ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



zoom | 2003-07-04 17:06:50 +0200

slawek ty sie nie za bardzo podniecasz tym klanem ??? co wchodze na ta strone o tematyce vq3 to widze BESTIE JEJEJEJE !!! turniej 666!!!! wywiad z boys bandem the 666 !!!!

Nic nie mam do klanu mojego ziomala z miasta bennego ale troche tego za duzo :-p. Ide sobie zwalic bo nowa fotke besti dali :-o

nxs.rush | 2003-07-04 17:08:21 +0200

chyba nie dostrzeglem na tym zdjeciu polskiego prozaca akiry ;] dlaczego moj przedmowca tak sie bulwersuje ;) klan znany, dziala na scenie, to dlaczego o tym nie informowac?

move | 2003-07-04 17:12:45 +0200

zoom chcialby, zeby o nim sie pisalo po prostu :>

akir | 2003-07-04 17:16:30 +0200

o ja jebe.. na tym jednym zdjeciu wygladam jak daun zgiety w pol po oparzeniu moozgowym ;D wyrzucic to !

move | 2003-07-04 17:20:30 +0200

NIGDY! :D

slawek | 2003-07-04 17:35:31 +0200

Po prostu, na stronie 666 sie dużo dzieje i dbają o publicity

I... tak, lubie chłopaków :P

Zenith | 2003-07-04 17:40:54 +0200

a powiedzcie mi np. od lewej kto jest kto :D
bo ne paniaju ;]

zoom | 2003-07-04 17:50:39 +0200

na tej stronie to o mnie nikt nic nie pisze i tak ma zostac !

move | 2003-07-04 18:05:24 +0200

Zenith: na stronce 666 w galerii są opisy
Zoom: Good.

Gravatar

StaryOrgowicz_103 | 2003-07-04 19:12:13 +0200

Good:)

Zenith | 2003-07-04 19:24:18 +0200

aha mof :P

zoom wcale nie :P bo pisali ze wygrales turniej w gliwicach :>

pa1n|chosen | 2003-07-04 20:37:10 +0200

wyjebiste opisy zdjęć :ASDASDA "miałeś pilnować a nie jeść!!!" :D:D:D:D

sYnth|Bubu | 2003-07-04 21:10:28 +0200

wcale nie takie bestie na zywo to baranki potulne :D

r1vo | 2003-07-04 21:20:53 +0200

@#$% slawek!!! napisz w koncu porzadnego newsa a nie Zdjecie i dwa wyrazy , news u ciebie to max 2 linijki czlowieku opanuj sie!!!!

Gravatar

skaven | 2003-07-04 21:28:26 +0200

co to za potwory?;d istne @#$% bestie

mem | 2003-07-04 21:29:32 +0200

Aha mozna jeszcze dopisac, mozecie tu zobaczyc czlonkow klanu 666, lol, na @#$% cos wiecej pisac?

eng | 2003-07-04 22:43:11 +0200

r1vol9c : no bo Slawek pisal obszerne niusy a teraz sobie odpoczywa , zeby miec sily zagrac w S.CUP'ie :D
Rzeczywiscie opisy fotek roxuja i to mocno :)

gacU | 2003-07-04 22:46:32 +0200

kim jest ta slicznotka?:p Akira?;d

mem | 2003-07-04 22:48:50 +0200

siostra iNca, no fajna fajna, gdzie sa te opisy @#$% u mnie nie wyswietla :D

SAI4H | 2003-07-04 22:59:28 +0200

Ta panna to siostra iNc'a, a zdjecia chyba z WCG. Nie przesadzamy?

Zenith | 2003-07-04 22:59:37 +0200

najedz myszka na zdjecie i poczekaj chwilke i ci sie wyswietli :ASD

dinhkertal | 2003-07-04 23:11:53 +0200

POPILNUJ MI KOZY :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Gravatar

droOps | 2003-07-05 09:31:38 +0200

oka nie masz mem ona zezowata jest hehehehehhehe

Sprostowanie zeza to nie ma ale brzydka heheheheheh
pijany byles jak to pisales ?? :D

Gravatar

droOps | 2003-07-05 09:34:08 +0200

pokazcie mi jedna beste w tym klanie!!!!!!11 tylko 1 a nie te ..........

inside | 2003-07-05 09:40:39 +0200

poglądaj sobie bajke "piękna i bestia" bedziesz widział jak wygląda najprawdziwsza w świecie bestia :)

Gravatar

droOps | 2003-07-05 09:44:22 +0200

no walsnie bajki to 666 ogladaja z uwaga :/ (skumales ven0m) :D a tak naprawde to pizdy sa przechwalaja sie co to nie oni i tyle wyzywaja od lam cioty. jebac ten klan 666 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gravatar

droOps | 2003-07-05 09:44:37 +0200

sa wyjatki ci co wiedza to wiedza!

Gravatar

droOps | 2003-07-05 09:47:08 +0200

a teraz jechac mi tu szmaty jebane patalachy mama kupila komputerek i sie wyzywa przez neta co????

Gravatar

666|Benny | 2003-07-05 10:04:53 +0200

marudzisz

dinhkertal | 2003-07-05 10:09:05 +0200

no wlasnie drops, czemu tY wyzywasz?

Gravatar

blaaablaa | 2003-07-05 10:12:58 +0200

:asd morda droOps pomagier gloopi :DD

a pretensje to mozesz miec tylko do rodziców ze jestes mało inteligentny i wyglądem przypominasz lame ;DDD od niczego taka xywa sie nie bierzee :DD

wiem wiem bredze gloopoty :DD

sYnth|Bubu | 2003-07-05 10:25:38 +0200

jeszcze troche i ban ....

Gravatar

orbital | 2003-07-05 10:53:02 +0200

ja powiem tyko tyle ze ludzie na fotce sa spoko i laseczka przyjemna dla oka, ale chyba ktos nie umie podstaw fotografii :-). I nie ostre i przedswietlone i zle wykadrowane :-D Wszystko co mozna skopac we fotce jest tutaj :-)) Newsmen'owi widać nawet nad tym się nie chciało posiedzieć ;-) Pozdrawiam

Gravatar

666|R1vs | 2003-07-05 13:23:20 +0200

Dajcie bana temu ........ . Nie moge zdzierzyc jak ktos jedzie publicznie po dziewczynie jeszcze tak sympatycznej jak siotra inca , nie widzial jej , nie rozmawial z nia a ma najwiecej do powiedzenia ........ Szkoda ze to nie 666 sajt bo bym powiedzial kim jestes ......

mem | 2003-07-05 13:41:15 +0200

Zostawcie debila, wiesz jak wygladamy i co nam zrobisz?...n/c

eng | 2003-07-05 14:00:41 +0200

olac go :>

putek | 2003-07-05 15:50:53 +0200

ale inc ma siore... uhm... :P

abs | 2003-07-05 16:04:03 +0200

bubu cos Ci sie w dyni pojebalo chyba nie:ASD?? rozdaje bany jakby mial ich pelny plecak tobie powinni dac bana na boardzie za nabijanie gminny oraczu:D

Gravatar

droOps | 2003-07-05 17:31:39 +0200

bo wy @#$% oka nie macie i patrzycie sie na zezowata swinie i se konia walicie heheh banujcie @#$% a ty rivs uwazaj bo juz od dawna mam ochote ci dojebac lamusie

Gravatar

droOps | 2003-07-05 17:32:55 +0200

abshaper masz racje :D sraj na nich nawina sie lamuchy na cgl 4 i sie zrobi porzadek bo pierdola za duzo juz

LaGranda | 2003-07-05 19:04:46 +0200

slawek dupowlazie :P, przesada troche ten news :)

inside | 2003-07-05 19:17:30 +0200

buhahahaha dro0ps przegiełęs pałe z deczka a te wyzwiska mogleś zachować dla siebie. Nie rozumiem takich ludzi jak ty dropsik :)

move | 2003-07-05 20:27:24 +0200

droops: n/c man..

mem | 2003-07-05 22:41:44 +0200

Nook, wyszla hujowo na zdjeciu, rozumiesz?, jak u iNca lana robilismy w chacie to przyleciala z Belgi w obcisłych spodeneczkach, oka nie odrywalem .

Gravatar

666|R1vs | 2003-07-06 10:05:47 +0200

Caly dygam pizdo buahhdahhfsa , bede na cgl4 to sie zobaczymy

Spider | 2003-07-07 03:20:39 +0200

News jest ogolnie godny pozalowania, zreszta tak samo jak pan drops, zreszta tak samo jak caly ten servis dla PRO-graczy :EE
aha - laska moze byc

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63