ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Problemy z logowaniem

śro, 12 styczeń 2005 16:13:30 | Autor: BrickBazooka | Quake 3 Arena

W ostatnich dniach wystąpiły problemy z logowaniem do naszego serwisu.
Zrobiłem wszystko od nowa, nie powinno już być kłopotów. W razie czego proszę pisać na forum redakcyjnym bądź na mail.
Przy problemach z logowaniem przede wszystkim trzeba skasować pliki cookie o nazwie q3arena.gry.imro.pl

Wszystkim którzy dalej używają Internet Explorer polecam Mozillę Firefox Firefox. I Sieć jest Twoja

Firefox m.in. posiada bardzo wygodną obsługę plików cookie. No i najważniejsze od pół roku jak używam nie mam żadnych spyware, virusów, trojanów.

P.S. Nie dostaję żadnych pieniędzy ani innych profitów za reklamę Firefoxa - po prostu uważam że doskonały produkt trzeba promować.

gr. | 2005-01-12 16:17:04 +0100

najlepiej sie logowac na stale i wtedy nie ma sie problemu, ja wiem ze nie wszedzie mozna no ale w domu to wypadaloby
btw post scriptum jest najlepsze w tym newsie :D

ATi | 2005-01-12 16:24:06 +0100

’P.S. Nie dostaję żadnych pieniędzy ani innych profitów za reklamę Firefoxa - po prostu uważam że doskonały produkt trzeba promować.’

Lepiej wczesniej wszystkich uprzedzic -.-’

akk0 | 2005-01-12 16:25:57 +0100

dokładnie sesja najlepiej sie zalogowac na stałe i wtedy się nie ma takich problemów, chyba, że zmienia kto codziennie kompa;p

Razor | 2005-01-12 16:42:31 +0100

zainstalowalem i jestem zadowolony :)

Gravatar

m4r | 2005-01-12 16:48:23 +0100

polecam firefoxa uzywam go od pol roku i jest looz
"P.S. Nie dostaję żadnych pieniędzy ani innych profitów za reklamę Firefoxa - po prostu uważam że doskonały produkt trzeba promować."- Podpisuje sie pod tym.

ATi | 2005-01-12 16:48:25 +0100

bo kazdy dobrze wie ze firefox 0wnz da w0rld

gr. | 2005-01-12 16:55:12 +0100

nie jestem sesja tylko gr :o

nxs.mlk | 2005-01-12 16:56:31 +0100

popieram takze od niedawna uzywam firefoxa i stwierdzam ze nie ma porownania do zamulonego explorera
polecam

shaun | 2005-01-12 17:01:00 +0100

szczerze - po prostu napisz ze org ma tak stary kod, ze wszystko sie sypie... i nie wciskajcie, ze IE jest zly, bo to nie ma sie nic do tematu. dobry developer napisze strone, zeby dzialala pod kazda przegladarka, wystarczy trzymac sie wytycznych w3c i manuala php jesli chodzi o sam kod...

wishoza | 2005-01-12 17:03:44 +0100

ja używam mozilli i jest przekozak ;A Ale od jakiegoś czasu już myśle, żeby zainstlować ff, tlyko trochę mi się nie chcę, dziś wiecozrem chyba zarzuce ;)

acci | 2005-01-12 17:05:30 +0100

ja uzywam opery i jest imo lepsza od ff uzytkownicy opery pokazmy ilu nas jest :- DDDDDDDDDD

bryan | 2005-01-12 17:10:58 +0100

bricku dobrze gada ! sam uzywam firefoxa ;) zarowno pod win32 jak i linuxem. Na obydwu systemach sprawuje sie znakomicie.

pepz | 2005-01-12 17:24:21 +0100

O P E R A

ot co.

Gravatar

szen | 2005-01-12 17:25:12 +0100

"po prostu napisz ze org ma tak stary kod, ze wszystko sie sypie... i nie wciskajcie, ze IE jest zly, bo to nie ma sie nic do tematu. dobry developer napisze strone, zeby dzialala pod kazda przegladarka..."

tez prawda :)

auroxick | 2005-01-12 17:25:30 +0100

tak samo opera! rowniez jest wysmienita... lek na nasze zapchane lacza :P

Gravatar

_riper_ | 2005-01-12 17:33:30 +0100

stara dobra net szkapa nie jest zla

Hakan | 2005-01-12 17:46:30 +0100

Wole Opere, zainstalowalem Firefoxa ale nie potrafilem sie "odnalesc" w nim. Moze gdybym mial Lisa przed Opera uzywalbym Firefoxa

eng | 2005-01-12 17:48:59 +0100

kurde to dziwne , bo ja wlasnie na linuchu spod mozilli mialem problemy z logowaniem :}

Uzywam Opery i polecam ja kazdemu.

fiszon | 2005-01-12 17:56:27 +0100

też używam firefoxa imho jest zdecydowanie lepszy niz IE tak samo jak Brick napisał nie mam zadnych spywarów virów itp od czasu gdy ją zainstalowałem :D

pluskff4 | 2005-01-12 18:12:20 +0100

WOOOHHOOOOOOO :)))
konto znowu dziala :D

jak by ktos mogl to moze skasowac konto pluskff4_oO

bo bylo mi potrzebne tylko aby napisac temat na boardzie teraz mi nie jest ono potrzebne :p

hanti | 2005-01-12 18:19:43 +0100

mialem tez opere ale jak zainstalowalem najnowszego firefoxa to poleciala wpizdu do tego sprobowalem thunderbinda jako klienta poczty i tez ownz ;)

Sh1eldeR | 2005-01-12 18:50:47 +0100

Firefox rzadzi, ale zeby az tak go w newsie wywyzsza... ;)

Zreszta, cholera, nalezy mu sie, IE przy tym to go wno, szczegolnie jesli chodzi o zabezpieczenia i ochrone przed popupami i innym tego typu badziewiem

Gravatar

vult | 2005-01-12 18:59:57 +0100

avant browser mi sie bardziej od firefoxa podoba :p

sYnth|Bubu | 2005-01-12 19:02:06 +0100

shaun idz trenowac podopiecznych w CPMA i nie pisz glupot. Ja korzystam z IE i nic mi sie nie sypie.

soil | 2005-01-12 19:09:21 +0100

Tak, naprawde fajnie ze promujecie ff ale to nie byla wina przegladarki bo np. nie moglem sie tez zalogowac na operze ktora tez jest swietna. Cos nie tak bylo z php... i juz :P Pozatym OPERA ROX

szaq | 2005-01-12 19:20:09 +0100

nie jestem sesja tylko gr :o
norlamnie monitor poplułem jak to przeczytałem ...

btw. faktycznie, używam od zawsze IE i nigdy najmniejszych problemów nie miałem ani tutaj, ani na innym serwisie, więc nie czepiajcie się tego, że kod jest zły, po prostu IE mają niektórzy źle (nieumiejętnie) skonfigurowane - ot co. Poza tym IE z SP2 nie ma problemu z pop-upem, przynajmniej u mnie.
Mozilla - jakas dziwna, próbowałem chwilę, ale bez skutku, bo się nie przekonałem i odinstalowałem.

pluskff4 | 2005-01-12 19:27:37 +0100

Tak, naprawde fajnie ze promujecie ff ale to nie byla wina przegladarki bo np. nie moglem sie tez zalogowac na operze ktora tez jest swietna. Cos nie tak bylo z php... i juz :P
popieram !
tez probowalem chyba na wszystkich dostepnych przegladarkach i dupa, a konfiguracje netu mam zawsze taka sama bo nigdy w tym nie grzebie ;p

voodoo|norad | 2005-01-12 19:41:30 +0100

No nareszcie !!!! :D
Mnie tez sie nie logowalo, a nie jestem zwolennikiem innych przegladarek. Ciesze sie, ze to ztobiles, jest git! :)

szaq | 2005-01-12 20:02:17 +0100

Heh kolejny komentarz.
Właśnie zapuściłem sobie Opere w wersji 7.54 Pl i .. naprawde dużo szybciej śmiga ORG niż na IE. I tylko dlatego zostawię ją sobie na stałe.

VipeR | 2005-01-12 20:12:39 +0100

Problemow z logowaniem juz nie mam,

Podpisuje sie pod tym tekstem o firefox’ie dwiema rekami, nogami i glowa i jeszcze czyms - to naprawde swietna przegladara, sam od gdzies 4 miechow jej uzywam - wersja 1.0 PL ze sinem NOIA 2.0 Extereme. Wyglada ladnie, interfejs jest prosty, a ile jest do tego rozszerzen! Poza tym Firefox zajmuje 5 MB a IE 5.5 ok 90 !!!

Gravatar

jimmy | 2005-01-12 20:39:04 +0100

Opera ownz szczegolnie teraz gdy ma dodany modul irca , ale jesli chodzi o tworzenie stron to uzywam firefoxa jest po prostu najbardziej podatny na bledy w kodzie :D wiec jak na dloni widac czy strona jest pisana ze specyfikacja w3c czy nie :pp(do tego ma sporo przydatnych pluginow :])

gr. | 2005-01-12 20:59:56 +0100

hehe SZAKAL rofl ;D mnie tez to rozsmieszylo z ta sesja hehe

auroxick | 2005-01-12 21:05:14 +0100

wlasnie SZAKAL dlatego tez mam opere, mam rowniez firefoxa jest bardzo dobry ale jakos nie moge sie przerzucic (i juz nie chce) bo nie satysfakcjonuje mnie szybkosc wyswietlania stron w porownaniu z opera(co nie znaczy ze firefox jest zly IE bije na glowe). Opera pod tym wzgledem nie ma sobie rownych, no ale firefox ma lepsza obsluge kanalow RSS.

Mav_8217 | 2005-01-12 21:13:56 +0100

Ja używałem jak dotąd opery i byłem w miarę zadowolony, ale posiada ona jeden bardzo istotny bug. Kiedy odpalam kompa a potem ORGa, muszę dać jeszcze po załadowanie refresh, ponieważ widzę stronę ze stanu ostatnio jakoś ’zapisanego’ w przeglądarce. Nie odświeża ona info o stronie za każdym jej włączeniem. Trochę wqrwiające a tego firefoxa używam od 20 min i jak dotąd, podoba mi się bardzo ;)

Vymmiatacz | 2005-01-12 21:21:07 +0100

Opera - super sprawa, szczególnie dla userów o słabszych łączach. Domyślnie Opera stronę trzyma w cache przez jakiś czas, można go gdzieś ustawić w opcjach...

tempest | 2005-01-12 21:33:39 +0100

ff jest bardzo dobry uzywam go od wersji 0.7 i nie narzekalem jeszcze na niego

BrickBazooka | 2005-01-12 22:54:27 +0100

Drobne nieporozumienie się pojawiło:
Problem z logowaniem nie był związany z przeglądarką tylko z kodem PHP. Oczywiście, że skrypty i strony trzeba tak robić żeby działały pod kazdą przeglądarką.
Napisałem o Firefox ponieważ co chwile ludzie mają problem w IE ze skasowaniem konkretnego pliku cookie. Ma on te swoje Narzędzia -> Opcje Internetowe -> Usun pliki cookie ale kasowanie pojedynczych plików jest bardzo niewygodne, nie ma informacji o pliku i jeszcze co najgorsze nie zawsze to kasowanie działa.
PHP na orgu się nie sypie, po prostu skrypt od logowania był przerabiany wielokrotnie, po przeniesieniu na IMRO znowu, i w końcu napisałem go od nowa. A że przerwali mi pracę klienci to chwilowo było zepsute.

Pionier | 2005-01-12 23:16:30 +0100

i opera i to smieszne ff i mozilla to wszystko wysiada przy myIE... Internet Explorer jest, byl najlepsza przegladarka pod windowsa!

sYnth|Bubu | 2005-01-12 23:24:33 +0100

Gusta gusciki :>

Jarz4b | 2005-01-12 23:30:47 +0100

Uzywalem mozilli juz od dawna. Od kilku miesiecy firefoxa a jako klienta poczty thunderbirda i dla mnie sa najlepsze. Dzieki IE mozna syfu nalapac i nic poza tym. Jezeli ktos uzywa win98 to radze zainstalowac przez 98lite i nie wybiera w ogole ie :) Winda dziala o niebo lepiej. Pozdro

BrickBazooka | 2005-01-13 00:04:50 +0100

Mam gdzieś link do strony, na którą jak się wejdzie przez IE ładuje się taki syf że głowa boli. Sprawdziłem sam - przed testem posprzątałem kompa - wlazłem i zrobiłem skanowanie - 47 wirusów i trojanów tylko przez samo wejście na stronę. Fragment raportu dla ciekawskich tutaj
Odtąd IE służy tylko do testowania stron które robię.

Pionier | 2005-01-13 04:53:17 +0100

uzywam myIE od 4 lat i jakos nie zlapalem jeszcze wirusa z internetu O.o

cEtRzYKa | 2005-01-13 07:17:26 +0100

Mi tam tez sie lepiej smiga na FireFoxie ale niemam za to podglądu ze stronki bo cos mi sie ta Java nieche zessać :D

ISDGBUIASBD | 2005-01-13 09:55:45 +0100

Ja uzywam Avant Browsera i tez jest cool |]

Panplayer1 | 2005-01-13 10:00:04 +0100

jaka propaganda błehehe

RauL | 2005-01-13 13:11:39 +0100

Racja, qtfa, racja! FireFoX wymiata. Polecam motyw Noia 2.x (eXtreme) :)))

Gravatar

StaryOrgowicz_93 | 2005-01-13 15:52:38 +0100

Myślałem, że już nigdy się tu nie zaloguje =] Ściągne Mozilla’e i zobaczymy czy taka fajna jak mówicie =]

Edycja: Ściągnąłem i dosyć ładnie wygląda =] To znaczy... działa też fajnie =]

Edycja2: Ściągam właśnie tego skin’a Raul =] Ciekawe czy rzeczywiście taki fajny =]

Gravatar

m4mut | 2005-01-13 16:31:24 +0100

mi wystacza opera :P

Pisek | 2005-01-13 16:57:00 +0100

rowniez polecam

Gravatar

edix | 2005-01-13 17:01:12 +0100

Co zA REKLAMA !!! :-(

Gravatar

StaryOrgowicz_93 | 2005-01-13 18:10:58 +0100

Do pana Edix’a... to NIE REKLAMA. Zresztą było pisane, że news odnosi się do uszkodzonego trybu logowania, osoba która raczyła Ci wyjaśnić jakim programem możesz się logować bez problemu była bardzo chojna, powinieneś przeprosić i podziękować, a nie wiecznie pretensje, zrób coś sam dla ORG’a i wtedy się pochwal.

rzu | 2005-01-13 18:39:52 +0100

a mi mowili ze dobry produkt promuje sie sam! ja tam wole opere =]

Gravatar

StaryOrgowicz_93 | 2005-01-13 19:35:51 +0100

Mi wystarczał Internet Explorer 6, ale ta Mozilla spoko ;)

Yeltzyn | 2005-01-13 20:56:47 +0100

Pomijam ze FireFox+ThunderBird rządzi, ale chce sie zwrócić do adminów org’a z zapytaniem, kiedy bedzie nowy layout ?

Chyba juz rok minął od rozwiązania konkursu, a tu dalej nic. Napewno jesteście obłożeni własnymi sprawami, ale może przez ferie zimowe posuniecie sprawy do przodu?

P.S. Mozilla, MozillaPL, FireFox to zupelnie inne rzeczy (tak dla wyjasnienia).

november | 2005-01-13 21:17:40 +0100

kolega november nie może się zalogować. Ale ja mogę na jego konto czyli coś u niego jest nie tak.
Brick B.

b31m0 | 2005-01-14 22:04:37 +0100

ta konkurs na nowy layout był z tego co pamiętam rozstrzygnięty w grudniu 2003 [?] już kilkakrotnie pisałem na ten temat ale jakoś zero odzewu :o

lukas_1 | 2005-01-15 09:11:39 +0100

popieram w pelni tandem FireFox/Thunderbird - uzywam firefoxa jeszcze od wersji FireBird, zarowno pod linuxem jak i windowsem. Brak obslugi "instalacji na zadanie" usuwa problem spyware i adware - GORACO POLECAM !!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63