ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Prezent od Raven Software

wto, 24 grudzień 2002 22:52:59 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Raven Software, firma która zajmie się bądź w najlepszym wypadku już zajmuje się produkcją czwartej części Quake'a wypuściła nam specjalnie na Święta trailer pokazujący nowy silnik graficzny, na którym będzie oparta gra. Silnik roxuje! Trailer ściągnięcie z poniższej lokacji:

..: Q4 Trailer 3MB, Zapisz jako (edit: link jest zabezpieczony, musicie użyć poniższego)

Jak już obejrzycie to możecie wejść na stronę Raven i doczytać co nieco na ten temat. Zalecam zwrócenie uwagi na autorów trailera. Wypatrzył woj.

Gravatar

kompresor | 2002-12-24 22:54:27 +0100

sciagam... :P

kubek | 2002-12-24 22:59:57 +0100

szybciej :P bo cos niemoge go sciągnąc :D

Gravatar

rephlex | 2002-12-24 23:16:24 +0100

Actors and main producers:
Artur Nowak
Lucas Zembrzuski

Camera operator:
Adam Zembrzuski

Deadly Weapon holder:
Bart Nowak

coś swojsko te nazwiska brzmią :D

Gravatar

nordcore | 2002-12-24 23:22:53 +0100

qrna. A ja jakos sciagnac nie moge :(. Komp wyslij mi na gg linka.

Gravatar

rephlex | 2002-12-24 23:24:52 +0100

własnie obejrzałem... LOL ! :D
'wiecej informacji' na stronie www.quake4.of.pl/ :DDDD

Gravatar

nordcore | 2002-12-24 23:28:57 +0100

ale to [edited by admin - next time ban!] :P

move | 2002-12-25 00:11:31 +0100

[A] nie istnieje od dni kilku Rozz :)

hanti | 2002-12-25 00:45:49 +0100

no lol :D ale jaki realistyczny :D

tix | 2002-12-25 01:08:30 +0100

If you see this page, you most probably visited a site that tried to link to a download file directly (which is basically stealing our bandwidth without giving us any credits). To get the download you came looking for, just locate the game with the help of the navigation bar on the right and download it by clicking the link on that page. This way, you can also read the info/check out the screenshots so you know what you're going to download.

BobeK | 2002-12-25 01:08:53 +0100

Czemu mowi, ze link do pliku jest podany "directly" czyli nie przez php itd? Daj ktos dobrego :o.

Gravatar

BrakDanych | 2002-12-25 01:21:54 +0100

hm files.ravengames.com/xmas/quake4/q4trailer.zip ?:o

Yaboll | 2002-12-25 02:01:42 +0100

zenada!!!!!!!!
mam nadzieje ze q4 nie bede rownie zenujacy jak ten filmik
bad bad bad :(

gruceqq | 2002-12-25 02:12:09 +0100

ten filmik jest za realistyczny, az ku*** za bardzo realistyczny hehehehe :DDD

Gravatar

TomB | 2002-12-25 02:34:14 +0100

To jakaś pomyłka chyba,jakiś dzieci bawiły się kamerą.Tak to musi być pomyłka,no bo jak to wytłumaczyć.:p.Coś puźno się zrobiło.

Razor | 2002-12-25 09:46:13 +0100

mi sie ciagle pojawia jakis shit Protected! blehhhhhhhhhh

BobeK | 2002-12-25 10:28:46 +0100

"Protected!
If you see this page, you most probably visited a site that tried to link to a download file directly (which is basically stealing our bandwidth without giving us any credits). To get the download you came looking for, just locate the game with the help of the navigation bar on the right and download it by clicking the link on that page. This way, you can also read the info/check out the screenshots so you know what you're going to download.

Note: There is a small chance you clicked on the download link right from our Xmas pages, which means you have referrers switched off in your browser. If this is the case, send a mail to [email protected] and we'll give you instructions how to get the file in this case."

:o woju.

VipeR | 2002-12-25 10:30:48 +0100

A ja razor klikam w linka i strona mi sie zamyka i pojawia sie okno programu do sciongania Internet Explorera. Nie daje zapisz jako. Gosc w filmie uzywa shotguna i widac ten SG zadaje duze obrazenia - gosc ginie po pierwszym strzale hehe

nita | 2002-12-25 10:52:53 +0100

www.ravengames.com/xmas/quake4/ tu macie linka

*M4STER* | 2002-12-25 13:08:14 +0100

ech to pewnie mialo byc smieszne... :>

shiv | 2002-12-25 13:12:30 +0100

tysz mam protected :P
sux

tix | 2002-12-25 13:43:50 +0100

PROTECTED !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tix | 2002-12-25 13:44:09 +0100

niech ORG sciagnie i da na ORGa ;i

Gravatar

x4. | 2002-12-25 13:45:01 +0100

link mi nie dziala, abuuu :(((

Gravatar

[TXS]aXcid | 2002-12-25 13:51:45 +0100

Calkowicie sie zgadzam z tombem :) - ten film to jakis wielki humbug (i to na dodatek chiba swojski bo pod koniec filmu slychac jak ktos ise pyta "Już?" :D:D:D) - raczej watpie zeby tak wczesna wersja byla jush spolszczona :D - jakies mlotki sie bawia i robia ludzia nadzieje (pan ze kijem od sczotki roxxx :D:D:D)
I jak mimo wszystko chcecie to zassac to z tej stronki www.ravengames.com/xmas/quake4/ - jest tam bezposredni link - inaczej sie nie da, bedzie "protected" :P

k3m | 2002-12-25 14:25:29 +0100

hmm...da ktoś innego linka, bo ten nie działa :|

cOijN | 2002-12-25 14:39:31 +0100

buahauahua fulwypasrealizm, LOL
a dla tych krorzy sa zawiedzeni podpowiadam ze ten filmik to czysta ironia, oni sie nabijaja z ciekawskich i sprytnych modelmaker'ow ktorzy swoje "dzielka" podszywaja pod raven [jak te modele gladiatora...] itp.
dlamnie filmik rox ;D GG

Gravatar

StaryOrgowicz_474 | 2002-12-25 16:50:29 +0100

to raczej prezent od "oprogramowanie Kruk Sp.z o.o.":DD, reality show hehe

eXe|R.W.G. | 2002-12-25 17:17:51 +0100

Fajnie by bylo jak by ten link jeszcze dzialal i dalo by sie z niego cos sciagnac!! ;|

MateoMartinezz | 2002-12-25 20:48:49 +0100

eeeee, tam, filmik już dawno temu był w sieci, zorbiło9 go kilku polaków i nawet u nas był news na ten temat, buhahahaha podoba mi sie poczucie humoru raven'a

stirmal | 2002-12-25 22:43:49 +0100

Co Wy chcecie od tego filmiq, jest hardcore'owy :]

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63