ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Pożegnanie...

pon, 30 czerwiec 2003 23:37:10 | Autor: SL4VE | Quake 3 Arena

...kolejnego gracza, którego zabiera nam wojsko. Mowa o eke z klanu Urinal.

Od jutra zaczyna on służbę wojskową w Deblinku. Piszę tutaj o tym, ponieważ eke był w klanie Urinal osobą szczególną. Od momentu jak poznałem eke w Sieradzu wiedziałem, że jest to przykład prawdziwego gracza, który nie lami zachowaniem. Piszę o tym, ponieważ wojsko zabiera nam w tym momencie kolejną cząstkę polskiego skilla... zabrało już GaDa i honitona, a teraz eke. Piszę o tym także, aby scena pamiętała, że był kiedyś ktoś taki jak eke, świetny gracz i świetny kumpel. GL eke! Do zobaczenia za rok.

matr0x | 2003-06-30 23:41:00 +0200

Zycze gl:P Teraz to sie dowiesz co to sg albo rl :p

Zenith | 2003-06-30 23:41:50 +0200

ehhhh... lippaaa
bedziemy czekali :P

Gravatar

Luk4S | 2003-06-30 23:44:26 +0200

hehe nio GL u|eke . teraz bedziesz mogl se postrzelac na live :D :D::D

DL*AlieN* | 2003-06-30 23:44:43 +0200

fuck army

gl

putek | 2003-06-30 23:47:13 +0200

my go z tamtad wyciagniemy... RG do reki!!:)

SL4VE | 2003-06-30 23:54:42 +0200

trzeba tylko wejsc do bazy, zabic dowódce, przebrać się w jego mundur i wypisać mu przepustkę na rok :). I po sprawie ;p

Gravatar

hedgo_pl | 2003-07-01 00:05:38 +0200

Qmpel pare dni temu wrócił z woja i mówi, że w życiu się tak nie... wynudził. Pierwsze trzy miesiące były tylko tak bardziej na sportowo:)

Pozdr

ognos | 2003-07-01 00:23:21 +0200

gl eke, moze po 3-5 miesiacach dostaniesz przydzial w swoim miescie? :)
badz dobrej mysli i wracaj szybko ;)
btw- gad kiedy wychodzi? :p

Logitech|kar | 2003-07-01 01:05:29 +0200

gl man ;/

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-07-01 02:39:14 +0200

jeszcze do wczoraj mi ten nick nic nie mowil, ale odkad dostalem wczoraj na ztn niezle baty zapamietam go :P

gl!

eng | 2003-07-01 04:28:14 +0200

spoko wroci kiedys :P

shiv | 2003-07-01 05:47:43 +0200

skombinuj sobie zone i dziecko oni takich zaraz wypuszczaja bo musza duzo pieniedzy placic na dziecko i kobite:))

honiton | 2003-07-01 06:53:50 +0200

hehe ale to nie jest pozegnanie na rok ja co 2 tyg w domu jestem a teraz zostalem przeniesiony do domu po 3 miechach :P

s0thek | 2003-07-01 08:55:33 +0200

slv czemu ty ciognle piszesz co sie dzieje w u| ? np ten news "oBCIACH"

a tak btw to svicha tez do woja u nas zabrali

mem | 2003-07-01 09:23:10 +0200

"jest to przykład prawdziwego gracza, który nie lami zachowaniem"- on gorzej bluzga ode mnie :DDDD

acidRA3in | 2003-07-01 09:29:53 +0200

Slejw coby sie nie czepiali, ze piszesz tylk o urynalach to napisz ze EKE jest z klanu RA3 UVM, ktorego byl pelnoprawnym czlonkiem :)). BTW army to wyrywa nam jeszcze jednego zawodnika jakim jest Zielek z UVM lub tez PPP

stirmal | 2003-07-01 09:30:35 +0200

Zawsze uwazalem eke za spoko kolesia, ale w ciagu ostatnich kilku dni zmienilem zdanie. Gdy ktos mu loil tylek na serwie 1v1 wyzywal go od fartow itp. Grozil banami... Tak, tak... Sorki, ale eke sie zblaznil u mnie w ciagu tych kilku dni strasznie. Jednak zycze Ci keke GL w tym woju mimo wszystko.

Mattias | 2003-07-01 09:36:25 +0200

spox koles , czasmi nawet pogrywał z nami w CTFa , to do zobaczenia za rok na mibq :)

Razor | 2003-07-01 10:05:52 +0200

w smie ten nick mi tez nic nie mowie wiec nie bardzo rozumiem skad ten news tutaj :P Chyba nie bedziemy pisac ogloszen o kazdym graczu ktory idzie do wojska :D

Gravatar

vult | 2003-07-01 10:14:56 +0200

woj by mogl isc do woja :D

putek | 2003-07-01 10:31:23 +0200

a wezcie i piszcie co sie dzieje w Waszych clanach, bedzie co poczytac a nie odrazu pretensje. Razor nic Ci jego nick nie mowi?:> lol

move | 2003-07-01 10:36:14 +0200

to dajcie mi reda na orgu a bedzie drugi 666 site -bedzie sie wiecej dzialo :d

SL4VE | 2003-07-01 10:45:15 +0200

Dla mnie eke w Sieradzu był wzorem.
Ostatnio mnie też troche od fartów powyzywał, ale ja tego do siebie nie biore :)
qlee... ja już tyle razy mówiłem, że dajcie mi info o czymś ciekawym co się dzieje w waszym klanie to to napisze. Jak mnie move poprosił żebym napisał, że jest festyn w Węgorzewie (jego wiosce ;P) i zaprasza to napisałem itd.
co do obciachu to napisałem, bo wg mnie mecz na piły był całkiem funny.

Gravatar

StaryOrgowicz_651 | 2003-07-01 11:49:02 +0200

trza sie bylo uczyc ashasha

mem | 2003-07-01 12:09:05 +0200

cytat:" Zawsze uwazalem eke za spoko kolesia, ale w ciagu ostatnich kilku dni zmienilem zdanie. Gdy ktos mu loil tylek na serwie 1v1 wyzywal go od fartow itp. Grozil banami... Tak, tak... Sorki, ale eke sie zblaznil u mnie w ciagu tych kilku dni strasznie. Jednak zycze Ci keke GL w tym woju mimo wszystko"- wlasnie o tym mowie, wyzywal mnie od lamek, lal do woja idzie to mu odbilo.

freak | 2003-07-01 12:33:38 +0200

3m sie eke nie daj sie nabrać na "mydełko" :-D

freak | 2003-07-01 12:34:46 +0200

a propo woja > click

stirmal | 2003-07-01 12:56:51 +0200

Mem, wiem, ze o tym mowiles, bo to ja wtedy bylem z Toba na serwie. :)

mem | 2003-07-01 13:03:37 +0200

Mozliwe, zreszta news jest o czym innym, gl.

abs | 2003-07-01 14:11:03 +0200

juz mu mowilem niech zapierdoli samolocik=D ale mowil ze ciezko bedzie;D

SL4VE | 2003-07-01 14:44:21 +0200

ta... jak szlismy na PKS po meczu z gp to mowiles :P

abs | 2003-07-01 15:04:17 +0200

nie inaczej:>

Gravatar

qwe | 2003-07-01 16:55:30 +0200

gl eke :)
pokaz im tam jak sie robi rocket jumpy :P
tylko tam rakietnica wybija troche wyzej w powietrze i zabiera full health :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

dinhkertal | 2003-07-01 18:06:09 +0200

Dla mnie ekus byl jednym z najfajniejszych kolesi w klanie i dzieki niemu prawde mowiac chcialo mi sie w q3 grac. Przez wojsko pelne padalcow tracimy jednego z najlepszych graczy tdm w historii polskiej sceny (nie mowie o skillu bo sa lepsi-mowie o tmp) i niestety ginie takze czastka kazdego z nas :/ a scena zaczyna sie kurczyc :! niedlugo padnie calkowicie a przyklad zabrania nam eka jest tego przykladem. BYE BYE EKE BEDZIE MI CIEBIE BRAKOWAC! :((((

dinhkertal | 2003-07-01 18:07:21 +0200

stirmal mnie nie lubi tylko gp i banda (p)le(b)sia i jakos wyzywam innych i nikt mi nic nie mowi :DDD

dinhkertal | 2003-07-01 18:09:18 +0200

aha qlee pisze o tym co sie dzieje w u bo w koncu u to mistrz polski i moze byc nim stale wiec czemu ma nie mowic co sie dzieje? :D o ic czy innym borsukowym klanie to piszecie i nie ma nawet komentarzy lol :p ni9e kumam cie stary moze dlatego ze jestes mukaczaka :D

putek | 2003-07-01 18:34:00 +0200

kertal sie opil:)

Gravatar

tromba | 2003-07-01 18:36:08 +0200

ale popatrzcie: jak rok temu bylo WCG w Polsce to GaD zajal 2 miejsce i tym samym wygral wyjazd do Korei to wojo akurat wtedy go zgarnelo :/ a teraz eke i mecz z h' :) [zawsze wojo znajdzie odpowiedni czas] :)

dinhkertal | 2003-07-01 19:21:10 +0200

no raczej :/ I zaloze sie ze mem zacznie dawacj akies porownania eka do gada :D bez kitu po co ja to pisalem :>

Gravatar

StaryOrgowicz_669 | 2003-07-01 21:44:05 +0200

ja tylko chcialem powiedziec ze wojo zabrali nam jeszcze svicha :P

cannabis | 2003-07-01 22:26:29 +0200

to w keke :/

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63