ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Polska w NC

sob, 10 kwiecień 2004 06:30:26 | Autor: ash | Quake 3 Arena

Jakoś nie było na naszym serwisie jeszcze ani jednej informacji odnośnie "nowej" reprezentacji Polski TDM i zbliżającemu się kolejnemu sezonowi Nations Cup, a ponieważ już za tydzień Polska zagra swój pierwszy mecz w tych rozgrywkach, postanowiłem że trzeba nadrobić ta lukę.
Kapitanem na ten sezon został Ognos, który już po raz drugi będzie pełnił tą rolę w rozgrywkach NC. Już od swoich początków kadencji wziął się ostro do pracy i aktualnie Polska reprezentacja dość regularnie ćwiczy, więc nam pozostaje czekać tylko na to jakie będą tego efekty. Zanim przejdę do składu TP, dopowiem jeszcze że reprezentacja posiada także sponsora, mianowicie firmę GamesNet.pl która to "wyposażyła" naszych graczy w serwer TS.

Aktualny skład reprezentacji to:

Ognos - kapitan

c-load - z-ca kapitana

Gracze:

ash

detal

jam

mayhem

p0gr0m

sick

stry

syn

zik

hardtmuth - coach

Jest to raczej eksperymentalny skład który cały czas jest otwarty i może się jeszcze w nim wiele zmienić. Jak na razie, tak jak wspomniałem, są grane dość częste treningi na które niestety nie wszyscy się stawiają.

Czy skład ten okaże się dobry? Czas pokaże. Niestety przyjdzie nam go sprawdzić w nie najsłabszej grupie, albowiem Polska znalazła się w grupie D która wygląda następująco:

Grupa D

  1. Austria
  2. Belgia
  3. Francja
  4. Polska
  5. Słowenia

Tak więc by wyjść z grupy trzeba będzie wygrać albo z Belgią (wicemistrzem z wcześniejszego sezonu), albo z Francja - co jest już bardziej prawdopodobne lecz nadal mało realne.

Pozostałe grupy przedstawiają się następująco:

Grupa A

  1. Chorwacja
  2. Estonia
  3. Holandia
  4. Szwecja
  5. Jugosławia

Grupa B

  1. Czechy
  2. Grecja
  3. Rosja
  4. Hiszpania
  5. Wielka Brytania

Grupa C

  1. Finlandia
  2. Niemcy
  3. Włochy
  4. Portugalia
  5. Szwajcaria

Polska swój pierwszy mecz zagra w następnym tygodniu i swój debiut będzie miała z zespołem Austrii, więc nie pozostaje nic innego jak czekać i życzyć naszym GL.

[M]aniek | 2004-04-10 08:05:02 +0200

gl panowie ;D

Sargath | 2004-04-10 08:13:45 +0200

hmmm nie widze kertala w zestawieniu :) ?

z1p | 2004-04-10 08:32:12 +0200

dac nas do grupy A zamiast szwecji i wygramy.....:P mocna grupa ta nasza ale i tak moze wywalczymy awans jak sie chlopaki postaraja :) GL&HF TP :)

Gravatar

pro_L0rd | 2004-04-10 09:59:02 +0200

heh chcialbym poogladac mar1a ;/ czy on wogole ra w q3 i czy ogi pytal sie go czy chce w tp grac?

pepz | 2004-04-10 09:59:50 +0200

nom, szkoda ze nie ma maria, ale ten sklad powinien mimo tego dac rade. GL!

slawek | 2004-04-10 11:36:20 +0200

Ash, tak napisałeś o tych kluczowych meczach, jakby zwycięstwa z pozostałymi krajami były formalnością. Oby :)

[M]aniek | 2004-04-10 12:02:44 +0200

wszystko w rekach Boga, jak nie bedzie lagowal to damy rade

atOm_1 | 2004-04-10 12:30:51 +0200

@#$% na to kłade bo i tak damy rade !! :D

bizz | 2004-04-10 12:54:59 +0200

bosz.. w gr.A szwecja zrobi masakre :DD

GL PL ;-)

Sh1eldeR | 2004-04-10 12:55:52 +0200

ze squadu watpliwosci budza ash i jam. To dobrzy gracze ale imo zdecydowanie od reszty TP odstaja a od reszty sceny juz nie. Znajomosci? ;)

Hmm wygrac z Francja ..... keep dreamin'. Thefou, Appleseed, Kazuyama The Whiner, STG, Rałl - mowi wam to cos? Co prawda tylko dwoch z nich bedzie moglo naraz grac, ale to chyba juz bedzie wystarczylo zeby tp mowilo "a to wszystko przez ping"

a nawet gl mi sie nie chce mowic. wesolych swiat wiec

Gravatar

c-load | 2004-04-10 14:15:26 +0200

shr... aAa jest wstanie pokonac team PL, t5 jest wstanie pokonac team FR i oczywista sparwa jest to ze ping jest przeszkoda wiec i texty takie beda padac

SAI4H | 2004-04-10 20:26:24 +0200

Znowu Belgia.. od razu przez mysl mi przeszly te minusy na dm14tmp.. ;) Do tego dorzucmy Francje i otrzymamy.. 3-cie miejsce w grupie, jesli Austria i Slowenia nie splataja nam figla, bo jak to spiewala Anita Lipnicka "wszystko sie moze zdarzyc" ;q
Patrzac na nasza sytuacje nie wroze nam wyjscia z grupy, lecz jesli rzeczywiscie treningi sa grane i to dosyc czesto to kto wie, moze TP 2004 milo nas zaskoczy, lecz "nie mow hop, poki nie przeskoczysz"

GL i Wesolych Swiat.

bodo | 2004-04-10 23:41:22 +0200

dlaczego nie ma jedynego niepowtarzalnego szlagiera i klasyka polskiego proowningu, bolomana? czyzby jakis niecny przekret?

Sh1eldeR | 2004-04-11 03:30:29 +0200

wierz mi bodo, gdyby byl niecny przekret, pojawilby sie i boloman ;))))

btw czy ktos oprocz mnie zastanawial sie kiedys nad tym KTO moze pojsc do cb i powiedziec ze mianowal sie wlasnie kapitanem reprezentacji swojego kraju, ustalil squad itd? :D ?! ?! ?!

bodo | 2004-04-11 10:06:10 +0200

mam nadzieje shr ze wyczułeś nutkę ironii tudzież sarkazmu :P

bolomanrsquoek | 2004-04-11 10:51:46 +0200

smacznego prostaki ;-)

Gravatar

skaven | 2004-04-11 15:32:34 +0200

a wrecz ironii

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63