ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



PQ Level of the week

pon, 12 grudzień 2005 23:09:05 | Autor: dAde | Quake 3 Arena


Odwiedzając ostatnio PlanetQuake naszym oczom ukazuje się miły "top" strony, a mianowicie Level of the week, którym jest aktualnie mapa naszego świetnego polskiego mappera, znanego pod ksywką - NecrosiS.

Znany pewnie niektórym z Was poziom przeznaczony jest przede wszystkim do gry 1on1. Mimo niewielkich rozmiarów mapy, bardzo dobry i grywalny level, świetny projekt i dobór przedmiotów udostępnionych na mapie z pewnością ucieszą każdego gracza.
Oczy w tym czasie będzie cieszyła nie gorsza szata graficzna wykonana ze świetnych egipskich textur Socka. Autor odwalił kawał świetnej roboty.

Pochwał nie szczędził także Pappy-R, którego recenzję można znaleźć w tym miejscu i do której przeczytania bardzo zachęcam. Jednocześnie pozwolę sobie fragment zacytować:

"Little sand dunes, ledges and whatnots are used through out the map to keep the player speed up and the flow of the play crazy in what some would call a small map. You'll rarely find yourself without a couple of options for movement or direction and that makes for some big fun between a few fraggers that know how to dance Q3 style."

Mapka ta pojawiła się także przy okazji ostatniej aktualizacji na ..::LvL, gdzie także zebrała bardzo dobre noty i pozytywne komentarze.
Na koniec - gratuluję i zachęcam do ściągania; link poniżej. Odwiedzajcie też stronę autora :).

Story to tell (necro6) by NecrosiS

p0nchek | 2005-12-13 00:08:12 +0100

fajna mapka :) ale jak dla mnie troche przyciasna :p btw. 1st :]

aimowy | 2005-12-13 08:09:00 +0100

Znajac zycie i tak zginie w tlumie, jak wiekszosc nowch map do q3... A powiew swiezosci potrzebny jest...

MateoMartinezz | 2005-12-13 08:45:58 +0100

no to włączcie ją gdzieś na serwerach. Pograjcie on-line, a nie pieprzcie smuty o potrzebie nowych map.

dAde | 2005-12-13 09:51:15 +0100

yup yup!
czyli wyrazy poparcia dla MM ;)

NecrosiS | 2005-12-13 10:33:30 +0100

Dokladnie.
Wiekszosc (wiekszosc bo "kazdy" bylo by nie sprawiedliwie napisac - thx dade, req i Mateo za zaniteresowanie :]) tylko mowi ze "fajnie, ladnie itd itp ale i tak zginie w tlumie", a nie kiwnie nawet palcem by bylo inaczej :/

Gravatar

mtheus | 2005-12-13 11:36:33 +0100

Necrosis wez sie za robienie map do q4 :)

NecrosiS | 2005-12-13 11:40:32 +0100

No a kto powiedzial ze sie nie wziolem :D

Click

Gravatar

TymoN | 2005-12-13 12:06:44 +0100

Dobra robota Necro.
Swietna mapka.

Requiem | 2005-12-13 12:35:36 +0100

aimar: no i wlasnie z powodu "potrzebnego powiewu swiezosci" PQ promuja takie mapy. Sciagac i grac na nich, zamiast odpalac te same nudne dm6/ztn/whatevah

Lukin | 2005-12-13 13:45:57 +0100

Gratulacje. Szkoda, że polskie maporoby zbierają laury tak późno, ale lepiej późno niż później ;)

Gravatar

mtheus | 2005-12-13 15:22:06 +0100

no i nice! to co pokazales fajnie sie zapowiada :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63