Promode.one.pl
nie, 16 marzec 2003 02:01:02 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena
Premiera strony przewidziana została na 16 Marca 2003, ma być to termin oficjalny i nieodwołalny. Zwazywszy na dwudziestodniowe opóźnienie, miejmy nadzieje strona naprawde wystartuje. Czekamy wiec z niecierpliwością i życzymy powodzenia. Link do sajtu macie w źródle oraz tutaj.





MsT | 2003-03-16 02:12:10 +0100
źródło: Komunikator : To Ja Byłem ;-)
#637141
LaGranda | 2003-03-16 02:16:31 +0100
zaraz poprawie, zapomnialem xywy
#637143
MsT | 2003-03-16 02:18:38 +0100
thx ;-)
popraw jeszcze link ;-P
" Link do sajtu macie w źródle oraz tutaj. " jest tam blond :p
edit: teraz ok ! :-]
juz sie nie moge doczekac az sronka ruszy ... :>
#637144
StaryOrgowicz_133 | 2003-03-16 11:27:24 +0100
strona wyglada mrocznie i bardzo mlodziezowo :-))) pod wieczor powinna byc juz dostepna dla wszystkich ;-)
#637167
-KruK- | 2003-03-16 12:02:15 +0100
MsT :o
#637172
*MR.GOD* | 2003-03-16 12:10:21 +0100
o/ ! heh qrfa 20 dni przesada...........
#637174
bryan | 2003-03-16 17:39:16 +0100
no dobra dzisiaj mamy 16 .... kiedy to otwarcie ?:)
#637202
rooseck | 2003-03-16 19:02:35 +0100
wlasnie...brajan dobrze mowi :D chyba dzis jest 16
#637209
SAI4H | 2003-03-16 20:42:19 +0100
20:45, a strony dalej nie widze. ;)
#637218
rooseck | 2003-03-16 21:10:20 +0100
ty to masz dobrze.ja mma na zegarze 21.10 i stronki ni ma :d
#637223
Caleb | 2003-03-16 21:38:03 +0100
zwykly fejk i tyle
#637225
SAI4H | 2003-03-16 21:43:30 +0100
MsT musimy pogadac :DD
Nie no w @#$%? Czyzby sciema kolejna bueheh?:]
#637226
Razor | 2003-03-16 22:07:02 +0100
godzina 22:07 a strony wciaz nie ma, jak widac byla to kolejna obietnica bez pokrycia ze strony tworzacych ta strone...troche to zalosne ale coz takie zycie... GL moze kiedys wam sie uda ja odpalic.
#637231
igor9k | 2003-03-16 22:12:35 +0100
lenar = nowa jakosc w odpalaniu stron :P
#637232
SAI4H | 2003-03-16 22:22:02 +0100
Hehehe no lol z ta strona. ;P
#637235
d4ro | 2003-03-16 22:29:57 +0100
spoko, spoko mają jeszcze 90 minut :P jak nie to pogadamy z nimi inaczej :]
#637237
bryan | 2003-03-16 22:50:42 +0100
pewnie szykuja niespodzianke na 23:59 =d
#637240
f1do | 2003-03-16 23:01:03 +0100
po co piszecie o tym na tak fajnej stronie jak org :PP zalosne ...
#631876
kucu | 2003-03-16 23:07:59 +0100
jeszce tylko 1140 dni i troche godzi luzujcie mozna poczekac :PP
a tak na serio to mogli by ja juz otworzyc :)
#631877
stajnia | 2003-03-16 23:11:01 +0100
po 1 za stropne jest odpowiedzialny ja satan i leni i niemoge wogole zrouzmiec w jaki sposob jakis koles dale newsa o tym ze strona dzisiaj ma sie ukazac ja pierwsze o tym slysze , strona ukaze sie w swoim czasie jak najszybciej powiedzialbym na dniach opoznienie wyniklo z pewnych przyczyn prywatnych o ktorych nie mam zamiaru sie teraz rozpisywac, opoznienie mnie juz troche wkurwia ale inaczej sie nie da takze lipne komentsy niech niektorzy zachowaja dla siebie i na przyszlosc do redaktorow co do otwarcia strony zamieszczacie tylko info autorstwa mojego satana lub leniego nikogo wiecej, a ty igorku co do jakosci to zajmij sie lepiej esports bo mimo tego ze lubie czytac serwisy kwakowe itd jak narazie niechce mi sie was czytac moze za duzo tam macie skup sie na swoejej dzialce, a nie na ocenianiu innych aha ty juz w USA mieszkasz to prepraszam szefa
#629329
qpr | 2003-03-16 23:20:08 +0100
"niemoge wogole zrouzmiec w jaki sposob jakis koles dale newsa o tym ze strona dzisiaj ma sie ukazac ja pierwsze o tym slysze" - Hmm, no ale takie info jest własnie na waszej stronie !! więc nie widze powodu najeżdzania tu na lagrande za tego newsa.
"Premiere Strony 16 Marca 2003.
Oficjalnie i nieodwolalnie :)
Wszystkch bardzo przepraszamy za opoznienie i zapraszamy 16 marca"
#619008
igor9k | 2003-03-16 23:30:58 +0100
Stajnia co ty w ogole ode mnie chcesz? Czy ja cos powiedzialem? Tym co mowisz zaprzeczasz sam sobie:
"Premiere Strony 16 Marca 2003.
Oficjalnie i nieodwolalnie :)
Wszystkch bardzo przepraszamy za opoznienie i zapraszamy 16 marca"
Nieprawdziwe info na oficjalnej stronie? No to lol...
Co do lenara...
igOR (15:36)
nowa jakosc w otwieraniu serwisow
igOR (15:36)
84 minutes left
igOR (15:36)
lool
lenar (16:21)
oj ziomek :)
lenar (16:22)
ja sie w pm nie bawie
lenar (16:22)
do stajni z tym
#617422
stajnia | 2003-03-16 23:51:46 +0100
"Hmm, no ale takie info jest własnie na waszej stronie !! więc nie widze powodu najeżdzania tu na lagrande za tego newsa."
nie najezdzam tu na lagrande tylko na kolesa ktory daje info dotyczace serwisu wogole nie bedac w zespole tworzacym ten projekt - całkowity bezsens
"Stajnia co ty w ogole ode mnie chcesz? Czy ja cos powiedzialem? Tym co mowisz zaprzeczasz sam sobie"
Nasz kochany admin daje najpierw info na główną strone, a potem gada ze mna stad to zamieszanie.
btw dzieki igor za loga z gg wiem juz jak i co o kim mam myśleć - potrzebne mi to bylo. Nie bierz sobie moich słów do siebie, działanie spontaniczne błędne i nie potrzebne poprostu wkuriowny juz jestem tym wszystkim zrozum mnie
respect i no ofens
#637246
igor9k | 2003-03-17 00:07:56 +0100
peace...
#637251
LaGranda | 2003-03-17 00:54:34 +0100
MsT poinformowal tylko o tym co jest napisane na zacnym promode.one.pl. Jak juz cos piszecie to piszcie z snem, najlepiej wywalcie ta strone glowna i wstawcie napis REMONT, jak juz odpalicie to dajcie znac! I nie burzyc sie tutaj na ORGa, ani na nikogo innego, serwis ma za zadanie informowac i to wlasnie robimy. Ja przytocze tylko moje haslo przewodnie, radze sie zastanowic:
Masta of Dizasta - wszystko co powiesz od tej chwili, może być użyte przeciwko Tobie!
#637258
Chaos | 2003-03-17 01:12:50 +0100
jak lenar w tym sie babrał to wiadomo ze wiocha ma byc .. no i jest ... NIE MA JAK GURU LENAR ..
#637259
StaryOrgowicz_133 | 2003-03-17 07:48:15 +0100
to nie jest wina lenara :-| Jak dla mnie to po woli robi sie zalosne :-///
#637261
roy | 2003-03-17 07:57:11 +0100
ehe, fajnie ze jest!!!:(
#637262
f1do | 2003-03-17 08:26:33 +0100
na stos z nimi !!! :P
#637265
Lucas_1 | 2003-03-17 08:39:16 +0100
LaGranda ma racje - napisal o tym co jest na stronie...
#637267
damndog | 2003-03-17 08:47:08 +0100
przeciez jest napisane ze 16 marca, ale nie ma ktorego roku :)
#637268
igor9k | 2003-03-17 12:12:45 +0100
pisze ze 2003...
#637275
doxepin | 2003-03-17 13:59:50 +0100
Następny Duke Nukem Forever się szykuje :>
#637279
MsT | 2003-03-17 15:15:25 +0100
heheheh :-]
#637284
*MR.GOD* | 2003-03-17 15:29:46 +0100
nie jest tam napisane ze otworzą strone tylko ze zapraszaja :DDDDDDDDD zamiast pierdolic gupot poznajcie prawde :D
#637287
Szczawson | 2003-03-17 15:37:25 +0100
Tak czy siak trzymam chlopaki za Was kciuki!!!!!
W koncu wszystko sie zgra!!!loos!!!!
#637288
bryan | 2003-03-17 16:46:39 +0100
moze zmienia serwer ?
#637296
f1do | 2003-03-17 17:59:31 +0100
zapraszam wszystkich na najlepsza stronke o q4 !!! bedzie mozna z niej zassac cala gre i beda super nagrody ... monitory , myszki a dla najlepszych cale kompy !!! niedlugo otwarcie tego sajta !!! serdecznie zapraszam www.q3ds.z.pl :P
#637301
@NdJ | 2003-03-17 19:44:17 +0100
juz jest
#637311
Zaloguj się by dodać komentarz.