Polska vs Szwecja - Vo0 dopiął swego!
pon, 23 luty 2004 19:10:02 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Wczoraj, zgodnie z wcześniejszymi planami odbył się przekładany już kilkukrotnie mecz pomiędzy naszą reprezentacją CPMa a Szwedami, którzy wreszczie potrafili odmówić sobie pójścia do kina, czy też grania w tzw. unihokeja (cokolwiek by to nie było) i zebrali skład na mecz z nami. Stawką meczu było, jak już wspominałem w poprzednim newsie, wejście do finału Berserk CPM TDM Nations Cup.
O 21:00 rozpoczęło się szukanie serwera, GTV niezbyt chciało działać. Oba teamy po ok. godzinnym poszukiwaniu serwera wylądowały na polskim serwerze dialogu, gdzie Polacy mieli ok. 40 ms ping, Szwedzi zaś niewiele więcej, bo 50-60 ms. Warunki do gry, wydaje mi się, były odpowiednie. Rozpoczęto mecz.
Pierwszą mapę niestety przegraliśmy, dwie następne należały do nas. Było 2:1. Ponoć umówione było, że pierwsze 3 mapy zostaną rozegrane na polskim serwerze, a kolejne dwie na szwedzkim. Dziwne, bo nikt z naszych graczy nie pamięta, aby zgadzał się na takie warunki, tym bardziej, że serwer, na którym przenieśliśmy się po wygranej na trzeciej mapie, był, łagodnie mówiąc, niezdatny do gry przy naszych łączach. Vo0 jednak upierał się przy swoim. Cóż było począć. Szwedzi wydawali się być zadowoleni, że admin tak bardzo ich lubi i przecież nie mogli go zawieść. Zapewne sprawiłaby im przyjemność gra z Polakami na pingu 20, podczas gdy ich oscylowały w granicach 90-100. Jednak nasi gracze nie chcieli, brzydko mówiąc, dać się zgnoić napalonym Skandynawom, i dobrze. Oddaliśmy w/o na ostatnich dwóch mapach, a Szwedzi weszli do, jakże zasłużonego dla nich od początku, finału. GG SWE!
Na koniec wypadałoby jeszcze wstawić słowa wypowiedziane do Vo0 przez jednego z nas - bryan'a:
"hi , im this gtv-ff guy. i'd like to tell u somethin - next time if u'll want make swe the winner dont make this so perfidious "
GG TeamPoland, dla nas i tak jesteście zwycięzcami.
GJ Vo0, sh4un i reszta ;o - Szwedzi są w finale. Udało Wam się!
.:: Bersrerk-CPM





mixer | 2004-02-23 19:16:46 +0100
szwedzi @#$% !
#673451
dadek | 2004-02-23 19:18:08 +0100
Szwedzi sux itp itd.
#673452
rzu | 2004-02-23 19:20:17 +0100
no właśnie - i tak wygralismy :]
#673455
SAI4H | 2004-02-23 19:22:22 +0100
tylko bez pustych bluzg w komentarzach prosze :P
#673457
narf | 2004-02-23 19:25:23 +0100
heh.
gg swe -8|
#673460
solar | 2004-02-23 19:29:24 +0100
bez przesady... przed chwila marC mowil ze chca zagrac jeszcze raz z nami i dodal jeszcze ze Polacy niestety nie :o
#673461
ciem | 2004-02-23 19:37:12 +0100
swe = jeden WIELKI FAART! :/ mysleli, ze nas zgnoją, ale brawo dla teamu PL, ktory sie nie dał ;)
powiem Wam jedno... wkoncu szwedzi natkną sie na taki team, który tak ich zgnoi, ze przestaną grac w q3, a zabiorą sie za cs'a :P
#673462
.... | 2004-02-23 19:46:39 +0100
hehe a vo0 taki wielki duelowiec takie zaje biste filmy nakrecal wszyscy sie cieszyli a teraz widac jakim jest czlowiekiem :) Widac Polska w CPMA jest bardzo dobra gorzej z VQ3 :)
PS: Gdzie znajde screeny z naszego meczu ??
#673463
sYnth|Bubu | 2004-02-23 19:50:44 +0100
Wyciulane po calosci :o
#673465
.... | 2004-02-23 19:51:43 +0100
sai4h piszesz bez pustych bluzg... to nie mozliwe zobacz jakiego newsa napisales pelnego uczuc ludzie beda atakowac :))))))))))))))) i bardzo dobrze zreszta powisic !! :D bryan nasz chlop k urwa !!!!
#673467
performer | 2004-02-23 19:57:23 +0100
zenujace :/
#673470
katz | 2004-02-23 19:58:35 +0100
solar tak? hm fajnie gdyby zagrali, chociaz rozumiem czemu nie :P
#673471
katz | 2004-02-23 19:58:54 +0100
solar tak? hm fajnie gdyby zagrali, chociaz rozumiem czemu nie :P
#673472
[M]aniek | 2004-02-23 20:01:40 +0100
jesli ktos z Was nie jest wkurwiony po tym co sie wczoraj stalo to prosze homepage.ntlworld.com/agg/cpm/_swe-pl-lalallaroboty.gif
szweckie qrfy bez honoru, bez ambicji, bez pozycji (poza 69) ;/
#673474
PLANET | 2004-02-23 20:24:43 +0100
maniek ten gif jest debestest :D
Szwedzi to pedaly / @#$% *
(* - niepotrzebne skreslic)
#673478
PLANET | 2004-02-23 20:25:16 +0100
a jak spotkam shauna na ulicy, to niech sie chlopak lepiej przezegna, bo moze nie zdazyc.
#673480
MaxDamage | 2004-02-23 20:29:30 +0100
Przykro , ze tak sie stalo jednak gratuluje wytrwalosci i dojrzalosci decyzji naszym chlopakom, niezle im dojebaliscie - psychicznie, az sie prosza o mecze! nice!
#673481
.... | 2004-02-23 20:44:19 +0100
Planet chyba nie spotkasz :] A jak spotkasz to buta odemnie :P
#673484
bylek | 2004-02-23 20:46:26 +0100
Zachowanie polskiego składu jest normalnie niedooposania - w takich chwilach jestem dumny z tego, że jestem polakiem. Może szwedzi mają sobie te swoje wypasione łącza, ale co z tego jak ich zachowanie nie jest do niczego podobne... Co do bryana to jak zwykle pokazał klase i dołączył się do "zwycięstwa" polaków nad szwdami, którzy jescze tym gifem pokazują jacy oni są płytcy... GJ TeamPolan, GJ bryan - tak trzymać, nie dajmy sobą pomiatać...
#673486
w1lko | 2004-02-23 20:50:20 +0100
powiem tak szałn to P I Z D A ! ! !
#673490
SAI4H | 2004-02-23 20:52:23 +0100
ja tam wolalem sie zapytac po polsku czy mi possaja po ciemku... :D
#673491
matr0x | 2004-02-23 20:52:52 +0100
Nie martwcie sie w innej lidze w finale pokazemy kto tak na prawde powinien wygrac. Szwedzi zrobili glupio... no ale co chcecie ? jaki kraj taki obyczaj ;d
#673492
... | 2004-02-23 20:59:48 +0100
ehh poprostu zalosne ...
#673493
[M]aniek | 2004-02-23 21:04:19 +0100
tak swiat juz nigdy nie bedzie taki sam po 22 lutego...
swoja draga to smieszy mnie zachowanie bialoglowych kobietek ze szwecji (bo meszczyznami to oni raczej nie sa...), i to cos uchodzi za jedna z najlepszych druzyn na swiecie, zalosc
co tu duzo gadac dla nas jestescie zwyciescami (jak w 74) Good Game
#673494
SAI4H | 2004-02-23 21:22:21 +0100
Zapalmy swieczke ;'(
[*]
#673496
alb4n | 2004-02-23 21:27:01 +0100
sku.rwenseny :-/
#673497
aromat | 2004-02-23 21:27:17 +0100
swe - n/c
Polteam - wygraliście
#673498
Pawuj | 2004-02-23 21:51:04 +0100
[smiech] niech sie cieszo te jeby ze nie sprawiedliwie wygraly fuckers! :/
#673499
marm4n | 2004-02-23 21:53:47 +0100
hmm a myslalem ze plebsy to tylko w polsce :D
#673500
atOm_1 | 2004-02-23 21:55:57 +0100
Pozdrowionka dla TPcpma. RESPECT dla Was !! :-)
#673502
-T1- | 2004-02-23 22:10:01 +0100
co moge powiedziec...pierrrrrddollliiccccc ich qqqqqqqrrrrwaaaaaa!szmaciarzy zajjebanych!dziekuje za uwage
#673505
RZELKY | 2004-02-23 22:14:18 +0100
gj tp.cpma
#673506
one | 2004-02-23 22:52:13 +0100
dobrze zrobili a tak na marginesie ja mam ch**** lacze i ciagle gram na pingu 80-110;))))
#673511
KaZam | 2004-02-23 22:53:36 +0100
"...jakze zasluzonum finale" buuhahha
bryan na prezydenta !!!
#673512
benek | 2004-02-23 22:53:56 +0100
zenada, zenada ... Jak zwykle biedny Polak w dupe bity :(
#673514
null | 2004-02-23 23:24:05 +0100
ssijcie szwedzi =/
#673518
kmeco | 2004-02-23 23:32:01 +0100
niehonorowo ;/
#673523
sYnth|baal | 2004-02-23 23:36:00 +0100
TO nie był potop szwedzki tylko polski .
Nasze zachowanie godne pochwały i uznania wszytkich nie tylko polaków pokazaliśmy klase i twarz :)
#673524
Replay | 2004-02-23 23:49:24 +0100
bic ich w ryj :>
#673525
jajk0 | 2004-02-23 23:49:37 +0100
Ktoś mógłby kur** powiedzieć, że szczęście sprzyja lepszym :DDD Ale tak na serio, ci szwedzi to jednak sqrwione paly, a ten VU (czy jak temu nie - dojebkowi na imię :P) to prawdziwy złama s. A tak kozaczy na swoich filmikach.
PO PROSTU LOL!!.
P.S. GJ PL
#673526
Replay | 2004-02-23 23:51:52 +0100
a tak nawiasem mowiac ja proponuje walczyc w jakis sposob o swoje bo oni mysla ze maly Polaczek nie zrobi duzo halasu i to przejdzie... jesli sytuacja tak wyglada to zaskoczmy ich! Zrobmy halas i niech poczuja co taki Polaczek potrafi :) Powaznie mowie... nie mozna tak wszystkiego przepuszczac zaslaniajac sie honorem, walczmy o swoje :>. Jakis masowy spam na mejla Voo czy innych adminow od niezadowolonych graczy... itd zrobmy cos:/ nie chdozi o zwyciestwo tylko o zasade, nie dajmy sie dymac:/
#673527
mess | 2004-02-23 23:57:30 +0100
ja juz ich osralem, nie mam zamiaru dac sie w to wciagnac wiecej
#673528
Replay | 2004-02-24 00:08:37 +0100
mess widze, wlasnei czytam twoej komentarze na berserku...
#673529
cerfes | 2004-02-24 00:39:42 +0100
"[01:05] at least he's not as almost all of you german-nazi-like-people-like-in-1933"
organizatorzy wcale nie są stronniczy i do tego znają się na historii. :
#673530
nxs.mlk | 2004-02-24 00:59:21 +0100
a mowia ze to tylko gra niektorzy nie maja za grosz honoru osobistego szczegolnie te @ z #beresk.cpm zreszta widac bylo jakie podejscie mial Vo0 i ten drugi do polakow banujac ich nontoper i mowiac ze polacy to idioci ... żenada
#673531
eng | 2004-02-24 01:13:19 +0100
eh musicie 3 korony zrozumiec , po prostu wiedzieli , ze szans nie maja na rownych pingach, wiec chcieli wykorzystac lag tp, ot co :E
ble zenada niach niach niedosc , ze szlo sie im na reke przykladajac terminy to jeszcze taki walek :E brak slow.
#673532
StaryOrgowicz_695 | 2004-02-24 06:49:38 +0100
I ty Sai4h to z takim spokojem mowisz? Chamstwo. zachowanie jak gowniarzy ktorzy sie boja na rownych warunkach stoczyc z naszymi walke.... :/
#673536
RauL | 2004-02-24 07:20:35 +0100
totalny brak organizacji, to co sie stauo jest nie do pomyslenia !
#673538
psychic_pl | 2004-02-24 07:39:37 +0100
co za cioty o bosh jebane qwa kazdy pewnie wqwiony jak ja :O
#673539
jajk0 | 2004-02-24 09:42:58 +0100
No spam na mejla tego vu to dobry pomysł, sam o tym pomyślałem rano :) Ale z drugiej strony to tak trochę "wieśniackie". Niech sobie te durnie mają to zwycięstwo, niech się nawet i śmieją z nas tymi swoimi *.gifami. My się do ich poziomu nie zniżymy. Ciekawe jak będzie, jeśli w ogole będzie :), wyglądał udział reprezentacji Polski w następnej edycji Berserka? :)
#673542
jajk0 | 2004-02-24 09:46:12 +0100
Tak btw, to 1 zdanie vu w jego newsie rozbraja "The match ended in a 3-2 victory for Sweden. The match couldn’t have been ran more smoothly!!" :))) No vu, czekamy na następne twoje filmiki :P
#673543
GrimmY | 2004-02-24 10:31:56 +0100
no coz,dokopiecie im nastepnym razem,dla nas i tak roxujecie:)
a tak btw:widzial ktos comment xts'a na berserk-cpm?
#673545
zoom | 2004-02-24 10:39:59 +0100
Dodam cos od siebie:
Wczoraj po meczu wchodze na kanal Szwedow na mircu i tak sobie gadam z nimi, po chwili snapcase i marc prosza mnie o przejscie na ich prywatny kanal, hmm troszke sie zdziwilem ... no ale wchodze tam patrze siedza marc snap i xone i po chwili przepraszaja mnie za mecz i prosza o zagranie rematchu, hmm troszke mnie to zagielo i powiedzialem zeby sie skontaktowali z setem bo on jest kapitanem, na co snap mi mowi ze z nim sie niedogada i chce rozmawiac ze mna i mess'em, mess odrazu napisal ze nikt z tp nie chce grac rematchu. Szwedzi olali messa i zaczeli ze mna gadac i probowac mnie przekonac, niestety napisalem tylko tyle ze Polacy maja swoj honor i trudno sie mowi przegralismy jestescie lepsi i zycze gl w finale.
Podsumowujac jest im bardzo glupio i oni swietnie wiedza ze przegrali i jest im wstyd i boja sie opini innych ludzi na esr.
BTW team Russia i team Germany poparli stanowisko Polski !
#673546
jajk0 | 2004-02-24 11:15:11 +0100
Respect, zoom :). No i przynajmniej wobec ciebie (i kilkuinnych) szwedzi się jakoś zachowali, szkoda że zrobili to tak po kryjomu :) Ale i tak dobre i to.
#673547
Zenith | 2004-02-24 11:16:51 +0100
ncmt :ooo
#673548
ognos | 2004-02-24 13:43:15 +0100
hmm, tylko mnie jedno dziwi
polacy moga zawsze grac na pingu 10-20-30 wiekszym od przeciwnika, a jak polacy maja o 10-20 mniejszy, to nalezy nieba uchylic przeciwnikowi polskiemu zeby mial lepszy ping rotfl
ide spac ;o
#673553
cih | 2004-02-24 15:53:26 +0100
i bardzo dobrze ze jest im glupio, banda skurywsynow
#673561
SL4VE | 2004-02-24 16:00:15 +0100
ano ognos racja.
Szkoda tylko, że mamy takie syfne wyjście za granice polski... obyło by się bez takich sytuacji ;/
#673563
[M]aniek | 2004-02-24 16:10:28 +0100
to wszystko wina sedziow, jeden z nich jest Polakiem, to zamiast wstawic sie za naszymi, to jeszcze trzyma ze Szwedami. Czlowieku my chcemy tylko rowne warunki do gry nic wiecej, skoro ich druzyna jest (teoretycznie) lepsza od Polski to ta roznica 10-20 w pingu nie powinna im robic roznicy
#673565
eXe|Korol | 2004-02-24 16:12:35 +0100
po co to komentowac, przeciez i tak wszyscy wiedzą kto wygral
#673566
GrimmY | 2004-02-24 16:15:04 +0100
a moze by tak jeszcze raz zagrac?...moze lepiej nie,jeszcze wiekszy zonk moze sie wydarzyc i dopiero bedzie zabawa.
ave team poland
#673567
bryan | 2004-02-24 16:32:38 +0100
ja bym na miejscu tp bil sie o 2 mapy ostatnie ktore zostaly w zasadzie przez sedziego rozstrzygniete a nie przez graczy.
#673570
sld | 2004-02-24 16:47:55 +0100
no cusz ..... i i tak gj ;]
#673575
zoom | 2004-02-24 17:00:50 +0100
nie bedziemy grac, Szwedzi wygrali i EOT
#673578
cih | 2004-02-24 17:40:12 +0100
wy nie ale ja zagram za was :D
#673592
voodoo|norad | 2004-02-24 20:08:46 +0100
Jak Korol powiedział, nie ma co komentować...wszyscy wiemy kto wygrał =|
#673612
dx-set | 2004-02-24 20:17:55 +0100
ognos dokladnie, my zawsze gralismy na pingu 60-70, a reszta z ktorymi gralismy miala zawsze mniejszy... widac na odwrot nie da rady.
Do tego stronniczy admin + oszukiwanie poprzez robienie sobie pingu, tak jak to zrobil snapcase i fac (podczas rozgrzewki mieli ciagle 120 pingu, gdy mamy juz grac na dialogu raptownie ping im spada do 60!!). Mecz byl ustawiony na godzine 21, ale wczesniej bylo wiadomo ze xone nie moze przyjsc na 21 , tylko na 22, wiec specjalnie bylo tak przeciagane do godz. 22, az do przyjscia xone (lol!).
#673615
w1lko | 2004-02-24 22:22:26 +0100
a ja sie powtorze.... ;-)
SZAŁN jestes s k u r w i a l a d z i w k a , idz robic loda szwedom i dawac d u p y Vo0
przeciez wiem ze to czytasz ;-)
#673624
atOm_1 | 2004-02-24 22:54:11 +0100
chamstwo i jeszcze raz chamstwo, zaraz kupie sobie to cacko www.allegro.pl/show_item.php?item=20012820
i jade do szwecji powojować troche :D
#673638
[M]aniek | 2004-02-24 23:14:36 +0100
ej plis ma ktos demko z tego meczu?
#673642
bryan | 2004-02-25 17:57:33 +0100
look@berserk
#673765
nita | 2004-02-25 19:53:46 +0100
w1lko = ]]]]]]]]]]]]]]]
#673797
.WeeD | 2004-02-26 00:33:56 +0100
Respekt dla polskeigo teamu. Jestescie godnym reprezentantem naszego kraju!
#673838
Zaloguj się by dodać komentarz.