ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Polska - Niemcy

nie, 08 czerwiec 2008 10:30:01 | Autor: move | Inne

Przypominam o najważniejszym wydarzeniu dzisiejszego dnia, o meczu, na który wszyscy Polacy czekają z zapartym tchem. O godzinie 20:45 rozpocznie się spektakl z udziałem podopiecznych Leo Benhakera i Joahima Loewa. Jeszcze nigdy nie udało się nam wygrać z Niemcami, na naszym koncie widnieją jedynie remisy i porażki. Czy dziś historia się powtórzy? Miejmy nadzieję, że nie.

Polska vs Niemcy
08.06.2008, godzina 20:45
GTV: Polsat i Polsat Sport Extra

Nie zapomnijcie o wywieszeniu flagi!

 

^M^ | 2008-06-08 10:32:28 +0200

już biegnę wieszać flagę, bo mecz, ważny mecz!

darujcie mi chociaż tutaj :q

dinhkertal | 2008-06-08 10:33:15 +0200

Mam kija od szczoty i flage na dzień niepodległości :D Ale bedę machał przed telebimem :d

biedronka] | 2008-06-08 10:34:21 +0200

dziś 20:45 - madness.

raZox | 2008-06-08 10:40:33 +0200

chyba przypominac nie trzeba ;)
ps. wydaje mi sie, ze 1 miejsce Roberta bedzie wiekszym wydarzenie niz nasza przegrana 1:3 :P

trzeba byc realista hehehe

Cyriakus | 2008-06-08 10:41:26 +0200

nieprawda ze wszyscy i z zapartym bo ja nie czekam!
a po 20.45 to ja bede sie sportowal na kregielni z zona :P

hanti | 2008-06-08 11:00:25 +0200

wlasnie o 19 na tv4 jedzie kubica ;p

srakal1ty | 2008-06-08 13:03:50 +0200

Mecz może oglądnę, chociaż moja nadzieja, że 'Leo-łaj' ugra coś z tymi samymi cieniasami, którzy błaźnią Polskę od lat jest mniej więcej na poziomie zera absolutnego :P

Czytaj: dostaniemy wpierdol jak zwykle

Irae | 2008-06-08 13:57:25 +0200

a ja powiem tak, jakby wygrali to oczywiście super, ale co mistrzostwa jest to samo, podniecanie się, liczenie że wygrają a kończy się jak zwykle :D szczytem marzeń powinien być remis, a pktów to można szukać tylko u austriaków bo z chorwatami też będzie ciężko

yac | 2008-06-08 14:46:42 +0200

Rowniez nie czekam z zapartym tchem. Powiem wiecej - mam to w dupie :)

_Vh | 2008-06-08 16:01:42 +0200

wy pedały, nie mężczyźni!

Łączmy się!

grzesiontko | 2008-06-08 17:08:13 +0200

ip do GTV? :D

Bongo | 2008-06-08 17:32:55 +0200

A ja czekam z zapartym tchem i wierzę w biało - czerwonych. Teoretycznie jesteśmy słabsi piłkarsko od Niemców - ale z góry zakładać, że przegramy.

POOOOOOLLLLSSSKKAAAAAAAA BIAŁOOOOOOOOOOOOO CZEREEEEWOOOONIIIII !!!!!!!!!!!

move | 2008-06-08 18:35:04 +0200

grzesiontko ;-)

d00mer | 2008-06-08 18:40:11 +0200

Chociaż tutaj mogliście sobie darować... Co to, onet.sport?

As!c | 2008-06-08 20:25:32 +0200

krotki niusik a juz nie pasuje :(

l1nk | 2008-06-08 21:20:16 +0200

spamer niusowy :P

bryan | 2008-06-08 21:34:05 +0200

Zenada, od 30lat w tym kraju czeka sie na cud. Juz ciekawiej by bylo obejrzec zawody w golfa, przynajmniej jakas odmiana :X

Irae | 2008-06-08 21:42:46 +0200

bryan racja :D
ale przynajmnie Robert nie zawiódł!!!

tath | 2008-06-08 22:25:17 +0200

mają chujową liste map.
Mogliby zagrac na pro-dm6

Dinhmcz | 2008-06-08 22:38:05 +0200

miało być zajebiście a wyszło jak zwykle :S

Gravatar

LALU] | 2008-06-08 22:49:56 +0200

kubica wygrywa a polska przegrywa :) jednak solowe wystepy to nasz atut:)

AL|EN | 2008-06-08 22:56:24 +0200

Ale lipa dobrze, że nie oglądałem bo wiedziałem, że fall

Morg | 2008-06-08 23:12:37 +0200

Według mnie nie ma co narzekać, że "wyszło jak zwykle".. owszem przegraliśmy, ale szwabom tez gula nie raz skakała bo było kilka naprawdę dobrych dla nas akcji i zabrakło "milimetrów" do strzelenia cennych bramek.
W porównaniu do poprzedniego starcia Polska-Niemcy nasi pokazali bardzo dobrą grę i co najważniejsze udowodnili, że potrafią atakować i wyprowadzać dobre zagrania! GG

m4zI | 2008-06-08 23:31:45 +0200

jak mozna @#$% nie ogladac takiego meczu to ja niewiem. juz mogles tego nie pisac ze nie ogladales

Dinhmcz | 2008-06-08 23:47:02 +0200

czyli wyszło jak zwykle zawsze brakuje te pare milimetrów :DSAD:SA:D:a

Według mnie nie ma co narzekać, że "wyszło jak zwykle".. owszem przegraliśmy, ale szwabom tez gula nie raz skakała bo było kilka naprawdę dobrych dla nas akcji i zabrakło "milimetrów" do strzelenia cennych bramek.
W porównaniu do poprzedniego starcia Polska-Niemcy nasi pokazali bardzo dobrą grę i co najważniejsze udowodnili, że potrafią atakować i wyprowadzać dobre zagrania! GG

AL|EN | 2008-06-09 00:02:26 +0200

haha I jeszcze wygrałem 25 zł bo postawiłem na przegraną polaków haha

kszksz | 2008-06-09 00:12:22 +0200

czesc z was nie ma w sobie nic z polaka...

urimepl | 2008-06-09 00:19:34 +0200

alienowski nick mowi sam za siebie :p

Morg | 2008-06-09 00:43:08 +0200

Mcz nie wiem czy Ty oglądasz tylko mecze niedzielne, ale z Twoich komentarzy tylko tyle wynika;x Wystarczy porównać dzisiejszy mecz do ostatniego starcia z Niemcami. Wtedy ani razu nie zabrakło nam tych milimetrów;f Nasza bramka była strzelnicą i szwaby ładowały skąd się dało i tylko dzięki fartowi nie skończyło sie strata 5 czy nawet więcej bramek, a teraz? Nasi pokazali ładna grę i znacznie podniósł sie poziom, patrzyłeś chociaż na statystyki meczu?;o No tak zapomniałem, że eksperci patrzą tylko na wynik ;]

P.S Al|en naprawdę masz się czym chwalić, proponuje wstawić sobie to samo do opisu na gg Pozdro

srakal1ty | 2008-06-09 00:56:34 +0200

Wielkie mi halo. Powieście mnie albo wbijcie na pal, bo też nie oglądałem tego meczu lol :P. Już mi dość naobiecywali przed dwoma ostatnimi MŚ, teraz już nie wierzę, że z tej bandy trampkarzy da się jeszcze cokolwiek wydusić. Może wygramy z Austrią, może nawet z Chorwacją (w co wątpię), ale polska reprezentacja aż prosi się o to, żeby jej NIE kibicować.

A ze statystykami jest tak jak w defragu - lecisz na złamanie parówy, wykręcasz zajebiste czasy na checkpointach, dobiegasz do mety - a tu czas gorszy o sekundę od poprzedniego rekordu :P. Co mi z tego, że Polacy byli np 92 procent przy piłce skoro to Niemcy wygrali. Dzisiaj nie liczy się udział. Tylko zwycięstwo

Cyriakus | 2008-06-09 01:37:35 +0200

..a wyszlo tak jak zawsze :---)
ja wiedzialem ze tak bedzie... ehe yhmmm
nie mial spiworka...

nergal | 2008-06-09 06:44:39 +0200

dla mnei byl to slaby mecz:)

tymek. | 2008-06-09 09:33:35 +0200

Gdyby nie Krzynówek na poczatku meczu... to była łatwa piłka... wszystko mogłoby potoczyć się inaczej :[

AL|EN | 2008-06-09 10:00:09 +0200

Dobry Pomysł heheh

ramm | 2008-06-09 10:21:58 +0200

mecz był na prawdę dla mnie szokiem. Po raz pierwszy od lat widziałem jak Polacy GRALI. (Po raz pierwszy nie było: Futbol na tak - wykop i liczenie na szczęśliwy kiks przeciwnika...)

Wykonali mnóstwo dobrej roboty. A jeżeli sie nie spalili psychicznie po przegranej to jesteśmy w ćwierćfinałach - każdy kto oglądał mecz Chorwacja-Austria przyzna mi rację...

move | 2008-06-09 10:25:51 +0200

Specjaliści i pesymiści - łączcie się. Ciekawe, że nikt nie zauważył porażki z powodu błędu sędziego przy pierwszej bramce i drugiego błędu przy nieuznaniu bramki Smolarka, która została zdobyta prawidłowo. Sama gra wyglądała o niebo lepiej niż w ostatnich MŚ. Z taką formą powinniśmy wygrać 2 pozostałe mecze i zakwalifikować się do 1/4 finału.

Jako kibice jesteście nic nie warci - drużynie powinno się kibicować zarówno w chwilach dobrych jak i złych.

grzesiontko | 2008-06-09 10:44:50 +0200

było dobrze będzie lepiej :-)

Polska - Niemcy comeback w półfinale ;-)

eng | 2008-06-09 10:56:43 +0200

Gramy jak nigdy dotad, przegrywamy jak zawsze.

raZox | 2008-06-09 13:23:09 +0200

Rowniez nie dam zlego slowa powiedziec o Polakach, jesli ktos uwaza, ze wyszlo jak zawsze, to chyba patrzyl na inny mecz. Gdyby nie sedzia, mecz bylby wygrany, a przynajmniej zremisowany. Jeszcze ta czerwona kartka ehhhh, czemu zawsze jest tak, ze to sedzia ustala wynik meczu, a nie pilkarze :((.
Podpisuje sie pod slowami movka, mam nadzieje, ze chlopaki, zagraja teraz jeszcze lepiej i pokaza, ze nie pojechali tam przypadkowo. Nie zawsze sie wygrywa, wazne,ze zagrali bardzo dobry mecz. A Niemcy?, co tu mowic,jesli beda grali tak jak wczoraj, to moga miec problem z Chorwacja, a w 1/4 przegraja na 100% :).
Obawiam sie naszego trzeciego meczu, My i Chorwaci nie bedziemy mieli nic do stracenia, wiec moze byc groznie.

ps. Tomaszewski ma nierowno pod czaszka!

Gravatar

luzio | 2008-06-09 13:49:31 +0200

ee I kto bedzie pamietal ze 1 gol dla Niemcow byl ze spalonego a 2 padl bo Golanski zagral jak trampek z ligi podworkowej. Liczy sie efekt. a to ze Austria i Chorwacja zagraly kiepsko nie znaczy ze z nami nie zagraja lepiej. Czesi pokazali jak sie gra na takich imprezach Szwajcaria byla duzo lepsza ale to Czesi wykorzystali swoja szanse gdy tylko sie pojawila. Smiesza mnie opinie ze zagralismy jakos dobrze bo dobrze to zagralismy z Portugalia (mecz w Polsce gdzie to my bylismy nauczycielem a oni uczniem). Trzeba byc obiektywnym Niemcy nie zagrali jakiegos wielkiego meczu a i tak zasluzenie wygrali. Co do akcji (sytuacji bo to byl fart) Krzynowka (i beznadziejnej postawy Lehmana w tym meczu) to w kolejnych 10 min Niemcy powinni prowadzic juz minimum 1-0 ale o tym juz nikt nie pamietaj jak pilka kulala sie centymetry od slupa Boruca w sytuacji 2v bramkarz wiec to ze nasi mieli kilka skladnych dobrze zapowiadajacych sie akcji cieszy ale takie akcje trzeba wykonczyc i wykorzystywac jeśli chce się sprawic niespodzianke. Jako kibic nadal trzymam za naszych ale do optymizmu mi daleko Jak dla mnie (Poslka- Chorwacja remis, Polska-Austria wygrana Chorwacja-Niemcy remis Austria-Niemcy wygrana Niemcow i nasi jada do domu) Wlosi mistrzem (stalowa defensywa i konsekwencja w ataku).

sch | 2008-06-09 13:52:38 +0200

same plusy ze graja z chorwacja na koncu ..

niemcy przynajmniej sie chorwacji nie podloza bo beda chcieli miec pewny awans a jakby grali z nimi na koncu roznie by to moglo byc ..

nergal | 2008-06-09 15:24:59 +0200

krzynowek mial 3 dobre podania ale nie umial przyjac pilki lobodzinski gral jak ciota ebi smolarek slabo rodzer jak by nie wszedl to by w ogole byla masakra. kazda akcje prowadzil lewandowski obronca omg:D chyab go trzeba przemianowac.
z austria bedzie sieka z gospodarzami zawsze sa ciezkie mecze patrz korea z portugalia biahahah
z chorwacja nie wiadomo na bank bedzie ciezej niz z austria, ciekawe kiedy zaczna wyzywac benhakera.

nergal | 2008-06-09 15:33:13 +0200

jak ogladalo sie ten mecz to czerwone ludziki staly w miejscu ruszal sie tylko ten czerwony ktory mial pilke dla mnie bieda!!

v3rb | 2008-06-09 16:42:59 +0200

nergal od kiedy lewandowski jest obrońcą ? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

nabzie piłkarski amajgad :D

tath | 2008-06-09 17:21:26 +0200

Jak to same porazki i remisy z niemcami ? A wojna ? ( nawet dwie ) ;asd

nergal | 2008-06-09 17:36:13 +0200

Marcinku w tym meczu gral jako defensywny pomocnik i o to mi chodzilo ze on powinien byc przesuniety calkiem do przodu to moze by cos ugrali!

Gravatar

lysy_rdm | 2008-06-09 18:09:12 +0200

zagrali bardzo dobrze , nie oplaca sie im kibicowac? to jazda do Irlandii .... zagrali bardzo dobrze poza bledami obroncow... i popisami sedziego

nergal | 2008-06-09 18:24:25 +0200

buahahha irlandia kibicuje polsce:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Vymmiatacz | 2008-06-09 19:44:21 +0200

Polska jak zwykle przegrała przez lagi.

Morg | 2008-06-09 19:45:18 +0200

Nie ma sensu sie przekrzykiwać, czy Polacy dali dupy czy pokazali sie z bardzo dobrej strony mimo to, że przegrali;] Każdy ma swoje zdanie na ten temat i jechanie jeden na drugiego jak widać do niczego nie prowadzi;d
Poczekajmy na dalsze mecze i zobaczymy co będzie się działo, to dopiero początek ME :P

P.S

Hehe, w żadnym newsie z tego roku nie było takiego poruszenia ;D Może zamieńmy to na ogólny "mecze Polaków na ME" to przebijemy 200 komentarzy :P

Irae | 2008-06-09 21:54:30 +0200

od razu profil strony zmieńmy na ORG - najświeższe info o piłce nożnej

^M^ | 2008-06-09 22:12:07 +0200

hmm... zapraszam na forum Free -> Sport

? :)

xrb | 2008-06-09 23:59:15 +0200

luzio: Wlosi mistrzem (stalowa defensywa i konsekwencja w ataku).

No szczególnie po dzisiejszym wpierdolu z Pomarańczowymi :P

move | 2008-06-10 11:45:54 +0200

W tym roku było kilka newsów, które miały powyżej 100 komentów.

Gravatar

luzio | 2008-06-10 14:55:39 +0200

nom odziwo Wlosi zaprezentowali sie kiepsko ale jest jeszcze szansa na wyjscie z grupy bo i Francja i Rumunia zagraly tez raczej bez polotu:). Okaze sie czy tak jak Polska Wlosi podniosa sie po beckach:)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63