Polska vs Finlandia
czw, 03 kwiecień 2003 16:36:01 | Autor: ognos | Quake 3 Arena
Dzis bardzo wazny mecz dla polskiej sceny q3... Mecz reprezentacji POLSKI z reprezentacja FINLANDII o godzinie 20:00. Jest to mecz eliminacyjny, wygrany bedzie gral w wlasciwej lidze. Dzisiejszy mecz bedzie rozgrywany do 2 wygranych, najprawopodobnie bedzie to server Holenderski GamePoint, albo cos podobnego :]
Nie wiem czy to kogos zainteresuje, ale podam squad reprezentacji na dzisiejszy mecz :) :
- mar1o
p0gr0m
zik
kap
Jesli kap bedzie mial bardzo duzy ping, a co za tym idzie laga, to za niego wejdzie:
- L3sio
Adres servera GTV:
- da-sv.one.pl:20000
- - jesli sie nie myle, bedzie to jedyny server GTV na ten mecz :]
Adres servera shoucast:
- 149.156.213.7:8000
- - Fajne radio cOd - relacja by DJ iGOR and DJ kreeg
Kanal teampoland:
Kanal glowny CB Nations Q3A:
Ja z calego serca zycze naszym reprezentantom dobrej zabawy i zwyciestwa, co rowniez sie tyczy reprezentacji Finlandii :)





enjoy | 2003-04-03 16:39:57 +0200
mam nadzieje ze nasza reprezentacja w q3 potrafi grac...
...w przeciwienstwie do naszej reprezentacji w gałe :d
#638691
.gogi | 2003-04-03 16:42:29 +0200
wszystko ok tylko zes godziny nie podal :D
#638683
slawek | 2003-04-03 16:42:34 +0200
no to ja też życze im dobrej zabawy i wygranej, ale Finom tylko tego pierwszego:)
#638684
nsx | 2003-04-03 16:54:13 +0200
go go polska
btw. godz 20
#638672
kaboom | 2003-04-03 16:55:54 +0200
powodzenia chłopaki, no i właśnie przydałaby się godzina meczu :)
#638664
ognos | 2003-04-03 16:59:00 +0200
juz dodalem :)
#638657
kaboom | 2003-04-03 16:59:19 +0200
heheh trance napisałem 1 sekunde po tobie :P, dzięki za podanie godziny :)
#638658
level-B4 | 2003-04-03 17:00:09 +0200
hallo?! czy sa jeszcze dostepne miejsca w 1szym rzedzie na GeeTeeVee,bo z przedostatniego malo widac ;( ,
naszej reprezentacji zycze GL ,a Finom zbladzonych laserow w myszkach oraz szorstkich podkladek (no ofence) :)
#638558
k3m | 2003-04-03 17:00:29 +0200
Chetnie wpadne na meczyk ;)
#638559
infek | 2003-04-03 17:12:59 +0200
czarno widze ten meczyk :>
#638560
Dud9k | 2003-04-03 17:15:31 +0200
#638561
eng | 2003-04-03 17:15:31 +0200
ja raczej czarno widze pingi...Niech ich rozjada jak san Marino :d
#638562
JarlB | 2003-04-03 17:15:44 +0200
ja go widze bialo-czerwono :)
GO Polska !
#638563
ognos | 2003-04-03 17:16:14 +0200
tutaj jest info na temat meczy fin vs pol :)
#638556
Dud9k | 2003-04-03 17:16:59 +0200
fragmatic napislem 0.01 sec przed toba
#638557
sun | 2003-04-03 17:17:17 +0200
Hmm a co z miejscem na gtv? Moze bry/ogi postaraja sie o 200 miejsc, bo cos czuje ze bedzie ludzi od zajebania.
#638545
bolomanrsquoek | 2003-04-03 17:19:45 +0200
w takich skladach tez czarno to widze :>
#638546
bryan | 2003-04-03 17:29:41 +0200
moze dam 200 miejsc ... jak postawicie mi RedBulla to moze i 300 :D
#638543
viltZz | 2003-04-03 17:37:20 +0200
a czemu nie bedzie suta ani kogutha?
#638535
Zenith | 2003-04-03 17:46:48 +0200
GL!!!!! :DDD
bedzie dobrze :]
#638532
slawek | 2003-04-03 17:49:51 +0200
Masz redbula. W łodzi odbierzesz.
300 ma być
#638533
Mattias | 2003-04-03 17:53:58 +0200
GL GUYS !
#638531
nsx | 2003-04-03 17:54:10 +0200
wiadmomo cos jakie mapy zagraja?
#638529
R4VeN | 2003-04-03 17:56:53 +0200
wynik 2:0 , szkoda w sumie czasu, no chyba że ziemba zagra, to od razu finowie w/o dadza :PP
#638530
JarlB | 2003-04-03 18:07:13 +0200
dudek :)
a co do skladu to nie robmy tutaj jakis dyskusji niepotrzebnych, to ognos jest kapitanem i to on wybieral wg niego najlepszy sklad na ten mecz. Oby sie nie pomylil :P
#638524
sun | 2003-04-03 18:14:10 +0200
Wezcie pod uwage tez fakt ze moze niektorzy [np. soo nie chcieli grac] albo nie byli w stanie pojawic sie na meczu :).
#638525
Lowr!dEr | 2003-04-03 18:15:45 +0200
/connect da-sv.one.pl:20000, dupa nie moge wejsc tam mam taki motyw Awaiting game set i wywala :D
#638526
.gogi | 2003-04-03 18:17:30 +0200
one more question :D team poland ma www ?
#638520
Razor | 2003-04-03 18:34:34 +0200
GL....
#637996
SAI4H | 2003-04-03 18:52:31 +0200
GL TeampLOLand. :))
#637995
JarlB | 2003-04-03 18:55:32 +0200
gl...
#637385
DL*AlieN* | 2003-04-03 18:56:46 +0200
te radio ownzzzzzzz ale muza :D wino wino yyeye :D
#637386
ognos | 2003-04-03 19:01:14 +0200
www.teampoland.pl :PP
#636729
ziemba | 2003-04-03 19:06:12 +0200
raven, to moze ty wejdziesz na moje miejsce do tp jak jestes taki wymiot ?? juz tyle razy, to pokazales jak zajebisty jestes w TDM :) pamietam te twoje oszolamiajace nety na minusku :) jak grales przeciwko nam i nie tylko :)
#638514
MaxDamage | 2003-04-03 19:18:11 +0200
Ja chce zagrac :D, Gl nasi !
#638510
kino | 2003-04-03 19:29:39 +0200
nic nie ujmujac graczom, ale imo moznaby ulozyc lepszy sklad:)
#638508
bolomanrsquoek | 2003-04-03 19:40:52 +0200
ze dwa lepsze by sie jeszcze ulozylo ;)
#638504
kino | 2003-04-03 19:42:12 +0200
zgadzasz sie ze mna? :o
:D
#638505
mi3so | 2003-04-03 21:16:41 +0200
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE WYGRANA 2:0 POLISH POWER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#638495
Zaloguj się by dodać komentarz.