ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Polska Finlandia 2:0!

czw, 03 kwiecień 2003 20:52:49 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Polska - Finlandia - 2:0 i zagramy tym samym w Nations Cup!

Pierwszą mapę meczu eliminacyjnego z Finami wygraliśmy stanem 116:96 dla teamu L3sia, mar1a, zika i p0gr0ma prowadząc niemal przez całą mapę (krg nie grał). Nieprzypadkowo wymieniam L3sia na pierwszym miejscu ponieważ okazał się on być w dobrej formie, zagrał spokojnie, z przemyśleniem i przede wszystkim miał bardzo niski ping. Wtórowali mu świetnie mar1o i zik, p0giego niestety nieco lagowało i nie udał mu się po prostu ten mecz.

Na ospdm5 początek okazał się fatalny. Wydawało się że Finowie lepiej znają tą mapę, lepiej też kontrolują quada. Mar1o mocno pilnował ra, nieraz pakując się do 170ap, ale nie decydował się na wypady po fragi. Przez ponad 10 minut przegrywaliśmy nawet 20 fragami i wydawało się że będzie grana trzecia mapa. Dopiero od 13 minuty coś się zaczęło dziać i wzięliśmy pierwszego na tej mapie quada niwelując całkowicie przewagę i odskakując od Finów na 20 fragów w ciągu niemal kilku minut! P0gr0m zagrał tym razem świetną partię, zaliczył ładnego quadruna i świetne shafty.

Na gorąco kilka słów od chłopaków z Teampoland:

p0gr0m: dm6 to byla walka z pingiem i z nimi a ospdm5 ping byl spox :) to tyle

zik: dm6 - zacieta walka, liczyl sie kazdy quad, imo zagralismy dobrze taktycznie, nie pchalismy sie niepotrzebnie na wroga. ospdm5 - tutaj wiedzialem ze beda wieksze problemy, musielismy zagrac naprawde DOBRZE, nareszcie po polowie meczu zdolalismy odbic pokoj z railem, wtedy my bylismy gora, w przeciagu kilku miniut zdolalismy nadrobic stracone 20 fragow oraz uzyskac prowadzenie ktorego nie oddalismy do konca. gg all :) bardzo dobra robote odegral L3si0, wielkie gg dla niego!

L3si0: mowiac szczerze myslalem ze przegramy wiec na luzie podszedlem do tego meczu, reszta teamu mysle tak samo. Na pro-q3dm6 przejelismy RG, przez dluzsza czesc meczu kontrolowalismy RA i jakims cudem wygralismy. Na ospdm5 pogubilismy sie na poczatku, jednak mario i pogi zlapali rytm w drugiej czesci meczu i pogromili finow. Oby wiecej takich meczów, jednak widac bylo ze brakuje nam zgrania i byla to jedna wielka prowizorka.

I na koniec słowa podziękowania dla obsługi medialnej meczu - czyli dla bryana za GTV (ponad 200 osób) i dla radia c0d (niecałe 200 osób) za shoutcast. Oczekujemy teraz na mecze grupowe. Dema powinny się pojawić wkrótce, sprawdzajcie zakładkę Top New Demos.

GG Teampoland!

MsT | 2003-04-03 21:09:58 +0200

jupi ! :)

nsx | 2003-04-03 21:16:02 +0200

2:0 :)

tifu | 2003-04-03 21:18:11 +0200

i pozamiatane :)

SAI4H | 2003-04-03 21:19:45 +0200

Hahaha TeampLOLand ROX!!!!!:D

Gravatar

nWblacki | 2003-04-03 21:20:32 +0200

gg :)

freak | 2003-04-03 21:20:42 +0200

POLLLSKAA MISTRZEMM ŚWIATAAA!!! =]]]

skejwen | 2003-04-03 21:21:09 +0200

Chwała wam i sława... bije pokłony...

(Kreeg rzadzisz na radyjku)

sh4de | 2003-04-03 21:21:28 +0200

powiem tyle polska rullez nikto z nami nie wygra:P

Gravatar

level-B4 | 2003-04-03 21:21:37 +0200

GG's TEAM POLAND!!!

eng | 2003-04-03 21:22:46 +0200

brawa !!

Gravatar

ur!mepl | 2003-04-03 21:23:22 +0200

fajno :] pojechalismy finow :)

obni | 2003-04-03 21:23:31 +0200

wygralismy :]

BobeK | 2003-04-03 21:24:40 +0200

Fala dla Polski:

o o| |o| |o/ /o/

wow! 0wned

SAI4H | 2003-04-03 21:25:53 +0200

"Napieramy Holendrow w meczu z Finami." :DDDDD

/me 0wned

5l3py | 2003-04-03 21:26:04 +0200

zato pogi zamiotl w drugim meczu ;D dwa piekne mecze :) czekam na demka :P GG POLAND TEAM!!!

pl0 | 2003-04-03 21:26:37 +0200

yeee ownzujemy chlopcy (no prawie) GG za gre, a szczególnie za emocje na osp5

Gravatar

gadu | 2003-04-03 21:27:22 +0200

116-96 ?? mi sie wydaje ze bylo 119-99 :d ktos zawczesnie screena zrobil

god | 2003-04-03 21:27:54 +0200

gg dla polski a tak pozatym na dm6 bylo 119:99 :Q

rafal | 2003-04-03 21:29:48 +0200

co do tego ze mario mial czasem po 170 to mu sie nie dziwie :P ja stal olo ra i bindowal ze wolne przez o 10s i nikt nieprzyszedl to se wzial i poszedl :P

bryan | 2003-04-03 21:33:24 +0200

ponad minute ;>

SAI4H | 2003-04-03 21:34:18 +0200

Aha TeampLOLand zrobcie sobie jakies bindy, przydaja sie czasami. :DDDDD

5l3py | 2003-04-03 21:36:31 +0200

no nie moge wyjsc z podziwu
zmienienie taktyki na osp5 bylo rewelacyjnie wykonane:))) ahh i ohh :)

nsx | 2003-04-03 21:36:42 +0200

jak ma sie zgranie nie potrzebne sa bindy. Tylko coach, ktorego (omg) nie bylo na ospdm5 :/

Gravatar

wizard | 2003-04-03 21:41:10 +0200

gg ale pamietajcie ze finlandia była w nationscup chłopcami do bicia , trudne mecez dopiero przed nami , ale i tak to ogromny sukces dla polskiego q3 ... jeszcez o nas usłysza ;]

Mattias | 2003-04-03 21:42:36 +0200

no GG panowie

bryan | 2003-04-03 21:46:10 +0200

no soosh ;> Jak sie podobala "obsluga medialna" ?:D

nxs.rush | 2003-04-03 21:48:37 +0200

gg panowie, warto bylo zobaczyc te mecze :]

Zenith | 2003-04-03 21:49:20 +0200

lesiu jaki optymista :P
wielkie GG!! oby tak dalej :D

SAI4H | 2003-04-03 21:52:33 +0200

Jesli chodzi o GTV to spoko, ale co do shoutcastu to trzeba jeszcze popracowac, spoznial sie z deka, ale tego chyba nie musze nikomu mowic. ;p

PS. Nie wchodzcie na kanal teampoland, chlopaki gadaja o nekrofii i sodomii. :DDDDDDDDDDDD

log | 2003-04-03 21:52:35 +0200

Rozz a o moim scorebocie to nie łaska wspomniec? :D

gg teampoland

Gravatar

Luk4S | 2003-04-03 21:52:42 +0200

nio i wielkie brawa dla calego polskiego zospolu zeby tylko tak dalej !!!!!!

Razor | 2003-04-03 21:52:49 +0200

Zajebiscie :) GG

MateoMartinezz | 2003-04-03 22:01:20 +0200

Panowie - wielki respect i gratulacje, ten wynik jest wielkim zastrzykiem nadziei na naszą dalszą walkę w lidze

k3m | 2003-04-03 22:08:36 +0200

ogladalem, GG!

Gravatar

[ntQn]Kleks | 2003-04-03 22:24:48 +0200

tez ogladalem :D przynajmniej w tym polska jest dobra :)

ognos | 2003-04-03 22:31:04 +0200

gg :)

Gravatar

eddie | 2003-04-03 22:37:49 +0200

buhahhaha ale kibel

Yaboll | 2003-04-03 22:42:29 +0200

Ladne mecze, ale jak juz kos powiedial brak dyscypliny i organizacji.

MaxDamage | 2003-04-03 22:44:33 +0200

"Welcome to planet HARDCORE!!!" - Tiaaa... bynajmniej nie chodzi o nowa plyte z moja schizowata napierdzielanka , teraz dopiero bedzie ciezko chlopaki , ludzie nie napalac sie :D Potem ich jechac bedziecie ze dali d*** , !p!olska...

ognos | 2003-04-03 22:59:25 +0200

"Brak dyscypliny i organizacji"
rotfl :)

stirmal | 2003-04-03 23:04:47 +0200

Wiecej zgrania i wspolpracy, a mozemy miec naprawde dobry team...

DL*AlieN* | 2003-04-03 23:20:11 +0200

GG POL & GW cOd radio :)

tofu | 2003-04-03 23:27:19 +0200

GG Panowie!!! teraz czekam na demka :) radyjko spox !

a1v!-bd | 2003-04-03 23:42:47 +0200

ciesze sie bardzo :))))

matr1x | 2003-04-03 23:47:16 +0200

kto wygral ?;ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

skejwen | 2003-04-03 23:54:14 +0200

[i]dla radia c0d (niecałe 200 osób)[/i]

hyhy, na kanale radia mowili ze maksymalnie moglo slychac 138 osob...

*MR.GOD* | 2003-04-04 00:06:05 +0200

kus wczesniej bylo 100 osob max :P

cannabis | 2003-04-04 00:37:37 +0200

pro

qpr | 2003-04-04 02:51:18 +0200

139 osób słuchało momentami naszego radia, specjalnie dla tego meczu zwiekszylismy limit userów ze 100 na 250 :)

Gravatar

wizard | 2003-04-04 06:48:51 +0200

kiedy dema?

Gravatar

monja | 2003-04-04 08:04:21 +0200

oł je !! :D demka, GDZIE DEMKA ?!

Gravatar

sun | 2003-04-04 08:18:22 +0200

Fajne mecze, zebyscie tak z Niemcami pojechali hyhy ;P

Gravatar

wizard | 2003-04-04 13:08:56 +0200

haha si eokarze ze nikt nei nagrał dem , miejmy nadzieje ze panowi kreeg i igor nagrali ;]

L3si0 | 2003-04-04 13:30:40 +0200

ja nagralem na obu mapach :-)

dx-set | 2003-04-04 14:10:17 +0200

dzis sedzia z NC uploaduje je na clanbase

Gravatar

kino | 2003-04-04 14:27:36 +0200

Lesio udostepnij:)

ognos | 2003-04-04 15:16:57 +0200

ja mam ale z multi povu i waza 14 mb ;]

k3m | 2003-04-04 16:11:42 +0200

wiec wrzucaj na orga ;)

Gravatar

f1do | 2003-04-05 08:23:01 +0200

gdzie te demka ??????

sYnth|Bubu | 2003-04-05 14:34:28 +0200

grr wlasnie gdzie demoski ??? :?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63