ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Prezent na Święta

śro, 24 grudzień 2003 13:33:17 | Autor: bryan | Quake 3 Arena


Dzisiaj Wigilia , brodaty grubasek w czerwonym płaszczu wieczorem zacznie roznosić prezenty - nie zapomni również o graczach :) Około godziny 18:30 , wraz z pojawieniem się pierwszej gwiazdki znikną dotychczas nazbierane w SWB bany. Życzymy przyjemnej (tym razem uczciwej) gry w nowym roku !

Gravatar

skaven | 2003-12-24 13:35:23 +0100

heh;)

SL4VE | 2003-12-24 13:37:49 +0100

pierwsza gwiazdka o 18:30? Toć ja wczoraj z kumpelą o 16:30 naliczyliśmy ich z 5 ;-)

Winni zostali ułaskawieni ;-)

bryan | 2003-12-24 13:40:07 +0100

slv dzisiaj pierwsza gwiazdke opoznilismy dla potrzeb swb :) cicho :P

RedakcjaORGa | 2003-12-24 13:42:06 +0100

Bardzo ladnie z Waszej strony. :]

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2003-12-24 13:53:09 +0100

Niech wam ziemia bedzie lekka SWB`owicze...

gl

obni | 2003-12-24 13:58:15 +0100

ojej :)

rkniunia | 2003-12-24 14:06:06 +0100

spoko to do 18 gram na zbocie..

g0ld | 2003-12-24 14:07:12 +0100

bardzo ladnie ze strony adminow ;D

h|neok | 2003-12-24 14:18:29 +0100

hehe n!un!a :DDDDDDDDD

k3m | 2003-12-24 14:30:16 +0100

W styczniu posypia sie bany i gracze beda musieli czekac do kolejnych swiat na ich zdjecie :D

LsT | 2003-12-24 14:34:21 +0100

bry spoko ale przydalo by sie jeszcze ustawic na all servach opcjie pb_sv_rescritcion na 0 (na wiekszosci jest ale nie na wszystkich :( ) chodzi mi tu o m.in dialog :( - jeden z nielicznych serverow gdzie kiedys moglem normalnie pograc :Q

nxs.rush | 2003-12-24 14:51:38 +0100

wszyscy zostana ulaskawieni? jak pieknie :]

sYnth|Bubu | 2003-12-24 15:29:15 +0100

ten bryan jest kochany ::Dg
:****

3st | 2003-12-24 16:05:26 +0100

BRAJANIE naprawde ??? Bubu ubierze sie na czerwono i nasz wszystkich odwiedzi ? :))))

mrmef | 2003-12-24 16:37:23 +0100

Eh jacy wy kochani wszyscy :***

FF|DARK_ANGEL | 2003-12-24 16:53:21 +0100

Do pelni szczescia braqje jeszcze zeby sopee zdjal klina na TPSE na swoich serwach :X

dinhkertal | 2003-12-24 17:07:23 +0100

hhahhaha to znowu gram na zbocie :D drzyjcie lamusy, od dzisiaj widze przez sciany :D

ATi | 2003-12-24 17:11:34 +0100

Noooo to w koncu bede mogl grac :P juz od zeszlego grodnia czekam ;DDDDD

frag | 2003-12-24 17:28:44 +0100

bardzo ciekawe :O
a co zemna nadal mam bana za ogc_fov 1 ?
omg rufl

bl4ck | 2003-12-24 17:30:56 +0100

wlasnier trist nie wiem czemu mi tez na mysl o grubasku pierwsze co naszlo na mysl to bubu :D

bryan | 2003-12-24 20:16:09 +0100

czmu uwazacie bubu za czerwona kuleczke ?:)

Gravatar

^4TiGER | 2003-12-24 21:44:10 +0100

dzis nie nosi prezentów Mikołaj tylko dzieciątko:D

stirmal | 2003-12-24 22:58:53 +0100

Fajnie, swb poszlo sie ekhm... Fajny prezent, ale ja mam wciaz bana na dialogu ZA NIC! Sopee oczywiscie nie odpowiada na maila, bo i po co? Jak ktos z nim kontakt, to niech sie ze mna skontaktuje. GG i mail w profilu :/

edit: sora za dwa komenty... sie kliklo :P

stirmal | 2003-12-24 22:58:53 +0100

Fajnie, swb poszlo sie ekhm... Fajny prezent, ale ja mam wciaz bana na dialogu ZA NIC! Sopee oczywiscie nie odpowiada na maila, bo i po co? Jak ktos z nim kontakt, to niech sie ze mna skontaktuje. GG i mail w profilu :/

Gravatar

skaven | 2003-12-24 23:26:10 +0100

strm nie ma za co przepraszac, dzisiaj w koncu swieta sa;) wybaczam

lidek | 2003-12-24 23:53:24 +0100

stirmal ja tez dalej mam na dialogu na cdkey ban wiec z swb to nic nieda ze sie usunie trza na dialogu usunac
Przez jakies lamy ban na keya :/

stirmal | 2003-12-25 12:42:47 +0100

No spox... tylko cos czuje, ze ten key co ja mialem wygenerowany byl unikatowy :P W kazdym razie lubia na dialogu leciec bany za nic lub za powiedzenie adminowi, ze bany sa za nic (vide mess). Polish q3 sux badly.

Wr0|s0pEE | 2003-12-27 19:56:07 +0100

Filtry i pb zostaly skasowane, podstawa. Nie wiem czy wiesz, ze sa takie rzeczy jak -pb global ban-, nie zalezne od admina.

pb_Sv_banlist
[DIALOG]|PB|: End of Ban List (0 of 0 displayed)

Nie ma banow za nic. Nie unos sie tak stary. Po pierwsze mess nie dostal zadnego bana.

stirmal | 2003-12-30 15:37:40 +0100

Sorry sopee zwracam honor... U mnie wyskakuje prior kick/ban... Na porcie :64 juz jest ok, na reszcie nie, ja juz nie wiem o co chodzi :(

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63