ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Polska vs Finlandia

czw, 03 kwiecień 2003 16:36:01 | Autor: ognos | Quake 3 Arena

Dzis bardzo wazny mecz dla polskiej sceny q3... Mecz reprezentacji POLSKI z reprezentacja FINLANDII o godzinie 20:00. Jest to mecz eliminacyjny, wygrany bedzie gral w wlasciwej lidze. Dzisiejszy mecz bedzie rozgrywany do 2 wygranych, najprawopodobnie bedzie to server Holenderski GamePoint, albo cos podobnego :]

Nie wiem czy to kogos zainteresuje, ale podam squad reprezentacji na dzisiejszy mecz :) :

  • mar1o
  • p0gr0m

  • zik

  • kap

Jesli kap bedzie mial bardzo duzy ping, a co za tym idzie laga, to za niego wejdzie:

  • L3sio

Adres servera GTV:

  • da-sv.one.pl:20000
  • - jesli sie nie myle, bedzie to jedyny server GTV na ten mecz :]

Adres servera shoucast:

  • 149.156.213.7:8000
  • - Fajne radio cOd - relacja by DJ iGOR and DJ kreeg

Kanal teampoland:

Kanal glowny CB Nations Q3A:

Ja z calego serca zycze naszym reprezentantom dobrej zabawy i zwyciestwa, co rowniez sie tyczy reprezentacji Finlandii :)

enjoy | 2003-04-03 16:39:57 +0200

mam nadzieje ze nasza reprezentacja w q3 potrafi grac...
...w przeciwienstwie do naszej reprezentacji w gałe :d

.gogi | 2003-04-03 16:42:29 +0200

wszystko ok tylko zes godziny nie podal :D

slawek | 2003-04-03 16:42:34 +0200

no to ja też życze im dobrej zabawy i wygranej, ale Finom tylko tego pierwszego:)

nsx | 2003-04-03 16:54:13 +0200

go go polska

btw. godz 20

kaboom | 2003-04-03 16:55:54 +0200

powodzenia chłopaki, no i właśnie przydałaby się godzina meczu :)

ognos | 2003-04-03 16:59:00 +0200

juz dodalem :)

kaboom | 2003-04-03 16:59:19 +0200

heheh trance napisałem 1 sekunde po tobie :P, dzięki za podanie godziny :)

Gravatar

level-B4 | 2003-04-03 17:00:09 +0200

hallo?! czy sa jeszcze dostepne miejsca w 1szym rzedzie na GeeTeeVee,bo z przedostatniego malo widac ;( ,
naszej reprezentacji zycze GL ,a Finom zbladzonych laserow w myszkach oraz szorstkich podkladek (no ofence) :)

k3m | 2003-04-03 17:00:29 +0200

Chetnie wpadne na meczyk ;)

Gravatar

infek | 2003-04-03 17:12:59 +0200

czarno widze ten meczyk :>

Dud9k | 2003-04-03 17:15:31 +0200

  1. bedzie to na GTV 2.polska winner

eng | 2003-04-03 17:15:31 +0200

ja raczej czarno widze pingi...Niech ich rozjada jak san Marino :d

Gravatar

JarlB | 2003-04-03 17:15:44 +0200

ja go widze bialo-czerwono :)
GO Polska !

ognos | 2003-04-03 17:16:14 +0200

tutaj jest info na temat meczy fin vs pol :)

Dud9k | 2003-04-03 17:16:59 +0200

fragmatic napislem 0.01 sec przed toba

Gravatar

sun | 2003-04-03 17:17:17 +0200

Hmm a co z miejscem na gtv? Moze bry/ogi postaraja sie o 200 miejsc, bo cos czuje ze bedzie ludzi od zajebania.

bolomanrsquoek | 2003-04-03 17:19:45 +0200

w takich skladach tez czarno to widze :>

bryan | 2003-04-03 17:29:41 +0200

moze dam 200 miejsc ... jak postawicie mi RedBulla to moze i 300 :D

viltZz | 2003-04-03 17:37:20 +0200

a czemu nie bedzie suta ani kogutha?

Zenith | 2003-04-03 17:46:48 +0200

GL!!!!! :DDD
bedzie dobrze :]

slawek | 2003-04-03 17:49:51 +0200

Masz redbula. W łodzi odbierzesz.
300 ma być

Mattias | 2003-04-03 17:53:58 +0200

GL GUYS !

nsx | 2003-04-03 17:54:10 +0200

wiadmomo cos jakie mapy zagraja?

Gravatar

R4VeN | 2003-04-03 17:56:53 +0200

wynik 2:0 , szkoda w sumie czasu, no chyba że ziemba zagra, to od razu finowie w/o dadza :PP

Gravatar

JarlB | 2003-04-03 18:07:13 +0200

dudek :)
a co do skladu to nie robmy tutaj jakis dyskusji niepotrzebnych, to ognos jest kapitanem i to on wybieral wg niego najlepszy sklad na ten mecz. Oby sie nie pomylil :P

Gravatar

sun | 2003-04-03 18:14:10 +0200

Wezcie pod uwage tez fakt ze moze niektorzy [np. soo nie chcieli grac] albo nie byli w stanie pojawic sie na meczu :).

Gravatar

Lowr!dEr | 2003-04-03 18:15:45 +0200

/connect da-sv.one.pl:20000, dupa nie moge wejsc tam mam taki motyw Awaiting game set i wywala :D

.gogi | 2003-04-03 18:17:30 +0200

one more question :D team poland ma www ?

Razor | 2003-04-03 18:34:34 +0200

GL....

SAI4H | 2003-04-03 18:52:31 +0200

GL TeampLOLand. :))

Gravatar

JarlB | 2003-04-03 18:55:32 +0200

gl...

DL*AlieN* | 2003-04-03 18:56:46 +0200

te radio ownzzzzzzz ale muza :D wino wino yyeye :D

ognos | 2003-04-03 19:01:14 +0200

www.teampoland.pl :PP

ziemba | 2003-04-03 19:06:12 +0200

raven, to moze ty wejdziesz na moje miejsce do tp jak jestes taki wymiot ?? juz tyle razy, to pokazales jak zajebisty jestes w TDM :) pamietam te twoje oszolamiajace nety na minusku :) jak grales przeciwko nam i nie tylko :)

MaxDamage | 2003-04-03 19:18:11 +0200

Ja chce zagrac :D, Gl nasi !

Gravatar

kino | 2003-04-03 19:29:39 +0200

nic nie ujmujac graczom, ale imo moznaby ulozyc lepszy sklad:)

bolomanrsquoek | 2003-04-03 19:40:52 +0200

ze dwa lepsze by sie jeszcze ulozylo ;)

Gravatar

kino | 2003-04-03 19:42:12 +0200

zgadzasz sie ze mna? :o
:D

Gravatar

mi3so | 2003-04-03 21:16:41 +0200

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE WYGRANA 2:0 POLISH POWER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63