ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Poznań Game Arena zaprasza na LAN PARTY POLAND

wto, 01 listopad 2005 16:20:19 | Autor: Requiem | Quake 3 Arena


Jak się okazuje, po udanym turnieju w Nowym Targu gracze nie mogą narzekać na brak atrakcji - oto bowiem szykuje się kolejna okazja, żeby brać Quake'owa znów mogła się spotkać, miło spędzić czas i powalczyć o niebyle jakie nagrody! Jak co roku na przeciw spragnionych wrażeniem graczom wychodzi Poznań Game Arena.. Zapewne większość graczy kojarzy tę nazwę z najlepszym w Polsce serwerem TDM, lecz tym razem impreza pod patronatem PGA podtrzymuje tradycję i pokazuje klasę, którą organizaotrzy raczyli nas w poprzednich latach. Na uwagę zasługuje fakt, że po raz pierwszy od dłuższego czasu mamy okazję zagrać na turnieju coś więcej niż standardowe 1v1. NIe przedłużając już, przedstawiam Wam gorące konkrety związane z nadchodzącą imprezą:

Quake3:Arena vq3 1v1

Tryb: 1v1 duel

Fizyka: vq3

Mapy: pro-q3dm6, q3tourney2, pro-q3tourney4, ztn3tourney1, ospdm8
[szczegóły]

Quake3:Arena vq3 2v2

Tryb: 2v2 TDM

Fizyka: vq3

Mapy: pro-q3dm6, q3dm7, ospdm11, ztn3dm1, pro-q3tourney7
[szczegóły]

Pozostałe informacje, jak również spis nagród, można znaleźć tu: LAN PARTY POLAND
Adminem na imprezie jest Adam"Bryan" Rączka

REZERWACJI MIEJSCA można dokonać pod tym adresem. W tej chwili zajętych jest 28 z 300. GL!

SL4VE | 2005-11-01 17:22:34 +0100

Mam nadzieję, że pan Rączka nie prowadził PGA Q3 rok temu... jeśli to nie on to może wpadne :)

markolm | 2005-11-01 17:23:06 +0100

kto jedzie ?

kreska | 2005-11-01 17:23:54 +0100

jedzie ktos z okolic krk?

d00mer | 2005-11-01 17:25:59 +0100

tl 10? nie pali sie :DDD

shiv | 2005-11-01 17:41:07 +0100

hm poznan to blizej niz nowy ;bb wyjebanywmajtkishiv moze bedzie z ekipa z nowego =o

niufel | 2005-11-01 17:58:34 +0100

noo byle nie ten typ co rok temu

semp | 2005-11-01 18:29:27 +0100

[] mm*szajbus []

Gravatar

cin | 2005-11-01 18:29:39 +0100

troche za daleko a co za tym idzie kasa :ASD
a wpisowe to zbójecko wysokie :$$$$ 60 zeta ?:|

Lena | 2005-11-01 18:40:45 +0100

arght nosz madaquada!!!! znowu daleko ode mnie!!!!

gdzie Poznań, gdzie podkarpacie!!!

asdhfyqwerewr :[[[

move | 2005-11-01 18:53:20 +0100

Czy ktoś z Was sprawdził szczegóły rozgrywek 1/1 i 2/2?

ROFL 1: Timelimit 10 w jednym i drugim
ROFL 2: Punkbuster Off
ROFL 3: Żadnych ograniczeń co do configa - +button3?!

Pro.

ATi | 2005-11-01 19:00:16 +0100

jak bedzie tl 10 to nie jade :Q

Requiem | 2005-11-01 19:01:48 +0100

Yep, o botach wiem, zachowuja sie jak nooby. Trzeba to skorygowac... Bedzie wersja nastepna, musze zrobic porzadek z portalami, przy okazji pobawie sie w boty :)

dAde: brawo! :D

(readme skorygowane, zawsze zapominam o czesci z odpalaniem mapy:)

SL4VE | 2005-11-01 19:09:56 +0100

60 zł?!
tl 10?!

Może jednak zamiast zapierdzielać pieszo 20 minut z kompem to pojadę sobie do domu i przywiozę jedzenie na następny tydzień...

SL4VE | 2005-11-01 19:14:06 +0100

Wysłałem maila o to tl 10. I mogliby podać nagrody, bo płacić 60 i dostać myszkę za 40 to lipa troche :D

Gravatar

cin | 2005-11-01 19:32:36 +0100

o ile ta myszka za 40 bedzie działać :D

dAde | 2005-11-01 19:33:35 +0100

AAS skopany. Jak skompilujesz jeszcze raz, to będzie dobrze i bociki grają fajnie ;).
Tutaj jeszcze jedna dziwna sprawa - klik!. Schodki z nieświecącym frontem są jakieś ciemniejsze.

Przede wszystkim popraw te bociki ;). Tyle na razie.

ramm | 2005-11-01 19:33:35 +0100

zakladajac ze wygrasz/

k3m | 2005-11-01 19:50:18 +0100

’ROFL 2: Punkbuster Off’

kubus już tam jedzie :d

ATi | 2005-11-01 19:58:23 +0100

no dajcie spokoj.. na lanie to chyba nikt czitowac nie bedzie ;

Gravatar

b4m | 2005-11-01 20:16:21 +0100

ATI najwyzej rozwalisz kolesiowi kompa jak w tym filmie cs ’a

bryan | 2005-11-01 20:39:16 +0100

po 1 , timelimiet ulegnie zmianie jesli bedzie rzeczywiscie taka potrzeba, kosmetyczne zmiany w regulaminie beda oczywiscie jesli gracze zaproponuja je w sposob sensowny.
po 2 , po co pb na lanie ? pod kontrola bedzie kazdy mecz.
po 3 , brak ograniczen co do cfg - oczywiscie w granicach komend wbudowanych w q3. osoby uzywajace programow zew. beda dyskwalifikowane z turniejow, ale to mi sie wydalo oczywiste ?

SL4VE | 2005-11-01 20:44:19 +0100

Bryan... będziesz w Poznaniu? :D

BTW: Timelimit 20 wydaje mi się w 100% naturalny jeśli chodzi o 2v2 ;o. Co tu uzasadniać?

Gravatar

avek | 2005-11-01 21:14:19 +0100

Dobrze ,ze nie ma fl :o

bryan | 2005-11-01 21:27:45 +0100

ah myslalem ze w 1v1, w tdm to blad w druku :-) przepraszam najmocniej, w tdm oczywiscie tl = 20 ;)

ATi | 2005-11-01 21:43:50 +0100

a to mnie juz tam mozesz zapisac xD

bryan | 2005-11-01 21:58:05 +0100

zapisow dokonuje sie na stronie PGA , link w newsie .
slv - tak bede.

Mav_8217 | 2005-11-02 09:20:31 +0100

Małe pytanie - czy uczestnicy całego turnieju czy tylko lan party muszą przytaszczać swoje komputery?

yac | 2005-11-02 18:18:38 +0100

Jedzie ktoś samochodem ze Śląska lub okolic? :]

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63