Poznań Games Arena - Turniej Q3
pon, 28 luty 2005 15:09:34 | Autor: freak | Quake 3 Arena
Wczoraj w ostatni dzień trwania PGA z inicjatywy redaktorów zin'u "Załoga G" odbył się turniej Quake'a III. Po raz kolejny słynny Mateusz "matr0x" Ożga może się poszczyć tytułem mistrza Polski (ciekawe czy ktoś zdoła zliczyć który to już raz :). W finałowym pojedynku pokonał swego brata bliźniaka "stinga". Trzecie, ostatnie miejsce gratifikowane nagrodą zajął Protoss. Zatem całe podium zostało opanowane przez graczy klanu
Team-SKY na co dzień grających w dywizji Painkillera. Najwidoczniej doświadczenie nabyte przez te kilka lat gry w "kutrzy" nie poszło w las :)
Klasyfikacja turnieju:
1 miejsce -
Matr0x - nagroda: mysz optyczna Logitech MX510
2 miejsce -
Sting - nagroda: podkładka SteelPad QcK+, smycz oraz cytuję "takie pierdoły"
3 miejsce -
Protoss - nagroda: gra komputerowa "Chrome" (wersja Gold)
Poza garścią informacji, dostępna jest galeria z turnieju na ktorej zobaczymy m.in. przystojne facjaty bliźniaków (polecam!).





kaboom | 2005-02-28 15:17:24 +0100
hehe jak zwykle matr0x :P
GG
#710008
Logitechr4 | 2005-02-28 15:38:13 +0100
z tego co pamietam matr0x skonczyl z q3 ;d
#710009
PTC|Faketa | 2005-02-28 15:38:45 +0100
no i co slv...? co z moją myszką ;-) ??!!
#710010
plej | 2005-02-28 15:51:55 +0100
gg, restekpa :)
#710011
freak | 2005-02-28 16:01:02 +0100
r4 matrox jeszcze nie raz skonczy z Q3, tak samo jak jeszcze nie raz zobaczysz go na podium kolejnych turniei q3 ;)
#710012
PeterSchiff | 2005-02-28 16:22:16 +0100
mat rox, czy moze matrox rox :) odbierzcie to jak chcecie :D
#710013
sYnth|Bubu | 2005-02-28 16:35:02 +0100
Porownujac nagrody do innych gier to az smiac sie chce :/
#710016
kos | 2005-02-28 16:42:23 +0100
dobrze, że wogóle q3 był na tym turnieju ;o
#710017
one | 2005-02-28 16:48:54 +0100
on to moze otworzyc sklep komputerowy:D
#710018
edix | 2005-02-28 16:58:30 +0100
mat ponoc zuciles q3 ? oficialnie :o
#710019
[M]aniek | 2005-02-28 16:58:52 +0100
demka?
#710020
XMATbyQ | 2005-02-28 17:45:05 +0100
byłem, widziałem, ale nie grałem :]
po 1. byłem zmęczony po nie przespanej nocy (brak noclegu więc tułałem się z kumplami od WC3 po Poznaniu wow :d ) a po 2. nie zdążyłem się zapisać, szkoda bo jak później widziałem poziom nie był jakiś super wymagający (jeśli wiecie o co chodzi) :>.
GG
zdrav
#710028
avek | 2005-02-28 17:50:03 +0100
to ze rzucil nie oznacza ze nie moze juz grac ... :o
#710029
enjoy | 2005-02-28 17:57:55 +0100
po prostu dzieki temu ze oficjalnie rzucil to moze spokojniej grac bo jak przegra to powie ze on juz w to nie gra :asd
#710031
freak | 2005-02-28 18:22:21 +0100
Poziom Ci nie odpowiadał ? matrox, sting i protoss... nie rozumiem... :D
#710033
freak | 2005-02-28 18:33:37 +0100
Zauważ że matrox nigdy się nie skarży i nie ma wymówek ani też nie wymyśla jakiś kosmicznych usprawiedliwień swoich porażek. Niby ostatnio gra wyłącznie w Painkillera, a jednak w turnieju face2face pokazał że nadal należy do ścisłej czołówki (a w zdobyciu mistrzostwa przeszkodził mu "jeden fartowny frag" zik’a ;)
#710035
eng | 2005-02-28 18:41:44 +0100
skonczta juz pieprzyc o tych mistrzostwach Polski , bo zaraz zwymiotuje ;/
#710036
sYnth|Bubu | 2005-02-28 18:44:29 +0100
Nie wiem po kij sa tu jakies dywagacje gra nie gra. Skoro gra w PK to ma stycznosc z fpp strzela zabija a w q3 przeciez nie zapomni jak sie gra.
Pozatym nie pamietam zeby sie kiedykolwiek tlumaczyl, zreszta on nic nie musi udowadniac. Zaden z graczy duelowych nie osiagnal chyba nawet polowy tego co mat (vq3) (cpma juz pewnie zoom ma wiecej :P).
eh... kolejna myszka :P
#710038
avek | 2005-02-28 19:01:48 +0100
Chyba nie macie co robic :D mat byl jest i bedzie zawsze Mistrzem Polski 1v1 . Nie zalezne czy gra czy nie gra i czy przegrywa z kims czy tez wygrywa zdobyl tak duzo ze nalezy mu sie ten tytul .
#710042
k3m | 2005-02-28 19:10:56 +0100
mat reaktywacja? :d
gg
#710046
L1ghtn1ng | 2005-02-28 20:40:56 +0100
Przeciez PK to nie pasjans czy inny saper, ze sa zupelnie inne reguly gry.
#710051
SL4VE | 2005-02-28 20:52:18 +0100
Treść komentarza z esports.pl, nie chce mi się pisac drugi raz.
"Gg bliźniaki! Sting dotrzymał słowa i przegrał tylko z matr0xem. Ale wam gnoje nie wybacze, że nie graliście jako dx przez cały turniej, a tylko w meczu ze mną! ;-)
Organizacja leżała na maxa, jeśli chodzi o Załogę G to ZałogaG sux!
Regulamin dostępny na ich stronie nie miał nic wspólnego z rzeczywistością. Ludzie grali jakie mapy chcieli (sposób ich wybierania nie był do końca znany, bo nie potrafili nam wytłumaczyć o co chodzi w tym co jest napisane w regulaminie i co chwila zarządzali inaczej). Problemów rozwiązywać nie umieli. Nie przewidzieli ilu zawodników może wystartować aby zmieścić się w czasie i dlatego wszystko zmieniali.
Nie mogę patrzeć jak za organizowanie turnieju rangi PGA bierze się ktoś, kto nie ma o tym najmniejszego pojęcia.
Warunki jeżeli chodzi o komputery też były raczej kiepskie. Dźwięk bardzo kiepskiej jakości (plus dodatkowe utrudnienie w postaci odwróconych kierunków - prawo = lewo, lewo = prawo, musiałem grać ze słuchawkami odwrotnie :P), fps nie zawsze tyle co powinno, strzelało się bardzo kiepsko.
Nawet się ze stingiem nie mogliśmy tak na poważnie pospawać :D.
Stingu... gdyby było DE to bym Ci tam gdzies po drodze jeszcze dupsko skopał :).
A tak poza tym to miałeś mi pipku napisać kto wygrał!"
Swoją drogą przydałby się porządny turniej, zorganizowany przez porządnych ludzi, w porządnej atmosferze i na porządnych kompach żebyśmy się mogli ze stingiem porządnie posmażyć :Asd
#710052
davep | 2005-02-28 21:12:44 +0100
nie no moje kochasie przyjade was wycalowac, slave a gdzie 3 miejsce? :-)
gg
ciesze sie o/
#710061
XMATbyQ | 2005-02-28 21:14:18 +0100
black heart: nom własnie :] :>
slave: nom troszke szkoda ale q3 nie był tam głównym turniejem więc wiesz :], było jak było ważne, że wogóle było. (tak pozatym to widziałem jak jeden z orgów w połowie turnieju wogóle wyszedł i jechał z nami w pociągu SPX o.O)
a przy okazji
mat: nie chcesz sprzedać tej myszki ? :] (po co ci :>) jak tak to skontaktuj się ze mną, może sie dogadamy :>
zdrav
#710062
SL4VE | 2005-02-28 21:17:27 +0100
Rider... wcale nie! Jak się za coś bierzesz to zrób to przyzwoicie. Organizatorzy (załogaG) zrobiła błaznów z siebie, a nas graczy w bambuko, bo wszyscy się spodziewali świetnego turnieju.
Swoją drogą sting po prostu lepiej sobie poradził w tych warunkach i dlatego to on przeszedł dalej, a nie ja ;-). Ale blisko było :). gg jeszcze raz.
#710063
freak | 2005-02-28 21:58:46 +0100
ma ktoś może jakieś demka z turnieju ?
#710070
furi | 2005-03-01 07:34:06 +0100
Nie bylo zle :A
Demka na kompach powinny tam zostac, ale pewnie kazdy to olal :D
btw Chcem moje demko z protosem na ztn O.o
#710094
jarq. | 2005-03-01 09:54:05 +0100
hehe roznorodnosc map mnie powalila :D - a juz padlem i tarzalem sie po ziemi jak jakis koles wsiadl na kompa po protosie i nie zmieniajac konfiga gral z kims (juz nie pamietam z kim) na q3dm1 - lalem widzac nicka protossa i wynik minusowy :D ... i ten poczatkowy timelimit 7,5 min. :D ....
#710099
niufel | 2005-03-01 15:50:37 +0100
jednym słowem huuuuuuuuuujnia była i tyle
#710111
PTC|Faketa | 2005-03-01 16:26:48 +0100
było jak było, ważne że co poniektórzy se postrzelali i posmażyli ;-)
#710114
freak | 2005-03-01 16:34:36 +0100
przyjadę zobaczyć to na własne oczy podczas nastepnej edycji pga (pod warunkiem że będzie q3)
#710116
sixs|GaD | 2005-03-01 17:17:39 +0100
Dopisano 28.2.2005 o godzinie 19:01 [ avek ]
Chyba nie macie co robic :D mat byl jest i bedzie zawsze Mistrzem Polski 1v1 . Nie zalezne czy gra czy nie gra i czy przegrywa z kims czy tez wygrywa zdobyl tak duzo ze nalezy mu sie ten tytul .
rotfl :d
#710120
eng | 2005-03-01 18:17:29 +0100
nawet gdy spi :}
ponoc tam system best of of 1 byl ?:D
#710124
furi | 2005-03-02 07:54:04 +0100
Stary zasady sie zmienialy co 5 min a ci co sie kumali to i tak grali po swojemu :D
#710149
niufel | 2005-03-03 12:06:19 +0100
fajne mam demka :OOOOOOOOOOOOO
#710181
Zaloguj się by dodać komentarz.