Prawdziwe oblicze - t5|xts
pią, 07 styczeń 2005 19:14:19 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena
Niemożliwe, stało się możliwe. Przykro mi o tym pisać, napewno będzie sporo kontrowersji do ów sprawy, oraz w co wątpie nie obędzie się bez dennych komentarzy co do mojej strony. Chciałbym powiadomić wszystkich czytających, że news jest czysto informacyjny i pragnę przedstawić Wam polskie realia... bo nikt inny nie potrafi, bądź boi się krytyki innych. Myślę, że możemy powrócić do sprawy. Wielokrotny mistrz Polski TDM t5|xts, jak się okazało nie jest taki dobry, jak mogliśmy to zauważyć w każdym meczu, który rozegrał. Jest on zwykłym oszustem, który używał aimbota! Z tego co wyczytałem na stronie klanu cała sprawa wyszła na jaw już przy okazji rozgrywania turnieju cGc. Potwierdziła to następnie weekendowa impreza u ów czitera, w której wywiadowcy t5, w sposób sprytny sprawdzili zawartość kumputera podejrzanego. Niestety przypuszczenia okazały się całkowitą prawdą. Xts faktycznie czitował. Po wygraniu 3 edycji Polish Divisions boloman, postanowił wydalić xts-a z klanu, co było jak najbardziej słusznym posunięciem. Pamiętajcie, że prawda zawsze wyjdzie na jaw...
boloman: "Z decyzja ta zwlekalismy wszyscy, a do napisania newsa nikt sie nie kwapil; jednakze po wygraniu 3 edycji PD wszyscy w klanie chcemy miec czyste sumienie; zegnaj Xts, powodzenia w nowych barwach - cienie"
wo: "Przykra sprawa dla nas wszystkich, niestety byla to jedyna sluszna decyzja jaka moglismy podjac..."





Razor | 2005-01-07 19:15:47 +0100
zalosne...
#705093
[M]aniek | 2005-01-07 19:17:34 +0100
prima aprilis?
#705095
przodownikpracy | 2005-01-07 19:19:04 +0100
no patrz, a jescze tak zawszy wszystkich wyzywal
#705099
Razor | 2005-01-07 19:19:15 +0100
niestety chyba nie...
#705097
MaS | 2005-01-07 19:20:37 +0100
ehhh... Jeśli to prawda to okrutnie mi przykro :( Dla mnie Xts zawsze był jednym z lepszych graczy na polskiej scenie (skillem i atmosferą)... Mimo wszystko słuszna deycja by t5.
#705098
pat | 2005-01-07 19:28:09 +0100
widze ze troche przesadzialem ale nielubie cziterow bo tylko wszystko spuja ...
tak wiec jak juz mowilem WON! :P
#705100
kaboom | 2005-01-07 19:30:41 +0100
hmmmmm a co na to swb i pb?
#705102
sld | 2005-01-07 19:34:35 +0100
no niezle :O
#705104
acci | 2005-01-07 19:37:00 +0100
wg mnie to walek :>>
#705106
zabol92 | 2005-01-07 19:37:27 +0100
dobrze mu tak
to jest rzałosne
a tak przy okazji prosze o pomoc
nie wiem jak sie mapy dodaje do q3
może mi ktoś pomóc
klikać na gg:7360710
lu maila [email protected]
#705107
PeterSchiff | 2005-01-07 19:40:35 +0100
smiechowo :O :DDD
#705108
luukets | 2014-03-01 03:51:53 +0100
odpowiedz gienka 9 lat temu xD
Odpowiedź na komentarz:#705108
#768657
fhantom | 2005-01-07 19:43:07 +0100
xts ? no way :-/
#705109
Fabian | 2005-01-07 19:43:28 +0100
Nie no lol !, a ja uważałem Xts’a za wspaniałego player’a.
Nie no wstyd, totalny wstyd ..
#705110
scR | 2005-01-07 19:47:28 +0100
heh, imo daliscie sie zrobic w balona ;) xts? dajcie spokoj top gracz od lat vq3 i cpma (mam na mysli mecze w ktorych gral na tej platformie), moze jego gier nie widzieliscie, jest tam gdzies aimbot? - to niemozliwe, kto dalej krg :) ? to walek, ludzie myslcie troche...
#705112
eng | 2005-01-07 19:48:14 +0100
...;d
#705113
akk0 | 2005-01-07 19:53:34 +0100
Jak bym nie mial potwierdzenia nie pisałbym tu o takich rzeczach, więc nie uczyć mnie...
potwierdził: mayhem, wo i bolo ;o
#705116
scR | 2005-01-07 19:56:31 +0100
stary pomysl troche, to jest niemozliwe... robia sobie z ciebie jaja, niedlugo napisza, ze wszyscy uzywali aimbotow i robili cala Polske w balona, bez przesady.
#705117
banditos | 2005-01-07 20:05:07 +0100
ty piczo pal gume z tym nickiem bo kark ukrece
#705118
Fabian | 2005-01-07 20:09:42 +0100
Chyba to zbyt poważna sprawa, żeby sobie z niej
jaja robić, co nie ?.
#705120
fhantom | 2005-01-07 20:11:58 +0100
zbot + xts -> wałek
#705121
eXe|Korol | 2005-01-07 20:13:13 +0100
etam, co w tym dziwnego, jak oszukuja wszyscy, od naszych politykow do sasiadow, taki swiat i tyle, 1 mniej jeden wiecej, na mnie takie newsy nie robia juz zadnego wrazenia
za to jak czytam o "polskich realiach/rzeczywistosci" badz "bo to Polska", to az mnie skreca :|, jedzcie na Ukraine lub do Belgii tam jest uczciwosc : D
nie no padaka, teraz pare dzieci komputera dowie sie, ze ich idol jest cheatem : D jak beda z tym zyc ?
#705122
Razor | 2005-01-07 20:15:35 +0100
gdyby to nie byla prawda to po jakiego by go z klanu wywalili? pomyslcie ludzie zanim cos palniecie..jestescie tak niektorzy ograniczeni czy tylko takich udajecie?
#705123
akk0 | 2005-01-07 20:15:40 +0100
etam pozyjmy zobaczymy, ale z rozmów na gg z członkami klanu nie wychodziło, że chodź troche sciemniaja...
#705124
tempest | 2005-01-07 20:17:50 +0100
jestem w szoq (c) hasu
XTS nie spodziewalem sie ^^
#705125
GaD | 2005-01-07 20:20:27 +0100
xts cziter :d
#705126
scR | 2005-01-07 20:20:46 +0100
Razor ogladasz czasami cos takiego jak dema q3? Widziales kiedys w nich aimbota u xtsa? To ty troszke pomysl i nie daj sie robic w balona, oni moga sobie wszystko pisac na stronie, ajt?
#705127
fhantom | 2005-01-07 20:23:15 +0100
no ale dla mnie to jest niemożliwe :-/
na turniejach lanowych xts grał na takim samym poziomie jak i po necie, nie ma żadnych logów -> pb nigdy go nie złapało, jedyne co mamy to news i opinie graczy t5
może to jest jakiś mało zabawny żart?
#705128
Razor | 2005-01-07 20:23:36 +0100
nie nie ogladam dem bo nie mam na to czasu ani ochoty a myslisz ze mieliby powod by robic komus tak znanemu kolo dupy? nawet jesli to nie w taki sposob...a moze wczesniej nie uzywam zbota a raz mu sie zdarzylo i go na tym przylapali? tego sie raczej nie dowiemy.
#705129
son1c | 2005-01-07 20:24:16 +0100
e tam @#$% z nim zawsze tylko chlop mial do wszystkich pretensje i wyzywal .
#705130
scR | 2005-01-07 20:25:04 +0100
Daj spokoj... pewnie teraz razem z nim nabijaja sie z ludzi
#705131
lecho | 2005-01-07 20:26:58 +0100
widzialem wiele razy jak xts gral, w tym na lanie na wgd (gralem tam na jego konfie w sumie chwilke) i nic nie wygladalo na to zeby mial zbota.
poza tym, ludzie myslcie - koles, ktory gral na najwyzszym krajowym poziomie w q3 przez 4 lata, wpadlby dopiero teraz... naprawde w to wierzycie? amf wpadl 2 tygodnie po tym, jak "wszedl na szczyt"... poza tym w cs-a xts tez gral, a tam takie rzeczy sa chyba podwojnie tepione prawda?
wniosek - nie wierzcie w ploty, zapytajcie adminow swb o logi. bo info o zbocie nie podparte logami ani dowodami to sorry akko, ale mozna sobie potluc o dupe. idac tym tropem za dwa dni przeczytamy newsa: "Sensacyjne zeznania Krogotha: nawrocilem sie, bo w nowym cpma przestaly dzialac moje aimboty" :E lolz
#705132
fhantom | 2005-01-07 20:27:51 +0100
czas pokaże
pewnie się zjarali i teraz się śmieją, mogę się mylić...
#705133
scR | 2005-01-07 20:29:49 +0100
Ale pomyslmy jeszcze raz, skoro xts mial aimbota to pewnie krogoth tez i fetter, bo przeciez jakby pokonal zamuza? A wiecie dlaczego matrox przegral na wcg? Nie dlatego, ze zaspal tylko mu zbota zabrali!
#705134
Razor | 2005-01-07 20:29:56 +0100
nie miejcie pretensji do akk0 bo on tylko napisal newsa, pretensje jak juz cos to nalezaloby kierowac do panow z t5 ktorzy takowe informacje wypuszczaja na swiatlo dzienne...
#705135
eXe|Korol | 2005-01-07 20:31:29 +0100
scR straciles idola?:P daj se spokuj, zeby jeszcze bylo sie o co klocic
ja tam tylko tylko wspolczuje dla tych klanow z xligi, grajacych przeciwko tec (2x zbot + zoom + mess)
#705136
scR | 2005-01-07 20:32:50 +0100
Idoli juz dawno przestalem miec, ale rozum jeszcze mam... Razor po co zrobili? Po to zeby sie ponabijac z ludzi, ktorzy to lykaja.
#705137
acci | 2005-01-07 20:32:59 +0100
btw rozj3balo mnie ów sprawy i ów czitera ;((
#705138
vult | 2005-01-07 20:33:08 +0100
"w sposób sprytny sprawdzili zawartość kumputera podejrzanego"
a co to nie mozna miec zbota do testow ? :p
#705139
Razor | 2005-01-07 20:34:49 +0100
jelsi tak jest to ktos ma bardzo dziwne poczucie humoru..troche spaczone i ograniczone... ale to tylko o nim swiadczy :) jesli to prawda...
#705141
wuder | 2005-01-07 20:37:14 +0100
korol :-)))))))))) heheheheeh
jakoś mi się w to nie chce wierzyć, żeby ziomka na lanowym turnieju nie złapali, że czituje albo, że super system Tomasza S go nie złapał na czitowaniu :-]
#705142
lecho | 2005-01-07 20:39:28 +0100
Razor moze to jest i spaczone poczucie humoru, ale kazde takie info przed wypuszczeniem na serwisie informacyjnym wypadaloby zweryfikowac... zwroc uwage, ze oni na stronie klanowej moga pisac co im sie podoba... jakby na stronie mm pojawil sie news ze np. zoom ma dwa czlonki, to u was na drugi dzien bylyby zdjecia z pelnym opisem? think...
#705143
eXe|Korol | 2005-01-07 20:45:13 +0100
oo wuder przemowil do mnie ludzkim glosem :D
#705144
scR | 2005-01-07 20:46:52 +0100
"Potwierdziła to następnie weekendowa impreza u ów czitera, w której wywiadowcy t5, w sposób sprytny sprawdzili zawartość kumputera podejrzanego. Niestety przypuszczenia okazały się całkowitą prawdą. Xts faktycznie czitował."
Ten kawalek jest najlepszy :D
#705145
bfr_aka_pablonzo | 2005-01-07 20:47:32 +0100
lul a tak btw. to dobrego bota musial miec :]
tez bym chcial... :D
#705146
eXe|Korol | 2005-01-07 20:48:06 +0100
kurde jakbym mial wiecej czasu, zrobibym o tym szopke
pewien cl z ca by powiedzial:
"xts nie jest juz moim bratem ! "
pewnien cl z tdm by powiedzial:
"t5 nieuczciwie wygralo, chcemy powtorki"
ktos inny ogladajacy przed sniadaniem demka:
"teraz moje zycie nie ma sensu" po czym skoczyl
pewien zazdrosnik, co nigdy nie bedzie umiec grac/skutecznie czitowac:
"zabic drania!"
ktos zwyzywany pzrez wyzej wymienionego:
"oo lol"
ktos inny;
"zbanowac go !"
ktos inny
"to nie prawda, ja nie pozwalam"
someone:
"dajmy mu jeszcze 1 szanse"
inny someone:
"on tylko testowal"
stefan:
"to matrix"
prezenter pewnego programu z playboya:
"u ar total basted in plejboj tywi"
#705147
enjoy | 2005-01-07 20:48:51 +0100
"będzie sporo kontrowersji do ów sprawy"
"weekendowa impreza u ów czitera"
- dobrze ze twoja pani od polaka nie widzi ów niusa :PPPPP
btw troche trudno mi w to uwiezyc, jeszcze gdyby uzywal wallhack’a to co innego ale aimbota? hmm
#705148
dr@g | 2005-01-07 20:50:32 +0100
boloman ladna historyjke zmyslil ashahshashashs a polowa z was uwierzyla zalosc
#705149
wishoza | 2005-01-07 21:03:00 +0100
Na górze widnieje komentarz właściwy :DD Kocham Was :ASD
#705151
wishoza | 2005-01-07 21:05:02 +0100
Nie wiem czy to prawda czy nie ale jak tylko zobaczyłem to zrobiłem : o ... W swojej super karierze edetywa odkrywałem 2 zbotowców, 4 fejków i teraz jestem w trakcie demaskowanie dwóch :( Buhahahaha zobaczycie (jak ktoś napisze newsa oczywiście :) jakie to smiechowe rozmowy - z tekstami typu ,,ja jusz sam ńe wjem, to rzycje jest gupje’’ (zeby koles nie czul kompleksow ze swoja równie wspaniałą ortografią) - żeby mi koles wysłał demo, nie chce pisać konkretnie xywe(nigdy go na orgu nie widizalem, ale chooy wie, moze akurat wejdzie), ale powiem jak mniej wiecej wygląda sytuacja, grałem ligę z kolesiem x, był dość dobry i zepsuł mnie na pierwszej mapie zdrowo, na drugiej po sudden deathu też wygrał (ale już czułem, że jeszcze troszkęi bym wygrał ...byłem po przerwie dość sporej), w tej samej lidze w tn sam dzien wyzwał mnie koles y i na jego koncie był tylko mecz z kolesiem x i y dostał od x’a kolejno 55:-4 i 44:0 (jakos tak ... mowie z pamieci) ... no to sobie mysle kolesiem porzucam i pojde ... zjawił się na serverze, zlekceważyłem go, zaczął mnie siekać, było chyba 10:0, udało mi sie wyrobić do 19:16 ... ale to wszystko (byłem niesamowicie wqrwony) miedzy pierwszą a drugą mapa, szybko włączyłem gg i napisałem do x’a ... nie było go ... wróciłem do gry (a no, wcześniej dowiedział się, że są kolegami ... ale magicznie własnie w ten dzień się pokłucili ...) i napisałem ,,no ładnie Panie x’’ a on do mnie, że złoży skarge itd. itd ... Skończył się mecz, zacząłem analizować dema, style gry itd ... Byłem pewien w 100%, że Pan x odwiedza Pana y w domu i gra za niego :I Fakt, ciężko coś takiego udowodnieć, ale jest sposo, podać się za Adam 12 letniego chłopca z piekar śląskich :DDD Gadąłem z kolesiem (w czasie meczu też z nim gadałem i ortografia była ok) i chyba magicznie dostał dysotografii, dysleksji itd. na raz... pisał mi coś, ,,rze ma rzyciowe problemy’’... Nikt z ESL nie chciał mnie wysłuchać, podawałem im wszystko na tależu, guidy, dema, screeny itd... ale wg. nich to nie dowód ... ok ... posstanowiłem zebrać niepodważalny dowód, o nim wkrótce :D Najgorsze były te jego wykręty, tak biedne, że każdy idiota by wiedział, że coś tu nie gra ...
Dooobra, nie wiem po co to pisałem i tak nikomu się nie będzie chciało czytać, a nawet jak przeczyta to nie zrozumie, a nawet jeśli zrozumie, to nie zaciekawi go :DDD Musiał bym napisać wszystko ze szczegółami i udowodnić, że nawet (moim zdaniem) najtrudniejszy do udowodnienia przekręt jest do udowodnienia :P
Ah nudziło mi się ;d
#705154
pepz | 2005-01-07 21:07:05 +0100
hehe :D
#705152
nord | 2005-01-07 21:10:07 +0100
bardzo często tak jest niestety zamiast samemu sie wzmagac to kumpel wpada i siekie za niego robi eh..
#705153
banditos | 2005-01-07 21:24:07 +0100
e tam...
#705155
wishoza | 2005-01-07 21:25:30 +0100
Racja travis, ciężko jest udowodnić, ale jeśli trafić na takiego debila jak ja, to jeszcze sam da Ci dowód :DD Własnie czekam na niego na sklonowanym gg :) Dam sobie głowę uciąć, że ten koleśgrał u niego :( Po prostu nie dość, że to czuję (to się po prostu wie, można to wywnioskować z paru rzeczy), to jeszcze mam parę dowodów ... dobra, leje czy to przeczyta czy nie ... na guidze tego fejka vOlt’a (najśmiesznijsze jest to, że xywe zayebał od qmpla z miasta, psuje mu reputacje itd... vOlta cyba kojażycie nie ? z pain :) jest 95% gier rozeranych przez ... saiLlera :I Własciwie już nie wiem co jest smieszniejsze ... czy to, że mi wishowi na gg pisał zupełnie co innego niż mi Adamowi na zklonowanym gg, czy to, że mówi, że przez 5 lat grałz botami (w ogóle śmiech na sali ...) i teraz założył net i tak gra ... Czy może też to, że bez czelnie kradnie xywe i gra na niej jakby nic :A co do prawdziwego vOlta, to oczywiście z nim gadałem ... No i on nic o tym nie wiedizał nawet :I Ano jeszcze jedna dobra rzecz, dzień wcześniej sailer (jeszcze w dobrych klimatach :) powiedział mi, że volt wraca do domu od niego około 15 minut ... po moim meczu z voltem ... sailer na gg powjawił sie za 19 minut :I Już mi się troche znudziło to całe odkrywanie, ale jak będę miał chwile czasu, to postaram sięto zrobić ... wyzwę volta na grę powiedzmy dnia x o godzinie 21 i poproszę jakiegoś gracza z ,,gornej półki’’ :D żeby o tej samej godzinie, tego samego dnia wyzwał sailera ... plan chyba nie najgorszy, bo przecież musiał by być skończonym debilem, żeby pujść do kogoś fejkowac, kiedy sam ma mecz :A
SOr za ew. błędy językowe, org. czy inne, ale jestem dziś okrutnie zamulony, aha travis, fajnie, że chciało Ci sięto przeczytać, thx ;)
#705156
Pawuj | 2005-01-07 21:30:11 +0100
Jezeli to prawda i xts gral z tymi gownami po necie to nasuwa sie pytanie "na @#$% SWB?" :)
#705157
nep | 2005-01-07 21:31:49 +0100
zeby gwalcic takie dzieci jak ty
#705158
tempest | 2005-01-07 21:33:14 +0100
Pawuj dobrze napisales "jezeli to jest prawda" a swb jest potrzebne
#705159
GaD | 2005-01-07 21:44:29 +0100
nep n1 asgfsgsdfga piątka :D
#705160
Pawuj | 2005-01-07 21:50:22 +0100
pen, gwalcic to ty mozesz swoja reke :>
SWB jest potrzebne, ale w tym przypadku (jezeli to prawda :)) sie nie wykazalo ;f
#705161
ezop | 2005-01-07 21:56:46 +0100
hehe tempest jesli to prawda to pb jest poto zeby kazdy nie latal z aimbotem,tylko nieliczni :D
Ale i tak nie wieze w te pierdoly t5 zawsze mialo ma i miec bedzie zajebiste poczucie chumoru i za to ich lubie :)
robia sobie jaja z wiary osiagneli prawie wszystko
"i tak wygra t5" maja wszystko w dupie i popierwam w 100% scr
dlaczego taki ów news pojawil sie tylko na orgu a nie zadnym innym servisie ?
a moze wypowie sie jakis pan z t5 ?
bo narazie to tylko ogladaja i maja niezly polew z teg .
akko a ty zostales wydymany jako pierwszy ad;afsd i
juz nie po raz pierwszy wiec jezeli nie masz dowodów to nie pisz takich newsow pzdr
jest jeszcze jedna mozliwosc ze po prostu xts mial na dysku jakiegos zbota tak op do jaj, albo robi sobie jaja z kolegow z t5 :D
#705162
auroxick | 2005-01-07 21:58:11 +0100
xts> łajza
#705163
[M]aniek | 2005-01-07 22:03:16 +0100
a co tu ma SWB? jesli juz to pb ;x zreszta gopher i jego banda tyle lat grali na aimbotach i nie wpadli bo sami je pisali (jak ogladam demka toxica to mam takie wrazenie)
oczywiscie zartuje, ale wrazenie mam
#705164
GaD | 2005-01-07 22:06:53 +0100
keke :x
#705165
spEN | 2005-01-07 22:09:33 +0100
Nie, no zeby sie pochwalic zbotem. Masakra ;d
#705167
b.3. | 2005-01-07 22:14:23 +0100
jak dla mnie to gosc mogl i uzywac coolera, mi to jakos zwisa ;q jego sprawa i tych ludzi ktorych wychoojal :)
jezeli to prawda to brawa dla tego pana, skubany latwo sobie poradzi w zyciu jak potrafi tak kombinowac ;P
jesli nie prawda, to tez brawa, ze udalo im sie taka afere wszczac :)
.:pzdr:.
#705168
THRAWN | 2005-01-07 22:15:30 +0100
zabawane xts ? zabawne:D
"t5, w sposób sprytny sprawdzili zawartość kumputera podejrzanego" to sie nadaje na film detektywistyczny alebo przygodowy :D
u ar total basted in plejboj tywi
#705169
kos | 2005-01-07 22:18:36 +0100
Nie chce mi się wierzyć, że xts od początku używał aimzbota..
#705170
m4mut | 2005-01-07 22:20:50 +0100
tak doslownie film przyrodniczy młody t5 Jones :P bosze xts sie ladnie zbłznił ale tak to bywa na naszej scenie
#705171
Pawuj | 2005-01-07 22:23:48 +0100
Thrawn: " "t5, w sposób sprytny sprawdzili zawartość kumputera podejrzanego" to sie nadaje na film detektywistyczny alebo przygodowy :D"
hugo i boloman 007 :)))
#705172
marm4n | 2005-01-07 22:33:07 +0100
a co na to sam xts moze niech on sie wpisze:D
#705175
Blizzen | 2005-01-07 22:36:58 +0100
"Nie mowi sie zblaznil
Tylko zOgnosował :ASDASDASD"
buhahahahahahaahahha!!!!!!!!!!:D n1
#705176
ezop | 2005-01-07 22:39:05 +0100
koment w wykonaniu xts moze wygladac tak ;-)
xts: i co łyso wam :DDDDDDD
#705177
edix | 2005-01-07 22:40:56 +0100
Polska wies :-]
#705178
duf | 2005-01-07 22:43:57 +0100
"Nie mowi sie zblaznil
Tylko zOgnosował :ASDASDASD"
Mocne. :]
#705179
vult | 2005-01-07 22:56:02 +0100
xts jest teraz slawny :o
#705180
lidek | 2005-01-07 23:00:32 +0100
jedna wielka sciema
a gumowe lale tez ma ?
#705181
dinhkertal | 2005-01-07 23:04:37 +0100
fanatic przednie żarty, do hbo na stojaka Cie zapraszam :P
Ej xts nigdy nie wydawal mi sie dobrym graczem wiec tez troche dziwna jest ta informacja o aimbocie. Imho moze sobie po prostu sciagnal i z nim gral dla jaja chociarz jaja w jego pojeciu to juz nie wiem jakie sa. Mysle ze skoro tak na stronce t5 napisali to to chyba jest prawda, poczytajcie inne newsy: czy piszą że komuś @#$% z dupy bo jadł wczoraj pizze z czosnkiem? :o dajcie spokój ludzie, bolo jaki jest taki jest (no... pijak) ale takiej opcji by nie wyrznal. Imho takie poczucie humoru jest conajmniej glupie a xts pewnie ma to wszystko w dupie i dalej nacpany po wawie biega ;Q pozdro ludzie i myslec :) Dedukcja to to czego brakuje 80procentom Polaków ;)
#705182
g0ral | 2005-01-07 23:08:13 +0100
to nie musi byc prawda ja w tym newsie nie widze zadnych dowodow wiec nie osadzam .... ( Podważalnych dowodów )
a i tak wolole zajebac z dupe kolesia z klanu ... hmmm ciekawe !
#705183
bamc | 2005-01-07 23:14:59 +0100
"tec’ = 2x zbot + mess i zoom" :D OWNED team :)
#705184
eXe|Korol | 2005-01-07 23:19:37 +0100
"Dedukcja to to czego brakuje 80procentom Polaków ;)"
wyczytales to w Pani Domu ?
dla mnie to tekst typowy dla ludzi, ktorzy chca sie dowartosciowac i ukazac, ze sa ponad :>
#705185
L1ghtn1ng | 2005-01-07 23:26:03 +0100
E tam, podniecacie sie jakby xts pokazal gole dupe w telewizji.
#705186
dinhkertal | 2005-01-07 23:27:11 +0100
karol a swoj nick wziales z legitymacji zebys nie zapomnial jak sie nazywasz? :o zadam Ci zagadke: idzie sobie ulica rolnik. Spojrzal w gore i umarł. Co zobaczyl? Jak zgadniesz to przyznam Ci racje -> przeczytalem to w pani domu :D
#705187
dinhkertal | 2005-01-07 23:27:53 +0100
86ty komentarz, co by tu napisać, boloman to świnia bo nie gra ze mną w ptaki :P
#705188
rutt | 2005-01-07 23:35:04 +0100
ahahha a nieudacznicy sie nabieraja
#705191
nep | 2005-01-07 23:43:05 +0100
"tec’ = 2x zbot + mess i zoom" :D OWNED team :)"
tec to bylo 1x zbot (xts lub amf ) mess zoom zik :o
#705192
performer | 2005-01-07 23:43:53 +0100
chcemy więcej takich newsów ! ;-) omg ale zlew... ej przeczytalem sobie przez przypadek cala historie t5 na stronce - calkiem nawet ciekawie sie czyta :P i wspomina stare dzieje mimo...aod ;o :) Styl pisania newsów tez spoczko, stronka spoczko, tak trzymac, z humorem przede wszystkim :)
ps to moze ktos z cieni wyjasni czy kazus xtsa to zart czy prawda ?
#705193
GaD | 2005-01-07 23:53:09 +0100
Kertal -->gowno ;x
Co to za zagadka mały ptaszek duza klatka ?
#705194
dinhkertal | 2005-01-07 23:55:02 +0100
ej mejwelity, toxic to wporzo gościu , nawet z matroxem wygrał i odleciał jakby tone zielska zjarał :D
#705195
dinhkertal | 2005-01-07 23:55:32 +0100
w tec grał chyba jesio ktoś ze zbotem ale nie pamiętam :D albo mi sie pojebało :D
#705197
dinhkertal | 2005-01-07 23:56:22 +0100
jak floodowac to floodowac :D damy rade do 100 :D perfik: to prawda :D
#705198
n3ku | 2005-01-07 23:56:52 +0100
ej jak sie ma na kompie zbota to znaczy ze sie go uzywa? moze t5 podjęło pochopną decyzje...przeciez byli nakirani co nie? :P
#705199
bamc | 2005-01-07 23:57:08 +0100
chcesz mieć skila? nie być ciota? załatw sobie aimbota
:DDDDDDDDDDDDD
#705200
dinhkertal | 2005-01-07 23:57:48 +0100
gad skoro pora na zagadki to popatrz: siedzi sobie na gałęzi osiem wron, z czego dziewięc odleciało i zostało pięć, wytłumacz mi jak to się stało :D
#705201
[pogo] | 2005-01-07 23:58:36 +0100
xts taki obciach ;DDDDDDDD asasass niezly polew GJ ;]]]]
#705202
Mav_8217 | 2005-01-07 23:59:34 +0100
OK, nieźle gra - nie zaprzeczam. Ale to nie zmienia tego, że jest niesamowicie zarozumiały. Adaś po wygraniu konqrsu myśli o następnym. Ahonen nawet się nie uśmiechnie. Tacy ludzie naprawdę mi imponują. Oni mają ogromne pokłady siły psychicznej.
A nie tox z którym gadać się jak z człowiekiem, przynajmniej przez net, nie da. Bo to w jego własnej opinii hooy wie kto. Szpaner i tylko tyle.
#705203
spEN | 2005-01-07 23:59:41 +0100
Kertal ja bym powiedzial, ze albo fortepian na niego spadl albo go samochod przejechal ;d
#705204
bamc | 2005-01-07 23:59:50 +0100
5 wron było w ciąży
#705205
bamc | 2005-01-08 00:04:14 +0100
sie gra sie ma
#705173
rzu | 2005-01-08 00:10:31 +0100
Chciałbym powiadomić wszystkich czytających, że news jest czysto informacyjny i ..
no no.. nius czysto informacyjny :o pierwszy raz sie spotykam z takim niusem! To jakis przelom (?)
#705206
gr. | 2005-01-08 00:14:30 +0100
niezly hardkor. amf2 =o
#705207
wishoza | 2005-01-08 00:22:45 +0100
Jasne mav, wiem :) Chodzi bardziej o to, że np. ja nie wyobrażam sobie grać z botami więcej niż pół roku, a 5 lat to juz chyba choroba psychiczna :) Fajnie, że mówisz, że byś tego wysłuchał, jak zbiorę ostatni ,,dowód’’, to się do Ciebie odezwę, bo Ty 3masz władzęna orgu, wiec jak bedzieszmiał czas to napiszesz jakiegoś newsa, nie ? :D
A wracając do gry z botami ...
Anarki: You suck.
volt: Zamknij ryj pedale !!
Anarki: Your mom has been exploded ! (lol ASD:SA:DSAD)
volt: wez sie zamknij durniu !!
volt disconnected
:
#705208
n3on | 2005-01-08 00:34:06 +0100
Xts chcesz do PoweR ? ^_^
#705209
Mav_8217 | 2005-01-08 00:38:33 +0100
łisz - grałem sobie trochę w q3 po necie w składzie FF a potem nie miałem skąd bo necik w kafejkach był taki, że transfer spoxik, ale pograć ni-hu-hu i przez prawie dwa latka latałem z kilkoma botami same FFA i ssałem demka z kawiarenek, interesowałem się sceną... i teraz jestem tutaj :)
A co do niusa - chyba nie każdy aż tak by się tym interesował, ale odezwij się jutro na gg, bo chętnie bym o tym pogadał. Sam przecież gram w ESL i jeśli rzeczywiście mnie do tego przekonasz sam Cię popre w oczach adminów... którzy mnie zresztą nie za bardzo lubią, bo napisałem niusa o nich "innego niż wszyscy". Teraz za to mało pkt dostaję za każdą wygraną :PP
ed: akk0 - pobiłeś rekordy popularności tym niusem :) Wychodzisz z założenia, że nie ważne czy mówi się źle czy dobrze? Ważne, że się mówi? :)
ed2: Napisałem A co do niusa - chyba nie każdy aż tak by się tym interesował, ale chodziło mi po prostu o to, że nie są to gracze aż tak dużego kalibru i nie ma potrzeby ich aż tak oczerniać (the bigger they r, the harder they fall...). Jakby coś, to ban na jakiś czas ich na pewno nauczy rozumu.
#705210
mess | 2005-01-08 00:51:13 +0100
dobra, RYJ juz
=D
#705213
wishoza | 2005-01-08 00:54:58 +0100
Heh Mav, spoczo :)) Jeżeli chodzi o grę z botami to ... co NAJWAŻNIEJSZE ... INTERESOWAŁEŚ się sceną, ja mogę nie grać ... mogę nie oglądać demek, ale jesli nie ma kontaktu ze sceną to już jest zupełnie co innego, więc Twoj przypadek był inny troszke ;D no ale najważniejsze, że jestes ;) Takie moje zdanie ;) Jestem pewien, że ten koleś ... ten sailer tu nie zajży, cieakawa sprawa ... dał sobię na gg opis "Wyjazd do 20-stego" ... niewiem jak to zinterpretować, ale jeśli wyjechał i nie będzie go do 20tego dni tego miesiąca (poczekam ... jutro sprawdze jego status na gg i pojutrze ;) to sprawa jest prosta jak ucho psa (hmmm takie nowe porównanie :ASDDD) po porsy zagram z nim kiedy nie będzie sailera (w podejżewam mieście) ;}}}}}}} I wszystko się wyjaśnie ... wtedy wyślę demka do adminów i jak dalej nic z tym nie zrobią, to chyba zrobie kupę do pudełeczka po czekoladowych muminkach (brak tu sensu ? :D). A tak btw. mav, nie uważasz ze to [komentowanie] jest lepsze niż gg ;DD ? Fajnie tak sobie pogadać :) Pozdrawiam ;)
#705216
Mav_8217 | 2005-01-08 00:58:17 +0100
Szczerze powiedziawszy... no ta, ale nie kcę, żeby nas wzięli za (na)bijacz-y :)
#705217
fiszon | 2005-01-08 00:59:18 +0100
a patrzcie na tego posta co napisal kiedys.........teraz to nawet rafal go do klanu nie pzzyjmie :P
www.q3arena.gry.imro.pl/board/?akcja=t&forum=2&temat=3723&p2=1&p=0
#705218
Mav_8217 | 2005-01-08 01:07:33 +0100
fiszon 0wned
GaD * N U K E D *
Jak ja to zawsze chciałem powiedzieć ;)
#705219
GaD | 2005-01-08 01:15:05 +0100
#705220
wishoza | 2005-01-08 01:16:02 +0100
fiszon hahahahah ;D
Gad ... idz Ty kurde kupo :DD Nie no w sumie może i masz racje z tym gg, w każdym razie, wazelinka ... tfu, smalec (niestety został mi tylko ze skwarkami, może być lekki dyskomfort) jest, więc problemu nie ma ;) Jutro zgłoszę się na gg ... Jesli moja dziecięca skleroza pozwoli ... Btw. miał ktoś z Was w wieq 15 lat skleroze ? Bo nie wiem czemu, czuje się wyjątkowo ... ale to przecież nie waże i tak jutro o tym nie będę pamiętał :D Hmmm o czym to ja... no tak, dobranocka :)
Cholera Gad ... dodałem mój posta, ale zaraz zauważyłem Twoj ... może nie powinienem pisaćtego na górze ? Jak myślisz ? :(
ps. głupio to wszystko wyszło, w każdym razie, było to jakoś tak, że Gad dodał koment i ten moj to odpowiedz na ten jego ;dddd a tego jego kommenta już nie ma, bo go wywalił mav ... wiecie o co chodzi :d;d;d
#705221
eXe|Korol | 2005-01-08 01:19:51 +0100
czemu zginal rolnik?
jest masa odpowiedzi, wszystkie, sa za razem dobre, jak i zle, moze sie myle? nie
takimi zagatkami nie zablysniesz
Karol nie jestem, nicka nie wzialem z legitymacji, znow nie tak :D
#705222
Mav_8217 | 2005-01-08 01:22:52 +0100
GaD napisał:
Nie no polewkę mam :)
A koment skasowałem, bo jeśli to rzeczywiście był jedynie niewinny żart, to w bardzo złym smaku i jeśli byłby skierowany do kogokolwiek innego to i tak by poleciał.
ed: Poza tym, zapomniałem dodać, żebyś nie czuł się aż taki wyróżniony. Nie jeden i nie dwa bezsensowne posty więcej już pod tym newsem poleciały.
#705223
eXe|Korol | 2005-01-08 01:25:07 +0100
do rekordu jeszcze daleko
#705224
eXe|Korol | 2005-01-08 01:47:14 +0100
Wiesio wypil 1 piwo i wszystkim opowiada, jak bardzo sie najebal :?
#705225
Sargath | 2005-01-08 08:09:01 +0100
hahaaaaaaa o tak to jest piękne.............
#705228
JaraCz | 2005-01-08 09:07:59 +0100
jak dla mnie nich xts sie lalkami barbi pobawi .......
#705229
Pawuj | 2005-01-08 09:30:26 +0100
a na cGc uzywal? :D
#705230
Tramal | 2005-01-08 09:34:10 +0100
ja bym go tam skopał za oszukowanie uczciwych graczy :>
#705231
Fabian | 2005-01-08 09:48:06 +0100
Jezu, jeśli to jest żart, chodź w to wątpię, to bardzo głupi
ten żart, serio, serio.. To jak kertal, GaD dochodzimy do
rekordu ?, mogę wam z miłą chęcią pomóc. ^^.
#705232
666|v1nc | 2005-01-08 09:48:35 +0100
C W E L O P E D A L Y ci co lykneli tego newsa,hasdh w sumie tomek ma aimbota ale z nim sie urodizl:> 3/4 sceny lyknelo jak mlody rekin,a polowa sie trzepala przy jego demach i teraz maja uraz do q3 :h;gshawer
#705233
666|v1nc | 2005-01-08 09:51:09 +0100
lobuz nie zgadzam sie z toba bo to jednak glupi zart
#705234
666|v1nc | 2005-01-08 09:56:58 +0100
a wy?a oni?a ja?
#705238
lukas_1 | 2005-01-08 10:04:20 +0100
oj, XTS=cheater? co tez sie dzieje z ludzmi :/
#705239
wishoza | 2005-01-08 10:05:19 +0100
vinc ależ Ty wspaniały jesteś, ciekawy wniosek wyciągnąłeś, ktoś jest ,,cwelopedałem’’ bo nabrał się na żarcik ... Jadłeś dziś sniadanie ? Jesteś grubas
:p
no dobra, to kiedy ten rekord bo się nie oriętuję
#705240
3st | 2005-01-08 10:10:17 +0100
czy nikt tutaj nie zauwazyl ze gracze z t5 jeszcze sie pod tym nie podpisali w komentsach ?
pewnie ostra maja z was pompe...
#705241
dinhkertal | 2005-01-08 10:12:04 +0100
faktycznie korol :D rolnika zabiła rakieta :D vinc a masz dowód na to że nie używał jak i używał? :D nigdy nie poznamy odpowiedzi na te pytania :) chyba ze xts se w chuja polecial,kce skonczyc z q3 i kcial zrobic to w wielkim stylu :ASD
#705242
akk0 | 2005-01-08 10:16:18 +0100
Hmm zastanawiam się czy t5 miałoby czas i ochote robić z kogoś pośmiewisko? Zastanawiam się dlaczego nikt z cieni nie wypowiada się na ten temat? Każdy tylko na to czeka, a w szczególności na wypowiedz xts-a. pzdr;)
#705243
voodoo|seRious | 2005-01-08 10:23:48 +0100
super ;]
#705244
sYnth|Bubu | 2005-01-08 10:32:56 +0100
Na IRCu jak napisalem czemu sobie jaja z Xtsa robia to bolek bardzo bym przekonywujacy ze to wszystko prawda, ze to ze tamto. t5 nie robilo sobie nigdy takich jaj wiec po co teraz?
#705236
l1nk | 2005-01-08 10:34:28 +0100
Ktoś jest naprawdę pojebany, albo jasnowidzący. Bez logów gadać że ktoś ma zbota?? Miałem podobną sprawę, na spiterbocie mi się jakieś ujowe komendy ogc_ pokazały w cfg (do dzisiaj nie wiem jakim cudem), a pół roku później po odbanowaniu co była ta amnestia bardzo kulturalnie DOPIERDOLIŁ się do mnie jeden admin, że miałem zbota, że jestem cheater i że dupy nie myję...
BEZ LOGÓW :l1nk, jak się zorientowałem że on mnie bluzga za tamte logi sprzed pół roku to mi żal było kolesia, ale tłumaczyć się musiałem bo nuż bym znowu dostał bana.
Więc nie oceniajcie xtsa, że miał zbota bez logów. A że wielki masta bolo tak twierdzi to jego sprawa. Że sprawdził w jego kompie? to czego nie ujawni szczegółów? w końcu i tak xts jest już dla nich spalony to co się nim przejmują?
że w huja robią scenę? to już bardziej prawdopodobne.
pozdro
#705235
wishoza | 2005-01-08 10:41:11 +0100
,,w1sh chcialbys byc takim grubasem jak ja,to ze twoje iq jest **** mniejsze niz dlugosc twojej pompy to juz nie nasza wina i zamknij jape bo wiem widzialem rozmowe na t5 cioto,wiec trzym ryj a ze na zartach sie nie znasz to nie zmienaj szminki bo moj pies ma tecze na siurku’’
Brawo inteligencie :DDDDDDD Myslisz, że jakl powklejasz mi jakieś biedne txty z bluzgatora, to mi, albo innym zaimponujesz ? A może myslisz, że jak jesteś z 666 to jesteś super i wszyscy CIe lubią ... Śmieszny jesteś ... Jeśli staćCie na ,,trochę’’ bardizej inteligentą rozmowę, niż nam zaprezenowałeś tam wyżej to proszę bardzo ... ale śmiem w to szczerze powątpiewać, podobno to miała być prezentacja Twojej inteligencji ,,...to ze twoje iq jest ...’’, bo jeśli tak napisałem, to mniemam, że chcesz mi pokazaćjaki to Ty jesteś inteligentny ... chyba coś Ci nie wyszło :AAA Ej pierwszy raz w życiu nasuwa mi sie pytanie ,,ile Ty masz lat’’, ja mówię od razu ... mam 15, ale chyba potrafięsię jakoś zachować i w przeciewieństwie co Ciebie, wiem jak kogoś przekonać do swoich racji (mała rada dla Ciebie, na pewno nie bluzgami, nie imponuje mi to :q) Jest jeszcze jedna opcja, może to miało być śmieszne ? Nie wiem już sam :qq Trzymaj się kolego :))))
EDIT: ahahahaha ktoś mu chyba wywalił koment, czyżby to był cichy dobroczyńca znany również jako Bubu ? :DDD :* W takim wypadku koment wyżej jest nie aktualny, ale nie usuwam go, nie po to 4 minuty traciłem na pisanie ;d
#705247
sYnth|Bubu | 2005-01-08 10:43:07 +0100
Xts pewnie dlatego sie nie wypowiada bo wali go to nie gra w q3 wiec nie ma sie czym przejmowac.
#705245
szłem | 2005-01-08 10:45:59 +0100
bijemy rekord komentów ?
btw jak dlugo xts czitowal ? rok, dwa. miesiac ? jezeli od dawna to pozostawie to BEZ komentarza :/
#705246
666|v1nc | 2005-01-08 10:58:52 +0100
dobra bede grzeczny
#705249
666|v1nc | 2005-01-08 11:02:11 +0100
psychic pomysl,amf wpadl na 2 dzien po zainstalowaniu zbota,xts by nie wpadl przez 4 lata?chyba zeby gral tylko na upc
#705250
scR | 2005-01-08 11:05:06 +0100
lol :o xts nie czitowal, xts sie z was nabija. trzeba miec tez wysokie iq zeby napisac w newsie, ze potwierdzila to weekendowa impreza u iksteesa :O
#705251
666|v1nc | 2005-01-08 11:09:21 +0100
scr zastanow sie jednak 1000 razy albo nie lepiej sie zastanow 1000 razy ewentualnie mozesz sie zastanowic nad tym 1000 razy a ja nie bedziesz pewny to nie zastanawiaj sie tylko zastanow sie 1000 razy
#705252
m4mut | 2005-01-08 11:21:59 +0100
w1shek małe porachunki gangsterskie :)
#705253
eXe|Korol | 2005-01-08 11:29:16 +0100
hehe rakieta :D, moze byc, juz widze tego rolnika, patrzy sie w gore i mowi :aaaaaaaaaa
ciekawe jakie jest prawdopodobienstwo, zeby tak dostac przypadkowa rakieta
tak sobie czytam te komentarze, znow sie ludzie kloca :OOO tak bez powodu, o byle co, ale co tam, do tego juz dawno przywyklem,
za to ostanio stalo sie modne atakowanie inteligencji "przeciwnika", jednen to zrobi, zeby sie dowartosciowac, 2 by pojechac po kims, 3 nawet nie wie czemu, bo tak, tylko nieliczne stwierdzenia sa obiektywne
tylko jak mozna ocenic czyjas inteligencje po 1 opini na jakis temat, jak dla mnie to wlasnie takie stwierdzenie swiadczy o znikomej inteligencji 666|xxxx :E
#705254
gr. | 2005-01-08 11:29:36 +0100
zglosmy sprawe do reporterow UWAGI albo do STREFY11
#705255
eXe|Korol | 2005-01-08 11:34:57 +0100
a co do ampfa, co czitowal bardzo dlugo, a wpadl po czesci przypadkowo, bo udanej akcji przyjaciol/rodziny/znajomych arcego
#705256
cEtRzYKa | 2005-01-08 11:35:48 +0100
aLe maniana :D:D:D ale co tam :D hakunamatata people i ineuzywajcie aimbotów nieopłca sie jak kariera ma trwac :tylko: pó łroku:D:D
#705257
eXe|Korol | 2005-01-08 11:36:41 +0100
dobra temat sie wyczerpal, to nabijamy komentazre :D
143
#705258
Razor | 2005-01-08 11:45:14 +0100
piszcie na temat albo bede kasowal komentarze.
#705261
szaq | 2005-01-08 12:06:41 +0100
GaD czy ty zawsze byłeś taki zabawny?
Urodziłeś się z tym czy się od urodzenia starałeś?
Wiem, wiem, napiszesz teraz coś o mnie, co mało mnie interesuje, potem dopiszą się Twoi koledzy (obrońcy GaD’a rzekł bym), i najadą na mnie niczym husaria polska za czasów średniowiecza.
Nie bez powodu wspomniałem o średniowieczu, bo niestety duża część sceny zachowuje się tak, jakby w tych czasach żyła ... żałosne, ale prawdziwe.
#705263
Mav_8217 | 2005-01-08 12:11:53 +0100
Razor - śmiało. Jak jush pisałem, ja jush z 5 usunąłem :/ Narazie tylko jakieś rozwinięcia skrótu CHWD-Xts i podobne, ale chyba zmienię swoje preferencje :)
#705264
wishoza | 2005-01-08 12:24:29 +0100
Jeżeli chodzi o of topiki, to dorzuce swoje 17 groszy
,,Nie bez powodu wspomniałem o średniowieczu, bo niestety duża część sceny zachowuje się tak, jakby w tych czasach żyła ... żałosne, ale prawdziwe.’’ SZAKAL cieszył bym się, gdyby ta część była własnie z tego wspomnianego średniowiecza, a nie z epoki kamienia uupanego :DD
#705265
w1n | 2005-01-08 12:30:22 +0100
Siedzi baca przed sądem, a sąd mówi:
- Baco, pędziliście bimber, znaleźliśmy aparaturę...
- A to dowód?
- Oczywiście!!
- To proszę, też dopisać oskarżenie za gwałt!
- A zgwałciliście kogoś, baco?
- Nie, ale aparaturę tyż mom!
skoro mial go na dysku, ale nie został złapany na grze z aimbotem przez 4 lata no to sory :d ktoś tu nie ma racji
#705266
one | 2005-01-08 12:34:23 +0100
powolajmy komisje sledcza :D :D:D:D:D:D:D
#705267
gr. | 2005-01-08 12:41:38 +0100
dobry ten kawal i zarazem doskonale obrazuje sytuacje
#705269
spEN | 2005-01-08 13:08:30 +0100
Sory za off .::SZAKAL::. ale co ma husaria polska do sredniowiecza ? :D
#705272
RauL | 2005-01-08 13:13:08 +0100
A myslalem, ze tylko ja mam odwage naświetlać takie sprawy ;)
#705273
Pavulon | 2005-01-08 13:48:37 +0100
Nie no przecież to jest parodia ... skoro jedynym sposobem na to żeby sprawdzić czy ktoś ma(używa) aimbota (czy tam inne hack’i) to jest wjebać mu sie na kompa to po @#$% istnieje Pb, Swb i bóg wie co jeszcze
#705280
Butch3R | 2005-01-08 14:03:37 +0100
Bez sensu :D Przeciez jezeli ktos sie wpierdziela na kompa kolegi bez jego zgody to jest chyba nie normalne , takie uprawnienia ma tylko policja ,wiec zlamali prawo :D pewnie jedna wielka sciema ! Tym bardzie ze jak mozna wjebac kogos z kim sie pije i to jeszcze u niego w domu ;/
#705282
szaq | 2005-01-08 14:20:12 +0100
Spen, naprawdę nie chce mi się tutaj robić na ten temat wykładu. Najlepiej jeśli się googlniesz i sam poszukasz. Bo nie rozumiem, że co? ... że ja pomyliłem się pisząc poniżej, i że husaria nie była ciężką jazdą w średniowieczu (z tymi epokami to zawsze mam problemy :b). Explain please.
#705278
bryan | 2005-01-08 14:34:29 +0100
gehehe takie newsy zawsze maja najwiecej komentarzy :D chyba zaczne pisac relacje z huba swb :P
#705287
GrimmY | 2005-01-08 14:34:57 +0100
szakal - spen pizse mature z historii :d ale znajac go to sie myli
a co do tematu - dla mnie beka ;]
#705288
lecho | 2005-01-08 14:38:43 +0100
bryan dobre dobre :D wiesz ile osob by to czytalo? a ile scenowych mitow o gigaskillach by zapewne padlo :DDDD btw xts i zbot, fajna bajka, ciekawe czy byly w niej smoki
#705289
ramm | 2005-01-08 17:07:23 +0100
xts nie gra w q3 ;-) chyba juz od dawna ;-) po prostu odszedl i ażeby o nim nie zapomnieli ludzie, trzeba było coś wymyslic ;-)
gość z aimbotem miałby być honorowym członkiem team pentagram (bo własnie chyba nim jest xts?) śmiech :D pozatem Warszawiacy nie oszukuja ;-O
#705290
vogod | 2005-01-08 17:39:23 +0100
nic nowego... nie pierwszy i nie ostatni... jest ich wiecej na tej marnej scenie polskiej ale nikt o nich nie mowi..
#705292
eXe|Korol | 2005-01-08 17:40:00 +0100
dupa sraka, moj wujaszek, rasowy warszawiak kantuje, jak tylko sie da: D jeszcze dobrze na tym wychodzi
#705293
eXe|Korol | 2005-01-08 18:00:19 +0100
a co do husarii i sredniowiecza to i tak i nie
czemu?
jesli uznac ze Sredniowiecze sie konczy na upadku konstantynopola, a o hustarii mowimy jako o oddzielnej formacji jazdy storzonej przez Batorego, to faktycznie, nie maja zbyt duzo wspolnego
jednak, wedlug czesci historykow, sredniowiecze konczy sie odkryciem ameryki 1492, jesli sie tego trzymac, to husaria powstala faktycznie, jeszcze w sredniowieczu
zeby bylo smieszniej, husaria tak na prawde wywodzi sie z serbii, to serbowie ktorzy po udtracie niepodleglosci udali sie na emigracje, w tym do owczesnej polski, pierwsze zapiski o nich pochodza z 1501 roku
walczyli w bitwach pod kleckiem 1506, Orsza 1514
czyli co?
husaria wywodzi sie z konca sredniowiecza, jednak jej swietnosc to czasy pozniejsze i znimi powinna byc kojarzona
#705294
eXe|Korol | 2005-01-08 18:05:15 +0100
a ze sie zdaje z czegos, to jeszcze nie swiadczy, ze sie to dobrze umie, mam kumpli zdajacych fize, ba na rozszerzonym, a ich wiedza jest gdzies daleko ;p
#705295
h00lsfanat1c | 2005-01-08 18:14:35 +0100
Juz sie uspokujcie z tym komentowaniem bo przebije ilosc w naszym meczu z Ognosami :>:>
#705296
akk0 | 2005-01-08 18:51:06 +0100
Po co każdy z was pisze tylko kmnt(wish,exe|karol,scr) przeciez wystarczy to skomentowac w 1 gora 3 komentarzach, a eXe|Karol - 15, wish - 9, scR - 8, przystopujcie troche chłopaki bo stron zabraknie:D
pzdr ;)
#705305
enjoy | 2005-01-08 18:54:13 +0100
Korol ameryke to odkryto 100 tal wczesniej (nie liczac czerwonych ktorzy ja odkryli jeszcze wczesniej :P)
#705306
sYnth|Bubu | 2005-01-08 18:59:32 +0100
Te gad ty sie lepiej zabierz za edukacje a nie pisanie komentarzy na poziomie zwyklego burka, ktorym jestes.
Zawodowka rlz asas :D
#705307
ff_ave | 2005-01-08 19:15:47 +0100
zika tez zlapali z czitem 2 lata temu i nadal gra w t5 :D
#705312
LeSzNy | 2005-01-08 19:32:32 +0100
kurde zajelo mi 40min przeczytanie tych wszystkich koemntow :D i ogolnie to lepsza sa niz sam news ;]
#705314
pepz | 2005-01-08 20:05:59 +0100
hehe :D
#705321
akk0 | 2005-01-08 20:37:54 +0100
Przez czysty przypadek usunąłem kmnt leada :
Dopisano 8.1.2005 o godzinie 19:02 [ lead ] [kasuj komentarz ]
z ogc czy bez i tak gra tak samo zalosnie takze niech gra dalej :D
gumowa lala zostala skonfiskowana dla zika :D niech ma cos z zycia !
sciema...
xts ale ruszaj sie jak strzelasz (c)lead
ps. no teraz to bankowo ktos z t55466 sie wpisze :P
Wielkie sor lead!!!
#705330
E236 | 2005-01-08 21:04:32 +0100
Ech a mi się wydawało, że Prima Aprilis jest 1 kwietnia...
#705300
Fabian | 2005-01-08 21:07:09 +0100
Jezu, nabijacze jedne ..
#705302
.... | 2005-01-08 21:50:21 +0100
XTS moje gratulacje...
#705335
gemi | 2005-01-08 22:11:52 +0100
ha ... nie nzma xtsa ale sam fakt ze gral w t5 i czitowal to juz niezla beka ;)
a mam jeszcze uwage do Gada... nie nzam cie koles ale musze przyznac ze niezly idiota z Ciebie :) - czyzby 666 to byl taki odpowiednik PoweR z ca ? :>
#705338
wishoza | 2005-01-08 22:37:02 +0100
Gemi, na pewno nie odpowiednik ... Vandal jest zaje bisty :D
akk0 sorry :D
10 :d
#705341
eng | 2005-01-08 22:41:55 +0100
glupi jestescie i tyle.
Oni sobie cala historyjke na ircu wymyslili , zeby miec z was ubaw ;d
Widze , ze scR pozostal przy zdrowych zmyslach jeszcze :)
eot
#705342
vvv | 2005-01-09 00:16:26 +0100
co tu duzo pisac ? chooj w dupe cheaterom !!! :d
#705347
akk0 | 2005-01-09 02:09:41 +0100
temat sie rozwinął jest dla kogo pisać niusy
#705352
[pogo] | 2005-01-09 09:31:14 +0100
dalej dzieci sie podniecajcie, rotfl xts ma teraz niezly ubaw z takich jak wy, ahahhha sam tez sie usmialem po niektorych komentarzach rotfl :D
#705358
ziemba | 2005-01-09 10:38:06 +0100
pogo najlepsze to, ze niektorzy (zapewne tak jest nie chce mi sie tego czytac) pisza na samym poczatku teksty typu : "... jak xts mogl tak zrobic ..." itp. a za jakies 40-100 komentarzy pisza : " ... ale xts teraz ma z was beke, polew .... ".
stalo jak sie stalo uzywal/nie uzywal .... jego sprawa .... a wy nie wiem wpisujecioe jakies glupie komentarze (cos na wzor modlow czy co?? ..... liczycie na jakies cod, uzdowienie.... bozia wam chyba nie pomoze :-d)
co do tych epok, to ja znawca az takim wielkim nie jestem, ale szakal i jego husaria pobila wszystkich ( pod grunwaldem husaria siekala krzyzakow jak .... ohohohohoho ;-o), kazdemu moze zdazyc sie jakas wpadka :-)
raczej rekordu na tym newsie nie pobijecie .... no chyba, ze bedziecie pisali komentarze typu : " .... jak on mogl ... ", "... zle zrobil ...." i tu bede sie zgadazal z kims kto mowil o epoce kamienia lupanego :-) (takie komentarze nie powinny byc tutaj wogole, bo kazdy kto ma stycznosc z grami/multigamingiem wie na czym polega ta zabawa i kazda proba oszustwa jest przez niego traktowana jako .... glupota ?? czy cos w tym stylu. w/w typy komentarzy sa niepotrzebne .... no a jak ktos juz pisze takie cos, to nie wiem albo chce pokazac innym, ze "odkryl kolo" i wie, ze oszustwo jest zle albo jest troszke ograniczony i na nic wiecej go nie stac!!!).
wracajac do rekordu, to moze pobijecie go, piszac komentarze typu: "... a moze nie uzywal ... przeciez to xts .... czolowy gracz tdm w polsce .... ", te komentarze tez bylby ..... nie wiem jak juz mam to okreslic ... bezsensowne, poniewaz jak napisal kertal (?) nic sie nie udowodni .... (przynajmniej my nic nie mozemy udowodnic), wiec musimy wierzyc na slowo t5.
ostatnia sprawa, to ta, ze t5 zrobilo sobie jaja ..... to juz jest najbardziej ograniczone stwierdzenie ...... po co mieliby to robic?? :-) raczej nic przez taki zart nie zyskaliby .... jedyne co teraz moga miec z tego, ze xts zostal przylapany na zbocie (podobno), to podejzenia ... skoro jeden mial, to czemu reszta nie moze miec ;-). ja tak nie twierdze ale wydaje mi sie, ze znajdzie sie garstka ludzi, ktora tak teraz moze twierdzic. teraz te slowa adresowane sa do tych, ktorzy maja po tym zajsciu podejzenia do t5!! skoro reszta mialaby miec tego zbota, to po co wyrzucali xts’a i pisali o tym?? po co mieli sobie szkodzic ...?? ale zachowali sie fair napisali o tym i wyciagneli odpowiednie konsekwencje ... wiec, to mowi samo za siebie :-)
bolo :-) a moze foczka przed mc donaldem ??? :-D
koniec czytal lucjan szlajski ...... :-) pozdrowienia !!
#705370
lukas_1 | 2005-01-09 10:48:14 +0100
ziemba, podejrzewam ze t5 to nie britney spears, ktora zyskuje slawe robiac wokol siebie szum medialny... xts jako gracz jest/byl (bo to wydarzenie jesli prawdziwe zakonczy jego kariere) zbyt dobry zeby pozbywac sie go tylko dla rozglosu... Chyba ze sam chcial odejsc i chcial zrobic troche szumu wokol siebie... tylko ze cheaty to akurat hanba wiec nie wiem czy tak chce zeby go zapamietano. A moze t5 chcieli go wyrzucic z wilczym biletem... Gdybanie nie pomoze: news stwierdza fakty, nie warto zastanawiac sie, dlacvzego tak sie stalo. Stalo sie i koniec.
Co do tego ze cheaty sa glupota: zgadzam sie. To glupota udawac mistrza. Jednak mimo wszystko, na scenie na ktorej klany zawieszaja dzialalnosc a najlepsi gracze przechodza na inne platformy, musisz przyznac, ze odkrycie poczynione przez team cieni jest raczej przykra wiadomoscia.. natomiast glupota ze strony xts-a byloby cheatowanie.
Zauwaz jednak, ze wiele osob ma na kompie aimboty, chociazby po to zeby zobaczyc jak dzialaja. To jeszcze nie dowodzi ze uzywaja ich podczas gry... na to potrzeba dodatkowych dowodow... dem, konfiga ktorego uzywa oskarzony, itp.
#705372
ziemba | 2005-01-09 12:15:11 +0100
lukas to by bylo piekne gdyby kazdy mial aimbota na kopie tylko po to zeby go przetestowac na botach .... ale zobacz co sie dzieje na scenie kazdy chce byc "naj ..." wiec ludzie maja rozne sposoby zeby byc "naj ..."
ej lukas ale czy ja napisalem ze xts uzywal aimbota ? :-) samo posiadanie wzbudza podejzenie ..... ja w to nie wnikam ale skoro sam sie przyznal ze tak robil ( na stronie t5 tak bolo napisal ) .... tylko wyrazilem swoje zdanie na temat wiekszosci komentarzy ktore tam byly pod moim wpisem ;)
pozdrowienia
#705381
enjoy | 2005-01-09 13:25:41 +0100
" najlepsze to, ze niektorzy (zapewne tak jest nie chce mi sie tego czytac) pisza na samym poczatku teksty typu :"
- jesli wyrazasz zdanie na temat wiekszosci komentarzy to moze najpierw je przeczytaj
n/c
#705388
ezop | 2005-01-09 13:46:59 +0100
Dopisano 9.1.2005 o godzinie 0:16 [ vvv ]
co tu duzo pisac ? chooj w dupe cheaterom !!! :d
komenty takiego typu mnie rozpierdalaja vvv skad wiesz ze xts czitowal ? gowno wiesz wiec po @#$% piszesz takie zalosne komenty ?
xts nie czitowal wydymal polowe ciot ktore daly sie na to nabrac i teraz ma z tego niezly polew pzdro
#705390
MaS | 2005-01-09 14:22:56 +0100
enj :PPP A jak zemną gadasz to co robisz ? :)))
#705393
vvv | 2005-01-09 14:49:09 +0100
ty ezop kto napisal, ze on cheatowal ? ja ? chyba nie :
chooj w dupe cheaterom !!! :d
#705394
DelUks | 2005-01-09 15:10:45 +0100
Ej Czlenie
Zaczelo suie od tego ze Xts mial jakigos tam zbota a skonczylo sie na tym ze sie wyzywacie jeszcze trche i sie pobijecie
trzeba tak na spokojnie pomyslec moze w koncu ktos to rozkmini
Moge dodac od siebie ze nie mam pojecia skad mozna wziasc takiego zbota szukalem i nie znalazlem i nie wiem skad Xts mial tego zbot o ile go mial
a co do Akk0 to on tylkio newsa napisal i nie ma powodu go wyzywac itp
Dobra Narx :]
#705395
L1ghtn1ng | 2005-01-09 16:47:02 +0100
Przeczytalem komentarz vvv kilka razy i moim zdaniem uzytkownik vvv w zdaniu "chooj w dupe cheaterom !!! :d" nie wskazal ze xts chaetowal. Nie napisal przeciez "chooj w dupe xts’owi !!! :d", czy tez "chooj w dupe cheaterowi !!! :d" co by juz wskazywalo ze chodzi tutaj o konkretna osobe. Osoba pod nickiem vvv tylko zle zyczy oszustom. Mozna wywnioskowac ze uzytkownik vvv mowiac delikatnie nie przepada za cheaterami. Natomiast nie napisal w tym konkretnym komentarzu swojego zdania na temat czy xts faktycznie cheatowal, wiec doczepienie sie do tego komentarza vvv przez ezopa jest moim zdaniem bez podstawne.
Inna sprawa jest natomiast ze vvv mogl swoje poglady wyrazic troche deliktaniej nie uzywajac wulgarnych slow, ale tez ezop nie wypowiedzial sie zbyt kultralnie.
#705401
ezop | 2005-01-09 17:01:55 +0100
ok zgadzam sie zwracam godnosc :D co nie zmienia tego ze xts wyruchal polowe sceny :D
#705402
enjoy | 2005-01-09 17:14:34 +0100
troche to wszystko jest dziwne, z jednej strony trudno mi w to uwiezyc ze xts uzywal tego aimbota bo widzialem pare razy jak gral, oczywiscie jego aim byl na niezlym (jak na polske) poziomie ale nie byl az tak dobry zeby mozna bylo podejzewac ze jedzie na wspomaganiu (no chyba ze zaczal uzywac ostatnio bo nie chcialo mu sie trenowac zeby miec forme...ale dowodow nie ma), a z drugiej strony trudno mi w to uwiezyc ze boloman sobie jaja robi zwazywszy na fakt ze jeden z czlonkow jego klanu byl faktycznie przylapany na uzywaniu ogc - oj przepraszam, mialem na mysli testowaniu ogc a nie uzywaniu :S, wiec takie zarty chyba nikogo by nie smieszyly w tym przypadku
#705404
szłem | 2005-01-09 19:04:06 +0100
temat wyczerpany już doszczętnie - od oszustwa xts’a przez zarty w1na po czasy średniowiecza :b.
vinc : podobno wiadomo bylo o zbocie juz na CGC więc już troche czasu ludzi kantował cziter jeden i burak na dodatek :q
#705406
ziemba | 2005-01-09 19:59:27 +0100
psychic temat sie zakonczyl na samym poczatku ... co tu pisac jak wiekszosc ...."xts zle zrobil", " teraz sie z was smieja bo sie nabraliscie", " xts nie mial zbota to nieprawda" ..... po co to pisac :) ??
#705410
lidek | 2005-01-09 22:12:18 +0100
tak naprawde xts stal na strazy polskiego q3 wykrywajac najnowsze czity bedac jednoczesnie "cichociemnym" :D
stad obecnosc na jego dysku plikow ktore zostaly uznane za narzedzie zbrodni...
#705419
DelUks | 2005-01-09 23:36:31 +0100
ale sie sracie
due wam sciska ze to on wszystkich zrobil w balona a nie ktos inny po postu wpadl na ten pomysl pierwszy :)
#705423
vvv | 2005-01-10 00:08:33 +0100
chooj w dupe cheaterom !!! :d
#705432
7328221o | 2005-01-10 01:37:14 +0100
Powiem tyle .
#705439
GaD | 2005-01-10 01:59:30 +0100
Prawdziwe oblicze - t5|xts - |akk0|
#705441
THRAWN | 2005-01-10 11:27:58 +0100
akko sie zblaznil :ASDD
#705449
kood | 2005-01-10 11:28:23 +0100
śmiech mrocznego byka ]:o
MUUUU!
#705450
akk0 | 2005-01-10 11:55:25 +0100
news jest czysto informacyjny, i nie sądze, żeby cienie miały czas i ochote z takiego czegos sie nabijac
#705452
sxl | 2005-01-10 14:59:33 +0100
nie znacie sie....
xts moze grac z aimbotem bo dostal go od mikolaja :x
#705460
Sh1eldeR | 2005-01-10 16:08:24 +0100
Hmm... jesli on sam sie przyznaje do czitowania, to dajcie mu po prostu bany na tyle serwerow i lig, ile sie da, i tyle. Po co sie zastanawiac, co on robil tak naprawde? Kogo to obchodzi? Mnie nie. Jesli xts sam nawet nie twierdzi, ze to nieprawda, a jego kumple z klanu na niego kapują i mowia, ze jest winny, to nie ma co sie zastanawiac.
Jesli to ciec i czitowal, to juz sobie nie poczituje, a jezeli to zartownis (ha ha ha! ale zart! no spadlem niemal z krzesla! uhuhuh, smieszne jak ja pier dole!), to mu sie takich zartow odechce (lub nie - ale co to nas obchodzi?).
A jesli xts twierdzi, ze gral uczciwie, to nikogo w bambuko nie robi, bo mowi prawde.
Wg mnie za kazde wykrycie OGC powinno sie zostac zbanowanym, nawet jezeli "to bylo tak tylko dla testu" lub "a bo to na botach sprawdzalem". Po kiego grzyba? Ustalenie, jak bylo naprawde jest zbyt trudne i prowadzi do niejednoznacznosci. Najlepiej wiec oglosic, ze kazdy kto chocby zainstaluje jakis czit na chwile (i po nim bardzo dokladnie nie posprzata) robi to na wlasna odpowiedzialnosc i moze sie liczyc z tym, ze juz nigdzie indziej nie wejdzie.
Jesli nie przeczy zarzutom to Karać plebs, Karać xtsa, niezaleznie od tego jak bylo!
#705462
slawek | 2005-01-10 16:44:59 +0100
Zgadzam się z pierwszym komentarzem shieldera. Ale z tym drugim już bym polemizował.
#705469
spEN | 2005-01-10 17:01:33 +0100
A ja wlasnie odwrotnie.
#705470
enjoy | 2005-01-10 17:32:21 +0100
nie rozumiem czemu mowicie ze akk0 sie zblaznil, on tylko napisal niusa na podstawie informacji znalezionych na "oficjalnej" stronie t5, chociaz osobiscie wcale nie probowalbym tutaj pisac jakichs wstepow czy innych wywodow ale zwyczajnie bym to skopiowal i pozostawil do oceny czytelnikom
ale zaskocze Cie panie redaktorze :) zaimek "ów" sie odmienia!! :O
M: ów cziter; owa sprawa
D: owego czitera; owej sprawy
C: owemu cziterowi; owej sprawie
B: owego czitera; ową sprawę
N: owym cziterem; ową sprawą
Ms: owym cziterze; owej sprawie
cholera mam nadzieje ze sie nie pomylilem :P
#705475
sYnth|Bubu | 2005-01-10 18:57:39 +0100
Powinno byc napisane ze od jakiegos czasu uzywal czy cos bo napewno nie od poczatku jak to wiekszosc zrozumiala.
#705463
k3m | 2005-01-10 19:01:09 +0100
Co do drugiego komentarza Sh1eldeR’a: Gdyby banowac ludzi ktorzy kiedykolwiek mieli na dysku ogc i uzywali go TYLKO i wylacznie w testach lub nadal go maja - byc moze pisza o nim kolumne/artykul ;), to powiedzmy sobie szczerze - nasza scena zmiejszylaby sie o przynajmniej 5%, a tego chyba nie chcemy. Jest roznica pomiedzy czitowaniem w celach testowych a podczas gry.
#705464
akk0 | 2005-01-10 19:27:03 +0100
Po sprawie nie chce mi sie zmieniac ;o
#705499
Yeltzyn | 2005-01-10 21:40:13 +0100
Dla mnie wogule nie ma sprawy.
Żaden inny serwis o tym nie wspomnial tylko ORG.
Wg. mnie autor |akko| sie zbłaznłl jak nic, bo wysluchal tylko argumentow jednej strony. Ewidentny brak sprawiedliwości. Polowa osób nie zrozumiala nic z artukułu, ale o tym juz nie ma cos wspominać [w cześci dot. czasu czitowania].
k3m: idąc twoim rozumowaniem, kradzież dla przeżycia nie jest przestępstwem, przekroczenie przepisów zawsze jest przestępstwem, niezaleznie od tego w jakim charakterze została wykonana. Jak miał czita, to powinien ponieść pełnię konsekwencji, bez wzgledu na to czy tylko testował, czy nie.
#705522
Pheu | 2005-01-10 23:16:57 +0100
akk0 powinienes sie teraz sam zbanowac, no coz:)
xts - kiedys mu zazdroscilem skilla, aima i fajnej ksywki, a teraz niezaleznie czy czitowal czy nie, to jest dla mnie blaznem i tak obiektywnie mysle, ze drabina mu w dupe.
#705535
sYnth|Bubu | 2005-01-10 23:19:10 +0100
Oficjalny komunikat t5 nadal jest ze uzywal wiec czemu zblaznil?
#705536
nxs.mlk | 2005-01-11 01:58:10 +0100
taraz cienie pisza ze jednak nieuzywal .... :asd wlasnie przed 20 minutami pojawil sie news na stronie t5 ... ladne walki wam wkrecaja :> teraz niech akk0 odkreca :asd
#705545
enjoy | 2005-01-11 06:40:09 +0100
powiem jedno @#$% w dupe bolomanowi i kawalek szkla, za takie walki to powinniscie zlewac te t5 ile sie da a zwlaszcza bolca, jak chcial robic walki to mogl powiedziec prawde przynajmniej redaktorom ktorzy go o to pytaja coby wioski nie robic ehhh
#705546
tofu | 2005-01-11 07:27:31 +0100
"Boloman, 11.01.2005, 01:37
12349 maili i telefonow, zarwane noce i obolale pracie; nie ma rozy bez kolcow i tak tez bylo, a raczej jest w przypadku Xts’a; czolowy zawodnik t5 w poprzednich edycjach ect, pd i wielu innych wygranych turniejach nie uzywa i nigdy nie uzywal aimbota ! kto wpadl na tak glupi pomysl ? nie mam pojecia ;o kto w niego dal wiare ?! pozwolicie iz nie skomentuje; na palcach jednej reki mozna wymienic osoby ktore calej sprawy nie traktowaly w kategoriach zycia i smierci, i ze stoickim spokojem przeszly obok niej; padlo wiele wyzwisk pod adresem Xtsa, wyszla na jaw nasza typowo polska mentalnosc, zawisc czy fanatyczna zazdrosc; bo ze Tomaszowi jest czego zazdroscic ? chyba nikt nie ma najmniejszych watpliwosci; cale t5 nie ma sobie nic do zarzucenia w zwiazku z powyzszym i newsem ktory ukazal sie kilka dni temu, prowokacje sa potrzebne; kilka osob pokazalo swoja prawdziwa twarz i chwala im za to, a nam ulga; kilka kontaktow na gadu mniej tym szybszy start okienek ;-)"
może ktoś już dawno powinien "to" wklejić ? ukróciło by to bezsensowną polemike na bezsensowny temat :>
#705549
szłem | 2005-01-11 09:10:56 +0100
t5 ma cykora ?
#705558
nxs.mlk | 2005-01-11 11:44:01 +0100
moze to proba zyskania popularnosci i rozglosu ? :asd
#705565
sixs|GaD | 2005-01-11 12:04:53 +0100
no rzeczywisccie bolek sie zalamie napewno jak beda go zlewac, tak jak on leje na was od dawna i ten news udowodnil to ;x
#705567
MateoMartinezz | 2005-01-11 12:37:58 +0100
"ukróciło by to bezsensowną polemike na bezsensowny temat :>"
Temat wcale nie jest bezsensowny - i niestety zarówno autor newsa na stronie t5, jak i wiele z osób piszących tutaj w komentarzach (bez sensu wymieniać, za duzo ich), objawili mi szczyt swojego zadufania i arogancji. Nie dośc, że pomysł z newsem na stronie klanowej dośc kiepskawy, to jeszcze próba wybrnięcia z niego, gdy komentarze przybrały zbyt duży rozmach, idiotyczna.
Całość po raz kolejny utwierdza mnie o małostkowości osób, w kręgu których, chcąc nie chcąc, musze się obracać, bo polubiłem jakąs tam grę. Echhh nie ma lekko w życiu
#705570
Panplayer1 | 2005-01-11 14:03:46 +0100
pie.rdolnolem rotfla po wykladzinie z tego motywu :U
#705573
acci | 2005-01-11 15:29:14 +0100
aaahahah o kuraw: DDDD typowo 90% sceny zostalo wychu.jane :DDDDDDD no coz pozdro dla tych co uwierzyli :D
#705579
[M]aniek | 2005-01-11 17:05:22 +0100
klanowi t5 znudzilo sie juz wygrywanie, to teraz bawia sie w leppera i robia prowokacje q:D nie wiem czemu to mialo sluzyc, ale przynajmniej cos sie ruszylo (tylko nie wiem co)
A i jeszcze chcialem dodac, ze wkurza (powiedzmy) mnie to, jak ktos pisze o scenie w drugiej osobie liczby mnogiej, czyli WY, WAS, tak jakby sam byl jakims wybrancem i jak ktos robi sobie z ludzi jaja to z niego na pewno nie. Nie uderzam tu do konkretnych osob, gdyz nie chce popadac z kims w konflikt, ale jest co dla mnie troszke dziwne :)
#705590
akk0 | 2005-01-11 18:46:20 +0100
zbłaźnił lol napisalem to co bylo na www cieni, Wy sie zbłaźniliście wchodzac na ten serwis i piszac takie głupoty
#705601
[M]aniek | 2005-01-12 12:04:36 +0100
nigdy nie wierz kobiecie hmm czy cuś
#705660
frik | 2005-01-12 15:09:22 +0100
"I pan wtedy rzekł zbłądziłeś xts’ie poniesiesz więc KARĘ..."
to ja freak żeby znowu nie było jakiś niedomówień ;- p
#705672
lidek | 2005-01-13 00:15:41 +0100
czy ktos oprocz mnie pisal ze to jest sciema tak naprawde ?
za dobrze ich znam od kuchni :P
ble
#705782
dr@g | 2005-01-13 14:16:07 +0100
ja pisalem:DDD bo znam tego pompucha o ksywie Boloman a pozatym jest nie mozliwe zeby xts gral 4 lata na zbocie i ze nikt tego nie widzial i nie mial podejrzen bezsensu
Dopisano 7.1.2005 o godzinie 20:50 [ dr@g ] [edytuj komentarz ]
boloman ladna historyjke zmyslil ashahshashashs a polowa z was uwierzyla zalosc
#705799
acci | 2005-01-13 15:34:46 +0100
m. in. ja :d
Dopisano 7.1.2005 o godzinie 19:37 [ acci ] [edytuj komentarz ]
wg mnie to walek :>>
#705805
3st | 2005-01-13 16:27:36 +0100
lead sprawdz moj wpis :ognos
#705811
h00lsfanat1c | 2005-01-13 17:35:23 +0100
Powinno byc :OGNOS (c) fan :P
#705822
Vymmiatacz | 2005-01-15 21:05:40 +0100
hmm.. dlaczego nie mogę w ogóle przeczytać komentarzy do tego newsa? Przeglądarka pokazuje pustą stronę...
#706054
Zaloguj się by dodać komentarz.