Pro-klan Qwejk 3
sob, 28 grudzień 2002 01:39:52 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Po raz kolejny mamy okazję obejrzeć stronę klanu q3, która została zrobiona z wykorzystaniem cudzych materiałów. Mowa o stronie niejakiego klanu AngelsClan który od dość długiego czasu posługuje się grafiką wykonaną przez chosena na potrzeby strony Angels Of Death, czyli AoD, czyli jednego z najlepszych polskich klanów.
Szczególnie polecam rzucić okiem na podziękowania w dziale Historia na stronie klanu ac. Mam nadzieję, że chłopaki zachowają się jak dorośli ludzie, przeproszą AoD i postarają się o własną grafikę.





chosen | 2002-12-28 01:42:41 +0100
zaraz pierdolne :D
#628370
putek | 2002-12-28 01:52:36 +0100
ahahah wyjebe :) dobre... prze ch...uje z gosci:D a jak ladnie samo ANGELS zostalo:D i nawet kur... menu calego nie obcieli:D wyjebani goscie:D ah ten progaming:D ahahahahha pozdro dla chosena:)
#628371
igor9k | 2002-12-28 02:00:00 +0100
chosen = plagiat ! xero strony klany AngelsClan !
:)
#628372
cOijN | 2002-12-28 02:04:05 +0100
hahahahaha... grafa wymiata, fajny 12-latek to sklejal w paintbrushu ;DDDDDDDDDD
jak caly sajt niedokupy i wogole nieobciete menu rox ;D
muaha to tez 3eba byc przeszczepem nie z tej ziemi zeby takie plagiory walic no nieeee...
vgg gr8 job!
wogole sama nazwa klanu to jedna wielka zzyna :]
po raz kolejny juz dzisiaj:
z-e-n-a-d-a
#628373
BrakDanych | 2002-12-28 02:12:46 +0100
bys sie wstydzil chosen ! przeciez to widac na 1 rzut okiem ze aod skopiowalo grafike od ANGELS KLAN PRO
#628375
*M4STER* | 2002-12-28 02:40:31 +0100
ehehe a to proplejery :D
ten napis angel.. bajerancki :D nie dosc ze skopiowali to jeszcze lamersko polaczyli w calosc =] (ble)
#628377
SL4VE | 2002-12-28 02:56:55 +0100
dawno nie widzialem zeby ktos tak oszpecil czyjas grafe :/
#628378
sxl | 2002-12-28 02:57:57 +0100
taaa... troche sa podobne te sajty...
#628379
bryan | 2002-12-28 04:01:08 +0100
kolesie wyjebani z akcji :D
buahahahaha rescale jakie walneli ze 300% up :D
zaloze sie ze panowie z ID przy producji wolfensteina3D oddali by nie jedno za takiej jakosci textury :D
#628381
bryan | 2002-12-28 04:05:47 +0100
"7. Lepsze osoby w klanie powinny słabszym czasami radzić"
o zesz da fak :D
"11. W ciągu tygodnia będom Odbywac sie 3 treningi na jakich członkowie clanu [Ac] Powinni isę zjawić .Jeśli jednak się niezajawiom i nienapiszom w księdze gości dlaczego się niezjawili ,i jeśli się to powturzy 3 razy ten czlone zostajea ..."
zaras sięm pohlastam kyba :D kto tym analfabeta dal dostep do netoo ?!:D
#628382
ognos | 2002-12-28 04:07:41 +0100
lol :)
#628383
*M4STER* | 2002-12-28 04:20:32 +0100
hę ? nie no wogole klan zdeka "lame" a te dzialy takie jakeis puste -[
#628384
harpagan | 2002-12-28 04:28:33 +0100
chosen juz nie jest w aod nie ma miejsca dla ludzi ktorzy sami nic nie potrafia zrobic tylko kopiuja hahahahaha
dawac wiecej takich akcji bo to mnie relaxuje :>
#628385
StaryOrgowicz_524 | 2002-12-28 04:39:06 +0100
Lol, przeciez ta ich przeroba wyglada jak totalny shit! Bazgroly autonomicznego dziecka. GG Angels klan.
Tak na marginesie to czy oni mysleli ze nikt tego nie zauwazy? To chyba jakis joke :P
#628386
StaryOrgowicz_524 | 2002-12-28 04:40:43 +0100
Ta przeroba wyglada jak totalny shit! Sklejka autonomicznego dziecka. Tak na marginesie czy oni mysleli ze nikt sie nie kampie? Zajebac strone jednemu z najbardziej znanych klanow q3 w polsce? To jakis chory joke :P
#628387
StaryOrgowicz_524 | 2002-12-28 04:41:34 +0100
no @#$% cos sie wam strone wysyupuje, zatrudnijcie tych od Angels klan niech wam nowa zrobia. :P
#628388
zik | 2002-12-28 04:48:56 +0100
"Ble Ble Ble i powstał clan ac !!
Wielkie podziękowania dla [F] Filexa w pommocy zrobieniu strony ac "
o k**** koles mnie rozjebal textem uhahaha ;>
widac koles jest spokrewniony z jednym typem z serwisu xg.pl ktory kopiowal 3/4 kolumny leha o wcg ;))
#628389
Eddy | 2002-12-28 08:00:20 +0100
A czy jest napisane w konstytucji ze nie mozna kopiowwac ze strony na strone? :>
#628391
Razor | 2002-12-28 09:24:37 +0100
Kolejny plagiat, zalosne... Takich kolesi to sie na buty powinno brac i do piachu :D
#628393
scR | 2002-12-28 09:29:51 +0100
Hm... szkoda ze mi sie nie laduje zadna grafa ze stron wp :/
a tak w ogole fajne zdanie: "...i jeśli się to powturzy 3 razy ten czlone zostaje Wyrzucony od Klanu [Ac]...".
#628394
chosen | 2002-12-28 09:43:51 +0100
tak dla niekumatych :D
Copyright © Angels of Death clan. All rights reserved.
Design made by Gateway Studios (chosen)
#628396
chosen | 2002-12-28 09:53:12 +0100
no chyba ze sa ludzie ktorzy nie qmaja english wogule
respect =]
#628397
acci | 2002-12-28 10:18:47 +0100
psze chu..je z tych AoD sxerowali niezle od ac ;x
#628398
.gogi | 2002-12-28 10:19:21 +0100
bo oni sa fanami AoD i to dlatego podobna nazwa i www :P
#628399
s3rfer | 2002-12-28 10:25:47 +0100
wszyscy juz sie pozbijali i wogoole... ja dodam tylko swoje "zalosne..." i powiem ze do wspanialego kopiowania maja jeszcze extra skille =] eh... chosen na nastepny raz chyba lepiej pisz po polsku bo zawsze sie znajda takie suuuper fajkne lamki ;q
#628401
kood | 2002-12-28 10:41:54 +0100
Hehe, AoD pechowcy. O ile dobrze pamietam (nie jestem w 100% pewny) to nikon pokazywal mi e-maila, w ktorym jakis nowopowstaly klan o tej samej nazwie AoD, chcial walczyc w dwumeczu o prawa do nazwy klanowej hahaha. Do meczu chyba nie doszlo :)
#628403
ev0 | 2002-12-28 10:45:36 +0100
oż to jest smieszne zżynać od kogoś strone to tak jakby mu się stawiało wielka lache dla kazdego, czy nie mogli zrobi czegos w paincie i juz??:d to by dla nich wystarczylo a tu lol @#$% amc co za ludzie jeszcze nie widziałem takich przekrętów. Nie warto nawet do nich apelowac bo pewnie powiedza ze to oni zrobili:D
#628404
chosen | 2002-12-28 10:47:41 +0100
Tak, byl taki email :D dostalem go od jakiegos lamera z klanu q2 ktory mowil ze oni wchodz ana scene q3 i chca walczyc o nazwe klanu AoD. Mecz o prawa do nazwy mial byc rozegrany w q2 :DDDDDDDDDD Objechalem tego goscai u juz nastepnego maila nie dostaelm =]
#628405
chosen | 2002-12-28 10:49:51 +0100
Sorx za moj analfabetyzm ale juz zarazilem sie od ych z ac :DDDD
#628406
BobeK | 2002-12-28 10:55:06 +0100
No i widzisz Rozz? Masz swoj zapowiedziany-wczesniej news :-)), jednoczacy scene. :] Good Work Gr8 M4n! (ggm!:D)
#628408
ev0 | 2002-12-28 10:55:21 +0100
Ahaha toz to poprostu śmieszne, ażeby tacy ludzie wogle grali w q3 a do piero zajmowali się grafiką. Nie no to poprostu śmiechu warte ide wźiąść kamere i nagrać:D Będzie jako dobra firma kopiujaca Ac:D i będą mieli reklame, ale kasy zarobiąboshe to się w glowie nie mieści:d Taka kopiarka(CUDO!!)tak btw: co do tego maila z ludzi q2 to ostry gnilec chciał walczyc z klanem z q3 na q2 pfff AoD z q3 by wygrało:d
#628409
BrakDanych | 2002-12-28 11:12:38 +0100
owned by TU TAJ
TU TAJ MOŻESZ SCIĄGNĄĆ NASZE LOGO ALBO JE SOBIE OBEJRZEĆ
#628412
BrakDanych | 2002-12-28 11:14:13 +0100
czegos takiego jeszcze nie bylo - plagiat strony ac - www.wat-q3.prv.pl/
#628413
chosen | 2002-12-28 11:21:40 +0100
nie no ja nie moge :D
#628414
obni | 2002-12-28 11:22:38 +0100
#628415
nsx | 2002-12-28 11:25:35 +0100
wstyd chosen wstyd
#628416
xsnk | 2002-12-28 11:30:21 +0100
O yeah! Normalnie grafa na bajerze, a ten adres poniżej to jush wogole jazda yest :] plagiat plagiatu :D
#628417
kompresor | 2002-12-28 11:31:12 +0100
hehs, jak to wyglada :P
#628418
host | 2002-12-28 11:32:15 +0100
lool "Jebnąć mu? - Jebnij ! " :D ale lol, duzy lol, big lol. Stopniowanie ---> LOL, LOLER, THE LOLEST :D Oni sa The lolestami !! A tak BTW to do rowu z nimi ...
#628419
Guffy | 2002-12-28 11:38:12 +0100
8 . VII. 2002
9.10.2002 o godzinie 18.00 klanuwa z Clanem )S(
Wy tez sie umawiacie na 'klanuwy' z takim wyprzedzeniem? :>
#628420
obni | 2002-12-28 11:39:55 +0100
no, komentarz na miejsccu :P
#628422
[FPP]Krypton | 2002-12-28 11:42:07 +0100
chosen teraz wszystko jasne! :)
A tak na powaznie to nie mam slow na takie lole. Po prostu gostki nawet tego zlozyc w kupe nie umieja. To przerasta moje pojecie :). A nie mowcie zeby to usuneli bo jeszcze beda chcieli walczyc o prawo do strony internetowej ;)
#628424
mayhem | 2002-12-28 11:53:05 +0100
tez chcialbym dodac swoje "zalosne..." :D
#628425
move | 2002-12-28 11:59:45 +0100
A wlasnie mi sie przypomniala jedna historia z [Ac]... jak jeszcze istnialo Assassins - kazdy wiedzial, ze mielismy short nazwe [A]. Pewnego dnia powstalo Angels Clan, wpadam na MIB'a i patrze co za ku**a pajac z [A] przed nickiem - pierwszy raz w zyciu go widze (starszy layout naszych ksywek tez podjebany). Mowie do niego, zeby zmienil ksywke - nic gosc nie reaguje tylko gra. W koncu dorwalem CL'a tego zalosnego klanu i umowilismy sie, ze zagramy miedzy soba - kto bedzie mogl miec skrot [A]... ale wierzcie mi, trudno bylo sie z gosciem dogadac... Oczywiscie wygralismy do minusa (na pm rofl!), stad teraz ich nazwa brzmi [Ac].
To takie male wtracenie ode mnie ;-)
#628426
vq2 | 2002-12-28 12:01:44 +0100
a moze gdzies w necie jezd poprostu gotowy szablon takiej strony :DDD i sie tylko wypelnia nieqtre pola i dziAua :P
nie uadnie chosen oj nie Uadnie :\
#628427
qw3rterro | 2002-12-28 12:02:20 +0100
jan nie moge...... plagiat plagiatu, no comments, aha i z tego co wiem to clanówe sie pisze przez "ó" ;)
#628428
xsnk | 2002-12-28 12:06:47 +0100
Klient chyba mial jakis atak padaczki jak sklejal te obrazki w front page'u :]
#628429
baxowy | 2002-12-28 12:11:31 +0100
niech zagraja o www. wkoncu AC to l33t klan a to siakies AoD, co to ma byc? ;d
#628435
move | 2002-12-28 12:17:31 +0100
i zeby dopelnic tradycji to na cpma niech graja - jak Assassins vs AngelsClan ;asd
#628443
KaZeT | 2002-12-28 12:20:14 +0100
Po co takim kolesiom grafika na stronie. Wystarczy notatnik 2 linijki textu i już można się na "KLANUWE" umówić ;P , a może na kranówe :)
#628444
[FPP]Krypton | 2002-12-28 12:32:17 +0100
im chodzilo o kanuffy ;)
#628447
sun | 2002-12-28 12:33:52 +0100
Pitiful :-/.
#628450
xsnk | 2002-12-28 12:46:13 +0100
Oooooo :] Obadajcie se tera stronke :D Jebani szybcy są :DDD Wyjebali jush wszystkie obazki z gory :]]] Tylko tam na dolke jeszcz ecos podpierdolonego zostalo :] A teraz bedzie: "co? gdzie? kiedy? jak?" "my o niczym nie wiemy" wyjebali grafe i po wszstkim ehhhh
#628452
KaZeT | 2002-12-28 12:53:16 +0100
Heheh. Ci z klanu wat też niczego sobie :) Niestety nie znaleziono dokumentu: /wp/wat36/ Poshli na całość :)
#628453
Guffy | 2002-12-28 13:14:42 +0100
Tylko co niedawno zaieściłem komunikat ze poszokujemy grazy to od razu zglosil się jeden gracz FOX..hm tylko pozostało nam go wyprubować .A jak się okaze dobry to Oczywisice go zamieszcze na squad
hm :D
#628458
chosen | 2002-12-28 13:15:48 +0100
jeszcze maila z przeprosinami nie dostalem :D
#628459
JarlB | 2002-12-28 13:30:56 +0100
moze by sie znalazl jakis "haker" co by im ta stronke troche "przerobil" :))) pamietam kiedys historie z klanem [PL] - Polacy, ktos z owczesnego nBf wszedl na ich strone i sobie "troche" pozmienial :)))). ashu to ty byles? :DDD
#628464
chosen | 2002-12-28 13:40:20 +0100
Strona clanu [ac] już nieistnieje !!
I nie wiem kiedy zmartwychwstanie
WYBACZCIE AoD :(
żródło: ac
#628467
5l3py | 2002-12-28 13:42:50 +0100
rozz tym newsem zniszczyles klan [ac] ;-( uciekli ;d
#628468
obni | 2002-12-28 13:44:10 +0100
no i już wszytsko usuneli :)
wystarczyło że z nim pogadaliśmy :]
#628470
sun | 2002-12-28 14:01:54 +0100
Klan tez sie usunal? :-)
#628473
xsnk | 2002-12-28 14:02:48 +0100
Widac, że na poczatku probowali to jakos odkrecic i wyjebali cala grafe ze stronki, ale ten koles od nich wyraznie napisal, że wogole nie wie o co chodzi itp... Hmm najwyrazniej presja byla zbyt duza i goscie sie speniali i zamkneli strone.. Jakby zmienili szate graficzna i przyznali sie do plagiatu to moshe by im sie jakos wybaczylo ;] Ale w koncu napisali 'wybaczie' wiec chyba poczuwaja sie do winy. Tak czy inaczej Rozz za sprawa 1 newsa przyczynil sie do zamkniecia 2 stronek [masta of disasta :D] Jush se wyobrażam co to bedzie za masakra jak ktos sproboje grafe z orga zajebac :DDD
#628474
freak | 2002-12-28 14:04:38 +0100
ale smieszna historia :D
#628475
log | 2002-12-28 14:40:05 +0100
ect zerżneło silnik php i uklad strony z orga :D ashahsa
a to zbóje :D
#628480
chosen | 2002-12-28 15:32:56 +0100
Tą stronę robiłem ale ona całkiem inaczej wygladała i nie były na niej żadne elementy plagiatu tylko CL Angels Clan zmienił hasło konta na które była wysyłana strona i wsyzstko pozmieniał (nic na niej nie jest co ja zrobiłem) a na dodatek oni chceli wykorzystac ksywy znanych polskich graczy
napisał [F]FileeX
bk :]
#628489
xsnk | 2002-12-28 16:11:13 +0100
Hehehe zobaczcie:
strony.wp.pl/wp/evil210/board.htm
Niektore stronki pokasowali ale taka np. ksiega gosci zostala :DDD trzeba to wykorzystac :] [wylookalem przegladajac temporary internet files]
#628504
chosen | 2002-12-28 16:25:15 +0100
podoba mi sie ich dzial Wars :D
Winner Loser Score
|r| ac 113-20
[F] ac 91-0
Bkp ac 81-65
=R25= ac 69-28
Q5 ac 112-43
:DDDDDDDDDDDDD
#628506
xsnk | 2002-12-28 20:38:52 +0100
Jeśli jesteś na tyle dobry i chcesz wstąpić w szeregi Angels Clan napisz maila do... [z ich stronki]
hm :] Chyba: "jesli jestes az takim lolem.... " :DD
#628558
StaryOrgowicz_446 | 2002-12-28 20:47:42 +0100
hehe wlasnie kto schaczyl [PL] ?:D
#628561
StaryOrgowicz_446 | 2002-12-28 20:53:00 +0100
OWNAGE --> 28.XII.2002
Więc tak otwieramy swojąm działalność na nowo jeśli ktoś ma jakieś ale to mnie to Gówno
#628563
xsnk | 2002-12-28 21:00:13 +0100
Hmm... Looknijcie na ich REGULAMIN! Dam głowe że wydzialem IDENTYCZNY na stronce jakiegos innego klanu...
#628565
Zaloguj się by dodać komentarz.