Precz z kotem!
pon, 30 czerwiec 2003 12:41:29 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena


Mieliście kiedyś problem z kotem, który niczym niechciany intruz łazi wokół Waszego PC stanowiąc tym samym dla niego zagrożenie? Programiści z BitBoost Systems postanowili rozwiązać ten problem tworząc .. Alarm na kota! Oprogramowanie stworzone przez nich pozwala rozpoznać, czy znaki wstukiwane na klawiaturze to robota naszych rąk, czy też nasze ukochane, nieświadome zwierzątko. Kiedy system wyczuje na klawiaturze obecność kocich łapek z głośników wydobywa się dźwięk, który niewątpliwie odstraszy ulubieńca od Peceta - posłuchajcie sami.
Taka zabaweczka kosztuje 20$, ale czy czyjść kot jest rzeczywiście aż tak rządny nowych wrażen, aby notorycznie spacerować po klawiaturze? ;)





SAI4H | 2003-06-30 12:48:29 +0200
Jest news sprzetowy. ;D
#645828
Dybikowsky | 2003-06-30 13:12:36 +0200
Miałem kiedyś chomika, który łaził po klawiaturze. Ciekaw jestem, czy ten alarm działa także na gryzonie :-).
#645841
skaven | 2003-06-30 13:16:31 +0200
a jak ktos ma gluchego kota??
#645842
SAI4H | 2003-06-30 13:26:06 +0200
To ma pecha. :P
#645843
SL4VE | 2003-06-30 13:53:57 +0200
Cóż to za bałwochwalstwo :D.
Mój kot umie oceniać panienki z którymi gadam na gg.
Jak wlezie na klawe i napisze "ok" to znaczy, ze panna jest ok. Zdarzyło się już kilka razy :)
#645846
slawek | 2003-06-30 14:15:29 +0200
Szkoda, ze wcześniej o tym nie słyszałem. Mój kot wszedłbył w swoim czasie w koalicję z Żoną i aby zniechęcić mnie do używania komputera - notorycznie sikał na podkładkę, a dwa razy do samej klawiatury. Za drugim razem na tyle skutecznie, ze klawa już nie "wstała",. Zgadnijcie, kto po nocy biegał do MM po nową?
Żona, która musiała pilnie jakąś fuchę wykonać :D
#645851
SL4VE | 2003-06-30 14:25:29 +0200
:DDDD
Chciałem to wcisnąc kumpeli, ale mówi, że kota nie ma. Działa to może na króliki? :D
#645852
FF|DARK_ANGEL | 2003-06-30 14:32:13 +0200
Rozwalajacy jest ten dzwiek Harmoszki :D :D ROwnie dobrze czlowiek mogl by sie wystraszyc :DD
#645854
dAde | 2003-06-30 14:50:24 +0200
Reakcja mojego kota na te dwa testowe dźwięki - przestaje się myć na 5 sekund, a potem dźwięk olewa. Po powtórnym puszczeniu nie robi to na nim najmniejszego wrażenia :P...
#645855
tęczowa.zemsta | 2003-06-30 15:43:23 +0200
no to czas na reakcje mojego. Zanim to puscilem, to kot spal w drugim pokoju... przybiegl i wycieral sie o glosnik :O
#645787
tęczowa.zemsta | 2003-06-30 15:43:33 +0200
no to czas na reakcje mojego. Zanim to puscilem, to kot spal w drugim pokoju... przybiegl i wycieral sie o glosnik :O
#645824
freak | 2003-06-30 15:50:43 +0200
nie lubie takich niusów :/ wchodze na orga po to aby poczytac o q3 a nie o takich pierdach... po co zbaczacie z tematu ?
#645862
enjoy | 2003-06-30 16:01:38 +0200
jesli to nie skutkuje to polecam mlotek :d
#645863
bfr_aka_pablonzo | 2003-06-30 16:05:28 +0200
jak nie lubisz to nie czytaj! czasami trzeba cos innego tez napisac, ciekawego a nie tylko q3...q3...q3...q3...q3...:]
a te dzwiekii za mocne :d
#645864
qw3rterro | 2003-06-30 16:28:32 +0200
hyh... nawet jak bym mial kota... to bym tego nie kupil :P... niech sobie pobiega ;P
#645867
enjoy | 2003-06-30 17:27:40 +0200
ciekawe co bys powiedzial jak by ci kot postawil klocka na klawe :d
#645870
qw3rterro | 2003-06-30 17:34:08 +0200
:DDD... nie dostalby obiadu prezez tydzien :P... ale nie wiem co bym z klawiaturka zrobil :[
#645871
Poll | 2003-06-30 18:08:36 +0200
z bardziej nalkowego widzenia to program dziala na zasadzie jakie klawisze byly nacisniete lapa kota jest na tyle wiekla by nacisnac kilka klawiszy obok siebie jak "ijuko" niesadze by dzialal na gryzonie chyba ze dajesz mu jakies koksy i jest wielkosci kota :) fajny chomik chcialbym takiego :) mam chomika ale on jak zeskoczy na klawe dopiero nacisnie kilka klawiszy :) sorx za byki :P
#645877
szaky | 2003-06-30 18:32:31 +0200
heh, ja ze swoimi kotami nie mam problemu, wolą spac na monitorze, albo na oknie. :]
dzwiek nie zrobil na nich wiekszego wrazenia.
#645880
Dybikowsky | 2003-06-30 19:01:24 +0200
Odpowiedź na ostatnią odpowiedź Poll'a.
A więc, czy ktoś z was chce być profesorem by wymyślić zwierzątko o nazwie BFH - Big Freakin Hamster? ;-)
#645883
k3m | 2003-06-30 19:46:58 +0200
Moj siersciuch sie nie przestraszyl ,zaczal wachac i ocierac sie o glosniki :D
#645884
pro_L0rd | 2003-06-30 19:52:12 +0200
ja @#$% ,co sie okazalo ze prawie kazdy quaker w Polsce ma ... kota ^_^
#645888
BloodyFox | 2003-06-30 20:16:49 +0200
Hyh ten dziwek harmonijki lepiej dziala na ludzi niż na zwierzątka :-) Jak puściłem bracikowi to na full ( w słuchawkach był) to nieomal spadł z krzesła :P Wiecej chyba nie usiadzie przy qmpie :->
#645891
eng | 2003-06-30 20:44:14 +0200
i tak dogZ rulZ :P
#645893
Poll | 2003-06-30 21:28:15 +0200
Chcialem przetestowac to na chomiku :) chomik nic zglasnialem i gdy doszlo na skali do 2,5 ojcie przybiegl z rykiem zebym to dal ciszej :) na rodzicow to tez dziala.
#645897
monja | 2003-06-30 22:28:51 +0200
a ja nie mam kocia :( a nie pieska :( bueee ...
ale mam chlopaka :D
#645905
FF|DARK_ANGEL | 2003-06-30 22:35:51 +0200
koty smierdza ;s
Musze stestowac jak zareaguja na to sasiedzi :>
#645908
Dybikowsky | 2003-06-30 23:04:01 +0200
Wiecie co, śmiac mi się chce, jak przejrzę te wszystkie komentarze od początku, a jeszcze weselej mi jest,, jak wyobrażam sobie chomika wielkości kota :-). Poll, ja też chciałbym mieć takiego :-)
#645915
enjoy | 2003-06-30 23:27:01 +0200
no wlasnie moze to trzeba bylo kotu zalozyc sluchawki na Uszy i volume na maX :d
#645918
SL4VE | 2003-06-30 23:41:43 +0200
koty wcale nie smierdza, wbrew pozorom są całkiem porządne. Mój na te dźwięki nawet głowy nie podniosl :D
#645924
zLoo | 2003-07-01 13:02:51 +0200
buehahahha
#645970
Poll | 2003-07-01 14:04:54 +0200
Niezapominajcie ze koty sa kepkiem siersci co zyje tak jak czlowiek i nieprzemeczajcie ich bo moga wyskoczyc przez okno mam nadzieje ze kotomaniaki mieszkaja na parterach :) moj znajomy z klasy tez lubi koty :) ostatnio na imprezie jednego podpalil i ten zaczol uciekac do stodoly taka planaca pilka lecaca w fure suchego siana :) a siana bylo duuuuzo :) ale zlapali kota i zyje :P mam nadzieje :)
#645979
droOps | 2003-07-02 09:50:32 +0200
hehehe mam kota identycznego jak n atej fotce i on jak mi lazi po klawie to nic go nie rusza te dzwieki testowalem to sae usiad i na klawie heheheheheh a jak mu zuce cos do szamy to od razu leci hehe
#646100
Zaloguj się by dodać komentarz.