min - sprawiedliwiej :)
10 min - za duzo farta

enjoy | 2004-11-17 17:45:47 +0100

"gracze są zobowiązani wstawić się na kanał (...), oczywiście, jeżeli kogoś nie będzie, to proszony jest wstawić się kiedy tylko będzie mógł"
? proszony jest wstawic sie kiedy tylko bedzie mogl :DDDDDD bo jebne, chyba chodzilo ci o "stawic sie", nie wiem moze w jakiejs gwarze ślaskiej czy innej znaczy to zeby sie zglosic czy cos ale tam skad ja pochodze znaczy to ze ma sie naj.ebać :DDD

Pawuj | 2004-11-17 17:54:23 +0100

d4widoV nie ma co kombinowac z tym tl10... W dalszych rozgrywkach bedzie tl15 to niech i bedzie tutaj.

*Luk4S* | 2004-11-17 18:29:03 +0100

w Fazach grupowych tak po tl10 ale w pozniejszych rozgrywkach to dajcie tl15

Gravatar

ProXima | 2004-11-17 18:30:23 +0100

pawuj dobrze prawi dajcie tl 15 tak sadze, ze bedzie lepiej

Gravatar

LeSzNy | 2004-11-17 18:34:42 +0100

co wy dajecie :O:O:O:O tl10 ????? to nie jest jakas lameriada 2004 ale normalnie bede meczyki zaciete :( (tak sadze) a wy chcecie tl10 taa ....... a ci co pisza zeby bylo tl 10 to nie wiem jakie oni maja pojecie o 1v1 :/

Gravatar

ProXima | 2004-11-17 18:37:24 +0100

i jeszcze jedno jako sedzia turnieju chcem TimeLimit 15!!!!!!!!!111 poprostu tak bedzie lepiej i sprawiedliwiej zeby grac od poacztq tl 15

[M]aniek | 2004-11-17 18:37:37 +0100

zmiencie forme rozkrywek na drabinke DE (rada od serca)

pat | 2004-11-17 19:35:50 +0100

gogo prox, wygrasz :D
(przynajmniej ta grupe :P )

davep | 2004-11-17 19:40:15 +0100

hm leszny ale ci co nie maja pojecia o organizacji to sa wlasnie za tl 15
ja wiem ze tl 10 to czasami fart-respawn i gg...ale patrzac na to ile jest ludzi, grup i meczy do rozegrania to jestem rowniez za tl 10- przynajmniej pierwsza runda, przy tl 15 wspolczuje organizatorom :P

Gravatar

ProXima | 2004-11-17 19:50:27 +0100

wiesz moze i masz racje ale jednak fajniej by bylo tl 15

davep | 2004-11-17 20:03:43 +0100

wiem ze fajnie, to jest oczywiste ale trzeba wziasc pod uwage inne rzeczy a nie tylko punkt widzenia ze strony graczy. tl 15 moze i jeszcze zaszkodzic jesli sie okarze ze grupy beda trwaly po 6godzin :P

Gravatar

ProXima | 2004-11-17 20:20:04 +0100

a niech trwaja mnie to nie przeszkadza mozna to rozlozyc na 2 lub 3dni mozna z tego turnieju zrobic mala lige :-)

gu4rd | 2004-11-17 20:22:33 +0100

ja bym jednak dal ten tl 15 :D

Pawuj | 2004-11-17 20:59:56 +0100

dave, ale i tak jednak tl 15 powinno byc ;/

d4widoV | 2004-11-17 21:05:39 +0100

ja tylko dałem propozycje/pytanie czy to Wam pasuje, to nie jest podjęte od razu, więc nie wyjeżdżać mi tu, że od razu dajemy tl 10, dałem taką propozycję, ponieważ łącznie we wszystkich grupach będzie około 250 meczy, więc przeliczając to na godziny to będzie sporo, 1 grupa będzie jakoś 1, 2 dni, max 3, ale mam nadzieję, że nie, więc łącznie grupy będą trwać ~2 tygodnie. Jeśli chodzi o tl w play-offach, to jest oczywiste, że będzie tl 15, wpisane jest wyraźnie w regulaminie

Gravatar

ProXima | 2004-11-17 21:09:04 +0100

wiec niech bedzie wszedzie tl 15 tak bedzie fajniej moze i dlugo ale fajnie!

shiv | 2004-11-18 00:42:15 +0100

no niech jest te tl15 ale nie jechac po kolei wszystkich meczy z grup moze tylko po troche z kazdej bo ostatnie grupy beda czekac @#$% 2 tyg na mecz a te pierwsze z kolei 2 tyg na rozgrywki de 32 =o

Gravatar

[w]xEn | 2004-11-18 14:54:52 +0100

Tyle sie w Polsce gada o progamingu a pokazcie mi sie gdzie sie ku..a gra tl 10 poza Pragą Challenge? :ASD
tl 15 !

[M]aniek | 2004-11-18 15:01:22 +0100

Napiszcie lepiej za wczasu kiedy graja nastepne grupy

Gravatar

cARALooH_pl | 2004-11-18 21:47:45 +0100

tl 10 to niepozrozumienie ;]

Gravatar

ProXima | 2004-11-19 14:42:44 +0100

da

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63