Problemy z ORGiem
śro, 04 wrzesień 2002 21:02:58 | Autor: Ozzy | Quake 3 Arena
Jak wielu z was zapewno zauważyło ostatnio mamy pare problemów z serwisem. W opisach userów poznikały polskie znaki, na boardzie też, nie można sie zalogować itp itd. Zapewniam, że konta wszystkich userów nadal istnieją, jeżeli nie działa wam obecne hasło, sprobujcie wpisac starsze, jeżeli to nie podziała zgłoście się do mnie, podam wam wasze hasło, staram się na bierząco poprawiać błędy na stronie jednak 'odklejenie' ORGa od portalu xg nie jest tak proste jak się to może wydawać. Jeżeli zauważycie jakąś usterkę poprostu dajcie znać mi lub razorowi, napewno dołożymy wszelkich starań aby strona chodziła bez zarzutów.





StaryOrgowicz_148 | 2002-09-04 21:09:11 +0200
i tak ma być, org ma istnieć wiecznie. Q3 forever :D
#615905
Ozzy | 2002-09-04 21:13:56 +0200
specjalnie dla s4ia:) dodawanie komentsow działa:)
#615906
Ozzy | 2002-09-04 22:28:49 +0200
test:)
#615908
Ozzy | 2002-09-04 22:41:11 +0200
Wydaje mi się, że poprawiłem dodawanie komentarzy, jeżeli komus dalej nie działa msg me.
#615909
Rozz | 2002-09-04 22:55:08 +0200
Ozzy is g0dlike
#615910
StaryOrgowicz_148 | 2002-09-04 22:56:04 +0200
mi też nie działało, ale doszedłem że trzeba się zalogować LOL :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#615911
s3rfer | 2002-09-05 06:50:04 +0200
mi nie dzialal user ale kulturalnie jak raz poszlo to sobie altomatyczne logowanie zrobilem i wszystko dziala :)
#615912
MateoMartinezz | 2002-09-05 07:27:05 +0200
Ozzy - klękam, dzięki :DDD
#615899
acidRA3in | 2002-09-05 11:43:48 +0200
W samej obsludze kolumn jest blad. Jak klikasz na link w tytule jest ok ale jak klikasz na slowo wiecej wywala brak kolumny. Jest blad w skrypcie, brakuje 2 literek. Link poprawny konczy sie zwrotem &idkol=numerkolumny a bledny ma tylko &idk=numer kolumny. To samo tez jest w dziale RA
#615896
SAI4H | 2002-09-05 14:49:05 +0200
ogladajcie ;))))
#615881
SAI4H | 2002-09-05 14:49:31 +0200
ucielo : ogladajcie demko z mojego newsa ;]]
#615873
steef | 2002-09-05 15:09:42 +0200
test , testing łan tu fri ... :D
#615875
steef | 2002-09-05 15:10:02 +0200
no działa !! :P
#615876
steef | 2002-09-06 11:08:42 +0200
Znowu trzeba zglosic usterke , nie moge dodawac kometarza do kolumny sxl'a i do reszty chyba tez ni ( nie sparwdzalem :P )
#619109
Zaloguj się by dodać komentarz.