Premiera już jutro !
pią, 06 wrzesień 2002 12:49:23 | Autor: acidRA3in | Quake 3 Arena
Przed chwilą dostałem od Mortala kilka screenów, z aktualnie kompilowanej pierwszej polskiej mapy "Great Below" do Rocket Areny. Mapa będzie zawierała 3 areny duelowe (A Warm Place, Halo 17, Still) oraz majstersztyk grafiki czyli clanarenę (Lost Temple). Dzieło naszego rodzimego twórcy ma bardzo poważne szanse stać się częścią Ra3MapProject2 czyli mappaka do RA. Rozmowy trwają, mapka graficznie jest akceptowana a szefowie projektu czekają tylko na opinie graczy na temat grywalności. Grywalność jej będziemy mogli ocenić już jutro gdyż Mortal właśnie na tą sobotę przewidział premierę mapki. Screeny obejrzeć możecie tu





L3si0 | 2002-09-06 13:06:13 +0200
a ile forsy dostanie za te mapy ??? bo jak duzo ta ja sie biore za robienie mapek :-)
#619110
massif | 2002-09-06 13:26:14 +0200
ou yes bejbi, yes
#619111
StaryOrgowicz_14 | 2002-09-06 13:26:35 +0200
Screeny naprawde robia wrazeni, czekam na finalna wersje tej mapki. I aby znalazla sie w paku ra3mapprojektsetup2
#619112
Rozz | 2002-09-06 13:45:50 +0200
No jak najbardziej jestem za.
#619113
*M4STER* | 2002-09-06 14:20:55 +0200
no :D RA spoks.. tylko jakby tam było cos takeigo jak PM ;)
#619117
acidRA3in | 2002-09-06 14:37:05 +0200
Ano pociesze wszystkich zwolennikow CPMA. Mapa bedzie dzialala pod tym modem. Bedzie rowniez zawierala bociki :)
#619123
*M4STER* | 2002-09-06 15:33:45 +0200
exelent :D
#619125
SweepeR | 2002-09-07 20:59:20 +0200
To chyba oczywiste, ze bedzie dzialala pod CPMA...
#619245
Zaloguj się by dodać komentarz.