ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Polska vs Szwecja - Vo0 dopiął swego!

pon, 23 luty 2004 19:10:02 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Wczoraj, zgodnie z wcześniejszymi planami odbył się przekładany już kilkukrotnie mecz pomiędzy naszą reprezentacją CPMa a Szwedami, którzy wreszczie potrafili odmówić sobie pójścia do kina, czy też grania w tzw. unihokeja (cokolwiek by to nie było) i zebrali skład na mecz z nami. Stawką meczu było, jak już wspominałem w poprzednim newsie, wejście do finału Berserk CPM TDM Nations Cup.

O 21:00 rozpoczęło się szukanie serwera, GTV niezbyt chciało działać. Oba teamy po ok. godzinnym poszukiwaniu serwera wylądowały na polskim serwerze dialogu, gdzie Polacy mieli ok. 40 ms ping, Szwedzi zaś niewiele więcej, bo 50-60 ms. Warunki do gry, wydaje mi się, były odpowiednie. Rozpoczęto mecz.

Pierwszą mapę niestety przegraliśmy, dwie następne należały do nas. Było 2:1. Ponoć umówione było, że pierwsze 3 mapy zostaną rozegrane na polskim serwerze, a kolejne dwie na szwedzkim. Dziwne, bo nikt z naszych graczy nie pamięta, aby zgadzał się na takie warunki, tym bardziej, że serwer, na którym przenieśliśmy się po wygranej na trzeciej mapie, był, łagodnie mówiąc, niezdatny do gry przy naszych łączach. Vo0 jednak upierał się przy swoim. Cóż było począć. Szwedzi wydawali się być zadowoleni, że admin tak bardzo ich lubi i przecież nie mogli go zawieść. Zapewne sprawiłaby im przyjemność gra z Polakami na pingu 20, podczas gdy ich oscylowały w granicach 90-100. Jednak nasi gracze nie chcieli, brzydko mówiąc, dać się zgnoić napalonym Skandynawom, i dobrze. Oddaliśmy w/o na ostatnich dwóch mapach, a Szwedzi weszli do, jakże zasłużonego dla nich od początku, finału. GG SWE!

Na koniec wypadałoby jeszcze wstawić słowa wypowiedziane do Vo0 przez jednego z nas - bryan'a:

"hi , im this gtv-ff guy. i'd like to tell u somethin - next time if u'll want make swe the winner dont make this so perfidious "

GG TeamPoland, dla nas i tak jesteście zwycięzcami.
GJ Vo0, sh4un i reszta ;o - Szwedzi są w finale. Udało Wam się!

.:: Bersrerk-CPM

mixer | 2004-02-23 19:16:46 +0100

szwedzi @#$% !

dadek | 2004-02-23 19:18:08 +0100

Szwedzi sux itp itd.

rzu | 2004-02-23 19:20:17 +0100

no właśnie - i tak wygralismy :]

SAI4H | 2004-02-23 19:22:22 +0100

tylko bez pustych bluzg w komentarzach prosze :P

narf | 2004-02-23 19:25:23 +0100

heh.
gg swe -8|

Gravatar

solar | 2004-02-23 19:29:24 +0100

bez przesady... przed chwila marC mowil ze chca zagrac jeszcze raz z nami i dodal jeszcze ze Polacy niestety nie :o

Gravatar

ciem | 2004-02-23 19:37:12 +0100

swe = jeden WIELKI FAART! :/ mysleli, ze nas zgnoją, ale brawo dla teamu PL, ktory sie nie dał ;)

powiem Wam jedno... wkoncu szwedzi natkną sie na taki team, który tak ich zgnoi, ze przestaną grac w q3, a zabiorą sie za cs'a :P

Gravatar

.... | 2004-02-23 19:46:39 +0100

hehe a vo0 taki wielki duelowiec takie zaje biste filmy nakrecal wszyscy sie cieszyli a teraz widac jakim jest czlowiekiem :) Widac Polska w CPMA jest bardzo dobra gorzej z VQ3 :)

PS: Gdzie znajde screeny z naszego meczu ??

sYnth|Bubu | 2004-02-23 19:50:44 +0100

Wyciulane po calosci :o

Gravatar

.... | 2004-02-23 19:51:43 +0100

sai4h piszesz bez pustych bluzg... to nie mozliwe zobacz jakiego newsa napisales pelnego uczuc ludzie beda atakowac :))))))))))))))) i bardzo dobrze zreszta powisic !! :D bryan nasz chlop k urwa !!!!

performer | 2004-02-23 19:57:23 +0100

zenujace :/

Gravatar

katz | 2004-02-23 19:58:35 +0100

solar tak? hm fajnie gdyby zagrali, chociaz rozumiem czemu nie :P

Gravatar

katz | 2004-02-23 19:58:54 +0100

solar tak? hm fajnie gdyby zagrali, chociaz rozumiem czemu nie :P

[M]aniek | 2004-02-23 20:01:40 +0100

jesli ktos z Was nie jest wkurwiony po tym co sie wczoraj stalo to prosze homepage.ntlworld.com/agg/cpm/_swe-pl-lalallaroboty.gif

szweckie qrfy bez honoru, bez ambicji, bez pozycji (poza 69) ;/

Gravatar

PLANET | 2004-02-23 20:24:43 +0100

maniek ten gif jest debestest :D

Szwedzi to pedaly / @#$% *

(* - niepotrzebne skreslic)

Gravatar

PLANET | 2004-02-23 20:25:16 +0100

a jak spotkam shauna na ulicy, to niech sie chlopak lepiej przezegna, bo moze nie zdazyc.

MaxDamage | 2004-02-23 20:29:30 +0100

Przykro , ze tak sie stalo jednak gratuluje wytrwalosci i dojrzalosci decyzji naszym chlopakom, niezle im dojebaliscie - psychicznie, az sie prosza o mecze! nice!

Gravatar

.... | 2004-02-23 20:44:19 +0100

Planet chyba nie spotkasz :] A jak spotkasz to buta odemnie :P

bylek | 2004-02-23 20:46:26 +0100

Zachowanie polskiego składu jest normalnie niedooposania - w takich chwilach jestem dumny z tego, że jestem polakiem. Może szwedzi mają sobie te swoje wypasione łącza, ale co z tego jak ich zachowanie nie jest do niczego podobne... Co do bryana to jak zwykle pokazał klase i dołączył się do "zwycięstwa" polaków nad szwdami, którzy jescze tym gifem pokazują jacy oni są płytcy... GJ TeamPolan, GJ bryan - tak trzymać, nie dajmy sobą pomiatać...

w1lko | 2004-02-23 20:50:20 +0100

powiem tak szałn to P I Z D A ! ! !

SAI4H | 2004-02-23 20:52:23 +0100

ja tam wolalem sie zapytac po polsku czy mi possaja po ciemku... :D

matr0x | 2004-02-23 20:52:52 +0100

Nie martwcie sie w innej lidze w finale pokazemy kto tak na prawde powinien wygrac. Szwedzi zrobili glupio... no ale co chcecie ? jaki kraj taki obyczaj ;d

... | 2004-02-23 20:59:48 +0100

ehh poprostu zalosne ...

[M]aniek | 2004-02-23 21:04:19 +0100

tak swiat juz nigdy nie bedzie taki sam po 22 lutego...

swoja draga to smieszy mnie zachowanie bialoglowych kobietek ze szwecji (bo meszczyznami to oni raczej nie sa...), i to cos uchodzi za jedna z najlepszych druzyn na swiecie, zalosc

co tu duzo gadac dla nas jestescie zwyciescami (jak w 74) Good Game

SAI4H | 2004-02-23 21:22:21 +0100

Zapalmy swieczke ;'(

[*]

Gravatar

alb4n | 2004-02-23 21:27:01 +0100

sku.rwenseny :-/

aromat | 2004-02-23 21:27:17 +0100

swe - n/c
Polteam - wygraliście

Pawuj | 2004-02-23 21:51:04 +0100

[smiech] niech sie cieszo te jeby ze nie sprawiedliwie wygraly fuckers! :/

marm4n | 2004-02-23 21:53:47 +0100

hmm a myslalem ze plebsy to tylko w polsce :D

atOm_1 | 2004-02-23 21:55:57 +0100

Pozdrowionka dla TPcpma. RESPECT dla Was !! :-)

-T1- | 2004-02-23 22:10:01 +0100

co moge powiedziec...pierrrrrddollliiccccc ich qqqqqqqrrrrwaaaaaa!szmaciarzy zajjebanych!dziekuje za uwage

RZELKY | 2004-02-23 22:14:18 +0100

gj tp.cpma

Gravatar

one | 2004-02-23 22:52:13 +0100

dobrze zrobili a tak na marginesie ja mam ch**** lacze i ciagle gram na pingu 80-110;))))

Gravatar

KaZam | 2004-02-23 22:53:36 +0100

"...jakze zasluzonum finale" buuhahha
bryan na prezydenta !!!

benek | 2004-02-23 22:53:56 +0100

zenada, zenada ... Jak zwykle biedny Polak w dupe bity :(

null | 2004-02-23 23:24:05 +0100

ssijcie szwedzi =/

kmeco | 2004-02-23 23:32:01 +0100

niehonorowo ;/

sYnth|baal | 2004-02-23 23:36:00 +0100

TO nie był potop szwedzki tylko polski .
Nasze zachowanie godne pochwały i uznania wszytkich nie tylko polaków pokazaliśmy klase i twarz :)

Replay | 2004-02-23 23:49:24 +0100

bic ich w ryj :>

jajk0 | 2004-02-23 23:49:37 +0100

Ktoś mógłby kur** powiedzieć, że szczęście sprzyja lepszym :DDD Ale tak na serio, ci szwedzi to jednak sqrwione paly, a ten VU (czy jak temu nie - dojebkowi na imię :P) to prawdziwy złama s. A tak kozaczy na swoich filmikach.
PO PROSTU LOL!!.
P.S. GJ PL

Replay | 2004-02-23 23:51:52 +0100

a tak nawiasem mowiac ja proponuje walczyc w jakis sposob o swoje bo oni mysla ze maly Polaczek nie zrobi duzo halasu i to przejdzie... jesli sytuacja tak wyglada to zaskoczmy ich! Zrobmy halas i niech poczuja co taki Polaczek potrafi :) Powaznie mowie... nie mozna tak wszystkiego przepuszczac zaslaniajac sie honorem, walczmy o swoje :>. Jakis masowy spam na mejla Voo czy innych adminow od niezadowolonych graczy... itd zrobmy cos:/ nie chdozi o zwyciestwo tylko o zasade, nie dajmy sie dymac:/

mess | 2004-02-23 23:57:30 +0100

ja juz ich osralem, nie mam zamiaru dac sie w to wciagnac wiecej

Replay | 2004-02-24 00:08:37 +0100

mess widze, wlasnei czytam twoej komentarze na berserku...

cerfes | 2004-02-24 00:39:42 +0100

"[01:05] at least he's not as almost all of you german-nazi-like-people-like-in-1933"

organizatorzy wcale nie są stronniczy i do tego znają się na historii. :

nxs.mlk | 2004-02-24 00:59:21 +0100

a mowia ze to tylko gra niektorzy nie maja za grosz honoru osobistego szczegolnie te @ z #beresk.cpm zreszta widac bylo jakie podejscie mial Vo0 i ten drugi do polakow banujac ich nontoper i mowiac ze polacy to idioci ... żenada

eng | 2004-02-24 01:13:19 +0100

eh musicie 3 korony zrozumiec , po prostu wiedzieli , ze szans nie maja na rownych pingach, wiec chcieli wykorzystac lag tp, ot co :E

ble zenada niach niach niedosc , ze szlo sie im na reke przykladajac terminy to jeszcze taki walek :E brak slow.

Gravatar

StaryOrgowicz_695 | 2004-02-24 06:49:38 +0100

I ty Sai4h to z takim spokojem mowisz? Chamstwo. zachowanie jak gowniarzy ktorzy sie boja na rownych warunkach stoczyc z naszymi walke.... :/

RauL | 2004-02-24 07:20:35 +0100

totalny brak organizacji, to co sie stauo jest nie do pomyslenia !

psychic_pl | 2004-02-24 07:39:37 +0100

co za cioty o bosh jebane qwa kazdy pewnie wqwiony jak ja :O

jajk0 | 2004-02-24 09:42:58 +0100

No spam na mejla tego vu to dobry pomysł, sam o tym pomyślałem rano :) Ale z drugiej strony to tak trochę "wieśniackie". Niech sobie te durnie mają to zwycięstwo, niech się nawet i śmieją z nas tymi swoimi *.gifami. My się do ich poziomu nie zniżymy. Ciekawe jak będzie, jeśli w ogole będzie :), wyglądał udział reprezentacji Polski w następnej edycji Berserka? :)

jajk0 | 2004-02-24 09:46:12 +0100

Tak btw, to 1 zdanie vu w jego newsie rozbraja "The match ended in a 3-2 victory for Sweden. The match couldn’t have been ran more smoothly!!" :))) No vu, czekamy na następne twoje filmiki :P

GrimmY | 2004-02-24 10:31:56 +0100

no coz,dokopiecie im nastepnym razem,dla nas i tak roxujecie:)
a tak btw:widzial ktos comment xts'a na berserk-cpm?

zoom | 2004-02-24 10:39:59 +0100

Dodam cos od siebie:
Wczoraj po meczu wchodze na kanal Szwedow na mircu i tak sobie gadam z nimi, po chwili snapcase i marc prosza mnie o przejscie na ich prywatny kanal, hmm troszke sie zdziwilem ... no ale wchodze tam patrze siedza marc snap i xone i po chwili przepraszaja mnie za mecz i prosza o zagranie rematchu, hmm troszke mnie to zagielo i powiedzialem zeby sie skontaktowali z setem bo on jest kapitanem, na co snap mi mowi ze z nim sie niedogada i chce rozmawiac ze mna i mess'em, mess odrazu napisal ze nikt z tp nie chce grac rematchu. Szwedzi olali messa i zaczeli ze mna gadac i probowac mnie przekonac, niestety napisalem tylko tyle ze Polacy maja swoj honor i trudno sie mowi przegralismy jestescie lepsi i zycze gl w finale.
Podsumowujac jest im bardzo glupio i oni swietnie wiedza ze przegrali i jest im wstyd i boja sie opini innych ludzi na esr.
BTW team Russia i team Germany poparli stanowisko Polski !

jajk0 | 2004-02-24 11:15:11 +0100

Respect, zoom :). No i przynajmniej wobec ciebie (i kilkuinnych) szwedzi się jakoś zachowali, szkoda że zrobili to tak po kryjomu :) Ale i tak dobre i to.

Zenith | 2004-02-24 11:16:51 +0100

ncmt :ooo

ognos | 2004-02-24 13:43:15 +0100

hmm, tylko mnie jedno dziwi
polacy moga zawsze grac na pingu 10-20-30 wiekszym od przeciwnika, a jak polacy maja o 10-20 mniejszy, to nalezy nieba uchylic przeciwnikowi polskiemu zeby mial lepszy ping rotfl
ide spac ;o

cih | 2004-02-24 15:53:26 +0100

i bardzo dobrze ze jest im glupio, banda skurywsynow

SL4VE | 2004-02-24 16:00:15 +0100

ano ognos racja.

Szkoda tylko, że mamy takie syfne wyjście za granice polski... obyło by się bez takich sytuacji ;/

[M]aniek | 2004-02-24 16:10:28 +0100

to wszystko wina sedziow, jeden z nich jest Polakiem, to zamiast wstawic sie za naszymi, to jeszcze trzyma ze Szwedami. Czlowieku my chcemy tylko rowne warunki do gry nic wiecej, skoro ich druzyna jest (teoretycznie) lepsza od Polski to ta roznica 10-20 w pingu nie powinna im robic roznicy

eXe|Korol | 2004-02-24 16:12:35 +0100

po co to komentowac, przeciez i tak wszyscy wiedzą kto wygral

GrimmY | 2004-02-24 16:15:04 +0100

a moze by tak jeszcze raz zagrac?...moze lepiej nie,jeszcze wiekszy zonk moze sie wydarzyc i dopiero bedzie zabawa.
ave team poland

bryan | 2004-02-24 16:32:38 +0100

ja bym na miejscu tp bil sie o 2 mapy ostatnie ktore zostaly w zasadzie przez sedziego rozstrzygniete a nie przez graczy.

Gravatar

sld | 2004-02-24 16:47:55 +0100

no cusz ..... i i tak gj ;]

zoom | 2004-02-24 17:00:50 +0100

nie bedziemy grac, Szwedzi wygrali i EOT

cih | 2004-02-24 17:40:12 +0100

wy nie ale ja zagram za was :D

voodoo|norad | 2004-02-24 20:08:46 +0100

Jak Korol powiedział, nie ma co komentować...wszyscy wiemy kto wygrał =|

dx-set | 2004-02-24 20:17:55 +0100

ognos dokladnie, my zawsze gralismy na pingu 60-70, a reszta z ktorymi gralismy miala zawsze mniejszy... widac na odwrot nie da rady.
Do tego stronniczy admin + oszukiwanie poprzez robienie sobie pingu, tak jak to zrobil snapcase i fac (podczas rozgrzewki mieli ciagle 120 pingu, gdy mamy juz grac na dialogu raptownie ping im spada do 60!!). Mecz byl ustawiony na godzine 21, ale wczesniej bylo wiadomo ze xone nie moze przyjsc na 21 , tylko na 22, wiec specjalnie bylo tak przeciagane do godz. 22, az do przyjscia xone (lol!).

w1lko | 2004-02-24 22:22:26 +0100

a ja sie powtorze.... ;-)

SZAŁN jestes s k u r w i a l a d z i w k a , idz robic loda szwedom i dawac d u p y Vo0

przeciez wiem ze to czytasz ;-)

atOm_1 | 2004-02-24 22:54:11 +0100

chamstwo i jeszcze raz chamstwo, zaraz kupie sobie to cacko www.allegro.pl/show_item.php?item=20012820
i jade do szwecji powojować troche :D

[M]aniek | 2004-02-24 23:14:36 +0100

ej plis ma ktos demko z tego meczu?

bryan | 2004-02-25 17:57:33 +0100

look@berserk

nita | 2004-02-25 19:53:46 +0100

w1lko = ]]]]]]]]]]]]]]]

.WeeD | 2004-02-26 00:33:56 +0100

Respekt dla polskeigo teamu. Jestescie godnym reprezentantem naszego kraju!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63