"Porządki" w Polish Divisions
sob, 05 luty 2005 13:47:27 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Jeszcze nie tak dawno zakończyła się trzecia edycja, jednej z najlepszych lig w Polsce - Polish Divisions. Bardzo dużo klanów zrezygnowało z gry, co spowodowało małe komplikacje w rozstawianiu klanów do poszczególnych dywizji... Jednak udało się organizatorom dojść do ładu i "posegregować" klany na swoje miejsca. Nie jest to jeszcze oficjalne rozstawienie (pierwsza dywizja jest już całkowicie skompletowana), ponieważ na rozpoczęcie nowego sezonu będziemy musieli jeszcze trochę poczekać ... Spowodowane jest to, jak sam
pepz pisze :
"... Czas luty - maj, to czas nauki do egzaminów, matur, poprawek w szkole, wiadome więc, że ponownie będą problemy z walkowerami.. Później wakacje, no wiecie, ja raczej nie zamierzam siedzieć w domu, większa część Was, pewnie także.. Stąd wnioskuje iż najlepiej będzie jak kolejny sezon PD rozpocznie się pod koniec ljetnich kanikuł :) "
Tak więc na razie można tylko gdybać co będzie dalej... jednak zachęcamy wszystkich do wyrażania swoich spostrzeżeń co do klanów, które zapisane są i umieszczone w odpowiednich dywizjach. Jest jeszcze możliwość zapisania się do ligi - klany, które powstały i chciałyby się zapisać mają jeszcze na to czas...
Oczywiście pierwsza dywizja jest już skompletowana do końca... jednak nadal pozostaje pytanie, jakie klany jeszcze trafią do 2 i 3 dywizji. Jak na razie w ""Division 2" jest tylko pięć klanów, które zapewniły sobie awans w poprzednim sezonie... Trzeba jeszcze nadmienić, iż w 4 edycji PD nie będzie (prawdopodobnie) 4 dywizji, ponieważ jest zbyt mała ilość klanów. A oto "początkowe rozstawienie klanów:
Division 1:
The Number of The Beast - 666
the deaths - death
dioxide - dx
Fear Factory - FF
h00ligans - h
malleus malleficarum - mm
pa1n - pa1n
sYnthesis - sYnth
the Shadows - t5
taboo - tbo
Division 2:
Black Eagles - be
Death Kings - dk
Czarne Pantery - P!
rail Shadow - r5
supreme Hustlaz - sH.
Division 3:
assault force - af
apocalypse squad - apoc
born frag clan - bfc
teutonic Knights - cK
Lords of the Board - LotB
noxis - nxs
the raGe - rG
radioactive Killers - rK
terminators clan - t
Po więcej informacji zapraszam na oficjalną stronę ligi - [click!].





THRAWN | 2005-02-05 13:58:39 +0100
proponował bym tu sie nie wykłucac ( bo to jest jak na polske bardzo prawdopodobne) tylko czekac na prawdziwe rozstawienie i na nowo zapisane klany :)
gj mas
#707942
7328221o | 2005-02-05 14:04:31 +0100
Lotb nadal istnieje ??
#707944
pepz | 2005-02-05 14:12:33 +0100
Z tą najlepszą ligą troche przesadzasz chyba ;)
Ale skoro jest chociaż jedna osoba, która tak uważa to we are very happy "D
#707946
MaS | 2005-02-05 14:45:39 +0100
No przecie jest jedną z najlepszych lig w Polsce ?! :)
#707953
enjoy | 2005-02-05 15:04:52 +0100
a jakie mamy jeszcze ligi w polsce? (ktore nie sa jednymi z najlepszych? :P)
#707954
MaS | 2005-02-05 15:15:07 +0100
...ECT, pf-paf , niedługo ma być ta nowa jakaś liga ? CKL czy cuś ? :o
#707956
ARS | 2005-02-05 16:16:38 +0100
cos malo klanow tych tedeemowych :o
to juz wiecej ludzi gra w PLCA ca/pm :A
#707960
akk0 | 2005-02-05 16:37:34 +0100
Jak już nadmieniłem na stronie PD proponuje do div.2 wrzucić następujące teamy: be, dk, P!, r5, sH., xF.(ma wrócić), rk, bfc, [t], raGe
Jednak co do tej 4 div. wstrzymałbym się jeszcze, bo już dużo klanów pisze z zapytaniami o zapisy.
#707963
m4k | 2005-02-05 16:53:17 +0100
nie wiem tylko po co my sie staralismy w tej 2 dyv pd zeby byc w 1..... skoro i tak 4 klany wyszly... moglismy olac... eh smieszne..
#707965
MaS | 2005-02-05 17:59:50 +0100
My mieliśmy (P!) to samo co pa1n ... no ale co poradzisz ? :)
#707972
sYnth|Bubu | 2005-02-05 18:07:55 +0100
Widzisz mak my sie "nie przykladalismy" i awansowalismy :> bo znamy zasady ligi :]
W dziale info wyraznie bylo napisane :P
:>
#707975
szłem | 2005-02-05 19:03:59 +0100
imho rage do 2 ;] chlopaki z tego klanu rozwaliliby np. takie rk
#707983
vvv | 2005-02-05 20:43:13 +0100
psyhol stfu !
najpierw do szkoly bym proponowal a pozniej na drzewo banany prostowac
#707990
z1p | 2005-02-05 21:33:02 +0100
tbo w 1 ? lepiej taboo do 2 a dk do 1 !! moje zdanie :)
#707991
z1p | 2005-02-05 21:34:01 +0100
a i jeszcze jedno sorry ze w drugim komentarzu :) r5 juz chyba nie istnieje? ale nie jestem pewny :)
#707992
THRAWN | 2005-02-05 22:34:14 +0100
r5 zostało zaiweszone ... wruci :)
#708000
dx-goblin | 2005-02-06 00:19:26 +0100
"tbo w 1 ? lepiej taboo do 2 a dk do 1 !! moje zdanie :)"
co do tbo to nie wiem jak graja, ale jestem na pewno za tym zeby dk bylo w 1 :o
a tak pozatym to jest sranie w banie z tymi egzaminami, maturami i poprawkami, sam mam poprawke i napewno nie kuje 24/d zeby mi na nic czasu nie zostawalo, jak ktos chce grac w lidze to bedzie gral, zawsze znajdzie ta godzinke w tygodniu zeby mecz rozegrac.... ciezko jest mi to ***wa pojac skad takie wysuniecie wnioskow organizatora pd ;o moze sam poprostu "lubi" sie uczyc i nie ma czasu na organizacje :o
#708005
m4k | 2005-02-06 00:34:59 +0100
hmm bubu to reg sie zmienil? z tego co ja wiem to 2 spada 2 przechodzi a nie @#$% 4 ;o
#708008
akk0 | 2005-02-06 01:32:29 +0100
My(tbo) awansowaliśmy do I ligi uczciwie rozgrywając każdy mecz, do końca. Chyba się nam należy trochę to, chociażby dlatego, że klany się motywują do walki z lepszymi rywalami. Co do dk, to wszystko możliwe, że trafią oni do I ligi, ale w PD#5, czego im życze z całego serca. Ale niemożna awansować odrazu z III do I ligi. Trzeba to wywalczyć. Pozdrowka goblin wpadaj do Grudziądza, masz blisko;)
#708011
scar | 2005-02-06 01:35:02 +0100
popieram goblina ;)
#708012
7328221o | 2005-02-06 01:35:04 +0100
Do II ligi dorzuciłbym nxs , rage , onyx , uk reszta szczerze powiedziawszy sobie w II dywizji nieporadzi (chodzi o dorzucenie klanów z III dywizji). Ps oczywiście mile widziane klany porozpadowe , ale czy znowu sie nie rozpadną ? Ogólnie ten sezon był grany o pietruszke . Nic poza meczami on nie dał (chociaż dał uszczuplenie klanów,i pokazanie sie ze złej strony), zero PRAWDZIWYCH awansów jak i spadków ale może to i lepiej bo niektóre klanu troche przyfarciły z awansem :P ale GL dla nich w wyższej dywizji. Jedynie potwierdzenie silnej pozycji t5 i 666 o dziwo =]. Miłe zaskoczenie z b.dobrej postawy klanu pa1n. Rozczarowało mnie ff:za to że coś w nich pękło i bad:za rozpierdzielenie klanu przez głupote. Peace to jest tylko moje subiektywne przemyślenie , więć kurva nie bluzgać nie wyśmiewać , nie piertolić kocopołów na mój temat. Ps. Sie uniosłem bo wiem że beda niemiłe komentarze.
#708013
[pogo] | 2005-02-06 08:42:52 +0100
hmm no liga po wakacjach lol ale wtedy rok szkolny sie zaczyna ! i tez trzeba bedzie sie uczycz rotfl ;) / nie ma juz zadnej sensownej ligi vq3 tdm teraz w polszi ;/ sad :(
#708016
sYnth|Bubu | 2005-02-06 08:53:56 +0100
Mozna tak powiedziec mak ze sie zmienil... w Czerwcu zeszlego roku.
#708017
pepz | 2005-02-06 09:13:17 +0100
pogo, ale koniec roku zawsze jest ważniejszy niż początek.
#708024
eng | 2005-02-06 11:09:25 +0100
omg 5 zespolow gralo - 4 awansowaly do I div.
:paroxysm
#708035
nxs.izap | 2005-02-06 11:36:16 +0100
no to ja proponuje zeby kolejna lige zrobic jak juz wszyscy pojdziemy na emerytury. wtedy bedziemy mieli naprawde duzo czasu na granie ligi .... chyba ze ktos bedzie musial na dzialke lazic krzaczki sadzic buahahha
#708039
żeton | 2005-02-06 12:24:30 +0100
technic sorry ale wiekszosc klanow ktore zaczynaly przygode jesli nie zaczynaly jej powracajac po rozpadach zaczynalo od poczatku czyli od 4 ligi UK nie gralo narazie w zadnej edycji pd wiec nie rozumiem dlaczego mieli by byc odrazu w 2 lidze ... moim zdaniem jesli mieli by zaczynac to od 3 i piac sie w gore
#708046
7328221o | 2005-02-06 15:07:36 +0100
To nie ma sensu robic wogule 2 dywizji bo znowu sa te same klany co w 3 dywizji i znowu bedziemy grac o nic , po za tym 4 mecze i koniec sezonu no smiechu warte.
#708066
szłem | 2005-02-06 15:44:51 +0100
hmm dk do pierwszej ?
#708073
MisieX | 2005-02-06 17:38:37 +0100
A ja mysle ze dywagowanie na temat składów poszcególnych div mija się z celem, bo do tego sierpnia wrzesnia sie jeszcze tyle pozmienia, że ...
#708086
THRAWN | 2005-02-06 18:35:12 +0100
..hoho
#708089
mzk | 2005-02-07 18:16:46 +0100
Ktos mnie kiedys zapytal : Jezeli zapisalem moj klan to kiedy moge sie spodziewac ze ujrze go w tabeli ? Czy trzeba spelnic jakies warunki dodatkowe zeby byc w PD#4 ( lub jesli nie bedzie to #3 ) ?
#708132
Zaloguj się by dodać komentarz.