ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Polski rekord w wieży - 59 !!

sob, 08 marzec 2003 23:55:45 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Po czterech godzinach prób jednak udało się! Pobiliśmy rekord Portugalczyków w ustawianiu wieży z graczy. Wynosił on oficjalnie 54, nieoficjalnie 57 - polska ekipa dała radę ustawić oficjalnie 59 a nieoficjalnie 60/61!

Co tu można mówić - początki były ciężkie, zwłaszcza kiedy jeszcze na serwerze były włączone bronie. Po wielu trudach udało się je wyłączyć, więc w końcu gracze mogli się skoncentrować na zabawie a nie na piłowaniu innych. Kilka prób zakończonych niepowodzeniem, parę razy serwer nie przetrzymał natłoku wysyłanych informacji i kikował, ale w końcu się udało. Serwer był przez ostatnią godzinę pełen (64 graczy).

Myślę jednak że trza będzie popracować nad rekordem 63 przy nieco lepszej organizacji, ponieważ za parę dni pewnie usłyszymy o kolejnym rekordzie Portugalczyków lub kogoś innego.

Oki - udokumentowaliśmy wieżę złożoną z 59 graczy jeśli nie liczyć 60-tego leada który 'doczepił się' z boku. Na demie jest to liczenie numer 6 z 8 na nim przeprowadzonych. Po ósmym razie wieża padła, jednak wskutek raczej czynnika losowego niż zachowania któregoś z uczestników.

Wszystkim którzy wzięli udział w zabawie i potrafili ją docenić - wielkie dzięki. Podziękowania także dla adminów serwera BR - Macabry, Stabbera i Adixa którzy z oporami wprawdzie, ale w końcu zgodzili się zmienić ustawienia na bardziej rozsądne.

Poniżej zip zawierający dwa dema, screeny i informację w readme. Szczegóły właśnie w readme.

.:: Dema, screeny i info z zabawy

Lista graczy którzy stali w momencie gdy wieża miała wysokość 59, od samego dołu:

  1. [UVM]empire'h4, 2. god, 3. CalEB, 4. |WoA|Coijn, 5. Blacha, 6. sYnth.nikon, 7. foq, 8. Yackoo, 9. r9v.mag, 10. Kindybalek, 11. Shogun, 12. E-Takiproszek, 13. V!rus*PL, 14. [UVM]AcidRain, 15. b3im0, 16. Terror, 17. d1r3.cD, 18. Yaboll, 19. AlucarD, 20. DL*Alien, 21. Michael_Jackson, 22. ur!me.pl, 23. 303|Vampir123, 24. d3v!l, 25. kood, 26. g4n, 27. =BR=Ravage, 28. mst, 29. Arnold, 30. BADZIEWI, 31. Tomith, 32. b3im0, 33. [warrior], 34. Rogo, 35. o_o, 36. cod.solar, 37. aiken, 38. trele, 39. R.W.G, 40. 492|Y45Q, 41. rambiak, 42. Slepa Niania, 43. byq, 44. h'vTm, 45. b3im0, 46. wd.Reik, 47. PTC|Goly, 48. ac-S!Xt33n, 49. ac-B*E*S, 50. [UVM]RiCo, 51. shark, 52. *B!cIor*PL, 53. co1jn'53, 54. qlee_rD, 55. pro syn[r9v], 56. millo, 56a. lead - nie uwzględniony, 57. Requiem, 58. karAmba, 59. nieznany (bloody lub SzakaL).

Lead nie jest uwzględniony ponieważ doczepił się z boku. Ostatnią osobą wieży był bloody.cD lub SzakaL. Na spekcie byłem ja oraz sacret i jest to kompletna lista 64 graczy jacy znajdowali się na serwerze w tym momencie. Jak może zauważyliście np. b3im0 występuje na liście 3 razy, ale nie jest to chyba rzecz którą powinniśmy się przejmować. Gracz jest gracz.

Demo sacreta jest trudne w ocenie, ciężko jednoznacznie powiedzieć czy był taki moment że w wieży stanęło rzeczywiście 61 osób. Dlatego umawiamy się na razie, że oficjalnie jest to 59 graczy. Na koniec kilka screenów:

Gravatar

BRMacabre | 2003-03-08 23:58:22 +0100

swieta matko bolka i lolka 4,5 godziny
mozna to bylo zrobic w 10 min :)

Nikon | 2003-03-09 00:03:15 +0100

mozna bylo to zrobic szybciel ale przez pewien czas ustawienia serva byly z dupy :D i pisze to tutaj bo do poprzedniego newsa nikt juznie zajrzy co wy na to zeby za tydzien zrobic jeszcze raz i tym razem ustanowic dorzywotni rekord dla polski 63 graczy 1 spec ktory nagrywa demko robi screny i jak wszystko zrobi to robi stop demka i wlazi jako ostatni na wierze generalnie jest to do zrobienia ale trzeba ustawic porzadnie server i FLOODPROTECT JEST NAJWAZNIEJSZY + zajebiscie by wygladalo jak kazdy przed nikiem mial by POLAND np. POLAND.sYnth>nikon

]SharK[ | 2003-03-09 00:04:59 +0100

troche zamieszanka było i przez to że kogoś owsiki zaatakowały zaczoł się wiercić i tak padła wieża :

sYnth|Bubu | 2003-03-09 00:07:39 +0100

looooooooooooooooooooooooooooooool i to big qwa ale fajne :d

Requiem | 2003-03-09 00:07:51 +0100

za jakis czas dostarcze pare screenow + demka, bo niezle wyszly

ciastek | 2003-03-09 00:08:51 +0100

Ja tez bylem :PP

szaky | 2003-03-09 00:09:27 +0100

:)))) rekord jest :))))))))

Gravatar

ur!mepl | 2003-03-09 00:11:41 +0100

no wreszczie :)), ale qrde rzeznia byla ;) ale sie udalo ;D
gg for all :P i bijemy nastepny rekord :)
a moze jaks piramidke zbudujemy ?
jak polak chce - to potrafi ;)

skejwen | 2003-03-09 00:14:44 +0100

Ja proponuje pobic rekord budowy wiezy wysokosci 63 graczy... z tym ze na czas... :>

btw. szkoda ze nie moguem w tym uczestniczyc... musialem wyjsc z domku :(

Gravatar

sacret. | 2003-03-09 00:17:53 +0100

A ja mam demo ktore wlasnie wyslalem Rozzowi i na moim demie w naszej wieży stoi 60 osob a prze moment moge sie mylic, ale sprawdzalem to 2 razy i mam wrazenie ze stoi nawet 61! :)

szaky | 2003-03-09 00:24:31 +0100

to ile wkoncu nas stalo??? na serwie pisaliscie ze 61, teraz ze 59, to jak wkoncu??

devil_2 | 2003-03-09 00:25:47 +0100

Ale fajnie ja też tam byłem nawet siebie widze specjalnie tak stanołem krzywo aby było mnie widać model TAnkjr :) fajna zabawa ze server wytrzymał cud nad wisłą cud na Polską , teraz niech Portugalczycy sobie głowy nabijają ze Polacy też umieją :D

devil_2 | 2003-03-09 00:27:34 +0100

Pójdżmy na kompromis i powiedzmy ze było nas 63 :) niech barany z POrtugali się głowią:)

3st | 2003-03-09 00:28:06 +0100

ba i mnie tez tam nie moglo zabraknac :D
jak dobrze popatrzycie to taki maly punkcik nizej srodka wiezy to ja :D GG @LL :*

Logitech|kar | 2003-03-09 00:30:51 +0100

ciekawe ktory jestem.......57/58/59 ? :D

Requiem | 2003-03-09 00:31:22 +0100

Oto demo z 61 - 62 graczami na wieży (wyniki liczenia mozna zobaczyc pod koniec w konsoli)

requiemxf.republika.pl/polish_tower_08_03_2003_q3dm19_61-62_players_demo1_by_requiem.zip

Gravatar

ur!mepl | 2003-03-09 00:32:53 +0100

ej chlopaki nie uwierzycie:
ja stoje na majkelu dzeksonie (michel jackson) :PP
jeszcze raz gg dla wszystkich :D
chociaz poczatki nie byly obiecujace ;)

devil_2 | 2003-03-09 00:43:10 +0100

a ja stoje na Elvisie Presleyu :D

RZELKY | 2003-03-09 00:43:52 +0100

za tydzien dojdziemy do 63 !!

magic | 2003-03-09 00:55:10 +0100

Hurra, jest potwierdzone 60 osob na wiezy, teraz jeszcze analizujemy czy nie bylo 61..

Requiem | 2003-03-09 01:00:46 +0100

errata:

krótkie demko z koncowki budowania wiezy... znajduje się tam od 60 do 62 graczy (dokładnie nie wiem, bo rozne liczby sie pojawialy:)

requiemxf.republika.pl/polish_tower_08_03_2003_q3dm19_60-62_players_demo1_by_requiem.zip

Gravatar

Vieczy | 2003-03-09 01:11:23 +0100

Bylem tam :) (byq) Wiecej takich imprez towarzyskich :) Tego co stal na samym dole z deka pewnie banka boli, LOL.

Logitech*hMr | 2003-03-09 01:21:11 +0100

ja staŁem na dole :D, spoko sprawa. Dzieki za wspolna zabawe guys :)

Mattias | 2003-03-09 01:29:37 +0100

to moze jutro zrobimy rekord na q3dm17 ? :D

Requiem | 2003-03-09 01:31:09 +0100

jutro mam pranie... :D

Yaboll | 2003-03-09 01:39:18 +0100

Dobra to ja otwieram szampana i zapraszam wszystkich na babelki. PUFF oo wlasnie strzelil korek na stale wplosowujac sie w oko Slepej Niani.

Rozz | 2003-03-09 01:47:19 +0100

Req chyba nie dalo rady - jesli ty nagrywales to juz max mogloby na wiezy 61 bo jeszcze mnie i sacreta nie bylo. A na demie ciagle ktos sie paleta po mapie. Moze przed sekunde bylo 60, ale to slabe 60 jest.
A w ogole czemu wyscie nie mogli wskoczyc tam na ta sama gore ;))

Requiem | 2003-03-09 01:48:24 +0100

Rozz: nie dam glowy, bo nie moge przeliczyc:)) Ale zapewne masz racje:)

lidek | 2003-03-09 03:09:40 +0100

ej no bylem na samej gorze ale ktos mi tak spadl na glowe ze mnie posunelo w bok dlatego bylem na boku :D
no ale na wiezy bylem wiec powinno byc 60 osob :D

lidek | 2003-03-09 03:12:48 +0100

to pewnie requiem !!! :)

Rozz | 2003-03-09 03:41:02 +0100

Powysylalem gdzie sie dalo za granice, sprawdzcie rano serwisy.

Blacha | 2003-03-09 03:56:18 +0100

THX Rozz, ze zajales sie tym do konca! :)

Chaos | 2003-03-09 04:40:56 +0100

co niektóym to wiadac ciezko wejsc na góre .. zero poszanowania dla tych co byli na dole. btw .. a nie mozna tego nagrac tak ze stoi 63 graczy a potem ten co nagrywa staje i mamy 64 potem całosc mozna nagrac jeszcze z pova tego co stoi na samej górze tylko połączyc ssie przez gtv i zmienic kamere na followcamera (czy jak tam to sie zwie) to bedzie z pewnej odległosci i bedzie całosc widac... next time odpale q3 5 razy i tez sie tam dolacze .. PIĘCIOKROTNIE :D GL dla tych co grzecznie stali

Arnold | 2003-03-09 07:57:31 +0100

Zrobilismy to!! :)
A juz mialem chwile zwatpienia. Szkoda ze sie nie udalo 63 ,tak niewiele brakowalo. Jesli nastepnym razem ustawimy rekord to nikt nam go juz nie odbierze. Ale wierza wyglada imponujaco na screeenie :)

am3is | 2003-03-09 08:40:21 +0100

zajebi**** się cieszę , gratulacje dla uczestników

Gravatar

ejw*ramb!ak | 2003-03-09 08:59:05 +0100

...buahaha jak by nie paczał na poczatek budowania to bylo zajekurna fajnie :DDD zróbmy jeszcze raz , zróbmy jeszcze raz :PPP ...

Gravatar

ejw*ramb!ak | 2003-03-09 09:01:49 +0100

...buahaha gdyby nie paczał na paczatek budowania to bylo zajekurnafajnie :DDDD zróbmy jeszcze raz , zróbmy jeszcze raz :PPP ...

^M^ | 2003-03-09 09:06:17 +0100

Tylko dlaczego mnie wywalalo po 1sekundzie?! :[... @&%*(&^ punkbuster :|...
Aha jest juz news na: www.planetquake3.net. Zapraszam :]... GJ

t0mith | 2003-03-09 09:07:06 +0100

SIEMKA LUDZIE TO JA KTORY STAL NA 31 MIEJSCU OD DOLU SUPER SIE CZULEM NO CHYBA ZE TEN KOLO NEDEMNA ZACZAL SIKAC I JUZ BYLO PO ZABAWIE!!! ALE MASA ZE MAMY WRESZCIE TEN ZAPYZIALY RECORD I TERAZ MA BYC NAS GDZIES KOLO 70 A NIE 63 KURDE I PO JAKIEGO .... ONI USTAWIALI NA GORZE DRUGA WIEZE??????

Gravatar

kino | 2003-03-09 09:16:01 +0100

jestem w szoku :)

Razor | 2003-03-09 09:24:45 +0100

gratuluje :) Kiedy kolejna proba bicia rekordu? Zamierzam sie przylaczyc do jej bicia... :)

qw3rterro | 2003-03-09 10:27:19 +0100

kurwaaaa, a qw3rty, gl0wny organizator, glupek jeden nie mogl wejsc na server!!! :[[[... cala godzine probowalem

szkoda ze mnie nie bylo z wami... taka pamietna chwila... ale przy kolejnej probie moze bedzie inny serv... i jakos wejde... GJ all :DDD

kood | 2003-03-09 10:33:47 +0100

ehkm, bylo BMF|kood (pieprzone czarne tlo hehe), ale wybaczam i mysle, ze Polska wybaczy niejakiemu obywatelowi Aikenowi za calkiem mily i non-pro-playerski flood co skutkowalo zwiecha servera :>> Nikon, gdyby nie ty nie bylo mnie tam, sniiif.

Gravatar

vult | 2003-03-09 10:50:50 +0100

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja nie wytrzymałem i poszłem :( Chociaz sie czesze ze mogłem chociaz serwera poszukać :D gj

3st | 2003-03-09 11:01:31 +0100

ej @#$% ja tez tam bylem a mnie nie ma na liscie. stalem na arnoldzie, pozniej pod sYn'em, pozniej pod kood'em, nastepnie pod milio. no mala przesada - nie wyczytali mnie bo mialem czarny nick ? :/

ciastek | 2003-03-09 11:05:48 +0100

LoL! Ja tez bylem na liscie. Stalem obok sacreta na dole :D i jak mnie poprosiliscie, zebym poszedl do gory to poszedlem. Stalem do konca!!! I tristana tez widzialem, wiec dopiszcie nas.

Gravatar

StaryOrgowicz_515 | 2003-03-09 11:24:07 +0100

qlee : heeh dobrrze bylo tylko wiem ze napewno ciacho z tristem byli sam sie balem ze mnie nie dopiszecie ale fajnie sie robilo :P mielismy 62 tylko jakis debil poszedl i wszycy sie zrypali :[ ale nic gratuluje all :D

SAI4H | 2003-03-09 11:24:07 +0100

A mnie oczywiscie zabraklo, przez ping.. ;p
Dla wszystkich, ktorzy brali udzial - GJ niggas. :)

3st | 2003-03-09 11:27:33 +0100

no wlasnie ja chlopakow tez widzialem... ciastek na poczatku stal gdzies na samym dole wiec chyba mam potwierdzenie co ? do tego mam demka i screeny ! fuck kto to liczyl ?

ciastek | 2003-03-09 11:35:54 +0100

bylem tam 3-4 godziny i nawet mnie nie dopisali. BIG LOL

Mattias | 2003-03-09 11:37:45 +0100

teraz chlopaki trzeba zrobic z 63 :D

magic | 2003-03-09 11:44:14 +0100

kurcze no ale 60 stoi na wiezy na bank. nie liczac lead'a.. Przez doslownie ulamek sekundy bylo 61, ale trwalo to 1-2 sekundy. Jednakze 60 bylo!!

Vampir123 | 2003-03-09 12:07:42 +0100

Rozz dodaj mi |PL do nicka :P hehehe ;)
Co do wiezy jestem przekonany ze udalo by nam sie zorbic 63, a nawet 64, pomysl ze na koncu wskakuje ten co demko nagrywa jest good pomyslem :)

pawson | 2003-03-09 12:10:12 +0100

A więc gratulacje for all :)
Jest mi smutno troszku bo byłem tam z prawie 4 h z czego 1 h sie dolanczalem :/ :) lecz przy ostatecznym podejsciu mnie nie bylo :(
Jeszcze raz gratulacje !

nsx | 2003-03-09 12:15:59 +0100

cholerka, no jeszcze 4 osoby mogly sie upakowac :D ale i tak jest git!
good job

Gravatar

Gra | 2003-03-09 12:35:08 +0100

Gratulacje dla Polaków

aiken | 2003-03-09 12:38:41 +0100

pasowaloby doniesc na esr

kon1o-MATURA | 2003-03-09 12:51:04 +0100

jednym slowem była zajebista faza

Requiem | 2003-03-09 13:02:43 +0100

trzeba to powtorzyc na innej mapie:D

Gravatar

vult | 2003-03-09 13:16:11 +0100

moze cos1beta7 ????????????????? :>>>>>

S!Xt33n | 2003-03-09 13:30:26 +0100

zabawa byla przednia :x , ale musze przyznac ze sie rowno wq****em jak bylo 61 osob a tu nagle wierza poszla sie je*ac ! nastepnym razem na serq musza byc jakies floodprotecty i trzeba pamietac ze ukladamy jedna wierze a nie dwie :P

Requiem | 2003-03-09 13:52:45 +0100

piszcie na jakisch serwisach dali info o nas:))

b31m0 | 2003-03-09 14:19:03 +0100

NO KURNA GRATULUJE PANOWIE!!!! :DDDDD Mnie tam jest 3 :PPP Mam nadzieje że to nie jest uznawane jako jakis cheat czy cos ;) Komp to juz mi prawie spłonął przy trzecim uruchamianiu q3 :DDDD Ale było OK!!! Kiedy następny rekord? Jak nam pyknie 63 na wiezy to mamy DOŻYWOTNI REKORD!!!!! Nie zapomnijcie mnie powiadomić jak będziecie sie do tego zabier4ć :D GooD JoB PEOPLE! Jestem z Was doomny ;))

cOijN | 2003-03-09 14:26:31 +0100

hehe jakby ktos blyskotliwy zauwazyl to ja tez tam jestem 2 razy :p
2x q3 [512x384 r_mode 2] i ledwo to chodzilo ze 2 povem ledwo na wieze wskoczylem ;p
jeden to |WoA|cOijN [dzieki za niepoprawna pisownie mojego nicka :(]
a drugi co1jn'53 [o dziwo na 53 miejscu na wiezy!:DDD przypadek? szczesliwa liczba! :p]
jakby tak 32 osoby sie zebraly donbrze zorganizowani i kazdy 2 razy kuczy odpalil i stanol na wiezy to niebyloby takih problemow z organizacja :]

HaSu_Szlauf | 2003-03-09 14:37:24 +0100

bleh szkoda, że musiałem wyjechać :[

ognos | 2003-03-09 14:38:42 +0100

hmm w czym jest problem zeby zrobic wieze 64? :) przeciez ostatni z wiezy moze wejsc na speca przejechac po wszystkich, wejsc do gry i stanac na wiezy, i w tym czasie caly czas nagrywac :)
to by bylo na tyle z wiezami... :]

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2003-03-09 14:51:40 +0100

KAWAL DOBREJ ROBOTY PANOWIE!!!!!

Rozz | 2003-03-09 15:08:49 +0100

Tristan i ciastek bez kitu was nie widzialem jak liczylem rekord. Byliscie wczesniej ale wtedy was nie widzialem, wiec nie napisalem.
Kood, faktycznie przez czarne tlo nie moglem rozgryzc klanu :)
Vampir masz juz dosc glupich znakow w ksywie :)
Coijn nie denerwuj mnie bardziej :P

semp2 | 2003-03-09 15:52:43 +0100

Rozz mnie tez chyba nie widziales :(((

Rozz | 2003-03-09 16:02:16 +0100

Nie no bez przesady. Przez serwer przetoczylo sie pewnie ponad 200 osob, ale W MOMENCIE kiedy liczylem wieze z 59 graczy stali w niej ci wymienieni. Dla innych nie byloby juz miejsca na serwerze po prostu. Moze akurat ciastka wywalilo, ty dales reconnect czy cos i was nie bylo.

semp2 | 2003-03-09 16:13:53 +0100

no mozliwe ,ze dalem reconnecta bo pamietam ,ze jak wszyscy krzyczeli ,ze REKORD NASZ! to mi sie w tym momencie komp zawiesil :( ale jak wrocilem to odrazu wskoczylem spowrotem na wieze. ale widzocznie za pozno ... szkoda bo jakbys troszke poczekal bylo by 60 osob w wiezy :P

3st | 2003-03-09 16:26:08 +0100

heh no ja bylem caly czas nawet jak krzyczeli REKORD NASZ, ale ja tez na poczatku kilka razy dawalem reconnect... no i ROZZ nie wtedy co trzeba zaczal liczyc, bo gdyby ze mna liczyl byloby 61-62 :D

PS. proponuje ustawic dwie wieze na dm17 albo na tej samej mapie zrobic ludzki most na tej dlugiej skoczni... lub ewentualnie pomiedzy dwoma czesciami platformy

GG :D

enjoy | 2003-03-09 16:43:48 +0100

elo zobaczcie moje demko pod tytulem fontanna :D nagrane podczas ustawiania wiezy :>
www.strony.wp.pl/wp/enj0y

Arnold | 2003-03-09 16:44:57 +0100

Faktycznie tristan stal nade mna ,zgadza sie. Pode mna byl mst.

3st | 2003-03-09 16:51:16 +0100

Arnold spox... sciagnalem oba demka jakie sie tutaj przewinely i na obu bylem bardzo czytelnie pokazany... ale luz... akurat jak bylo liczenie to mnie nie bylo najwyrazniej ;

Rozz | 2003-03-09 17:07:33 +0100

A moze zmieniles nick na BADZIEWI :)

semp2 | 2003-03-09 17:25:48 +0100

ogladalem demko i znalazlem sie (semp|cw) :D jestem nad
26. g4n i pod 28. =BR=Ravage.

]SharK[ | 2003-03-09 19:12:14 +0100

LOR 2 WIEŻE to ścierwo w porównaniu do tego co wczoraj dokonaliśmy !!!!!!!

nxs.rush | 2003-03-09 19:44:35 +0100

gratulacje wszystkim bioracym udzial w zabawie :) zaluje ze mnie tam nie bylo :(

cd.bloody | 2003-03-09 20:08:51 +0100

Ale pamiętajcie rekord jest nadal do pobicia wrrr. :) PS jakby wierza sie nie zawalila to by sie rekordu pobic nie dalo by by nylo max =]

3st | 2003-03-09 20:20:22 +0100

boshe ludzie... pisze sie WIEŻA przez Ż - niech niektorzy ida do szkoly zamiast grac w Q3 :D

cOijN | 2003-03-09 20:56:05 +0100

rozz ja cie nie denerwuje specjalnie, dziwi mnie jednak dyskryminacja!! inni maja nicki wpisane poprawnie bedzblednie- takie one sa a moj se skrociles i napisales z duzej litery... moze to moje widzimisie ale jak masz pisac tak to juz napisz wszystko z malej... zreszta to szczegol, ale itak czuje sie dyskryminowany. sam nigdy bym na to nie wpadl zeby komuc nicka przekrecic jakkolwiek gupi by byl :d

obni | 2003-03-10 09:51:31 +0100

tu o nas pisza

www.q3arena.com/

:P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63