Polska Finlandia 2:0!
czw, 03 kwiecień 2003 20:52:49 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Polska - Finlandia - 2:0 i zagramy tym samym w Nations Cup!
Pierwszą mapę meczu eliminacyjnego z Finami wygraliśmy stanem 116:96 dla teamu L3sia, mar1a, zika i p0gr0ma prowadząc niemal przez całą mapę (krg nie grał). Nieprzypadkowo wymieniam L3sia na pierwszym miejscu ponieważ okazał się on być w dobrej formie, zagrał spokojnie, z przemyśleniem i przede wszystkim miał bardzo niski ping. Wtórowali mu świetnie mar1o i zik, p0giego niestety nieco lagowało i nie udał mu się po prostu ten mecz.
Na ospdm5 początek okazał się fatalny. Wydawało się że Finowie lepiej znają tą mapę, lepiej też kontrolują quada. Mar1o mocno pilnował ra, nieraz pakując się do 170ap, ale nie decydował się na wypady po fragi. Przez ponad 10 minut przegrywaliśmy nawet 20 fragami i wydawało się że będzie grana trzecia mapa. Dopiero od 13 minuty coś się zaczęło dziać i wzięliśmy pierwszego na tej mapie quada niwelując całkowicie przewagę i odskakując od Finów na 20 fragów w ciągu niemal kilku minut! P0gr0m zagrał tym razem świetną partię, zaliczył ładnego quadruna i świetne shafty.
Na gorąco kilka słów od chłopaków z Teampoland:
p0gr0m: dm6 to byla walka z pingiem i z nimi a ospdm5 ping byl spox :) to tyle
zik: dm6 - zacieta walka, liczyl sie kazdy quad, imo zagralismy dobrze taktycznie, nie pchalismy sie niepotrzebnie na wroga. ospdm5 - tutaj wiedzialem ze beda wieksze problemy, musielismy zagrac naprawde DOBRZE, nareszcie po polowie meczu zdolalismy odbic pokoj z railem, wtedy my bylismy gora, w przeciagu kilku miniut zdolalismy nadrobic stracone 20 fragow oraz uzyskac prowadzenie ktorego nie oddalismy do konca. gg all :) bardzo dobra robote odegral L3si0, wielkie gg dla niego!
L3si0: mowiac szczerze myslalem ze przegramy wiec na luzie podszedlem do tego meczu, reszta teamu mysle tak samo. Na pro-q3dm6 przejelismy RG, przez dluzsza czesc meczu kontrolowalismy RA i jakims cudem wygralismy. Na ospdm5 pogubilismy sie na poczatku, jednak mario i pogi zlapali rytm w drugiej czesci meczu i pogromili finow. Oby wiecej takich meczów, jednak widac bylo ze brakuje nam zgrania i byla to jedna wielka prowizorka.
I na koniec słowa podziękowania dla obsługi medialnej meczu - czyli dla bryana za GTV (ponad 200 osób) i dla radia c0d (niecałe 200 osób) za shoutcast. Oczekujemy teraz na mecze grupowe. Dema powinny się pojawić wkrótce, sprawdzajcie zakładkę Top New Demos.
GG Teampoland!







MsT | 2003-04-03 21:09:58 +0200
jupi ! :)
#638502
nsx | 2003-04-03 21:16:02 +0200
2:0 :)
#638501
tifu | 2003-04-03 21:18:11 +0200
i pozamiatane :)
#638496
SAI4H | 2003-04-03 21:19:45 +0200
Hahaha TeampLOLand ROX!!!!!:D
#638486
nWblacki | 2003-04-03 21:20:32 +0200
gg :)
#638487
freak | 2003-04-03 21:20:42 +0200
POLLLSKAA MISTRZEMM ŚWIATAAA!!! =]]]
#638488
skejwen | 2003-04-03 21:21:09 +0200
Chwała wam i sława... bije pokłony...
(Kreeg rzadzisz na radyjku)
#638489
sh4de | 2003-04-03 21:21:28 +0200
powiem tyle polska rullez nikto z nami nie wygra:P
#638490
level-B4 | 2003-04-03 21:21:37 +0200
GG's TEAM POLAND!!!
#638484
eng | 2003-04-03 21:22:46 +0200
brawa !!
#638481
ur!mepl | 2003-04-03 21:23:22 +0200
fajno :] pojechalismy finow :)
#638482
obni | 2003-04-03 21:23:31 +0200
wygralismy :]
#638478
BobeK | 2003-04-03 21:24:40 +0200
Fala dla Polski:
o o| |o| |o/ /o/
wow! 0wned
#638479
SAI4H | 2003-04-03 21:25:53 +0200
"Napieramy Holendrow w meczu z Finami." :DDDDD
/me 0wned
#638480
5l3py | 2003-04-03 21:26:04 +0200
zato pogi zamiotl w drugim meczu ;D dwa piekne mecze :) czekam na demka :P GG POLAND TEAM!!!
#638476
pl0 | 2003-04-03 21:26:37 +0200
yeee ownzujemy chlopcy (no prawie) GG za gre, a szczególnie za emocje na osp5
#638477
gadu | 2003-04-03 21:27:22 +0200
116-96 ?? mi sie wydaje ze bylo 119-99 :d ktos zawczesnie screena zrobil
#638464
god | 2003-04-03 21:27:54 +0200
gg dla polski a tak pozatym na dm6 bylo 119:99 :Q
#638465
rafal | 2003-04-03 21:29:48 +0200
co do tego ze mario mial czasem po 170 to mu sie nie dziwie :P ja stal olo ra i bindowal ze wolne przez o 10s i nikt nieprzyszedl to se wzial i poszedl :P
#638467
bryan | 2003-04-03 21:33:24 +0200
ponad minute ;>
#638468
SAI4H | 2003-04-03 21:34:18 +0200
Aha TeampLOLand zrobcie sobie jakies bindy, przydaja sie czasami. :DDDDD
#638469
5l3py | 2003-04-03 21:36:31 +0200
no nie moge wyjsc z podziwu
zmienienie taktyki na osp5 bylo rewelacyjnie wykonane:))) ahh i ohh :)
#638470
nsx | 2003-04-03 21:36:42 +0200
jak ma sie zgranie nie potrzebne sa bindy. Tylko coach, ktorego (omg) nie bylo na ospdm5 :/
#638471
wizard | 2003-04-03 21:41:10 +0200
gg ale pamietajcie ze finlandia była w nationscup chłopcami do bicia , trudne mecez dopiero przed nami , ale i tak to ogromny sukces dla polskiego q3 ... jeszcez o nas usłysza ;]
#638472
Mattias | 2003-04-03 21:42:36 +0200
no GG panowie
#638473
bryan | 2003-04-03 21:46:10 +0200
no soosh ;> Jak sie podobala "obsluga medialna" ?:D
#638461
nxs.rush | 2003-04-03 21:48:37 +0200
gg panowie, warto bylo zobaczyc te mecze :]
#638462
Zenith | 2003-04-03 21:49:20 +0200
lesiu jaki optymista :P
wielkie GG!! oby tak dalej :D
#638463
SAI4H | 2003-04-03 21:52:33 +0200
Jesli chodzi o GTV to spoko, ale co do shoutcastu to trzeba jeszcze popracowac, spoznial sie z deka, ale tego chyba nie musze nikomu mowic. ;p
PS. Nie wchodzcie na kanal teampoland, chlopaki gadaja o nekrofii i sodomii. :DDDDDDDDDDDD
#638458
log | 2003-04-03 21:52:35 +0200
Rozz a o moim scorebocie to nie łaska wspomniec? :D
gg teampoland
#638456
Luk4S | 2003-04-03 21:52:42 +0200
nio i wielkie brawa dla calego polskiego zospolu zeby tylko tak dalej !!!!!!
#638457
Razor | 2003-04-03 21:52:49 +0200
Zajebiscie :) GG
#638454
MateoMartinezz | 2003-04-03 22:01:20 +0200
Panowie - wielki respect i gratulacje, ten wynik jest wielkim zastrzykiem nadziei na naszą dalszą walkę w lidze
#638455
k3m | 2003-04-03 22:08:36 +0200
ogladalem, GG!
#638444
[ntQn]Kleks | 2003-04-03 22:24:48 +0200
tez ogladalem :D przynajmniej w tym polska jest dobra :)
#638446
ognos | 2003-04-03 22:31:04 +0200
gg :)
#638447
eddie | 2003-04-03 22:37:49 +0200
buhahhaha ale kibel
#638448
Yaboll | 2003-04-03 22:42:29 +0200
Ladne mecze, ale jak juz kos powiedial brak dyscypliny i organizacji.
#638449
MaxDamage | 2003-04-03 22:44:33 +0200
"Welcome to planet HARDCORE!!!" - Tiaaa... bynajmniej nie chodzi o nowa plyte z moja schizowata napierdzielanka , teraz dopiero bedzie ciezko chlopaki , ludzie nie napalac sie :D Potem ich jechac bedziecie ze dali d*** , !p!olska...
#638450
ognos | 2003-04-03 22:59:25 +0200
"Brak dyscypliny i organizacji"
rotfl :)
#638438
stirmal | 2003-04-03 23:04:47 +0200
Wiecej zgrania i wspolpracy, a mozemy miec naprawde dobry team...
#638439
DL*AlieN* | 2003-04-03 23:20:11 +0200
GG POL & GW cOd radio :)
#638440
tofu | 2003-04-03 23:27:19 +0200
GG Panowie!!! teraz czekam na demka :) radyjko spox !
#638441
a1v!-bd | 2003-04-03 23:42:47 +0200
ciesze sie bardzo :))))
#638410
matr1x | 2003-04-03 23:47:16 +0200
kto wygral ?;ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
#638411
skejwen | 2003-04-03 23:54:14 +0200
[i]dla radia c0d (niecałe 200 osób)[/i]
hyhy, na kanale radia mowili ze maksymalnie moglo slychac 138 osob...
#638412
*MR.GOD* | 2003-04-04 00:06:05 +0200
kus wczesniej bylo 100 osob max :P
#638404
cannabis | 2003-04-04 00:37:37 +0200
pro
#638405
qpr | 2003-04-04 02:51:18 +0200
139 osób słuchało momentami naszego radia, specjalnie dla tego meczu zwiekszylismy limit userów ze 100 na 250 :)
#638407
wizard | 2003-04-04 06:48:51 +0200
kiedy dema?
#638379
monja | 2003-04-04 08:04:21 +0200
oł je !! :D demka, GDZIE DEMKA ?!
#638369
sun | 2003-04-04 08:18:22 +0200
Fajne mecze, zebyscie tak z Niemcami pojechali hyhy ;P
#638370
wizard | 2003-04-04 13:08:56 +0200
haha si eokarze ze nikt nei nagrał dem , miejmy nadzieje ze panowi kreeg i igor nagrali ;]
#638332
L3si0 | 2003-04-04 13:30:40 +0200
ja nagralem na obu mapach :-)
#638333
dx-set | 2003-04-04 14:10:17 +0200
dzis sedzia z NC uploaduje je na clanbase
#638329
kino | 2003-04-04 14:27:36 +0200
Lesio udostepnij:)
#638062
ognos | 2003-04-04 15:16:57 +0200
ja mam ale z multi povu i waza 14 mb ;]
#638881
k3m | 2003-04-04 16:11:42 +0200
wiec wrzucaj na orga ;)
#638883
f1do | 2003-04-05 08:23:01 +0200
gdzie te demka ??????
#637968
sYnth|Bubu | 2003-04-05 14:34:28 +0200
grr wlasnie gdzie demoski ??? :?
#638906
Zaloguj się by dodać komentarz.