ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Poznań Games Arena - Turniej Q3

pon, 28 luty 2005 15:09:34 | Autor: freak | Quake 3 Arena

Wczoraj w ostatni dzień trwania PGA z inicjatywy redaktorów zin'u "Załoga G" odbył się turniej Quake'a III. Po raz kolejny słynny Mateusz "matr0x" Ożga może się poszczyć tytułem mistrza Polski (ciekawe czy ktoś zdoła zliczyć który to już raz :). W finałowym pojedynku pokonał swego brata bliźniaka "stinga". Trzecie, ostatnie miejsce gratifikowane nagrodą zajął Protoss. Zatem całe podium zostało opanowane przez graczy klanu Team-SKY na co dzień grających w dywizji Painkillera. Najwidoczniej doświadczenie nabyte przez te kilka lat gry w "kutrzy" nie poszło w las :)

Klasyfikacja turnieju:

1 miejsce - Matr0x - nagroda: mysz optyczna Logitech MX510
2 miejsce - Sting - nagroda: podkładka SteelPad QcK+, smycz oraz cytuję "takie pierdoły"
3 miejsce - Protoss - nagroda: gra komputerowa "Chrome" (wersja Gold)

Poza garścią informacji, dostępna jest galeria z turnieju na ktorej zobaczymy m.in. przystojne facjaty bliźniaków (polecam!).

kaboom | 2005-02-28 15:17:24 +0100

hehe jak zwykle matr0x :P

GG

Logitechr4 | 2005-02-28 15:38:13 +0100

z tego co pamietam matr0x skonczyl z q3 ;d

PTC|Faketa | 2005-02-28 15:38:45 +0100

no i co slv...? co z moją myszką ;-) ??!!

plej | 2005-02-28 15:51:55 +0100

gg, restekpa :)

freak | 2005-02-28 16:01:02 +0100

r4 matrox jeszcze nie raz skonczy z Q3, tak samo jak jeszcze nie raz zobaczysz go na podium kolejnych turniei q3 ;)

PeterSchiff | 2005-02-28 16:22:16 +0100

mat rox, czy moze matrox rox :) odbierzcie to jak chcecie :D

sYnth|Bubu | 2005-02-28 16:35:02 +0100

Porownujac nagrody do innych gier to az smiac sie chce :/

kos | 2005-02-28 16:42:23 +0100

dobrze, że wogóle q3 był na tym turnieju ;o

Gravatar

one | 2005-02-28 16:48:54 +0100

on to moze otworzyc sklep komputerowy:D

Gravatar

edix | 2005-02-28 16:58:30 +0100

mat ponoc zuciles q3 ? oficialnie :o

[M]aniek | 2005-02-28 16:58:52 +0100

demka?

XMATbyQ | 2005-02-28 17:45:05 +0100

byłem, widziałem, ale nie grałem :]
po 1. byłem zmęczony po nie przespanej nocy (brak noclegu więc tułałem się z kumplami od WC3 po Poznaniu wow :d ) a po 2. nie zdążyłem się zapisać, szkoda bo jak później widziałem poziom nie był jakiś super wymagający (jeśli wiecie o co chodzi) :>.

GG

zdrav

Gravatar

avek | 2005-02-28 17:50:03 +0100

to ze rzucil nie oznacza ze nie moze juz grac ... :o

enjoy | 2005-02-28 17:57:55 +0100

po prostu dzieki temu ze oficjalnie rzucil to moze spokojniej grac bo jak przegra to powie ze on juz w to nie gra :asd

freak | 2005-02-28 18:22:21 +0100

Poziom Ci nie odpowiadał ? matrox, sting i protoss... nie rozumiem... :D

freak | 2005-02-28 18:33:37 +0100

Zauważ że matrox nigdy się nie skarży i nie ma wymówek ani też nie wymyśla jakiś kosmicznych usprawiedliwień swoich porażek. Niby ostatnio gra wyłącznie w Painkillera, a jednak w turnieju face2face pokazał że nadal należy do ścisłej czołówki (a w zdobyciu mistrzostwa przeszkodził mu "jeden fartowny frag" zik’a ;)

eng | 2005-02-28 18:41:44 +0100

skonczta juz pieprzyc o tych mistrzostwach Polski , bo zaraz zwymiotuje ;/

sYnth|Bubu | 2005-02-28 18:44:29 +0100

Nie wiem po kij sa tu jakies dywagacje gra nie gra. Skoro gra w PK to ma stycznosc z fpp strzela zabija a w q3 przeciez nie zapomni jak sie gra.
Pozatym nie pamietam zeby sie kiedykolwiek tlumaczyl, zreszta on nic nie musi udowadniac. Zaden z graczy duelowych nie osiagnal chyba nawet polowy tego co mat (vq3) (cpma juz pewnie zoom ma wiecej :P).

eh... kolejna myszka :P

Gravatar

avek | 2005-02-28 19:01:48 +0100

Chyba nie macie co robic :D mat byl jest i bedzie zawsze Mistrzem Polski 1v1 . Nie zalezne czy gra czy nie gra i czy przegrywa z kims czy tez wygrywa zdobyl tak duzo ze nalezy mu sie ten tytul .

k3m | 2005-02-28 19:10:56 +0100

mat reaktywacja? :d
gg

L1ghtn1ng | 2005-02-28 20:40:56 +0100

Przeciez PK to nie pasjans czy inny saper, ze sa zupelnie inne reguly gry.

SL4VE | 2005-02-28 20:52:18 +0100

Treść komentarza z esports.pl, nie chce mi się pisac drugi raz.

"Gg bliźniaki! Sting dotrzymał słowa i przegrał tylko z matr0xem. Ale wam gnoje nie wybacze, że nie graliście jako dx przez cały turniej, a tylko w meczu ze mną! ;-)
Organizacja leżała na maxa, jeśli chodzi o Załogę G to ZałogaG sux!
Regulamin dostępny na ich stronie nie miał nic wspólnego z rzeczywistością. Ludzie grali jakie mapy chcieli (sposób ich wybierania nie był do końca znany, bo nie potrafili nam wytłumaczyć o co chodzi w tym co jest napisane w regulaminie i co chwila zarządzali inaczej). Problemów rozwiązywać nie umieli. Nie przewidzieli ilu zawodników może wystartować aby zmieścić się w czasie i dlatego wszystko zmieniali.
Nie mogę patrzeć jak za organizowanie turnieju rangi PGA bierze się ktoś, kto nie ma o tym najmniejszego pojęcia.
Warunki jeżeli chodzi o komputery też były raczej kiepskie. Dźwięk bardzo kiepskiej jakości (plus dodatkowe utrudnienie w postaci odwróconych kierunków - prawo = lewo, lewo = prawo, musiałem grać ze słuchawkami odwrotnie :P), fps nie zawsze tyle co powinno, strzelało się bardzo kiepsko.

Nawet się ze stingiem nie mogliśmy tak na poważnie pospawać :D.
Stingu... gdyby było DE to bym Ci tam gdzies po drodze jeszcze dupsko skopał :).
A tak poza tym to miałeś mi pipku napisać kto wygrał!"

Swoją drogą przydałby się porządny turniej, zorganizowany przez porządnych ludzi, w porządnej atmosferze i na porządnych kompach żebyśmy się mogli ze stingiem porządnie posmażyć :Asd

davep | 2005-02-28 21:12:44 +0100

nie no moje kochasie przyjade was wycalowac, slave a gdzie 3 miejsce? :-)
gg
ciesze sie o/

XMATbyQ | 2005-02-28 21:14:18 +0100

black heart: nom własnie :] :>

slave: nom troszke szkoda ale q3 nie był tam głównym turniejem więc wiesz :], było jak było ważne, że wogóle było. (tak pozatym to widziałem jak jeden z orgów w połowie turnieju wogóle wyszedł i jechał z nami w pociągu SPX o.O)

a przy okazji
mat: nie chcesz sprzedać tej myszki ? :] (po co ci :>) jak tak to skontaktuj się ze mną, może sie dogadamy :>

zdrav

SL4VE | 2005-02-28 21:17:27 +0100

Rider... wcale nie! Jak się za coś bierzesz to zrób to przyzwoicie. Organizatorzy (załogaG) zrobiła błaznów z siebie, a nas graczy w bambuko, bo wszyscy się spodziewali świetnego turnieju.

Swoją drogą sting po prostu lepiej sobie poradził w tych warunkach i dlatego to on przeszedł dalej, a nie ja ;-). Ale blisko było :). gg jeszcze raz.

freak | 2005-02-28 21:58:46 +0100

ma ktoś może jakieś demka z turnieju ?

furi | 2005-03-01 07:34:06 +0100

Nie bylo zle :A
Demka na kompach powinny tam zostac, ale pewnie kazdy to olal :D

btw Chcem moje demko z protosem na ztn O.o

jarq. | 2005-03-01 09:54:05 +0100

hehe roznorodnosc map mnie powalila :D - a juz padlem i tarzalem sie po ziemi jak jakis koles wsiadl na kompa po protosie i nie zmieniajac konfiga gral z kims (juz nie pamietam z kim) na q3dm1 - lalem widzac nicka protossa i wynik minusowy :D ... i ten poczatkowy timelimit 7,5 min. :D ....

niufel | 2005-03-01 15:50:37 +0100

jednym słowem huuuuuuuuuujnia była i tyle

PTC|Faketa | 2005-03-01 16:26:48 +0100

było jak było, ważne że co poniektórzy se postrzelali i posmażyli ;-)

freak | 2005-03-01 16:34:36 +0100

przyjadę zobaczyć to na własne oczy podczas nastepnej edycji pga (pod warunkiem że będzie q3)

Gravatar

sixs|GaD | 2005-03-01 17:17:39 +0100

Dopisano 28.2.2005 o godzinie 19:01 [ avek ]

Chyba nie macie co robic :D mat byl jest i bedzie zawsze Mistrzem Polski 1v1 . Nie zalezne czy gra czy nie gra i czy przegrywa z kims czy tez wygrywa zdobyl tak duzo ze nalezy mu sie ten tytul .

rotfl :d

eng | 2005-03-01 18:17:29 +0100

nawet gdy spi :}
ponoc tam system best of of 1 byl ?:D

furi | 2005-03-02 07:54:04 +0100

Stary zasady sie zmienialy co 5 min a ci co sie kumali to i tak grali po swojemu :D

niufel | 2005-03-03 12:06:19 +0100

fajne mam demka :OOOOOOOOOOOOO

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63