ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Polish Winter Cup - Grupa C zakończona

sob, 27 listopad 2004 13:37:27 | Autor: d4widoV | Quake 3 Arena

Grupa po grupie idzie w turnieju Polish Winter Cup 1v1, wczoraj, a raczej 24 listopada została zakończona grupa C. W tej grupie padało dużo w/o. Ale klasyfikację tej grupy i tak ustalono wg. punktów, które posiadali zawodnicy, a oto jak się przedstawia pierwsza czwórka:

  1. tox1c (Ilość punktów: 21 | meczów wygranych: 7, meczów przegranych: 0, w/o: 0)
  2. shogun (Ilość punktów: 19 | meczów wygranych: 6, meczów przegranych: 1, w/o: 0)
  3. xenophob (Ilość punktów: 14 | meczów wygranych: 4, meczów przegranych: 2, w/o: 1)
  4. leszny (Ilość punktów: 11 | meczów wygranych: 3, meczów przegranych: 2, w/o: 2)

Całe tabelki z wynikami wszystkich graczy możemy zobaczyć pod tym adresem.

Aktualnie rozgrywane są rozgrywki grupy D, dziś będą rozegrane wszystkie mecze, więc proszę wszystkich zawodników z tej grupy o stawienie się na #PWC.1v1 @ QuakeNet.

Nastąpiła mała zmiana w grupie B, otóż chodzi o klasyfikację końcową. Z tej grupy wyszli czterej zawodnicy, z największą ilością punktów, byli to: avenger, g0ral, sabers, nxs.rush.
Ale nie został uwzględniony jeden mecz: cnb vs revic, który wygral cnb. Z tego powodu klasyfikacja ulega zmianie, cnb i sabers mają po 15 punktów, co oznacza, że nxs.rush nie wychodzi z grupy. Tak się przedstawia klasyfikacja tej grupy:

  1. avenger (punktów: 21)
  2. g0ral (punktów: 16)
  3. sabers (punktów: 15)
  4. cnb (punktów: 15)

Tabelkę z wynikami można zobaczyć pod tym linkiem. Przepraszamy za zainstniałe problemy.

Jak zawsze dla przypomnienia podaję rozpiskę kolejnych grup.

Grupa D: 27.11.04

Grupa E: 28.11.04 - 29.11.04

Grupa F: 30.11.04 - 1.12.04

Grupa G: 2.12.04 - 3.12.04

Grupa H: 4.12.04 - 5.12.04

SL4VE | 2004-11-27 13:45:37 +0100

LoL, a myslalem, ze do gwiazdki jeszcze miesiąc, a to się okazuje, że była 3 dni temu :DDD

A co do grupy B to weź zrób pogrubioną klasyfikację ostateczną, a nie tą z błędem, bo jak ktoś się nie wczyta to i tak nie wie, że zamiast rusha wychodzi cnb.

akk0 | 2004-11-27 14:03:21 +0100

nom właśnie slave dobrze prawi zmień ten 4 punkt i będzie gut ;) pzdr

furi | 2004-11-27 14:17:31 +0100

Piszcie wyniki jak sie skonczy a nie od polowy i zmieniaja sie te miejsca ze h00j wie o co biega :C

SL4VE | 2004-11-27 14:26:54 +0100

No co za uparciuch! Nie wmówisz mi, że "24 grudnia" już był... był? To gdzie są prezenty?! :D

tofu | 2004-11-27 15:14:02 +0100

autor - od "ale" nie zaczyna sie zdania =}

Gravatar

LeSzNy | 2004-11-27 19:44:42 +0100

tox1c zaimponowales mi :)

Gravatar

Fabian | 2004-11-27 19:52:00 +0100

LeSzNy miało być lepiej =).
Tox, gratuluje.

Gravatar

LeSzNy | 2004-11-27 20:16:06 +0100

ta ja cienki jestem nie umiem w to grac :/

Gravatar

g0ral | 2004-11-28 13:21:29 +0100

  1. avenger (punktów: 21)
  2. g0ral (punktów: 16)
  3. sabers (punktów: 15)
  4. cnb (punktów: 15)

przegralem tylko 1 mecz z avengerem a pkt mowia cos innego ? wtf?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63