ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Polish Winter Cup - Grupy D i E

nie, 28 listopad 2004 22:16:57 | Autor: d4widoV | Quake 3 Arena

We wczorajszym dniu odbyły się ostatnie mecze grupy D w turnieju Polish Winter Cup, natomiast dziś rozgrywane były pierwsze mecze grupy E. Poniżej klasyfikacja grupy D:

  1. butch (Ilość punktów: 19 | meczów wygranych: 6, meczów przegranych: 1, w/o: 0) 2/3. K1lim (Ilość punktów: 17 | meczów wygranych: 5, meczów przegranych: 2, w/o: 0) 2/3. dz1k1 (Ilość punktów: 17 | meczów wygranych: 5, meczów przegranych: 2, w/o: 0)
  2. gosti (Ilość punktów: 15 | meczów wygranych: 4, meczów przegranych: 3, w/o: 0)

W tej grupie na pierwszej pozycji znalazł się gracz klanu 666 - butch, przegrywając tylko jedną walkę i nie oddając żadnego w/o. Na drugiej i trzeciej znaleźli się razem K1lim i dz1k1, mając taką samą ilość punktów, natomiast na czwartym miejscu znalazł się gosti, z klanu mm (wszedł on na miejsce zoom’a).

Całą tabelkę z wynikami można obejrzeć pod tym linkiem.

Aktualnie trwają rozgrywki w grupie E, w której biorą udział tacy gracze:

  • psychic
  • gogi
  • b3d
  • MisieX
  • shivus
  • Pawuj
  • seRious
  • Necros!s

Jutro będą rozgrywane dalsze mecze tej grupy, gdyż dzisiaj z powodów osobistych gracz b3d nie mógł grać i nie tylko on. Dotychczasowe wyniki tej grupy można zobaczyć tutaj.

Pojutrze (tj. Wtorek, 30 listopada) będą rozgrywane mecze grupy F, w której konkurencja jest niemała i mecze będą ciekawe. Oto gracze, których tam zobaczymy:

  • dave
  • GaD
  • son1c
  • LUK4S
  • Towdi
  • equ
  • Mouz
  • sting

Na tę grupę planowane jest postawienie GTV, terminy tych meczów będą na bieżąco wyświetlane w Pilocie GTV.

Gravatar

den | 2004-11-28 22:49:46 +0100

oj niezła ta grupa F :]

sYnth|Bubu | 2004-11-28 23:00:29 +0100

dave Gad sting i eq :>

cocaine | 2004-11-29 00:56:43 +0100

dz1k1 lamo !

Gravatar

Fabian | 2004-11-29 07:27:57 +0100

Z grupy F wyjdą :
dave, GaD, equ, sting.
Good Luck.

Gravatar

m4mut | 2004-11-29 07:49:28 +0100

Dalej serek i tak juz wyszedłes :D

Gravatar

den | 2004-11-29 08:37:44 +0100

patrząc na grupy F i E to jakbym patrzył na 1 i 3 lige w PD (oczywiście nie ujmując umiejętności graczy z grupy E :P)

Pawuj | 2004-11-29 09:28:36 +0100

nie lubie tego turnieju :D przegralem 2 mecze jednym fragiem, agrhrgrhgrg :XXX

Gravatar

modo | 2004-11-29 11:15:50 +0100

Niezla kiszka, panowie organizatorzy nie dali mi zagrac wszystkich meczy wpisujac mi wo :/ dzieki

jarq. | 2004-11-29 13:30:11 +0100

moze mozna pogadac jeszcze - w koncu skoro chcesz zagrac - to powinni umowic mecze - kurde patrze i troche tych w/o bylo - wiec organizatorom powinno zalezec aby bylo ich jak najmniej ... moim zdaniem kwestia dogadania ... i wyrozumialosci organizatorow :) - o - np z organizatorami turnieju na dm17 mozna wszystko zalatwic ;) :P

Gravatar

Fabian | 2004-11-29 14:55:37 +0100

Racja organizatorzy turnieju Dm17 są
wyrozumiali, no i mili :)))).

Gravatar

LeSzNy | 2004-11-29 15:14:13 +0100

jedynym ciekawym meczem bedzie dave vs sting :]

.gogi | 2004-11-29 17:52:57 +0100

oddawaj nicka kanalio !!!!!!!!!! :P

pat | 2004-11-29 18:23:27 +0100

te wasze gtv to wiecie sami jak je stawiacie ;p
lepiej demka dajcie

eng | 2004-11-29 18:39:40 +0100

Mysle , ze Dusia ma racje a Leszny blefuje :>

Gravatar

LeSzNy | 2004-11-29 21:10:07 +0100

kto to jest butch 1 slysze :>?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63