ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



PPP w finale

wto, 09 wrzesień 2003 22:06:04 | Autor: bfr_aka_pablonzo | Quake 3 Arena

Po pokonaniu silnego Quad Quakers w playoffach 6-4, już jutro o 21.00 PPP gra finał z klanem dUf (Dutch United Forces) pochodzącym z Holandii. Jest to piąta dywizija w CB Summer Cup.

Pojedynek rozpocznie się o godzinie 21.00, prawdopodobnie na serwerze Gamepoint lub XS4all, dostępne bedzie GTV (manta.univ.gda.pl:20000) i scorebot na kanale #clan.ppp (obydwa obslugiwane przez 303.Vampira123).

Podam jeszcze linki potrzebne do oglądania (mapki) :

Zapraszamy wszystkich serdzecznie do kibicowania :)

MsT | 2003-09-09 22:08:16 +0200

ctf rulez .. gl

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-09 22:08:47 +0200

jak rulez to czemu nie grasz ? :D

s0thek | 2003-09-09 22:10:17 +0200

powiem tak nie obejze meczu bo jutro jest wazniejszy POLSKA VS SZWECJAA I SZYMKOWIAK SZCZELI BRAMKE :P a pozatym ppp jest beeeeeee

SpOOnman | 2003-09-09 22:11:25 +0200

Hehe wystarcza trzy mapy do wygranej :) ospctf2, wcp18 i wc6, ale nigdy nic nie wiadomo :D

SpOOnman | 2003-09-09 22:12:12 +0200

Polska Szwecja buahaha, o jak dobrze, ze nie bede ogladal tych popluczyn :) za to qlee jest ql :)

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-09 22:16:34 +0200

ja tam nogi nie lubie :p

Mattias | 2003-09-09 22:24:52 +0200

qlee sam jestes beee :D:D GL :]

enjoy | 2003-09-09 22:32:33 +0200

nie wiem po co ludzie ogladaja tych patalachow aka "polskie orly" to tak jakby sie gapic na gre jakiegos bota na poziomie "i can win" i sie tym podniecac, jeszcze rozumiem kiboli bo oni ida na stadion i maja zabawe (czyt. rozpierdziuche)...

eng | 2003-09-09 22:43:08 +0200

:P :P :P w finale :)

MsT | 2003-09-09 22:45:15 +0200

tsk.bfr0n3 - skad wiesz ze nie gram ?:>

L1ghtn1ng | 2003-09-09 23:12:43 +0200

"Pojedynek rozpocznie się" - z tego co zapamietalem na lekcjach jezyka polskiego nie mozna mowic/pisac "Pojedynek rozpocznie sie", poniewaz pojedynek wystepuje tylko w grze 1v1, a nie w grze druzynowej. Nie mozna wiec pisac "Pojedynek rozpocznie sie" kiedy graja dwie druzyny, poniewaz jest to blad. W sumie nie wielki, ale zawsze.
Taka mala uwaga na przyszlosc ;-). Pozdrawiam.

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-10 00:08:22 +0200

aha no to lol :]

mst bo nie widzialem cie :D

benek | 2003-09-10 00:11:39 +0200

Jak bys mial tak wszystkich poprawiac na tej stronce to by Ci zycia nie starczylo :DDD, a co do meczu Polakow to cudy sie zdarzaja, wiec warto obejrzec :))

Vymmiatacz | 2003-09-10 00:11:55 +0200

linki zawierają niepotrzebnie http

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-10 01:29:29 +0200

faktycznie :ASD bo kopiowalem tez z http :p

dZiKu | 2003-09-10 03:26:08 +0200

dla jednych "polskie orly" w tv dla drugich na gtv :P
GL&HF wszystkim :>

unnzor | 2003-09-10 10:36:53 +0200

viva la ctf, a tak pozatym to mamy zamiar wygrac ten final o/ :)

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-10 10:54:36 +0200

musicie wygrac :D

pent1um | 2003-09-10 12:24:09 +0200

May the Force be with you...

Gravatar

vTm | 2003-09-10 13:52:04 +0200

3mam za was kciuki mocno:]

MateoMartinezz | 2003-09-10 14:55:03 +0200

Dzisiejszego meczu w TV nie oglądam, po raz kolejny polska reprezentacja w nogę pokaże jak zbierać gigantyczne pieniądze za obijanie się po boisku. Strata czasu.

Ale meczyku naszych CTFowych gwiazdek - PPP - nie opuszczę. Panowie, 3mamy za was kciuki. Nie dajcie się

freak | 2003-09-10 16:38:41 +0200

gl hf

pent1um | 2003-09-10 23:08:36 +0200

gg...szkoda ze to byla gra na pingi...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63