Problemy z logowaniem
śro, 12 styczeń 2005 16:13:30 | Autor: BrickBazooka | Quake 3 Arena
W ostatnich dniach wystąpiły problemy z logowaniem do naszego serwisu.
Zrobiłem wszystko od nowa, nie powinno już być kłopotów. W razie czego proszę pisać na forum redakcyjnym bądź na mail.
Przy problemach z logowaniem przede wszystkim trzeba skasować pliki cookie o nazwie q3arena.gry.imro.pl
Wszystkim którzy dalej używają Internet Explorer polecam Mozillę Firefox 
Firefox m.in. posiada bardzo wygodną obsługę plików cookie. No i najważniejsze od pół roku jak używam nie mam żadnych spyware, virusów, trojanów.
P.S. Nie dostaję żadnych pieniędzy ani innych profitów za reklamę Firefoxa - po prostu uważam że doskonały produkt trzeba promować.





gr. | 2005-01-12 16:17:04 +0100
najlepiej sie logowac na stale i wtedy nie ma sie problemu, ja wiem ze nie wszedzie mozna no ale w domu to wypadaloby
btw post scriptum jest najlepsze w tym newsie :D
#705682
ATi | 2005-01-12 16:24:06 +0100
’P.S. Nie dostaję żadnych pieniędzy ani innych profitów za reklamę Firefoxa - po prostu uważam że doskonały produkt trzeba promować.’
Lepiej wczesniej wszystkich uprzedzic -.-’
#705686
akk0 | 2005-01-12 16:25:57 +0100
dokładnie sesja najlepiej sie zalogowac na stałe i wtedy się nie ma takich problemów, chyba, że zmienia kto codziennie kompa;p
#705687
Razor | 2005-01-12 16:42:31 +0100
zainstalowalem i jestem zadowolony :)
#705693
m4r | 2005-01-12 16:48:23 +0100
polecam firefoxa uzywam go od pol roku i jest looz
"P.S. Nie dostaję żadnych pieniędzy ani innych profitów za reklamę Firefoxa - po prostu uważam że doskonały produkt trzeba promować."- Podpisuje sie pod tym.
#705694
ATi | 2005-01-12 16:48:25 +0100
bo kazdy dobrze wie ze firefox 0wnz da w0rld
#705695
gr. | 2005-01-12 16:55:12 +0100
nie jestem sesja tylko gr :o
#705698
nxs.mlk | 2005-01-12 16:56:31 +0100
popieram takze od niedawna uzywam firefoxa i stwierdzam ze nie ma porownania do zamulonego explorera
polecam
#705699
shaun | 2005-01-12 17:01:00 +0100
szczerze - po prostu napisz ze org ma tak stary kod, ze wszystko sie sypie... i nie wciskajcie, ze IE jest zly, bo to nie ma sie nic do tematu. dobry developer napisze strone, zeby dzialala pod kazda przegladarka, wystarczy trzymac sie wytycznych w3c i manuala php jesli chodzi o sam kod...
#705700
wishoza | 2005-01-12 17:03:44 +0100
ja używam mozilli i jest przekozak ;A Ale od jakiegoś czasu już myśle, żeby zainstlować ff, tlyko trochę mi się nie chcę, dziś wiecozrem chyba zarzuce ;)
#705703
acci | 2005-01-12 17:05:30 +0100
ja uzywam opery i jest imo lepsza od ff uzytkownicy opery pokazmy ilu nas jest :- DDDDDDDDDD
#705704
bryan | 2005-01-12 17:10:58 +0100
bricku dobrze gada ! sam uzywam firefoxa ;) zarowno pod win32 jak i linuxem. Na obydwu systemach sprawuje sie znakomicie.
#705705
pepz | 2005-01-12 17:24:21 +0100
O P E R A
ot co.
#705708
szen | 2005-01-12 17:25:12 +0100
"po prostu napisz ze org ma tak stary kod, ze wszystko sie sypie... i nie wciskajcie, ze IE jest zly, bo to nie ma sie nic do tematu. dobry developer napisze strone, zeby dzialala pod kazda przegladarka..."
tez prawda :)
#705711
auroxick | 2005-01-12 17:25:30 +0100
tak samo opera! rowniez jest wysmienita... lek na nasze zapchane lacza :P
#705712
_riper_ | 2005-01-12 17:33:30 +0100
stara dobra net szkapa nie jest zla
#705709
Hakan | 2005-01-12 17:46:30 +0100
Wole Opere, zainstalowalem Firefoxa ale nie potrafilem sie "odnalesc" w nim. Moze gdybym mial Lisa przed Opera uzywalbym Firefoxa
#705689
eng | 2005-01-12 17:48:59 +0100
kurde to dziwne , bo ja wlasnie na linuchu spod mozilli mialem problemy z logowaniem :}
Uzywam Opery i polecam ja kazdemu.
#705692
fiszon | 2005-01-12 17:56:27 +0100
też używam firefoxa imho jest zdecydowanie lepszy niz IE tak samo jak Brick napisał nie mam zadnych spywarów virów itp od czasu gdy ją zainstalowałem :D
#705690
pluskff4 | 2005-01-12 18:12:20 +0100
WOOOHHOOOOOOO :)))
konto znowu dziala :D
jak by ktos mogl to moze skasowac konto pluskff4_oO
bo bylo mi potrzebne tylko aby napisac temat na boardzie teraz mi nie jest ono potrzebne :p
#705716
hanti | 2005-01-12 18:19:43 +0100
mialem tez opere ale jak zainstalowalem najnowszego firefoxa to poleciala wpizdu do tego sprobowalem thunderbinda jako klienta poczty i tez ownz ;)
#705718
Sh1eldeR | 2005-01-12 18:50:47 +0100
Firefox rzadzi, ale zeby az tak go w newsie wywyzsza... ;)
Zreszta, cholera, nalezy mu sie, IE przy tym to go wno, szczegolnie jesli chodzi o zabezpieczenia i ochrone przed popupami i innym tego typu badziewiem
#705724
vult | 2005-01-12 18:59:57 +0100
avant browser mi sie bardziej od firefoxa podoba :p
#705725
sYnth|Bubu | 2005-01-12 19:02:06 +0100
shaun idz trenowac podopiecznych w CPMA i nie pisz glupot. Ja korzystam z IE i nic mi sie nie sypie.
#705726
soil | 2005-01-12 19:09:21 +0100
Tak, naprawde fajnie ze promujecie ff ale to nie byla wina przegladarki bo np. nie moglem sie tez zalogowac na operze ktora tez jest swietna. Cos nie tak bylo z php... i juz :P Pozatym OPERA ROX
#705727
szaq | 2005-01-12 19:20:09 +0100
nie jestem sesja tylko gr :o
norlamnie monitor poplułem jak to przeczytałem ...
btw. faktycznie, używam od zawsze IE i nigdy najmniejszych problemów nie miałem ani tutaj, ani na innym serwisie, więc nie czepiajcie się tego, że kod jest zły, po prostu IE mają niektórzy źle (nieumiejętnie) skonfigurowane - ot co. Poza tym IE z SP2 nie ma problemu z pop-upem, przynajmniej u mnie.
Mozilla - jakas dziwna, próbowałem chwilę, ale bez skutku, bo się nie przekonałem i odinstalowałem.
#705730
pluskff4 | 2005-01-12 19:27:37 +0100
Tak, naprawde fajnie ze promujecie ff ale to nie byla wina przegladarki bo np. nie moglem sie tez zalogowac na operze ktora tez jest swietna. Cos nie tak bylo z php... i juz :P
popieram !
tez probowalem chyba na wszystkich dostepnych przegladarkach i dupa, a konfiguracje netu mam zawsze taka sama bo nigdy w tym nie grzebie ;p
#705732
voodoo|norad | 2005-01-12 19:41:30 +0100
No nareszcie !!!! :D
Mnie tez sie nie logowalo, a nie jestem zwolennikiem innych przegladarek. Ciesze sie, ze to ztobiles, jest git! :)
#705735
szaq | 2005-01-12 20:02:17 +0100
Heh kolejny komentarz.
Właśnie zapuściłem sobie Opere w wersji 7.54 Pl i .. naprawde dużo szybciej śmiga ORG niż na IE. I tylko dlatego zostawię ją sobie na stałe.
#705741
VipeR | 2005-01-12 20:12:39 +0100
Problemow z logowaniem juz nie mam,
Podpisuje sie pod tym tekstem o firefox’ie dwiema rekami, nogami i glowa i jeszcze czyms - to naprawde swietna przegladara, sam od gdzies 4 miechow jej uzywam - wersja 1.0 PL ze sinem NOIA 2.0 Extereme. Wyglada ladnie, interfejs jest prosty, a ile jest do tego rozszerzen! Poza tym Firefox zajmuje 5 MB a IE 5.5 ok 90 !!!
#705743
jimmy | 2005-01-12 20:39:04 +0100
Opera ownz szczegolnie teraz gdy ma dodany modul irca , ale jesli chodzi o tworzenie stron to uzywam firefoxa jest po prostu najbardziej podatny na bledy w kodzie :D wiec jak na dloni widac czy strona jest pisana ze specyfikacja w3c czy nie :pp(do tego ma sporo przydatnych pluginow :])
#705745
gr. | 2005-01-12 20:59:56 +0100
hehe SZAKAL rofl ;D mnie tez to rozsmieszylo z ta sesja hehe
#705748
auroxick | 2005-01-12 21:05:14 +0100
wlasnie SZAKAL dlatego tez mam opere, mam rowniez firefoxa jest bardzo dobry ale jakos nie moge sie przerzucic (i juz nie chce) bo nie satysfakcjonuje mnie szybkosc wyswietlania stron w porownaniu z opera(co nie znaczy ze firefox jest zly IE bije na glowe). Opera pod tym wzgledem nie ma sobie rownych, no ale firefox ma lepsza obsluge kanalow RSS.
#705750
Mav_8217 | 2005-01-12 21:13:56 +0100
Ja używałem jak dotąd opery i byłem w miarę zadowolony, ale posiada ona jeden bardzo istotny bug. Kiedy odpalam kompa a potem ORGa, muszę dać jeszcze po załadowanie refresh, ponieważ widzę stronę ze stanu ostatnio jakoś ’zapisanego’ w przeglądarce. Nie odświeża ona info o stronie za każdym jej włączeniem. Trochę wqrwiające a tego firefoxa używam od 20 min i jak dotąd, podoba mi się bardzo ;)
#705752
Vymmiatacz | 2005-01-12 21:21:07 +0100
Opera - super sprawa, szczególnie dla userów o słabszych łączach. Domyślnie Opera stronę trzyma w cache przez jakiś czas, można go gdzieś ustawić w opcjach...
#705755
tempest | 2005-01-12 21:33:39 +0100
ff jest bardzo dobry uzywam go od wersji 0.7 i nie narzekalem jeszcze na niego
#705758
BrickBazooka | 2005-01-12 22:54:27 +0100
Drobne nieporozumienie się pojawiło:
Problem z logowaniem nie był związany z przeglądarką tylko z kodem PHP. Oczywiście, że skrypty i strony trzeba tak robić żeby działały pod kazdą przeglądarką.
Napisałem o Firefox ponieważ co chwile ludzie mają problem w IE ze skasowaniem konkretnego pliku cookie. Ma on te swoje Narzędzia -> Opcje Internetowe -> Usun pliki cookie ale kasowanie pojedynczych plików jest bardzo niewygodne, nie ma informacji o pliku i jeszcze co najgorsze nie zawsze to kasowanie działa.
PHP na orgu się nie sypie, po prostu skrypt od logowania był przerabiany wielokrotnie, po przeniesieniu na IMRO znowu, i w końcu napisałem go od nowa. A że przerwali mi pracę klienci to chwilowo było zepsute.
#705767
Pionier | 2005-01-12 23:16:30 +0100
i opera i to smieszne ff i mozilla to wszystko wysiada przy myIE... Internet Explorer jest, byl najlepsza przegladarka pod windowsa!
#705770
sYnth|Bubu | 2005-01-12 23:24:33 +0100
Gusta gusciki :>
#705773
Jarz4b | 2005-01-12 23:30:47 +0100
Uzywalem mozilli juz od dawna. Od kilku miesiecy firefoxa a jako klienta poczty thunderbirda i dla mnie sa najlepsze. Dzieki IE mozna syfu nalapac i nic poza tym. Jezeli ktos uzywa win98 to radze zainstalowac przez 98lite i nie wybiera w ogole ie :) Winda dziala o niebo lepiej. Pozdro
#705775
BrickBazooka | 2005-01-13 00:04:50 +0100
Mam gdzieś link do strony, na którą jak się wejdzie przez IE ładuje się taki syf że głowa boli. Sprawdziłem sam - przed testem posprzątałem kompa - wlazłem i zrobiłem skanowanie - 47 wirusów i trojanów tylko przez samo wejście na stronę. Fragment raportu dla ciekawskich tutaj
Odtąd IE służy tylko do testowania stron które robię.
#705780
Pionier | 2005-01-13 04:53:17 +0100
uzywam myIE od 4 lat i jakos nie zlapalem jeszcze wirusa z internetu O.o
#705785
cEtRzYKa | 2005-01-13 07:17:26 +0100
Mi tam tez sie lepiej smiga na FireFoxie ale niemam za to podglądu ze stronki bo cos mi sie ta Java nieche zessać :D
#705787
ISDGBUIASBD | 2005-01-13 09:55:45 +0100
Ja uzywam Avant Browsera i tez jest cool |]
#705789
Panplayer1 | 2005-01-13 10:00:04 +0100
jaka propaganda błehehe
#705790
RauL | 2005-01-13 13:11:39 +0100
Racja, qtfa, racja! FireFoX wymiata. Polecam motyw Noia 2.x (eXtreme) :)))
#705792
StaryOrgowicz_93 | 2005-01-13 15:52:38 +0100
Myślałem, że już nigdy się tu nie zaloguje =] Ściągne Mozilla’e i zobaczymy czy taka fajna jak mówicie =]
Edycja: Ściągnąłem i dosyć ładnie wygląda =] To znaczy... działa też fajnie =]
Edycja2: Ściągam właśnie tego skin’a Raul =] Ciekawe czy rzeczywiście taki fajny =]
#705808
m4mut | 2005-01-13 16:31:24 +0100
mi wystacza opera :P
#705812
Pisek | 2005-01-13 16:57:00 +0100
rowniez polecam
#705816
edix | 2005-01-13 17:01:12 +0100
Co zA REKLAMA !!! :-(
#705818
StaryOrgowicz_93 | 2005-01-13 18:10:58 +0100
Do pana Edix’a... to NIE REKLAMA. Zresztą było pisane, że news odnosi się do uszkodzonego trybu logowania, osoba która raczyła Ci wyjaśnić jakim programem możesz się logować bez problemu była bardzo chojna, powinieneś przeprosić i podziękować, a nie wiecznie pretensje, zrób coś sam dla ORG’a i wtedy się pochwal.
#705827
rzu | 2005-01-13 18:39:52 +0100
a mi mowili ze dobry produkt promuje sie sam! ja tam wole opere =]
#705831
StaryOrgowicz_93 | 2005-01-13 19:35:51 +0100
Mi wystarczał Internet Explorer 6, ale ta Mozilla spoko ;)
#705835
Yeltzyn | 2005-01-13 20:56:47 +0100
Pomijam ze FireFox+ThunderBird rządzi, ale chce sie zwrócić do adminów org’a z zapytaniem, kiedy bedzie nowy layout ?
Chyba juz rok minął od rozwiązania konkursu, a tu dalej nic. Napewno jesteście obłożeni własnymi sprawami, ale może przez ferie zimowe posuniecie sprawy do przodu?
P.S. Mozilla, MozillaPL, FireFox to zupelnie inne rzeczy (tak dla wyjasnienia).
#705842
november | 2005-01-13 21:17:40 +0100
kolega november nie może się zalogować. Ale ja mogę na jego konto czyli coś u niego jest nie tak.
Brick B.
#705844
b31m0 | 2005-01-14 22:04:37 +0100
ta konkurs na nowy layout był z tego co pamiętam rozstrzygnięty w grudniu 2003 [?] już kilkakrotnie pisałem na ten temat ale jakoś zero odzewu :o
#705974
lukas_1 | 2005-01-15 09:11:39 +0100
popieram w pelni tandem FireFox/Thunderbird - uzywam firefoxa jeszcze od wersji FireBird, zarowno pod linuxem jak i windowsem. Brak obslugi "instalacji na zadanie" usuwa problem spyware i adware - GORACO POLECAM !!
#705989
Zaloguj się by dodać komentarz.