ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Polska vs Czechy 2:0!

nie, 12 grudzień 2004 20:30:45 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Przed paroma chwilami zakończyło się spotkanie pomiędzy teamami Czech i Polski w ósmej edycji Q3A DM Nations Cup. Mecz ten miał szczególne znaczenie dla końcowego układu tabeli (ponieważ jak zakładano przed rozpoczęciem pucharu narodów to właśnie te dwie w/w reprezentacje będa walczyły o trzecie miejsce w tabeli promowane awansem do fazy play-off). Przechodząc do konkretów:

Składy:

creepy, mar1o, syn, rav, ognos (coach)

krysa, spyda, j4rna, zubbr, smasher (coach)

Mapy:

ospdm5
q3dm14tmp

Wyniki:

ospdm5 88:68

q3dm14tmp 122:87

O dziwo dość łatwo (bo przecież bez zika) uporaliśmy się z naszymi południowymi sąsiadami. Wyróżniającymi graczami byli: na ospdm5 bez wątpienia crp, który siał postrach plazmą w sektorze raila :) i zakończył mapę z najlepszym wynikiem. Natomiast na q3dm14tmp slowa pochwały należą się syn'owi oraz mar1o'wi. Po stronie Czechów dobrą partie rozegrał zubbr (ten co występuje w puszczy). Kolejnym rywalem Teamu Poland bedzię zespół Francji . Mecz ten odbędzie się w przyszłym tygodniu, a ja już teraz serdecznie na niego zapraszam.

ATi | 2004-12-12 20:32:46 +0100

Co moge powiedziec.. gg ;]

rAko | 2004-12-12 20:57:14 +0100

my, oh my! nice!

cocaine | 2004-12-12 21:03:27 +0100

akcja meczu a konkretnie ospdm5... wlatuje crp z plazmą na raila i tyle knedlycków widzieli... padali jak serdże na hert mi plenti :D:D:D
na gtv polew na maksa :D
wielkie gg TP :)
i gl w meczu z Francją :):)

fhantom | 2004-12-12 21:11:41 +0100

gg !
jak widać ognos wie co robi :>

Gravatar

quash22 | 2004-12-12 21:24:31 +0100

zubbr tuz za rogiem

Gravatar

Fabian | 2004-12-12 21:31:57 +0100

Good Game !!!.

sYnth|Bubu | 2004-12-12 21:32:49 +0100

Swoja droga ognos im chyba jakkies taktyki wyslal (Czechom) na ospdm5 skoro w 4 stali na railu w tym 3 z mg :D

Odnoscie wyniku na dm5 z Szwecja :D
No offence :D

SharK | 2004-12-12 21:36:13 +0100

gg. bez wodki grymasy TO MY POLACY

forest | 2004-12-12 21:54:44 +0100

zubr, tuz za rogiem :DDDDD

btw. nawet napisac nie umieja pepiki, bo przez dwa ’b’ :P

THRAWN | 2004-12-12 21:54:59 +0100

demka chce bo niemoglem gtv ogladac...pliz ma ktos ?!?!?!?!

wogle to GG !

[M]aniek | 2004-12-12 22:23:36 +0100

Moze jakis shoutcast z nastepnego meczu sie zorganizuje ;)

Panplayer1 | 2004-12-12 22:26:02 +0100

polska bez zika a czechy bez desty

THRAWN | 2004-12-12 22:48:24 +0100

thx bubu :*

Gravatar

pro_L0rd | 2004-12-12 23:12:03 +0100

czechy bez desty i tyfoona

sYnth|Bubu | 2004-12-12 23:32:59 +0100

Tak czy siak z tego co bylo widac szans by nie mieli.

MisieX | 2004-12-12 23:39:27 +0100

Polska bez misiexa...

(alez jestem ciekaw komentarzy :P)

gr. | 2004-12-13 01:11:17 +0100

gg & kongratulejszyns bojs ;o

performer | 2004-12-13 08:51:36 +0100

Wpisujcie miasta które gratulują Polsce...Pszczyna Dolna ;p

bfr_aka_pablonzo | 2004-12-13 09:04:28 +0100

piz_dochlewice :o

enjoy | 2004-12-13 10:09:23 +0100

cale Wierciuchowo Polne jest z wami!

k3m | 2004-12-13 11:01:52 +0100

Na I mapie cos powoli szlo, tak czy inaczej GG !

kaboom | 2004-12-13 13:49:22 +0100

tyfoon był na meczy, tylko miał 20 fps i jadl hamburgera chyba :P

tzn takie coś powiedział po ichniemu jak wszedł przed meczem

szłem | 2004-12-13 14:48:28 +0100

gg :)

dinhkertal | 2004-12-13 16:05:46 +0100

bubu jest sługą pedałów bo kibicuje włoskim drużynom :P

eng | 2004-12-13 17:55:16 +0100

tym lamom , co lubia "katenacz1o" ?

freak | 2004-12-14 14:16:47 +0100

gg!:>

dinhkertal | 2004-12-14 14:27:55 +0100

bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart bubu fart !!!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63