Polskie serwery Quake Live - otwarcie.
W chwili, w której piszę te słowa zakończono już konfiguracja pierwszego serwera Quake Live w Polsce.
Poza Polską zaplanowano również postawienie serwerów w
Szwecji i w
Chinach, jednakże tylko nasi północni sąsiedzi zdążyli z ich konfiguracją. Na serwery w
Chinach dalekowschodni gracze będą musieli jeszcze chwilę poczekać.
Zapraszam serdecznie do gry na serwerach oznaczonych tagiem
PL.
Niskich pingów!





tymek. | 2009-04-30 23:12:35 +0200
moze w koncu bedzie dobry ping :) ;d
#749689
_Vh | 2009-04-30 23:22:13 +0200
Frika i Blupejnta proszę o spokój -_-
#749690
dav1d_aka_latuch | 2009-04-30 23:29:33 +0200
"Niskich pingów!"
#749691
owl | 2009-05-01 00:33:15 +0200
prima aprilis
w ogole to oni nie mają wstydu :/
#749693
Bloodpa1nt | 2009-05-01 00:52:44 +0200
Ja mam ping 64, niektórzy z neo 150+ :-D
#749694
baseone | 2009-05-01 01:17:01 +0200
zamaist inwestowac w serwery powinni zrobic wreszcie wsparcie dla mac osx i linuxa!
#749695
kos | 2009-05-01 02:00:12 +0200
aż z ciekawości sprawdziłem pingi na polskich serwach, co prawda mam zjebaną neo i w q3 pingi 50 - 60 w pl, ale w ql mam 200 na polskich..
#749696
st1l | 2009-05-01 05:54:18 +0200
Za dobrze to na polskich nie jest na DE FR UK NL mam niższe po 60b a na polskim 80 a neostrady nie mam tak ze to chyba jakis żart...
#749697
T3kin | 2009-05-01 06:22:23 +0200
Ping 90 :E jakis trefny ten server. Pewnie zagraniczny, dodali PL w nazwie i juz polski :S
#749698
dav1d_aka_latuch | 2009-05-01 09:40:37 +0200
to jest jakis horror w pl mam ping 160, to juz w usa mialbym lepszy :O
#749699
Razor | 2009-05-01 10:00:41 +0200
Ja mam ping w granicach 39-45 a na zagranicznych 40-50, wiec za duzej roznicy to nie mam;/
#749700
lidek | 2009-05-01 10:07:34 +0200
Mizerne polaczenia w polsce ma ta lacze na ktorym stoi serwer.
A to wlasciciel lacza...
EuroTransit GmbH
Alsterufer 30
20354 Hamburg
GERMANY
Zamiast walnac to na dobrych polskich laczach typu atman, gts, lub nawet dialog, netia to dowalili jakis syf. Bez komentarza...
#749701
Mav_8217 | 2009-05-01 10:16:47 +0200
ja mam ping 21-27 :D
#749702
M[1st]eR | 2009-05-01 10:28:26 +0200
Ja tez mam ping up to 30, także jak dla mnie wypas :P. No ale z 10 Mb polaczenia, to chyba nie dziwne ;P.
#749703
xenq | 2009-05-01 10:48:20 +0200
Wiekszy ping niż na niemieckim...
#749704
lObuz | 2009-05-01 10:48:29 +0200
ping 70/80 co to za shit ... ? :////
#749705
STING | 2009-05-01 12:26:24 +0200
No ja tez mam 60. Poruszyl ktos sprawe na forum qlive juz?
#749706
ins1d1um | 2009-05-01 12:47:01 +0200
Neostrada 1mb 160-666 :D.
Netia 2mb 90-160
to u Helmutów mam:
z neo ~70ms
z neti ~35ms
Ogólnie CRAP.
#749707
mariozet | 2009-05-01 13:13:11 +0200
Pieprzycie za przeproszeniem.
W moim przypadku: Netia 1mb - 24-30 ping
Nie dziwię się jak macie łącza na starym kablu miedzianym za komuny i daleko od centrali dslan.
#749708
gbz | 2009-05-01 15:07:47 +0200
neo 1mb = ping 160 :aSDDF
#749709
enjoy | 2009-05-01 15:09:59 +0200
"W moim przypadku: Netia 1mb - 24-30 ping"
- i to ma byc dobry ping? takie cos to bylo dobre ale dekade temu
PS moze ktos zapodac IP bo nie chce mi sie aktualizowac kula, a bym sprawdzil jak to to pinguje
#749710
Bloodpa1nt | 2009-05-01 15:18:02 +0200
Z tym updatem to aktualizacja wynosi jakieś 500kb jak nie mniej :-)
#749711
STING | 2009-05-01 15:28:49 +0200
mariozet:
No to fajny masz ping. Ja mam teraz lacze 2mb, w Q3 i Q2 osiagam max 35ms, a tutaj i tak jest 70 : o
Serwery nie sa w Polsce postawione?
#749712
aiken | 2009-05-01 16:51:35 +0200
"Nie dziwię się jak macie łącza na starym kablu miedzianym za komuny i daleko od centrali dslan." (c) mariozet
Sorry, ze Ci to powiem, ale walnales jak gowno w spadochron.
#749713
fiszon | 2009-05-01 16:54:57 +0200
ja spradzalem tylko na jednym serwie ctf i ping byl 30 caly czas wiec chyba nie najgorzej [1mb netia na kablach tpsa]
#749714
MisieX | 2009-05-01 18:47:20 +0200
Pierwszy raz zobaczyłem reklame w quakelive :D przy zmianie mapy był banner axe :D
#749718
Bloodpa1nt | 2009-05-01 18:57:21 +0200
Już mam normalny ;o napisałem na forum QL do tego gościa co za przedstawiciela fagasów z dojczlandu co nam hostują się podał, napisałem mu kto jest moim providerem i podałem stronkę www, parę godzin temu, teraz mam 30-35 (a wcześniej było 64-66) :-)))
#749720
kos | 2009-05-01 19:49:17 +0200
no już lepiej, tylko 100, szkoda ze mam tą spieprzoną neo, pewnie na innym laczu by sie dalo normalnie grac ;/
#749721
THRAWN | 2009-05-01 20:02:54 +0200
ffs laguje bardziej niż w niemczech;o
#749722
Bloodpa1nt | 2009-05-01 20:05:49 +0200
I nic mi z tego, że mam 30-35 jak connection interrupted co chwila :A
#749723
54jmon | 2009-05-02 10:40:49 +0200
:D PL jak H..... takie same pingi jak na innych serwerach albo to jest jakaś ściema albo coś zjeb...!
#749724
PeterSchiff | 2009-05-02 14:54:20 +0200
Ja mam ping 10. Czuć delikatne opóźnienie. Mam nadzieję, że to poprawią i będę miał 0 wkrótce!
#749726
Irae | 2009-05-03 13:07:35 +0200
a dlaczgeo na serwach pl grają jakieś pedały z zagranicy?
#749729
PeterSchiff | 2009-05-03 13:49:23 +0200
No jak nie mają swoich serverów (np. Czesi czy Ukraińcy), to chyba muszą grać na naszych.
#749732
sch | 2009-05-03 13:54:52 +0200
irek nie graj :D
jednego pedala mniej :D
#749733
Irae | 2009-05-03 20:00:08 +0200
a tam czesi czy ukraińcy, germańskojęzyczni najeźdźcy zza odry....
sch, psie i czemu zdradziłeś moje zapędy?
#749734
samis | 2009-05-04 10:46:35 +0200
25-30 chello 20 Mbit :D
#749737
Irae | 2009-05-04 14:32:26 +0200
15-19 osiedlówka 8 mb :)
#749738
PeterSchiff | 2009-05-04 19:43:16 +0200
Neostrada (jestem teraz na mieszkaniu) - 80 :(
#749741
bryan | 2009-05-05 08:37:19 +0200
elegancko, z UPC pingi ~15, z domu na fiberze ~5 :) Teraz zeby jeszcze byla funkcjonalnosc OSP/CPMA :))
#749744
extrim | 2009-05-05 09:46:37 +0200
ping 10 - chello 4 mb
#749745
Irae | 2009-05-05 12:40:26 +0200
mj to może zejdź z mieszkania, bo na dachu pewnie więcej fal radiowych i zakłóceń, spróbuj w środku...
#749747
PeterSchiff | 2009-05-06 00:53:11 +0200
Do kabaretu z nim! ;)
#749755
Zaloguj się by dodać komentarz.