Problemy z mysql
wto, 07 styczeń 2003 14:47:35 | Autor: BrickBazooka | Quake 3 Arena

Problemy techniczne z bazą MySQL ostatnio sie pojawiły, dlatego serwis był chwilowo nieczynny. Do czasu dokładnego zbadania przyczyny muszę wyłączyć z użytku serwisy newECT i jego podserwisy oraz FAST i new666 Nie wiem teraz czy to nasze serwisy powodują przeciążenie bazy danych czy moze coś innego. Trzeba spokojnie wyjaśnić.
Kilka nowości międzyczasie wprowadziłem.
* W związku z tym, że panowie redaktorzy nie doceniają pracy naszej Demoniki i nie umieszczają obrazków w newsach - zrobiłem dodatkową opcję podczas dodawania newsów - trzeba tylko wybrać rodzaj dołączanej ikony.
*
* W edycji profilu można zmienić także swój login.
*
* Usuwanie wywiadów i tekstów naprawione, odbywa sie po potwierdzeniu "TAK" "NIE"
*
* Głosowanie w sondzie - pisałem na forum: mogą głosować tylko zalogowani i TYLKO RAZ :)
To ja tyle, pozdrawiam wszystkich i przepraszam zainteresowanych, że nie szybko odpowiadam na maile. ALe zawsze odpowiadam.





SL4VE | 2003-01-07 14:52:03 +0100
bricku... wez jeszcze zrob, ze jak ktos glosowal w sondzie to pokazuje mu wyniki, bo ja zaglosowac nie moge, a wynikow tez nie widze :>.
A tak w ogole to dobra opcja :>
#630111
MateoMartinezz | 2003-01-07 14:55:47 +0100
Muszę przyznać, że bardzo podoba mi się to że Brick informuje nas regularnie o zmianach wprowadzanych na ORGu. GG Brick
#630112
Yaboll | 2003-01-07 15:29:48 +0100
yep gudzio-gladzia & gudzio-job
aaa bricku jak juz ktos powiedzial daj pokazywanie wynikow w sondzie (z tego co pamietam jak byla ona jesio w ciastakch, to jak sie oddalo glosc to potem (oczywsicie puki cistko nioslo wiadomosc ze sie oddalo glosc) zamist nastepnej mozliwosci glosowania widnialy wyniki po prawej tam gdzie jest ta tabelka do oddania glosow... mam nadzieje ze wiesz o czym mowie)
aaaa i jak ju zpisalem na boardzie... zrob azeby klikajac w wyniki sond najnowsza sada byla na gorze strony a nie na samym dole.....
#630115
Duncan | 2003-01-07 16:00:39 +0100
Brick.. GL z tym badaniem sprawy. Sam siedze w PHP i MySQL i wiem jak to czasem może się bez większej przyczyny spie**** X]. A może Ci pomóc :] ?
#630118
SL4VE | 2003-01-07 16:01:33 +0100
brick... i zrob jeszcze zeby pokazywalo ilosc komentarzy NAJNOWSZEJ kolumny, przydaje sie.
#630119
baxowy | 2003-01-07 16:01:52 +0100
QWA! :
#630120
baxowy | 2003-01-07 16:02:24 +0100
wvcina komentarz cholera, niewazne napisze na gg
#630122
Razor | 2003-01-07 16:28:02 +0100
Birkc juz mzoesz wlaczyc all...problemy sie skonczyly i problem rozwiazny.
#630124
MateoMartinezz | 2003-01-07 17:42:53 +0100
Hehehehe Naczelny zadziałał i problem jak ręką odjął :D Dobrze że Ciebie tu mamy Raziu za szefa
#630141
aiken | 2003-01-07 18:06:00 +0100
zmiana nazwy logina! yee a juz mialem zakladac nowy
#630142
aiken | 2003-01-07 18:17:51 +0100
thx
#630147
BrickBazooka | 2003-01-07 22:39:50 +0100
ech, od czego tu zacząc...
Musze jeszcze zrobic sprawdzanie przy zmianie logina bo teraz mozna zarejestrowac login juz istniejący.
Staram sie informowac o wszystkim pamiętając sytuacje za moich poprzednikow. Nie o wszystkim wale newsy, duzo pisze o tym na forum redakcyjnym.
Ilosc komentarzy do najnowszej kolumny, czyli tam w gornym okienku? Ok, zapisane na liste. Mniej więcej lista spraw jest caly czas na jedną kartkę w zeszycie. Nowe dochodzą starych ubywa :))
Jak chodzi o sonde to juz jest zrobione ze po "wyniki sond" pokazuje najnowszą u góry.
Tak, Yabooll jak zwykle juz wszystko zbadałeś, zapisane jest ze sie głosowało tez w cookie. I ja to wylączylem ale potem właczyłem. Tak ze sie troche namieszało, od następnej sondy juz powinno byc ok.
Yaboll, zagłosuj jeszcze raz (mozesz) i powiedz mi czy jest ok z cookie.
#630193
Zaloguj się by dodać komentarz.