ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



[PPP] w FINALE !!

wto, 26 sierpień 2003 00:00:54 | Autor: bfr_aka_pablonzo | Quake 3 Arena

PPP wygrało swój mecz w playoffach piątej ligi ClanBase Q3ACTF Summer Cup i wchodzi do finału! Przeciwnikiem był międzynarodowy klan QuadQuakers mający w składzie nawet cl0cka z amerykańskiego zwycięzcy QuakeConu clan519! Do roztrzygnięcia finalisty potrzeba było aż pięciu map. I tak po kolei :

wcp2 (QQ) wygrana QQ 2-0. Duża mapa, szerokie korytarze. Nawet nie zdołaliśmy wynieść flagi z ich bazy, bardzo dobrze bronili. Niestety im udawało się to o wiele częściej i pomimo naszej kontroli środka donieśli dwie flagi. 2-0 dla QQ.

ospctf2 (PPP) wygrana PPP 5-1. QQ chyba nie spodziewało się takiego ataku na ich bazę, mapa potoczyła się szybko. Spokojna, kontrolowana gra doprowadziła nas do zwycięstwa. 2-2

wcp18 (QQ) wygrana QQ 8-3. Zmiażdżyli nas swoim offencem na początku i szybko wynieśli kilka flag, potem cofając się do obrony. Zabezpieczyli zwycięstwo praktycznie w polowie mapy. 4-2 dla QQ.

wcp18 (PPP) Wygrana PPP 9-3. Tym razem my uderzyliśmy od początku i mapa przybrała zupełnie inną formę. QQ nie wiedziało co się dzieje, świetna kontrola quada i wygraliśmy wyżej niż oni porzednio :D 4-4 !

ctf3 wygrana PPP 4-0. Od razu wynieśliśmy 2 flagi zabezpieczając wygraną. Na tej mapie trudno o duzy wynik, w każdym razie spokojna gra i kontrolowana wygrana. 6-4 dla PPP co daje wejście do finału ! :D

Na drugiego finalistę poczekamy do czwartu - wtedy mecz dUf - Yadegari :D !

gg ! gl & hf w przyszłych meczach :)

bfr_aka_pablonzo | 2003-08-26 00:01:47 +0200

ale duże te screeny wyszły a wydawały się takie małe :p

SpOOnman | 2003-08-26 00:07:58 +0200

GG ! bylo ciezko :D

Gravatar

||| | 2003-08-26 00:12:36 +0200

Przyznam ze PPP umiliło mi troszke to ze rozpadlo sie c4 i h' - moze jednak cos bendzie z tym Q3 w polsce ...

putek | 2003-08-26 00:32:44 +0200

GRATULACJE!!!!!!!!!!!

ff7 | 2003-08-26 00:46:38 +0200

GG ! ale lookajcie jakie Polacy mieli lagi :o w porownaniu z tamtymi 2 razy wyzszy ping :o eh te polskie lacza :/

cd.bloody | 2003-08-26 00:57:21 +0200

ladnie naprawde ladnie :)

eng | 2003-08-26 01:23:54 +0200

taa pingule jak zwykle dopisaly ;d gg !!

Gravatar

seVen | 2003-08-26 01:35:11 +0200

Hmm, fLM awansowalo do finału II ligi CB pm, nie wiem, nie znam sie, może to i mniejsze osiagniecie niż awans PPP, ale i tak szkoda ze nikt o tym słowem nie wspomnial :( Anyway, VGG PPP!! I oby tak dalej panowie.

matr1x | 2003-08-26 01:51:01 +0200

noi teraz tylko final wygrajcie :]

Sh1eldeR | 2003-08-26 02:18:27 +0200

imponujące :] gg i gl w finale!

dZiKu | 2003-08-26 02:51:53 +0200

no wlasnie skoro juz zagladamy na clanBase to moznaby wspomniec o fLM, ktorym idzie naprawde dobrze - i tez graja na takich pingach =]

vgg PPP & fLM - sprawcie nam niespodzianki :P

viltZz | 2003-08-26 06:36:44 +0200

hyh na 100% zagraja w finale z Yadegari:D ale tam niestety:D beda musieli uledz przed wonem i jego ownujacymi pro-texciorami:D

cd.bloody | 2003-08-26 09:21:01 +0200

ke ?:P

eXe|Korol | 2003-08-26 09:37:36 +0200

szczere gratulacje, bardzo mnie to ucieszyło:)

Gravatar

vTm | 2003-08-26 10:21:54 +0200

no powodzenia w finale !!! bo to teraz najwazniejsze!!!

k3m | 2003-08-26 10:59:14 +0200

GJ Panowie i w finale dajcie z siebie wszystko :>

Yacek | 2003-08-26 11:09:28 +0200

gg :D nie sledzilem rozgrywek CB i to mnie milo zaskoczylo ;)
powodzenia w finale power pack!

slog | 2003-08-26 11:10:19 +0200

brawo - piekna gra - gl & hf w finale pisiory :P
edit: Pipa Pupa Papa ownz !! =]

Gravatar

zik | 2003-08-26 11:44:07 +0200

"mający w składzie nawet cl0cka z amerykańskiego zwycięzcy QuakeConu clan519"

nie chcialbym byc niemily, ale qcon ctf wygral chyba cloud-9

pent1um | 2003-08-26 12:46:50 +0200

PPP OWNZ YO ALL !

GRAJCIE LUDKI W CTF'A ! ! !

Mattias | 2003-08-26 12:48:20 +0200

no nice :D very nice :]
moze mi sie uda pojawic w finale...

Yaboll | 2003-08-26 15:04:25 +0200

No ladnie sie to ulozylo i jakos ani slowa o pingu :P

SpOOnman | 2003-08-26 21:02:09 +0200

zik : racja, cl0ck jest z cloud9, oni wygrali QCon. Myslalem cloud9, a napisalem clan519 :D. clan519 zajeli drugie miejsce, a wszyscy wiedza, ze w ich skladzie gra m.in. Zero4 i reebHimself :D

FAQ | 2003-08-27 01:20:21 +0200

Piekny lipcowy dzien. Las, w lesie cisza. Slychac cwierkanie ptaszkow,
gdzieniegdzie przebiegnie zajaczek, sarenka, w tle slychac leniwe
stukanie dzieciola. Po prostu sielanka, idylla.
Wtem z glebi lasu wylania sie potezna chmura kurzu.
Widac ze jakis tabun przebiega rozpedzony przez las.
Zajace uciekaja do swych nor. Zwierzeta w poplochu uciekaja.
Tabun biegnie z wielka predkoscia przetaczajac sie przez las,
nic nie widac, pyl i kurz wszystko zaslania.
Az wreszcie tabun dobiega do lesnej polanki. Zatrzymuje sie tam.
Kurz powoli opada. I nagle okazuje sie ze cala polanka jest wyscielana ...
JEZAMI.
Cala polanka grafitowa. Wszystkie sapia i i ciezko oddychaja, sa zmeczone.
Tylko jeden jez, ktory prowadzil caly tabun lekko sie usmiecha,
ale caly czas probuje zlapac oddech.
Odycha, odycha, mysli, i wreszcie w zachwycie mówi do innych:
- Kurewaaaaaaa - JAK KONIE......NIE ?

i zycze wam, zebyscie zasuwali po te flagi tak, jak te jeze ! :D

Mattias | 2003-08-27 10:38:46 +0200

hehehe FAQ ale z Ciebie poeta :] thx

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2003-08-28 13:15:18 +0200

Wielkie BRAWA dla PPP dobra robota chlopaki

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63