ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Polska vs Słowenia

czw, 18 listopad 2004 21:42:37 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Przed paroma chwilami zakończyło się drugie spotkanie naszej reprezentacji w ramach Q3A DM Nations Cup VII. Tym razem rywalem Team Poland była ekipa Słowenii, z która wygrywaliśmy dość latwo w dwóch ostatnich sezonach. Tak bylo i tym razem. Polacy zagrali w składzie: zik, mar1o, crp, equador oraz ognos (coach). Natomiast słoweńcy wystawili taki oto lineup: miso, axe, ripper, Firespit i slajer (coach).

Szczegóły:

Polska vs Słowenia
2:0
pro-q3dm6 134:97
q3dm14tmp 100:53

GG!

EDIT: Dostępne są już screeny z w/w spotkania. pro-q3dm6 oraz q3dm14tmp thx Kaboom!

EDIT2: Pojawił się raport na stronie clanbase. Zapraszam do odwiedzania click.

sYnth|Bubu | 2004-11-18 21:43:51 +0100

Screeny i dema beda jak sie pojawia na CB

dinhkertal | 2004-11-18 21:44:19 +0100

GG! don’t worry eq, dobrze zagrałeś ;) peace

MaS | 2004-11-18 21:46:16 +0100

GG - czekamy na kolejne zwycięstwa :]

ATi | 2004-11-18 21:49:32 +0100

gg ;]

pat | 2004-11-18 21:51:59 +0100

yeaaaaahhhhhhhhhhhhhh :D

HaSu_Szlauf | 2004-11-18 21:52:24 +0100

gg ^^

koston | 2004-11-18 21:54:59 +0100

gg tp =]

cocaine | 2004-11-18 21:55:45 +0100

gg - oby tak dalej :)

dinh-equador | 2004-11-18 21:59:34 +0100

GG tp ale i tak wiekszosc mnie pojedzie za moje nety :/ co z tego ze na minuchu konczylem.... POLSKA WYGRALA :)
Liczy sie zwyciestwo czy dla niektorych to ze equ mial c.h.u.j.o.w.e nety asd pozdro all i PEACE

p.s
no raczej :)

XMATbyQ | 2004-11-18 22:12:06 +0100

no ladnie ladnie napewno ogladne demka...
cos mi sie widzi ze my chyba najlepiej gramy na tmp ??
wygrana ze SWE a tera lekki own z SLO ... moze to znak :]
zobacze demka i bede pewny :]

GG

zdrav

PeterSchiff | 2004-11-18 22:41:24 +0100

gygy :)

cocaine | 2004-11-18 22:50:58 +0100

eq nie łam sie :] wszstko było ok :P jeszcze pokazesz net na plusie :) cieszy wygrana :):):)
bedzie dobrze :] damy rade :P

pat | 2004-11-18 23:02:50 +0100

sa jakies dema?

move | 2004-11-19 00:28:34 +0100

omg.. w tdm nie liczy sie net pojedynczych osob, co za noskille - ci komentujacy negatywnie.

bfr_aka_pablonzo | 2004-11-19 01:12:03 +0100

zawsze na tmp lubilismy zaczynac od -1 i tak przez 10 minut... :D

Gravatar

Fabian | 2004-11-19 07:16:05 +0100

Good Game TP.

pepz | 2004-11-19 07:46:08 +0100

hehe gg, ale ja po samych komentarzach mógłbym wywnioskować że Polska wygrała.. to samo, że przegrała. Jak dostali ze Szwecją ta może z 5 komentarzy, było pozytywnych, a reszta narzekała, że grał crp i rav, a teraz crp znowu grał i jakoś nikt nic nie mówi :D
jednak można zauważyć, że ognos nie jest taki zły i że będzie co raz lepiej. gl ;)

wishoza | 2004-11-19 09:43:51 +0100

no i git : D

sYnth|Bubu | 2004-11-19 10:18:09 +0100

pepe umowmy sie ze to nie byl zbyt wymagajacy rywal :P
Mimo tego cieszy wygrana (dziwne jakby bylo inaczej).

eq lama eq lama eq lama eq lama eq lama
:]
Widac grales na neta ::D
:P
A serio to stres pewnie tak Cie zzarł ze hoho :D

tofu | 2004-11-19 10:24:46 +0100

equador -to ze miales - net o niczym nie swiadczy .
Wazne jest ze reprezentacj wygrala z przeciwnikiem który mógł sie wydawac teoretycznie słabszy... pomyśl, że jesteś artystą od "brudnej" roboty w TP - może to poprawi Ci humor :-)

ognos - tak to już jest w Polsce ze jak wygrywa reprezentacja
(pilka nozna chociazby ) to sie nosi ich na rękach a jak przegrywa to pluje ,kopie i miesza z błotem - shity country :|
dobrze,że nikt Wam ( bo to teraz jestes Ty i ludzi powołani przez Ciebie i to Wam beda przypisywane potencjalne sukcesy ) nie wytyka libacji alkoholowych które miałyby mieć miejsce przed meczem ;-)
A tak na marginesie to zawsze wkurwiało mnie powiedzonko w stylu : my wygraliśmy - MY dumny naród wybrany - POLSKA ! A jak sie nóżka podwinie to zaraz jeby leca na lewo i prawo i zaraz zapomina sie o dumny "MY" - zbiorowa odpowiedzialność ?
( @#$% jak to "my" smierdzi mi dużymi sklepami , szumnie używającymi w nazwie hiPer )

peace !

SL4VE | 2004-11-19 10:38:38 +0100

Pepz ja stanąłem w obronie crp, bo wszyscy na niego najeżdzali, a wg mnie się bardziej nadaje niż rav.

To całe MY nie byłoby takie złe gdyby to nie było używane na zasadzie "MY wygraliśmy", ale "WY przegraliście".

A ocenianie gry po NET jest na maxa niesprawiedliwe. W TDM ważniejszy jest styl gry i to jak jestes przydatny dla teamu, czy przychodzisz na quady, czy trzymasz pozycję, czy pomagasz kumplom i czy potrafisz w kluczowych momentach zadać duży damage przeciwnikowi. A, że miałeś małego pecha, kumple dobijali trafionych przez Ciebie przeciwników, uszkadzałeś i zaliczałeś cratered itd to nie umniejsza Twoich zasług dla teamu (jeśli takowe były, bo meczu nie oglądałem - pisze czysto teoretycznie).

dinh-equador | 2004-11-19 11:18:25 +0100

Bubu tak tak tak sie @#$% strasznie balem ze az na Ciebie nasikalem :) daj sobie spokoj !
Może i lama jestem ale ciagle sie czegos ucze a ty np nie uczysz sie.... tylko caly czas kogos jedziesz :/
P.s
net mi @#$% :) mozesz sie spytac ludzi z ktorymi gralem:)

sYnth|Bubu | 2004-11-19 11:51:49 +0100

lol eq nie zauwazyles usmieszkow?

Btw slave wlasnie zobaczylem demko z dm14 i ta "przepasc" miedzy ravem a crp :DDDDD
No bez jaj jakby rav wzial te 5 (albo 4 ) powerupow a nie 0 to spokojnie by taki wynik zrobil jak crp a dam sobie leb uciac ze lepszy.

Jezeli chodzi o jego minusowy net to glownie zabijano go po respah :|
A to co rav w 17 minucie zrobil zadecydowalo o wygranej zabicie kolesia na bs poznije zepchniecie bsa do lawy i 2 fragi na quadzie :D Ah miodzio :P

EDIT: lama? Hmm to okreslenie sie odnosi do zachowania a nie skilla. Miales na mysli noskill :P ale nim chyba nie jestes :P

furi | 2004-11-19 12:08:02 +0100

No i wyszlo kto mial racje :p

ramm | 2004-11-19 12:44:32 +0100

słowenia looooool tylko sie pytac co sie dzieje... nadal wiadc kto tu gra w tym tp... a tk btw Firesplit... on z nami w mecz z DK mial minusy powyzej 10 wiec o czym ta dyskusja... jaki nastpny rywal?

akk0 | 2004-11-19 13:12:50 +0100

lol 3st Ty jesteś zato pro! Nie raz Cie widze z netem - n/c i statsami takimi że hohoho też n/c. Każdy ma załamke formy i mógł źle zagrac chociaz nie liczy sie net, tylko team play bo bez tego nie było by takiego wyniku, więc zastanów się co piszesz czasami bo to kompletne bzdury. pzdr gg TP!

Gravatar

_riper_ | 2004-11-19 13:46:21 +0100

gg TP(s.a.)

mayhem | 2004-11-19 14:03:05 +0100

swietnie swietnie imo

kaboom | 2004-11-19 14:36:50 +0100

typowe polskie pierdzielenie o noskillach, lamach itp :D

a tak btw tej dm14, widać że ją ładnie gramy, ale przypomnijcie sobie mecz w NC w Niemcami, którzy tylko dzieki lagom polskiego servera nie wygrali z nami na niej do minusa. Wybór mapy powinien być raczje dostosowany do przeciwnika, trzeba wybadac jak gra na poszczególnych mapach, a potem wybrac odpowiednią dla siebie, aby miec najwieksze szanse.

m1ru | 2004-11-19 14:38:29 +0100

gg tp :] zostawic equadorka bo kazdy moze miec swoj gorszy dzien :] przynajmniej nabierze po tym meczu troszke doswiadczenia , pewnosci siebie ;]

jordan | 2004-11-19 14:41:59 +0100

Dajcie linka z demkami jak sa..

Gravatar

intens1ty.dk | 2004-11-19 14:58:28 +0100

"Wybór mapy powinien być raczje dostosowany do przeciwnika, trzeba wybadac jak gra na poszczególnych mapach, a potem wybrac odpowiednią dla siebie, aby miec najwieksze szanse."

Wydaje mi sie ze dotychczas wybor praktycznie kazdego klanu lub reprezentacji narodowej polegal bardziej na mapkach ktore oni lubia grac, a nie na takich ktorych przeciwnik jest kiepski. Zazwyczaj przeciwnik odrzuca mapki na ktorych jest kiepski.

Wniosek jest taki ze nikomu nie chce sie AZ TAK wglebiac w te rozgrywki. W koncu nikt nie placi ognosowi.

baxowy | 2004-11-19 15:14:16 +0100

To niech mu sie zachce :P Bo beda go za to rozliczac.

bolomanrsquoek | 2004-11-19 15:17:21 +0100

diabel tkwi w szczegolach

akk0 | 2004-11-19 15:53:18 +0100

n/c jak można kogoś oceniać po screenach i jednym meczu...? Zrozumiałem bal niebój żaby i bez durni!

sYnth|baal | 2004-11-19 15:56:52 +0100

wybacz misq:*:D ashfgsdjklafg

furi | 2004-11-19 16:03:54 +0100

Jestescie jak psy byle ochlap wam rzuca a wy sie jaracie.

88

enjoy | 2004-11-19 16:08:35 +0100

minusowy net nie musi swiadczyc o kiepskiej grze ale na cb juz sa statsy i widac ze w obu meczach equ mial najmniejszy DG i najwiekszy DR a to juz nie za dobrze jak na mecz z faworytem do odpadniecia...

no coz - zycze ci zebys w nastepnym meczu udowodnil ze to byl tylko "zly dzien" bo inaczej bedzie kiepsko :F

move | 2004-11-19 16:17:10 +0100

powtorze sie...
net pojedynczych graczy nie ma znaczenia w tdm. I ci ktorzy patrza tylko na to nie maja o tym mode zadnego pojecia.
Jeszcze pare idiotycznych komentarzy i zaczne robic tu porzadki, bo zal dupe sciska czytajac wypowiedzi 3sta czy jakiegos brzdąca psychica.

SL4VE | 2004-11-19 16:23:35 +0100

Ja tylko chciałem zaapelować do niektórych żeby się nauczyli czytać ze zrozumieniem.

Mistrz Polski wszystkim...

o mof, Tobie podwójne Mistrz Polski, bo masz racje! ;-P

MaS | 2004-11-19 16:39:07 +0100

No zik ładnie... crp na 1 mapie też ładnie... equ nie poszło Ci ale nastepny mecz bedzie na pewno lepszy :] GG !

sYnth|baal | 2004-11-19 16:40:14 +0100

WDH mistrzem polski kto nie wierzy niech zobaczy na ich sajcie ankiete:D

Gravatar

deluka | 2004-11-19 16:41:25 +0100

dupa sie liczy nie net !

Gravatar

scar | 2004-11-19 17:05:50 +0100

nie wdh tylko [w] balu... :/

dinh-equador | 2004-11-19 17:11:26 +0100

"Może i lama jestem ale ciagle sie czegos ucze..." Bal naucz sie czytać "Może Może Może"!!!! Chodziło mi pryku :/ o to ze dla niektórych z was kiepsko gram i nie nadaje sie do tp i teko juz nie zmienie ( nie gram przecierz dla was tylko dla teamu i siebie) pomysl troche człowieku zanim cos napiszesz! I patrz na mnie jak do Ciebie mowie ahshsahsahas a nie bladzisz gdzies wzrokiem :) haha

P.s
GL TP :)

ff_ave | 2004-11-19 17:31:41 +0100

edit
mof to skasuj mojego komentsa tez bo teraz to on sensu nie ma:x

move | 2004-11-19 18:31:17 +0100

abs: przesadzasz - kasuje koment, tak jak paru pozostalych, bo tworzy to nedzna atme.

v3rb | 2004-11-19 18:36:07 +0100

eeeee eq chyba jak grasz w team poland to oczywistym jest ze grasz dla Polski czyli dla wszystkich milosnikow q3 w owej Polsce. czyz nie?

move | 2004-11-19 18:41:08 +0100

ok, przeczyszczone. komentujcie sobie do woli, ale idiotyczne teksty beda usuwane w trybie natychmiastowym, bo juz mnie to drazni.

Logitechrecla1m | 2004-11-19 18:43:19 +0100

racja, popieram verba !

sYnth|Bubu | 2004-11-19 20:02:25 +0100

Moj news. Wieec co tyo za samowolka?
Ja bede kasowal niestosowne komentarze.

dinh-equador | 2004-11-19 20:17:14 +0100

gram dla was ale nie dla waszych komentarzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P.s
The End and Peace all:)

eng | 2004-11-19 20:25:34 +0100

ło jejku ale Wy macie problemy :O Zobaczyli screena , eq na minusie w necie i jarajmy sie nawzajem ale czym ? Nie wiem jak on gral bo nie ogladalem tego spotkania , byc moze railowal a inni potrosze dobijali ? or smth Tak czy inaczej nawet gdyby gral zle to sie nie liczy , to jest proste jak drut ale jak widac dla niektorych tdm jest prosty jak korkociag , nie potrafia zrozumiec , ze tu sie 2 tabelki licza : scores blue vs scores red .

Generalnie ludzie , ktorzy nie lubia kogos i zobacza , ze ow osoba ma net na minusie w screenie od razu zaczynaja go jechac i oceniac gre tego kogos ze screena ? :D

Moim zdaniem dla utrzymania dobrej formy emocjonalej nasi reprezentanci w ogole nie powinni zagladac do komentarzy pod newsem odnosnie kazdego z meczy... :plebs writing :)

ps Jak na takiego przeciwnika to stanowczo za maly wynik !

enjoy | 2004-11-19 20:47:07 +0100

equador zagrales zajebiscie, nie daj bluzgac na siebie - zapodaj na orga swoje demka z meczu i pokaz wszystkim jak pieknie kosiles z raila a inni dobijali :)

Irae | 2004-11-19 21:22:14 +0100

eq jest dobry i dobrze gra w q3 i ma pedalską bródkę i mixer go jedzie w pachę!

dinhkertal | 2004-11-19 21:27:12 +0100

1.GDZIE SĄ @#$% KTÓRE WRZUCAŁY NA CRP? NO GDZIE ?!
2. Mam wam dać screena gdzie mam:
DMG GIVEN: ok. 10000
DMG RCVD: ok 6500
FRAG: 55
NET: -10
?!?!?!?! Obejrzyjcie se demo i później pierdolcie, co za kretyni w tej polsce żyją, jaracie się że np. zik czy mario są pierwsi w tabelce a jak miał najmniej dmg given, pożarł tone broni,tone armora to co już pies? @#$% żal mi was ludzie że nie myślicie w ogóle, zastanawiające jest dlaczego nas za pierdolniętych na zachodzie mają i nie wykręcicie się że to oni są głupi a nie wy :| Drażnią mnie komentarze typu: ten zagrał dobrze a ten zagrał źle. Ja np. na dm14 jestem przekonany że creep odwalił zajebistą robotę na shotgunie podobnie jak eq na rejlu pewnie (na 100we obstawiam że on tam grał właśnie stąd net). Btw: kojarzcyie np. IC w squadzie Toxic,fox,gopher i reptile? Reptile był najbardziej niedocenianym graczem a jak dla mnie był jednym z najlepszych ówczesnych tdmowców -> miał zawsze najtrudniejsze pozycje i mimo netu na minusie często dawał rade zrobić niezłe kuku enemy przez co fox miał załóżmy 60 fragów i 40 net a rept. 40 frag i net -15 :| JEdnak popatrzcie się w statsy: reptile ma dużo lepsze? Może i większy dmg rcvd ale o ile większy dmg given !

dinhkertal | 2004-11-19 21:40:46 +0100

bubu przepaść między crp a ravem? :DDDDDDDDDDDDDD
myślałem że krzywe akcje z imprezy z matroxami to Twoje najlepsze żarciki ale teraz przegięcie- kanapke ze śmiechu wyplułem :D Respect ! btw: bubu @#$% jakbym miał dwa chuje na plecach to byłbym sławny, daj spokój z takimi pochujanymi porównaniami z choinki sie urwałeś? :o btw bubu czasami powerup nie jest po to żeby zapierdalać po mapie i ginąć bo na dm14 bs jest tylko po to żeby ra obronić, nie wiem od kogo ty się taktyk uczyłeś. Chyba od krogotha... :o

Irae | 2004-11-19 23:23:09 +0100

to ja mam pomysł
robimy tak dajemy TP skład taki jak ze Słowenią, czyli zik mario crp i eq, przeciwko 4 co tutaj ma największe wątki. Gramy prodm6 i dm14, Ci co mają problem ze składem zagrają i pokażą klasę przeciw TP, proste?

mixer | 2004-11-19 23:34:50 +0100

ja mam najwieksze watki ! zagram z wami i was zniszcze albowiem mam przy swym boku poteznego smierdzacego sesklocza - irae :ASD

dinhkertal | 2004-11-20 11:38:51 +0100

psychic A TO CI DOPIERO HISTORIA!

sYnth|Bubu | 2004-11-20 12:26:23 +0100

lol kertal cieniasie :P slave mowil o przepasci a ja tylko chcialem napisac ze czegos takiego nie ma :P

move | 2004-11-20 18:40:39 +0100

Nie mam tolerancji dla braku tolerancji. Już ja was naprostuje...

SL4VE | 2004-11-20 18:44:51 +0100

Zacytuj Bubu dokladnie moj komentarz i pokaz gdzie uzylem slowa przepasc lub jakiegos wyrazu/wyrazenia bliskoznacznego. Nie twierdze, że rav to cienias i jest to jakaś wielka przepaść, no chyba, ze Ty wiesz lepiej co ja twierdze :D

dinhkertal | 2004-11-20 21:05:50 +0100

slejwu powiedział że crp jest lepszy skillowo od rava. I ja tak sadze + oczywiscie punkcik dla crp za ogranie tdm z urinalem ;)

sYnth|Bubu | 2004-11-21 10:28:27 +0100

Nie znacie sie n00by :P

dinhkertal | 2004-11-22 10:32:04 +0100

bubu sux i ma siusiaka w czerwone groszki ;p

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63