ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Polska vs Szwecja - czy w końcu zagramy?!

pon, 02 luty 2004 11:56:43 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Niestety, po raz trzeci (!), mecz półfinałowy Berserk CPM TDM Nations Cup, pomiędzy naszą reprezentacją - TeamPoland.CPMa a Szwecją, został przełożony! Decyzja adminów ligi była co najmniej dziwna, patrząc chociażby na przyczyny nieobecności naszych przeciwników:

killerroy: match postponed coz fac is at the cinema, lodis is playing floorball and marc never showed up..

Póki co, nie znamy kolejnego terminu meczu. Pojawia się pytanie, czy admini ligi nie za dobrze traktują Szwedów? Mimo, iż skandynawski team, w swoich dotychczasowych poczynaniach, udowodnił, że potrafią wygrywać ze wszystkimi, to wydaje mi się, że już po mału przeginają. Jeśli nie potrafią zebrać składu na tak ważny mecz, to widocznie nie zasługują na następne szanse. Szkoda, że organizatorzy nie liczą się ze zdaniem Polaków, którzy po mału mają już dość czekania na przeciwników.

.:: Berserk-CPM

.:: #berserk.cpm

gr. | 2004-02-02 12:05:16 +0100

  • ale musisz przyznac ze jak tatus zrobi dziubek to nie ma h... we wsi
  • co prawda to prawda na twoj dziubek nie ma bata jest zaj......

leca chlopaki w h... powinno byc juz dawno w/o i mielibysmy spokoj ;o

ren | 2004-02-02 12:16:33 +0100

normalnie szlak człowieka trafia , rozpieszczją ich jak niewiem co.Za takie przeginanie pały chciałbym żeby nasi dokopali im 3:0 (ale chyba śnie)

unnzor | 2004-02-02 12:19:50 +0100

ile razy juz przekladali ?

"koles poszedl do kina, nastepny gra w pilke, jeszcze jeden wogule sie nie pokazuje"

A CO MNIE TO @#$% OBCHODZI?!

nie to juz naprawde za duzo, kolesie sobie permanentnie olali a admini tym bardziej, shame on it

bryan | 2004-02-02 12:20:08 +0100

niech dziekuja bogu ze ja nie jestem supervisorem tej ligi bo by bylo :

ECT5|gestapo renamed to B.CPM|gestapo
*.sw were kicked

bfr_aka_pablonzo | 2004-02-02 12:37:31 +0100

w chuja wala skurwysyny :d

nasm | 2004-02-02 12:45:29 +0100

wniosek nasuwa sie jeden:szwedzi sie nas boja :DD

k3m | 2004-02-02 12:50:58 +0100

OMG, dlaczego nie ma w/o ? Bardzo madra decyzja adminow ;O. Szwedzi po prostu maja wtyki u organizatorow...

sYnth|Bubu | 2004-02-02 12:58:40 +0100

Ten cytat pokazuje jak Szwedzi powaznie podchodza do tej ligi , i tak samo powaznie powinni byc traktowani .
W.Y.J....bać ich

ren | 2004-02-02 13:01:52 +0100

Mają wtyki masz racje. GNOJE

Gravatar

ur!mepl | 2004-02-02 13:08:34 +0100

"koles poszedl do kina, nastepny gra w pilke, jeszcze jeden wogule sie nie pokazuje"
nie gra w pilke tylko we floorball'a :D - po polsku - unihokej - szwedzi sa najlepsi na swiecie w ta dyscypline sportu - wymiatacze :o

wishoza | 2004-02-02 13:11:23 +0100

lolololololololol - i wszystko jasne ;|

PS. pozdroofka dla organizatoroof

K4r3n1n | 2004-02-02 13:53:51 +0100

www.esport.pl/?id=post&post_id=1879088850#8

^ miłej lektury :]

Gravatar

sld | 2004-02-02 14:17:55 +0100

Chamstwo ze strony Szwedow ! Po prostu Chamstwo ! !

Gravatar

R4VeN | 2004-02-02 14:45:19 +0100

Żałosne to z deczka, są tam jakieś zasady w tym turnieju, czy sobie organizatorzy wymyslają na bierząco?Olałbym tę ligę na miejscu teampolandu i napisał do igora, żeby na esreality walnął jakiś artykulik o tym.

Gravatar

zik | 2004-02-02 14:58:49 +0100

a najsmieszniejsze jest to, ze osoba ktora przelozyla mecz na korzysc szwedow byl Polak... shaun - jeden z organizatorow

4lko | 2004-02-02 15:02:57 +0100

No ten tekst Zika troche wyjasnij ale czy tak czy tak organizatorzy dali dupy (o Szwedach nie wspominajac)...

b.3. | 2004-02-02 15:30:43 +0100

nie no sopoko 1 przelozyc rozumiem no jeszcze 2, ale @#$% 3 i to z takiego powodu ludzie naprawde troche powagi, a temu co przelozyl ten mecz to albo zaplacili albo mu zagrozili ze go gdzies do lasu wywioza i tyle, olac ich albo zrobic cos zeby wywalili szwedow. bo to "mala" przesada

dadek | 2004-02-02 15:43:25 +0100

jednak Polska nie jest jedynym skorumpowanym krajem :>

Gravatar

ciem | 2004-02-02 16:23:00 +0100

'couse sie pisze, a nie 'coz' :P lol ;ooo =]]]

fajne wymowki mieli... (pewnie sie boja, ze przegraja :P)

... | 2004-02-02 16:29:42 +0100

Poprostu widac jak Szwedzi biorą do siebię tą oto LIGE
PS : bryan wez tam wparuj jako sędzia ...

Gravatar

skaven | 2004-02-02 16:38:37 +0100

zik, nie shaun tylko daun ;D

Gravatar

blaaablaa | 2004-02-02 16:55:38 +0100

no mozna i tak ;)

Gravatar

hamm | 2004-02-02 17:00:30 +0100

podejrzewam ze jezeli to Polska postepowalaby tak jak Szwedzi to jusz dawno bylo by w.o:/ leeee

K4r3n1n | 2004-02-02 17:33:55 +0100

"nie no sopoko 1 przelozyc rozumiem no jeszcze 2, ale @#$% 3 i to z takiego powodu ludzie naprawde troche powagi, a temu co przelozyl ten mecz to albo zaplacili albo mu zagrozili ze go gdzies do lasu wywioza i tyle, olac ich albo zrobic cos zeby wywalili szwedow. bo to "mala" przesada" by b3ng4L

Czytałęś qdwa wypowiedz Zik'a ?? Bo chyba mi sie nie wydaje.

A jak komuś sie nie chciało to jeżeli chodzi o przekładanie to jest tak jakby:
Polska 1:2 Szwecja (Szwecja przełożyła 2 razy, Polska raz)

Qdwa

Gravatar

PLANET | 2004-02-02 17:46:23 +0100

tak czy siak, @#$% im w smak (Szwecji, oczywiscie)

Gravatar

R1P | 2004-02-02 18:05:58 +0100

jak przeciez nie mieli im dac szansy... snapcase jest adminem ligi -_-'

nita | 2004-02-02 19:40:53 +0100

n/c

SAI4H | 2004-02-02 20:44:37 +0100

wGs|D3ath: tak tez sie pisze ;o

jajk0 | 2004-02-03 00:55:24 +0100

nic dodać nic ująć.

Zenith | 2004-02-03 11:58:28 +0100

boze co za szwedy :O boja sie nas i tyle =D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63