ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Precz z kotem!

pon, 30 czerwiec 2003 12:41:29 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena



Mieliście kiedyś problem z kotem, który niczym niechciany intruz łazi wokół Waszego PC stanowiąc tym samym dla niego zagrożenie? Programiści z BitBoost Systems postanowili rozwiązać ten problem tworząc .. Alarm na kota! Oprogramowanie stworzone przez nich pozwala rozpoznać, czy znaki wstukiwane na klawiaturze to robota naszych rąk, czy też nasze ukochane, nieświadome zwierzątko. Kiedy system wyczuje na klawiaturze obecność kocich łapek z głośników wydobywa się dźwięk, który niewątpliwie odstraszy ulubieńca od Peceta - posłuchajcie sami.

Taka zabaweczka kosztuje 20$, ale czy czyjść kot jest rzeczywiście aż tak rządny nowych wrażen, aby notorycznie spacerować po klawiaturze? ;)

SAI4H | 2003-06-30 12:48:29 +0200

Jest news sprzetowy. ;D

Gravatar

Dybikowsky | 2003-06-30 13:12:36 +0200

Miałem kiedyś chomika, który łaził po klawiaturze. Ciekaw jestem, czy ten alarm działa także na gryzonie :-).

Gravatar

skaven | 2003-06-30 13:16:31 +0200

a jak ktos ma gluchego kota??

SAI4H | 2003-06-30 13:26:06 +0200

To ma pecha. :P

SL4VE | 2003-06-30 13:53:57 +0200

Cóż to za bałwochwalstwo :D.
Mój kot umie oceniać panienki z którymi gadam na gg.
Jak wlezie na klawe i napisze "ok" to znaczy, ze panna jest ok. Zdarzyło się już kilka razy :)

slawek | 2003-06-30 14:15:29 +0200

Szkoda, ze wcześniej o tym nie słyszałem. Mój kot wszedłbył w swoim czasie w koalicję z Żoną i aby zniechęcić mnie do używania komputera - notorycznie sikał na podkładkę, a dwa razy do samej klawiatury. Za drugim razem na tyle skutecznie, ze klawa już nie "wstała",. Zgadnijcie, kto po nocy biegał do MM po nową?
Żona, która musiała pilnie jakąś fuchę wykonać :D

SL4VE | 2003-06-30 14:25:29 +0200

:DDDD
Chciałem to wcisnąc kumpeli, ale mówi, że kota nie ma. Działa to może na króliki? :D

FF|DARK_ANGEL | 2003-06-30 14:32:13 +0200

Rozwalajacy jest ten dzwiek Harmoszki :D :D ROwnie dobrze czlowiek mogl by sie wystraszyc :DD

dAde | 2003-06-30 14:50:24 +0200

Reakcja mojego kota na te dwa testowe dźwięki - przestaje się myć na 5 sekund, a potem dźwięk olewa. Po powtórnym puszczeniu nie robi to na nim najmniejszego wrażenia :P...

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-06-30 15:43:23 +0200

no to czas na reakcje mojego. Zanim to puscilem, to kot spal w drugim pokoju... przybiegl i wycieral sie o glosnik :O

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-06-30 15:43:33 +0200

no to czas na reakcje mojego. Zanim to puscilem, to kot spal w drugim pokoju... przybiegl i wycieral sie o glosnik :O

freak | 2003-06-30 15:50:43 +0200

nie lubie takich niusów :/ wchodze na orga po to aby poczytac o q3 a nie o takich pierdach... po co zbaczacie z tematu ?

enjoy | 2003-06-30 16:01:38 +0200

jesli to nie skutkuje to polecam mlotek :d

bfr_aka_pablonzo | 2003-06-30 16:05:28 +0200

jak nie lubisz to nie czytaj! czasami trzeba cos innego tez napisac, ciekawego a nie tylko q3...q3...q3...q3...q3...:]

a te dzwiekii za mocne :d

qw3rterro | 2003-06-30 16:28:32 +0200

hyh... nawet jak bym mial kota... to bym tego nie kupil :P... niech sobie pobiega ;P

enjoy | 2003-06-30 17:27:40 +0200

ciekawe co bys powiedzial jak by ci kot postawil klocka na klawe :d

qw3rterro | 2003-06-30 17:34:08 +0200

:DDD... nie dostalby obiadu prezez tydzien :P... ale nie wiem co bym z klawiaturka zrobil :[

Gravatar

Poll | 2003-06-30 18:08:36 +0200

z bardziej nalkowego widzenia to program dziala na zasadzie jakie klawisze byly nacisniete lapa kota jest na tyle wiekla by nacisnac kilka klawiszy obok siebie jak "ijuko" niesadze by dzialal na gryzonie chyba ze dajesz mu jakies koksy i jest wielkosci kota :) fajny chomik chcialbym takiego :) mam chomika ale on jak zeskoczy na klawe dopiero nacisnie kilka klawiszy :) sorx za byki :P

szaky | 2003-06-30 18:32:31 +0200

heh, ja ze swoimi kotami nie mam problemu, wolą spac na monitorze, albo na oknie. :]
dzwiek nie zrobil na nich wiekszego wrazenia.

Gravatar

Dybikowsky | 2003-06-30 19:01:24 +0200

Odpowiedź na ostatnią odpowiedź Poll'a.

A więc, czy ktoś z was chce być profesorem by wymyślić zwierzątko o nazwie BFH - Big Freakin Hamster? ;-)

k3m | 2003-06-30 19:46:58 +0200

Moj siersciuch sie nie przestraszyl ,zaczal wachac i ocierac sie o glosniki :D

Gravatar

pro_L0rd | 2003-06-30 19:52:12 +0200

ja @#$% ,co sie okazalo ze prawie kazdy quaker w Polsce ma ... kota ^_^

Gravatar

BloodyFox | 2003-06-30 20:16:49 +0200

Hyh ten dziwek harmonijki lepiej dziala na ludzi niż na zwierzątka :-) Jak puściłem bracikowi to na full ( w słuchawkach był) to nieomal spadł z krzesła :P Wiecej chyba nie usiadzie przy qmpie :->

eng | 2003-06-30 20:44:14 +0200

i tak dogZ rulZ :P

Gravatar

Poll | 2003-06-30 21:28:15 +0200

Chcialem przetestowac to na chomiku :) chomik nic zglasnialem i gdy doszlo na skali do 2,5 ojcie przybiegl z rykiem zebym to dal ciszej :) na rodzicow to tez dziala.

Gravatar

monja | 2003-06-30 22:28:51 +0200

a ja nie mam kocia :( a nie pieska :( bueee ...
ale mam chlopaka :D

FF|DARK_ANGEL | 2003-06-30 22:35:51 +0200

koty smierdza ;s
Musze stestowac jak zareaguja na to sasiedzi :>

Gravatar

Dybikowsky | 2003-06-30 23:04:01 +0200

Wiecie co, śmiac mi się chce, jak przejrzę te wszystkie komentarze od początku, a jeszcze weselej mi jest,, jak wyobrażam sobie chomika wielkości kota :-). Poll, ja też chciałbym mieć takiego :-)

enjoy | 2003-06-30 23:27:01 +0200

no wlasnie moze to trzeba bylo kotu zalozyc sluchawki na Uszy i volume na maX :d

SL4VE | 2003-06-30 23:41:43 +0200

koty wcale nie smierdza, wbrew pozorom są całkiem porządne. Mój na te dźwięki nawet głowy nie podniosl :D

zLoo | 2003-07-01 13:02:51 +0200

buehahahha

Gravatar

Poll | 2003-07-01 14:04:54 +0200

Niezapominajcie ze koty sa kepkiem siersci co zyje tak jak czlowiek i nieprzemeczajcie ich bo moga wyskoczyc przez okno mam nadzieje ze kotomaniaki mieszkaja na parterach :) moj znajomy z klasy tez lubi koty :) ostatnio na imprezie jednego podpalil i ten zaczol uciekac do stodoly taka planaca pilka lecaca w fure suchego siana :) a siana bylo duuuuzo :) ale zlapali kota i zyje :P mam nadzieje :)

Gravatar

droOps | 2003-07-02 09:50:32 +0200

hehehe mam kota identycznego jak n atej fotce i on jak mi lazi po klawie to nic go nie rusza te dzwieki testowalem to sae usiad i na klawie heheheheheh a jak mu zuce cos do szamy to od razu leci hehe

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63