Poszukiwani maperzy!
pią, 27 grudzień 2002 13:23:43 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Dostałem info od Q3MaSTeR’a o poszukiwaniu maperów do współpracy na jego stronie - www.q3arena.prv.pl:
"Pilnie poszukuję graczy znających się na robieniu mapek, ponieważ chcem, aby mój serwis się rozwijał i był coraz lepszy :)"
Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić wszystkich tworzących mapy do próbowania swoich sił na jego stronie. Zainteresowanych odsyłam pod adres www.q3arena.prv.pl.
Powodzenia!





freak | 2002-12-27 13:28:20 +0100
”Pilnie poszukuje graczy znających się na robieniu mapek, ponieważ chcem, aby mój serwis się rozwijał i był coraz lepszy :)”
:D
złosliwy jestem se i tyle :)
#628201
SAI4H | 2002-12-27 13:43:47 +0100
no i o co chodzi?
to jest cytat Q3MaSTeR'a. Frik przeczytaj najpierw cale zdanie,a potem pisz tego typu komentarze.
#628209
White]Smurff | 2002-12-27 13:47:51 +0100
"złosliwy jestem se i tyle :)"
Jo tyż se jestem !!! :-))
#628217
freak | 2002-12-27 16:20:12 +0100
wiecie co? kocham was! :D
#628268
Requiem | 2002-12-27 16:52:54 +0100
yyyyy, ale o co chodzi? :P
#628274
SAI4H | 2002-12-27 18:07:12 +0100
Az tak niewyraznie pisze?:D
#628300
White]Smurff | 2002-12-27 19:44:30 +0100
My też cie lubimy !!!!!
Pozdrowka ;P
#628314
cOijN | 2002-12-27 22:57:59 +0100
reklama badziewiatego serwisu WTF...
n00b
#628346
Zaloguj się by dodać komentarz.