ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Polish Winter Cup - Grupy E, F

sob, 04 grudzień 2004 21:35:46 | Autor: d4widoV | Quake 3 Arena

Kilka dni temu rozegrano dwie grupy - E i F. W grupie F nastąpiła zamiana dwóch graczy, Towdi i Mouz, na ich miejsce weszli mad i rutt, teraz ta grupa to naprawdę potęga. Ale niestety, sting, z powodów wysokiego pingu postanowił oddać w/o wszystkim swoim przeciwnikom. Oto klasyfikacje końcowe grup E i F.

*** Grupa E**

1/2. seRious (Ilość punktów: 19 | meczów wygranych: 6, meczów przegranych: 1, w/o: 0)
1/2. Necros!s (Ilość punktów: 19 | meczów wygranych: 6, meczów przegranych: 1, w/o: 0)
3/4. Pawuj (Ilość punktów: 15 | meczów wygranych: 4, meczów przegranych: 3, w/o: 0)
3/4. psychic (Ilość punktów: 15 | meczów wygranych: 4, meczów przegranych: 3, w/o: 0)

*** Grupa F**

1/2. dave (Ilość punktów: 14 | meczów wygranych: 4, meczów przegranych: 2, w/o: 1)
1/2. GaD (Ilość punktów: 14 | meczów wygranych: 4, meczów przegranych: 2, w/o: 1)
3. equ (Ilość punktów: 13 | meczów wygranych: 4, meczów przegranych: 1, w/o: 2)
4. mad (Ilość punktów: 12 | meczów wygranych: 3, meczów przegranych: 3, w/o: 1)

Cała tabelkę z wynikami tej grupy możemy zobaczyć tutaj.

Chciałem teraz powiedzieć kilka słów na temat terminarzu kolejnych grup, tj. G i H. Z powodu przedłużenia terminu rozgrywek grupy F uległ on zmianie i poniżej podaję terminy tych obu grup.

Grupa G: 5.12.04 - 8.12.04

Grupa H: 9.12.04 - 11.12.04

Terminarz może ulec zmianie. Co do aktualnych terminów, jeżeli komuś te terminy nie sprzyjają, może już rozgrywać swoje mecze, po czym przesłać z nich screeny na adres [email protected]

Gravatar

uK_lotnik | 2004-12-04 21:41:44 +0100

gg dejwik :)

Gravatar

g0ral | 2004-12-04 23:07:36 +0100

a co ze stingiem ?

ATi | 2004-12-04 23:10:42 +0100

gg seR :> - pokaz im ze ktos nie tak znany na necie moze wymiesc :)

pat | 2004-12-04 23:11:57 +0100

chybaa mu sie znudzilo =o

Pawuj | 2004-12-04 23:19:47 +0100

gg Pawuj !

*Luk4S* | 2004-12-04 23:34:54 +0100

ni bylo az tak zle zdobylem w grupie f 10 punktow a sonic 11 takze jest gites majonez ok pozdro all

THRAWN | 2004-12-04 23:57:52 +0100

GOGGO PSYCH :)

son1c | 2004-12-05 02:56:14 +0100

co to ma byc @#$% .... omg . Ja nie oddawalem nikomu w/o sam se to wpisaliscie @#$% ? . Gdy byl umuwiony dzien stawilem sie na mircu. gralem z dave equ i gadem . Tam w grupie byl jeszcze mouz i jakis towdi ktorych nie bylo a sting oddal w/o. Skad sie wzial @#$% mad i rutt . Czemu nie zostalem poinformowany @#$%. To raczej ja powinienem dostac 3 punkty za niestawienie sie tych osob w wyznaczonym terminie. A jeszcze dzisiaj o 17;00 jak bylem na kompie otrzymalem info od rutta ze mam z nim grac to sie umuwilismy na jutro czyt niedziela 20:00 Rządam wyjasnienia sprawy . Załosna organizacja ligi !!! nic

SharK | 2004-12-05 03:47:05 +0100

serus go

tofu | 2004-12-05 06:39:58 +0100

sonik - scandalllll :D - czyżby zaczęło się faworyzowanie :P

Gravatar

kino | 2004-12-05 08:25:12 +0100

bezsensu, czemu jak zwykle o pozycji decyduje chyba ilosc fragow a nie wynik bezposredniego starcia pomiedzy 2 zainteresowanymi tka jak powinno byc

dinh-equador | 2004-12-05 08:50:42 +0100

ilu przechodzi na nastepnej fazy ?: ):):):

d4widoV | 2004-12-05 09:40:35 +0100

son1c, gdybys byl w nastepnych dniach, to bys wiedzial ze rutt i mad zamienili towdiego i mouza, a co do w/o to nie dostales takiego w/o, ze twoj przeciwnik zgarnal 3 pkt a ty 0 , tylko obaj po 0

Gravatar

LeSzNy | 2004-12-05 09:59:31 +0100

gg mad :D

Gravatar

Necros!s | 2004-12-05 14:12:15 +0100

Dziwne, ja tez nie za bardzo rozumiem klasyfikacji koncowej - byla jakas cicha zmiana w regulaminie?

pat | 2004-12-05 14:46:09 +0100

to tu wogule jest jakies regulamin =o
a nawet jesli to nikt z niego niekozysta, to wszystko jest zalosne =o

GaD | 2004-12-05 19:40:17 +0100

rotfl termin rozegrania meczy zostal przedluzony do Piatku a ty umowiles sie w niedziele spox ;x

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63