Polska - Niemcy
Przypominam o najważniejszym wydarzeniu dzisiejszego dnia, o meczu, na który wszyscy Polacy czekają z zapartym tchem. O godzinie 20:45 rozpocznie się spektakl z udziałem podopiecznych Leo Benhakera i Joahima Loewa. Jeszcze nigdy nie udało się nam wygrać z Niemcami, na naszym koncie widnieją jedynie remisy i porażki. Czy dziś historia się powtórzy? Miejmy nadzieję, że nie.
Polska vs
Niemcy
08.06.2008, godzina 20:45
GTV: Polsat i Polsat Sport Extra
Nie zapomnijcie o wywieszeniu flagi!





^M^ | 2008-06-08 10:32:28 +0200
już biegnę wieszać flagę, bo mecz, ważny mecz!
darujcie mi chociaż tutaj :q
#744644
dinhkertal | 2008-06-08 10:33:15 +0200
Mam kija od szczoty i flage na dzień niepodległości :D Ale bedę machał przed telebimem :d
#744645
biedronka] | 2008-06-08 10:34:21 +0200
dziś 20:45 - madness.
#744646
raZox | 2008-06-08 10:40:33 +0200
chyba przypominac nie trzeba ;)
ps. wydaje mi sie, ze 1 miejsce Roberta bedzie wiekszym wydarzenie niz nasza przegrana 1:3 :P
trzeba byc realista hehehe
#744647
Cyriakus | 2008-06-08 10:41:26 +0200
nieprawda ze wszyscy i z zapartym bo ja nie czekam!
a po 20.45 to ja bede sie sportowal na kregielni z zona :P
#744648
hanti | 2008-06-08 11:00:25 +0200
wlasnie o 19 na tv4 jedzie kubica ;p
#744649
srakal1ty | 2008-06-08 13:03:50 +0200
Mecz może oglądnę, chociaż moja nadzieja, że 'Leo-łaj' ugra coś z tymi samymi cieniasami, którzy błaźnią Polskę od lat jest mniej więcej na poziomie zera absolutnego :P
Czytaj: dostaniemy wpierdol jak zwykle
#744651
Irae | 2008-06-08 13:57:25 +0200
a ja powiem tak, jakby wygrali to oczywiście super, ale co mistrzostwa jest to samo, podniecanie się, liczenie że wygrają a kończy się jak zwykle :D szczytem marzeń powinien być remis, a pktów to można szukać tylko u austriaków bo z chorwatami też będzie ciężko
#744652
yac | 2008-06-08 14:46:42 +0200
Rowniez nie czekam z zapartym tchem. Powiem wiecej - mam to w dupie :)
#744654
_Vh | 2008-06-08 16:01:42 +0200
wy pedały, nie mężczyźni!
Łączmy się!
#744655
grzesiontko | 2008-06-08 17:08:13 +0200
ip do GTV? :D
#744656
Bongo | 2008-06-08 17:32:55 +0200
A ja czekam z zapartym tchem i wierzę w biało - czerwonych. Teoretycznie jesteśmy słabsi piłkarsko od Niemców - ale z góry zakładać, że przegramy.
POOOOOOLLLLSSSKKAAAAAAAA BIAŁOOOOOOOOOOOOO CZEREEEEWOOOONIIIII !!!!!!!!!!!
#744659
move | 2008-06-08 18:35:04 +0200
grzesiontko ;-)
#744660
d00mer | 2008-06-08 18:40:11 +0200
Chociaż tutaj mogliście sobie darować... Co to, onet.sport?
#744661
As!c | 2008-06-08 20:25:32 +0200
krotki niusik a juz nie pasuje :(
#744662
l1nk | 2008-06-08 21:20:16 +0200
spamer niusowy :P
#744664
bryan | 2008-06-08 21:34:05 +0200
Zenada, od 30lat w tym kraju czeka sie na cud. Juz ciekawiej by bylo obejrzec zawody w golfa, przynajmniej jakas odmiana :X
#744665
Irae | 2008-06-08 21:42:46 +0200
bryan racja :D
ale przynajmnie Robert nie zawiódł!!!
#744666
tath | 2008-06-08 22:25:17 +0200
mają chujową liste map.
Mogliby zagrac na pro-dm6
#744668
Dinhmcz | 2008-06-08 22:38:05 +0200
miało być zajebiście a wyszło jak zwykle :S
#744669
LALU] | 2008-06-08 22:49:56 +0200
kubica wygrywa a polska przegrywa :) jednak solowe wystepy to nasz atut:)
#744670
AL|EN | 2008-06-08 22:56:24 +0200
Ale lipa dobrze, że nie oglądałem bo wiedziałem, że fall
#744671
Morg | 2008-06-08 23:12:37 +0200
Według mnie nie ma co narzekać, że "wyszło jak zwykle".. owszem przegraliśmy, ale szwabom tez gula nie raz skakała bo było kilka naprawdę dobrych dla nas akcji i zabrakło "milimetrów" do strzelenia cennych bramek.
W porównaniu do poprzedniego starcia Polska-Niemcy nasi pokazali bardzo dobrą grę i co najważniejsze udowodnili, że potrafią atakować i wyprowadzać dobre zagrania! GG
#744672
m4zI | 2008-06-08 23:31:45 +0200
jak mozna @#$% nie ogladac takiego meczu to ja niewiem. juz mogles tego nie pisac ze nie ogladales
#744673
Dinhmcz | 2008-06-08 23:47:02 +0200
czyli wyszło jak zwykle zawsze brakuje te pare milimetrów :DSAD:SA:D:a
Według mnie nie ma co narzekać, że "wyszło jak zwykle".. owszem przegraliśmy, ale szwabom tez gula nie raz skakała bo było kilka naprawdę dobrych dla nas akcji i zabrakło "milimetrów" do strzelenia cennych bramek.
W porównaniu do poprzedniego starcia Polska-Niemcy nasi pokazali bardzo dobrą grę i co najważniejsze udowodnili, że potrafią atakować i wyprowadzać dobre zagrania! GG
#744674
AL|EN | 2008-06-09 00:02:26 +0200
haha I jeszcze wygrałem 25 zł bo postawiłem na przegraną polaków haha
#744675
kszksz | 2008-06-09 00:12:22 +0200
czesc z was nie ma w sobie nic z polaka...
#744676
urimepl | 2008-06-09 00:19:34 +0200
alienowski nick mowi sam za siebie :p
#744677
Morg | 2008-06-09 00:43:08 +0200
Mcz nie wiem czy Ty oglądasz tylko mecze niedzielne, ale z Twoich komentarzy tylko tyle wynika;x Wystarczy porównać dzisiejszy mecz do ostatniego starcia z Niemcami. Wtedy ani razu nie zabrakło nam tych milimetrów;f Nasza bramka była strzelnicą i szwaby ładowały skąd się dało i tylko dzięki fartowi nie skończyło sie strata 5 czy nawet więcej bramek, a teraz? Nasi pokazali ładna grę i znacznie podniósł sie poziom, patrzyłeś chociaż na statystyki meczu?;o No tak zapomniałem, że eksperci patrzą tylko na wynik ;]
P.S Al|en naprawdę masz się czym chwalić, proponuje wstawić sobie to samo do opisu na gg Pozdro
#744678
srakal1ty | 2008-06-09 00:56:34 +0200
Wielkie mi halo. Powieście mnie albo wbijcie na pal, bo też nie oglądałem tego meczu lol :P. Już mi dość naobiecywali przed dwoma ostatnimi MŚ, teraz już nie wierzę, że z tej bandy trampkarzy da się jeszcze cokolwiek wydusić. Może wygramy z Austrią, może nawet z Chorwacją (w co wątpię), ale polska reprezentacja aż prosi się o to, żeby jej NIE kibicować.
A ze statystykami jest tak jak w defragu - lecisz na złamanie parówy, wykręcasz zajebiste czasy na checkpointach, dobiegasz do mety - a tu czas gorszy o sekundę od poprzedniego rekordu :P. Co mi z tego, że Polacy byli np 92 procent przy piłce skoro to Niemcy wygrali. Dzisiaj nie liczy się udział. Tylko zwycięstwo
#744680
Cyriakus | 2008-06-09 01:37:35 +0200
..a wyszlo tak jak zawsze :---)
ja wiedzialem ze tak bedzie... ehe yhmmm
nie mial spiworka...
#744681
nergal | 2008-06-09 06:44:39 +0200
dla mnei byl to slaby mecz:)
#744682
tymek. | 2008-06-09 09:33:35 +0200
Gdyby nie Krzynówek na poczatku meczu... to była łatwa piłka... wszystko mogłoby potoczyć się inaczej :[
#744683
AL|EN | 2008-06-09 10:00:09 +0200
Dobry Pomysł heheh
#744684
ramm | 2008-06-09 10:21:58 +0200
mecz był na prawdę dla mnie szokiem. Po raz pierwszy od lat widziałem jak Polacy GRALI. (Po raz pierwszy nie było: Futbol na tak - wykop i liczenie na szczęśliwy kiks przeciwnika...)
Wykonali mnóstwo dobrej roboty. A jeżeli sie nie spalili psychicznie po przegranej to jesteśmy w ćwierćfinałach - każdy kto oglądał mecz Chorwacja-Austria przyzna mi rację...
#744685
move | 2008-06-09 10:25:51 +0200
Specjaliści i pesymiści - łączcie się. Ciekawe, że nikt nie zauważył porażki z powodu błędu sędziego przy pierwszej bramce i drugiego błędu przy nieuznaniu bramki Smolarka, która została zdobyta prawidłowo. Sama gra wyglądała o niebo lepiej niż w ostatnich MŚ. Z taką formą powinniśmy wygrać 2 pozostałe mecze i zakwalifikować się do 1/4 finału.
Jako kibice jesteście nic nie warci - drużynie powinno się kibicować zarówno w chwilach dobrych jak i złych.
#744686
grzesiontko | 2008-06-09 10:44:50 +0200
było dobrze będzie lepiej :-)
Polska - Niemcy comeback w półfinale ;-)
#744687
eng | 2008-06-09 10:56:43 +0200
Gramy jak nigdy dotad, przegrywamy jak zawsze.
#744688
tath | 2008-06-09 11:45:40 +0200
img166.imageshack.us/my.php?image=tathfy8.jpg
#744689
raZox | 2008-06-09 13:23:09 +0200
Rowniez nie dam zlego slowa powiedziec o Polakach, jesli ktos uwaza, ze wyszlo jak zawsze, to chyba patrzyl na inny mecz. Gdyby nie sedzia, mecz bylby wygrany, a przynajmniej zremisowany. Jeszcze ta czerwona kartka ehhhh, czemu zawsze jest tak, ze to sedzia ustala wynik meczu, a nie pilkarze :((.
Podpisuje sie pod slowami movka, mam nadzieje, ze chlopaki, zagraja teraz jeszcze lepiej i pokaza, ze nie pojechali tam przypadkowo. Nie zawsze sie wygrywa, wazne,ze zagrali bardzo dobry mecz. A Niemcy?, co tu mowic,jesli beda grali tak jak wczoraj, to moga miec problem z Chorwacja, a w 1/4 przegraja na 100% :).
Obawiam sie naszego trzeciego meczu, My i Chorwaci nie bedziemy mieli nic do stracenia, wiec moze byc groznie.
ps. Tomaszewski ma nierowno pod czaszka!
#744691
luzio | 2008-06-09 13:49:31 +0200
ee I kto bedzie pamietal ze 1 gol dla Niemcow byl ze spalonego a 2 padl bo Golanski zagral jak trampek z ligi podworkowej. Liczy sie efekt. a to ze Austria i Chorwacja zagraly kiepsko nie znaczy ze z nami nie zagraja lepiej. Czesi pokazali jak sie gra na takich imprezach Szwajcaria byla duzo lepsza ale to Czesi wykorzystali swoja szanse gdy tylko sie pojawila. Smiesza mnie opinie ze zagralismy jakos dobrze bo dobrze to zagralismy z Portugalia (mecz w Polsce gdzie to my bylismy nauczycielem a oni uczniem). Trzeba byc obiektywnym Niemcy nie zagrali jakiegos wielkiego meczu a i tak zasluzenie wygrali. Co do akcji (sytuacji bo to byl fart) Krzynowka (i beznadziejnej postawy Lehmana w tym meczu) to w kolejnych 10 min Niemcy powinni prowadzic juz minimum 1-0 ale o tym juz nikt nie pamietaj jak pilka kulala sie centymetry od slupa Boruca w sytuacji 2v bramkarz wiec to ze nasi mieli kilka skladnych dobrze zapowiadajacych sie akcji cieszy ale takie akcje trzeba wykonczyc i wykorzystywac jeśli chce się sprawic niespodzianke. Jako kibic nadal trzymam za naszych ale do optymizmu mi daleko Jak dla mnie (Poslka- Chorwacja remis, Polska-Austria wygrana Chorwacja-Niemcy remis Austria-Niemcy wygrana Niemcow i nasi jada do domu) Wlosi mistrzem (stalowa defensywa i konsekwencja w ataku).
#744692
sch | 2008-06-09 13:52:38 +0200
same plusy ze graja z chorwacja na koncu ..
niemcy przynajmniej sie chorwacji nie podloza bo beda chcieli miec pewny awans a jakby grali z nimi na koncu roznie by to moglo byc ..
#744693
nergal | 2008-06-09 15:24:59 +0200
krzynowek mial 3 dobre podania ale nie umial przyjac pilki lobodzinski gral jak ciota ebi smolarek slabo rodzer jak by nie wszedl to by w ogole byla masakra. kazda akcje prowadzil lewandowski obronca omg:D chyab go trzeba przemianowac.
z austria bedzie sieka z gospodarzami zawsze sa ciezkie mecze patrz korea z portugalia biahahah
z chorwacja nie wiadomo na bank bedzie ciezej niz z austria, ciekawe kiedy zaczna wyzywac benhakera.
#744694
nergal | 2008-06-09 15:33:13 +0200
jak ogladalo sie ten mecz to czerwone ludziki staly w miejscu ruszal sie tylko ten czerwony ktory mial pilke dla mnie bieda!!
#744695
v3rb | 2008-06-09 16:42:59 +0200
nergal od kiedy lewandowski jest obrońcą ? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
nabzie piłkarski amajgad :D
#744697
tath | 2008-06-09 17:21:26 +0200
Jak to same porazki i remisy z niemcami ? A wojna ? ( nawet dwie ) ;asd
#744698
nergal | 2008-06-09 17:36:13 +0200
Marcinku w tym meczu gral jako defensywny pomocnik i o to mi chodzilo ze on powinien byc przesuniety calkiem do przodu to moze by cos ugrali!
#744699
lysy_rdm | 2008-06-09 18:09:12 +0200
zagrali bardzo dobrze , nie oplaca sie im kibicowac? to jazda do Irlandii .... zagrali bardzo dobrze poza bledami obroncow... i popisami sedziego
#744700
nergal | 2008-06-09 18:24:25 +0200
buahahha irlandia kibicuje polsce:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#744701
Vymmiatacz | 2008-06-09 19:44:21 +0200
Polska jak zwykle przegrała przez lagi.
#744702
Morg | 2008-06-09 19:45:18 +0200
Nie ma sensu sie przekrzykiwać, czy Polacy dali dupy czy pokazali sie z bardzo dobrej strony mimo to, że przegrali;] Każdy ma swoje zdanie na ten temat i jechanie jeden na drugiego jak widać do niczego nie prowadzi;d
Poczekajmy na dalsze mecze i zobaczymy co będzie się działo, to dopiero początek ME :P
P.S
Hehe, w żadnym newsie z tego roku nie było takiego poruszenia ;D Może zamieńmy to na ogólny "mecze Polaków na ME" to przebijemy 200 komentarzy :P
#744703
Irae | 2008-06-09 21:54:30 +0200
od razu profil strony zmieńmy na ORG - najświeższe info o piłce nożnej
#744704
^M^ | 2008-06-09 22:12:07 +0200
hmm... zapraszam na forum Free -> Sport
? :)
#744705
xrb | 2008-06-09 23:59:15 +0200
luzio: Wlosi mistrzem (stalowa defensywa i konsekwencja w ataku).
No szczególnie po dzisiejszym wpierdolu z Pomarańczowymi :P
#744706
move | 2008-06-10 11:45:54 +0200
W tym roku było kilka newsów, które miały powyżej 100 komentów.
#744709
luzio | 2008-06-10 14:55:39 +0200
nom odziwo Wlosi zaprezentowali sie kiepsko ale jest jeszcze szansa na wyjscie z grupy bo i Francja i Rumunia zagraly tez raczej bez polotu:). Okaze sie czy tak jak Polska Wlosi podniosa sie po beckach:)
#744711
Zaloguj się by dodać komentarz.