ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Prezent od arQona pod choinkę - CPMA 1.4!

pią, 22 grudzień 2006 08:16:01 | Autor: RauL | Quake 3 Arena

Jeszcze całkiem niedawno, bo 20 listopada pojawiła się wersja CPMA oznaczona numerkiem 1.39. Była to wersja kluczowa, gdyż wcześniejsza, 1.38 okazała się totalnie chybioną i nie uzyskała aprobaty większości graczy. arQon w nowej wersji swojego modu nawiązuje raczej do CPMA 1.32, nie wprowadzając większych innowacji, a zmiany względem 1.39 są raczej czysto kosmetyczne. Mod jest już zainstalowany na większości serverów "szybko-laserowych" także warto pobrać najnowszy upgrade. Poniżej podaje jeszcze linka do oficjalnego mappacka promodowego, gdyż macie często problemy z łączeniem się z serverami, ponieważ CPMA wymaga posiadania kompletu map.
Pełna lista zmian dla nowej wersji CPMA 1.40:
add: !PreDecorate5-8 and _PostDecorate5-8 superhud elements

add: AttackerIcon and AttackerName superhud elements

add: WeaponList supports the TIME command

add: MODEL, ANGLES, OFFSET, and DRAW3D commands to the superhud

ANGLES are ordered as [+pan | -rotate]

note that most Q3 models DO NOT WORK PROPERLY if r_vertexlight is on

add: 9 new high res, high quality crosshairs as cg_drawCrosshair 11-19

chg: NTF significantly redesigned: see docs/NTF.txt

chg: removed support for RagePro-specific smoke

chg: be more tolerant of invalid models/enemymodels

chg: FragMessage no longer updates for suicides

chg: GTV can CALL votes, but not CAST them, so an unattended GTV doesn't cause problems with vote_percent 100

chg: con_echo doesn't insert newlines between multiple args

chg: chat tokens are disabled for non-mm2

chg: ammo bars scale by weapon capacity

fix: vertical bars didn't scale correctly

fix: the infamous legacy id bug of "callvote; reconnect"

fix: autoAction 1 stats weren't saved properly

fix: grenades always rested axially (id bug)

fix: cg_drawCrosshairNames 2 doesn't draw enemy's name in 1v1

fix: couldn't start CTFS games through the UI

fix: UI ugliness in nonstandard video modes

CPMA 1.4 @ Ch-TV
Komplet map promodowych [117 MB] @ Ch-TV

Brak komentarzy.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  2. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  3. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  4. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  5. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  6. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026
  7. Magus napisał post: mape znalazlem :) jak odpale to posle jakiego screena / szukam starej mapy: M-City
  8. Szczawson napisał post: panie chooy i Martinez, macie jakieś foty z judgement night? / O By cię chuj jak mnie tu dawno nie było
  9. Requiem napisał post: Przeszukałem swoje zbiory i płytki, ale niestety nie posiadam tej m... / szukam starej mapy: M-City
  10. Magus napisał post: inna nazwa pliku to MLM_08.bsp / szukam starej mapy: M-City
  11. Magus stworzył temat: szukam starej mapy: M-City
  12. Szczawson napisał post: Czołem martinezu. Daj znać, pogadałbym. Na GG cię nie ma. Może what... / Wielkie plany, wielka iluzja i wielkie... rozczarowanie?
  13. Szczawson napisał post: Trójmiasto to daleko. Wszyscy siedzą na Śląsku albo małopolskie / Piwo w Krakowie
  14. Requiem napisał post: A czy ktoś z Was rezyduje albo bywa w Trójmieście albo okolicy? :D / Piwo w Krakowie
  15. MateoMartinezz napisał post: hej - i jak tam Wasze wnioski po latach? Gdzie jesteście i czy jes... / Wielkie plany, wielka iluzja i wielkie... rozczarowanie?

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 58