ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Polska vs Czechy - Nations Cup VII

sob, 11 grudzień 2004 17:03:06 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Po pierwszym meczu, który odbył się w ClanBase TDM Nations Cup nasze humory nie były zbyt dobre. Przypomnę, iż była to przegrana z reprezentacja Szwecji... Jednak kolejne mecze, które Polska wygrała ze Słowenią oraz z Chorwacją znacznie poprawiły nam nastroje. Tym razem naszym rywalem w "Pucharze Narodów" będzie reprezentacja Czech. Mecz ten odbędzie się już jutro... Krótkie info:

Polska vs Czechy

Godzina: 19:00

Data: 12.12.2004r.

ScoreBot: #team-pol

A oto dotychczasowe mecze naszej reprezentacji w Nations Cup VII:

Zapraszam również do odwiedzania oficjalnej strony Reprezentacji Polski - [click!] , na której można się dowiedzieć więcej o naszych ekipach Q3 i nietylko... Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów... Mamy nadzieję, wyjdą zwycięsko z w/w konfrontacji... GL i HF !!

Gravatar

Fabian | 2004-12-11 17:06:04 +0100

Good Luck.
Mamy to wygrać !

sYnth|Bubu | 2004-12-11 18:01:39 +0100

Mecz w sumie o wyjscie.
Syn ma nowe lacze wiec wygramy :P

cocaine | 2004-12-11 18:37:27 +0100

zik zagra ?

Gravatar

h00lsfanat1c | 2004-12-11 19:28:23 +0100

2-0 dla polakow bedzie

Gravatar

ma5b | 2004-12-11 19:32:05 +0100

tesh tak myślę :) "musimy" to wygrać ;]

pepz | 2004-12-11 19:49:50 +0100

bez zika będzie problem, ale może dacie rade. GL ;]

THRAWN | 2004-12-11 20:15:59 +0100

owned dla czechow.... zanczy sie głupoty :D

pat | 2004-12-11 20:29:04 +0100

gogo polska !!!

pat | 2004-12-11 20:40:43 +0100

a tak wogule to czemu zik niegra ??=o
EDIT: a ma urodziny przeciez :P
w takim razie najlepszego i mam nadzieje ze i tak wygramy :D

cocaine | 2004-12-11 20:42:54 +0100

własnie nic nie pisze :X

pepz | 2004-12-11 20:46:10 +0100

bo ma jutro urodziny - JEST NAPISANE na stronie TP?

sYnth|Bubu | 2004-12-11 21:23:24 +0100

Jest napisane :P

Gravatar

zik | 2004-12-11 23:49:27 +0100

powodzenia chlopaki, jutro wracam z upojnego weekendu w gdansku i niestety mnie nie bedzie. dacie rade

sYnth|Bubu | 2004-12-12 00:06:17 +0100

Jest jeszcze cos takiego jak dzika karta, mozna wziac. Bo skoro to najwazniejszy chyba mecz w grupie to lepiej zeby zik gral.

Gravatar

forem | 2004-12-12 00:09:31 +0100

racja. nie ma co ryzykowac

shiv | 2004-12-12 12:20:39 +0100

Racja lepiej nie ryzykowac =o

ognos | 2004-12-12 15:08:57 +0100

There are no wildcards in the Nations Cups; the teams can not postpone any matches by themselves.

Bubu dalej twierdzisz, ze jest wildcard? ;)

Gravatar

ma5b | 2004-12-12 15:09:30 +0100

ej w takim razie ja mam ppytanko:> kiedy w koncu zagra ten stry ?:) ja chcem zobaczyc jak on gra i wogole ;] ee co do wild carda to mam pytanko .... czy nasz team to tylko zik bo jesli tak to uzujmy tej glupiej karty a jesli nasz team potrafi zagrac bez zika(czyt. nie jest ulomny) to grajmy i wygrajmy :) pozdro

Pionier | 2004-12-12 15:13:11 +0100

z ty squadem to mozemy wygrac ale w bierki:D

Gravatar

h00lsfanat1c | 2004-12-12 16:01:03 +0100

Ja lece zaraz do slepu po browarek bo przeciez niemozna ogladac o suchym pysku :P:P
GL :)

sYnth|Bubu | 2004-12-12 16:14:44 +0100

Dopisano 12.12.2004 o godzinie 15:08 [ ognos ] [kasuj komentarz ]

There are no wildcards in the Nations Cups; the teams can not postpone any matches by themselves.

Bubu dalej twierdzisz, ze jest wildcard? ;)

To jakim cudem byl 2 termin meczu Pol vs Swe?

EDIT: Wiem co mowie
www.q3arena.gry.imro.pl/?id=1&akcja=komentarze&n=7662

www.netsports.pl/news.php?nid=2615&did=q3a (c) ognos

ognos | 2004-12-12 18:02:12 +0100

Only the supervisor can decide to postpone a match, and only in the following circumstance: There is an exceptional internet infrastructure problem in one of the countries (e.g. a major ISP failure) that is beyond the control of the players, and this problem affects several starting players.

Radze przegladnac regulamin nationscupa nim sie zajmie w tym temacie glos.

Na poczatku sam supervisor zapomnial, ze wildcards zostaly zlikwidowane i przyjal wc Szwedow. Pozniej napisal nam na privie ze nie ma wc w nationscupie i przelozyl mecz z dobrego serca ;)

sYnth|Bubu | 2004-12-12 18:51:06 +0100

Nie biore udzialu w rozgrywkach NC wiec nie mam obowiazku poznania regulaminu.
Wiadomosci czerpalem z netrports gdzie autor (ognos) wyraznie napisal ze zostalo wziete wildcard.

Nie moj blad.

Gravatar

h00lsfanat1c | 2004-12-12 20:04:12 +0100

No i dobrze stawiałem 2-0 :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63