Polska vs Francja
pią, 17 grudzień 2004 20:19:31 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena
Dziś na godzinę 19 planowany był mecz w ramach Clan Base Nations Cup VII pomiędzy reprezentacjami
Polski oraz
Francji. Mecz, chociaż nieco opóźniony non-stop obserwowany był przez ok. 80 osób z których większość to oczywiście kibice znad Wisły.
Składy przedstawiały się następująco:
Polska: syn, zik, creepy oraz mar1o
Francja: appleseed, linkin, taz oraz WhYLf
Wybór map nie był dla nikogo większą niespodzianką. Naszym typem była q3dm14tmp z kolei Francuzi wybrali cpm4.
74:106 @ q3dm14tmp

Początek był zdecydowanie dla Francuzów. Pomimo podziału powerupów Francuzi objęli kilkufragową przewagę. Na mapie wprost szalał appleseed, który w pewnym momencie z netem +9 wzbudzał spory postrach! Podopieczni Ognosa jednak systematycznie odrabiali stratę i już od około 5 minuty mieliśmy remis a nawet 2-3 fragową przewagę. Nie można natomiast nas pochwalić za dopilnowanie power-up'ów, bo duża ich większość była dla nas stracona. Przez to w 11 minucie straciliśmy prowadzenie a to co się działo po minucie 15-tej pragnę pominąć milczeniem, ponieważ wyglądało to tak, jakby naszym reprezentantom zabrakło motywacji do gry. Ostateczny wynik, to: 74:106 dla
Francji.
105 : 108 @ cpm4

Wszyscy wiedzieli, że ten mecz nie będzie należał do najłatwiejszych. Francuzi jak dotąd cpm4 traktowali jako swojego pewniaka. I niestety, początek był bardzo podobny! Dwa pierwsze quady padły łupem Francuzów i objęli oni sporą, bo około 10-fragową przewagę. Czas mijał, ale nic nie wskazywało na poprawę sytuacji. Dopiero w 10-tej minucie crp zdołał podnieść pierwszego quada i przewaga lekko zmalała. Widać przestraszyło to naszych oponentów, bo w 11 minucie przy stanie 58:56 dla Francji linkin wykorzystał timeout. Thefou zmienił linkina i... Poskutkowało! Quada podniósł appleseed, który z powrotem zaczął grać jak z nut. Nasi zdołali jeszcze obudzić się w porę. na 3-4 minuty do końca zdołaliśmy uczknąć 2 power-up'y i objąć małą przewagę, ale... ostatni padł ofiarą WhYLf'a, który w ostatniej minucie z okrzykiem Vive la France ustalił wynik meczu na 105:108.
Reasumując: Zasłużyliśmy sobie na taki wynik przegrywając w takim stylu na q3dm14tmp. Nie mogliśmy przecież w taki sposób oddać naszej mapy. Potem po takiej porażce najgorsze co może się stać, to stracić sporo na początku 2-giej potyczki. Pokazaliśmy pazurki pod koniec cpm4, ale przesądziły power-upy.
Ostateczny wynik
Polska 0 : 2 Francja 





mortez | 2004-12-17 20:22:47 +0100
gg chopaki... szczegolnie na cpm4... bylo tak blisko:((
#703527
Mav_8217 | 2004-12-17 20:29:10 +0100
Wielka szkoda... W szczególności tej ostatniej minuty na CPM4, bo rzeczywiście szansa była. Ale mówiąc szczerze - zagraliśmy to na co sobie zasłużyliśmy. Czyli tylko dość bliski wynik na ostatniej mapie. Stać nas na więcej, ale cóż...
#703528
t5-syn | 2004-12-17 20:41:09 +0100
moja wina . spieprzylem
#703529
gr. | 2004-12-17 20:58:56 +0100
dobry news fajnie jesli nadal bedziesz takim tempem pisal
#703530
k3m | 2004-12-17 21:05:19 +0100
GJ Nasi & Mav9lity !
#703531
szłem | 2004-12-17 21:06:28 +0100
PFFF
#703532
Pionier | 2004-12-17 21:11:24 +0100
syn nie przejmoj sie ja tam obstawiam ze zjebal crp:> a tak serio to jednak francja to jak by nie patrzec lepszy przeciwnik...
#703533
edix | 2004-12-17 21:11:45 +0100
dolina : [
#703534
lidek | 2004-12-17 21:20:04 +0100
tak na przestrzeni trzech sezonow jakie tp gra w cb to jedyne co zaobserwowalem to to ze albo 99 procent grajacych znalazlo sie w tp przez pomylke albo jeden czlowiek (niewazne kto) jest lamerem i przez niego tp przegrywa mecze ktore moznaby wygrac....a moze good but not enought ?
#703538
akk0 | 2004-12-17 21:23:21 +0100
co wy piepszycie? na takiego przeciwnika, jakim jest Francja to zagraliśmy bardzo dobrze! Szkoda tej cpm4, ale widać, że forma Francuzów jest denna, albo Polacy rosną w siłę! oby to 2 GG TP
#703539
Mav_8217 | 2004-12-17 21:26:46 +0100
"GJ Nasi & Mav9lity !"
Czyli do dupy? =)
#703540
marm4n | 2004-12-17 21:29:19 +0100
lid wqrwia mnie twoje podejscie, wszystko ci nie pasi wiec albo napisz kto i co i ze jestes taki pro by grac w tp albo nie pisz takich glopot.
#703541
Pionier | 2004-12-17 21:33:51 +0100
marman np. eq nie powinien sie tam znalesc. wiec w sumie nie pisze tak bez sensu...
#703542
cocaine | 2004-12-17 21:34:22 +0100
gg tp :) i tak wygramy więc pff :P
#703543
szłem | 2004-12-17 21:54:02 +0100
poka screeny
#703549
scar | 2004-12-17 21:57:16 +0100
pokazcie psychicowi screeny bo chce zobaczyc kto zakonczyl z dodatnim netem :DDDDDDDDDDD
#703550
Mav_8217 | 2004-12-17 22:06:25 +0100
Cholera, nie mam gdzie wrzucić :
#703554
eng | 2004-12-17 22:16:22 +0100
kertalowy- wiekszosc ludzi jakich znam uwaza ze eq nie powinien grac w tp ale to jest ich zdanie przeciez, nie badz smieszny :)
#703556
ukojenie | 2004-12-17 22:41:16 +0100
narod wam wybacza
#703559
ren0x_pl | 2004-12-17 22:53:35 +0100
a tak wszyscy mowili "z francja nie bedzie trudno wyagrac itp..."
#703563
Mav_8217 | 2004-12-17 23:15:54 +0100
Scr dodane. Przepraszam, że 2 godziny za późno ;)
#703568
ATi | 2004-12-17 23:45:24 +0100
ping -.-
edit :
eee syn zakompleksiony :DDD
edit2 :
mav9lity atakuje ;q
#703570
t5-syn | 2004-12-18 00:34:02 +0100
e mi sie cos zwalilo i sie uzeram z kompem a przy okazji psuje tdma druzyny -.- i sie wkurwiam bo $$$$ w kompa wlozylem a mam 80 fps co chwile ;-o
#703572
lidek | 2004-12-18 00:42:22 +0100
nie badzmy minimalistami like slow-motion marnym4n:DDDD
#703573
Pionier | 2004-12-18 00:55:05 +0100
i co cieszysz sie debilu ze potrafisz usuwac komentaze?
#703574
davep | 2004-12-18 01:00:04 +0100
eke widac ze sie usmiechnales do flesza na pierwszej fotce :-)
#703575
Mav_8217 | 2004-12-18 01:56:07 +0100
Kto usuwa komenty pod tym newsem? Ej jeśli coś to proszę o to, żebym ja tu mógł zachować jakiś względny porządek a sam zapewniam, że nie będe się wpierdalał innym redaktorom. Net’a mam non-stop i o to, że czegoś nie dopilnuje się nie martwcie.
Sorry za język, ale trochę mnie to przed snem wpieniło.
#703579
Sh1eldeR | 2004-12-18 03:53:42 +0100
nie "quad’a" a "quada"
nie "spowrotem" a "z powrotem"
Zaskakujaco pozytywna postawa tp na cpm4 - nic nie wskazywalo na to, ze nasi beda tam tak zaciekle walczyc. A jednak! gg!
Francuzi natomiast sa teraz slabi, ale patrzac na to w ten sposob to wszystkie potegi TDMowe sa slabsze niz kiedys - rowniez Szwecja (ich squad, nc), czy Niemcy. Konkurencja maleje...
#703553
dinhkertal | 2004-12-18 08:49:22 +0100
eng faktycznie eq po dojściu do tp dostał słabej formy, nie prezentuje poziomu godnego tp ale też i nie gra. Powód to w dużej mierze lagi (jak ma ustawioneg teamspeaka to momentalnie kiepsko mu się gra za granicą :) oraz troche mniej czasu(uczelnia). Natomiast nie kumam tekstów typu: creepy zjebał. Pokaż mi pjonjerku mecz wcześniejszy gdzie miał net mniejszy niż -5 i pokaż mi mecze w których dzięki crp zapewne wygraliśmy. Tych drugich będzie więcej. Bo wiesz też sobie moge napisać: no bo wiecie wg. mnie to pionier i tak zje.bał. I to będzie miało taki sam sens jak tekst: że zje.bał crp. No offence dudes ale za porażke po pierwsze obwinia się team nie graczy. GG wszyscy!
p.s. syn nie łam się, wcale nie zwaliłeś meczu. GG TP, wychodzimy tym samym z grupy chyba na 3cim miejscu prawda?:)
#703583
MaS | 2004-12-18 09:34:01 +0100
gg TP ... mało brakowało na cpm4 :) ...
#703587
h00lsfanat1c | 2004-12-18 09:52:25 +0100
Cos syn’owi nowe lacze nie pomaga :>
#703588
akk0 | 2004-12-18 10:40:48 +0100
napewno equ dochodzac do tp bym w wysmienitej formie bo inaczej by go nawet kumple nie wzieli, a ze teraz ma troszke slabsza forme to nie znaczy ze nie moze grac w tp GG
#703594
Mav_8217 | 2004-12-18 10:45:23 +0100
shielder - świetny komentarz za który bardzo dziękuje!
Ale z naszą zaskakująco dobrą postawą na cpm4... Przypomina mi się mecz ctf’a pomiędzy PPP a QQ. PPP na 2-giej mapie dosłownie minutę do końca przegrywało 1:0. W ostatniej minucie w szalonym stylu donieśli aż 2 flagi i wygrali mecz 1:2. Nie zasłużyli sobie może? Mniejsza z tym! Na 3 mapie QQ musiało pokazać lwi pazur jeśli myślało o tytule zwycięzcy w najsłabszej dywizji (3, 4 czy tam 5-ta, też nie istotne). Natomiast PPP na ostatniej mapie bardzo szybko doniosło pierwszą flagę. I wtedy już zadziałała psychologia. Nasi po takiej przegranej niemieli prawa się podnieść jeśli na dodatek na kolejnej mapie szybko stracili tyle do oponentów.
#703519
den | 2004-12-18 10:47:18 +0100
tak patrze ze mar1o wcale wyśmienicie nie zagrał na cmp4, strasznie mały dmg miał :/ co on sie chował po kątach, czy jaki ch.. ?? :)))) może go brakowało w strategicznych miejscach na mapie, przez co większość quadów padała łupem przeciwników :|
tak czy owak, GG!
#703595
sYnth|Bubu | 2004-12-18 10:47:40 +0100
Aimowo jetsesmy na ich poziomie albo lepsi. Przegralismy taktycznie ( za wyjatkiem cpm4 bo mglo byc 109:108 dla nas czy poodobnie ) na dm14 jak mielismy jednego PU to gra byla bardzo wyrownana ale pozniej chyba 10 z rzedu PU nalezalo do Francji. Odskoczyli robiac fragi quadem lub bs a pozniej czasami po respach. Dopracowac obstawiania PU i Francja spokojnie do pojechania.
Den racja :|
dg cieniutki....
#703596
zoom | 2004-12-18 12:39:50 +0100
bubu ale co mecz piszecie to samo ze aimowo jestescie rowni ale taktycznie nie :-DDDDDD wiec pora to zmienic :-P bo ja nie pamietam zeby polska wygrala z kims lepszym niz biedne czechy czy slowacja
#703610
freak | 2004-12-18 13:11:20 +0100
no to masz niezłą sklerozę...
#703615
z1p | 2004-12-18 13:16:25 +0100
GG TP!! niezly meczyk na cmp4 :)
#703616
sYnth|Bubu | 2004-12-18 13:16:49 +0100
Heh zoom ja to pierwszy raz napisalem bo takie odczucie mialem po meczu :D
Jak PU rozkladaly sie po rowno to i wynik byl rowny.
Co do taktyki to wiadomo kto za nia odpowiada.
abort ra!
#703617
dinhkertal | 2004-12-18 13:50:25 +0100
ej @#$% z niemcami wygraliśmy... przez w/o :D
"Pionier ma 19 lat" -> ej @#$% kto taką famę puścił?:Q
#703621
.... | 2004-12-18 19:36:07 +0100
Za pare lat ich w koncu zjedziemy :) Duzo nie brauje :]
#703633
Pionier | 2004-12-19 05:09:54 +0100
kertal a co ma moj wiek do tego co pisze?
co do neta ponizej -5 to chodzby gra z francja na dm14 no i w dg to on tez nie blyszczy na tle teamu O.o to mamy juz 3 osoby ktore w tp grac nie powinny
ff/crp ,ff/equ, i ff/ognos O.o
#703643
dinhkertal | 2004-12-19 19:10:07 +0100
@#$% gościu komuna też była dobra bo wszyscy mieli pracę ! Bez kitu , przeczytaj jesio raz swoje posty w ramach pracy domowej i sie zobacz gdzie błędy robisz w rozumowaniu -> nie dziwne że Polacy są mistrzami absurdu :D Chyle czoła gościu,zauważ net -15 zika, niski dmg given maria na cpm4 czy net -8 syna na którejś tam mapie. Ale nie jestem na nich zły że tak zagrali, imho zagrali najlepiej jak potrafili i chwała im za to. W reprezentacji za to powinni grać bubu, pionier, psychic i gruby rysiek spod dziesiątki ( najlepszy skill w zbieraniu butelek:P)
#703714
Zaloguj się by dodać komentarz.