ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Promode.one.pl

nie, 16 marzec 2003 02:01:02 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Premiera strony przewidziana została na 16 Marca 2003, ma być to termin oficjalny i nieodwołalny. Zwazywszy na dwudziestodniowe opóźnienie, miejmy nadzieje strona naprawde wystartuje. Czekamy wiec z niecierpliwością i życzymy powodzenia. Link do sajtu macie w źródle oraz tutaj.

MsT | 2003-03-16 02:12:10 +0100

źródło: Komunikator : To Ja Byłem ;-)

LaGranda | 2003-03-16 02:16:31 +0100

zaraz poprawie, zapomnialem xywy

MsT | 2003-03-16 02:18:38 +0100

thx ;-)

popraw jeszcze link ;-P
" Link do sajtu macie w źródle oraz tutaj. " jest tam blond :p

edit: teraz ok ! :-]
juz sie nie moge doczekac az sronka ruszy ... :>

Gravatar

StaryOrgowicz_133 | 2003-03-16 11:27:24 +0100

strona wyglada mrocznie i bardzo mlodziezowo :-))) pod wieczor powinna byc juz dostepna dla wszystkich ;-)

-KruK- | 2003-03-16 12:02:15 +0100

MsT :o

*MR.GOD* | 2003-03-16 12:10:21 +0100

o/ ! heh qrfa 20 dni przesada...........

bryan | 2003-03-16 17:39:16 +0100

no dobra dzisiaj mamy 16 .... kiedy to otwarcie ?:)

rooseck | 2003-03-16 19:02:35 +0100

wlasnie...brajan dobrze mowi :D chyba dzis jest 16

SAI4H | 2003-03-16 20:42:19 +0100

20:45, a strony dalej nie widze. ;)

rooseck | 2003-03-16 21:10:20 +0100

ty to masz dobrze.ja mma na zegarze 21.10 i stronki ni ma :d

Gravatar

Caleb | 2003-03-16 21:38:03 +0100

zwykly fejk i tyle

SAI4H | 2003-03-16 21:43:30 +0100

MsT musimy pogadac :DD

Nie no w @#$%? Czyzby sciema kolejna bueheh?:]

Razor | 2003-03-16 22:07:02 +0100

godzina 22:07 a strony wciaz nie ma, jak widac byla to kolejna obietnica bez pokrycia ze strony tworzacych ta strone...troche to zalosne ale coz takie zycie... GL moze kiedys wam sie uda ja odpalic.

Gravatar

igor9k | 2003-03-16 22:12:35 +0100

lenar = nowa jakosc w odpalaniu stron :P

SAI4H | 2003-03-16 22:22:02 +0100

Hehehe no lol z ta strona. ;P

d4ro | 2003-03-16 22:29:57 +0100

spoko, spoko mają jeszcze 90 minut :P jak nie to pogadamy z nimi inaczej :]

bryan | 2003-03-16 22:50:42 +0100

pewnie szykuja niespodzianke na 23:59 =d

Gravatar

f1do | 2003-03-16 23:01:03 +0100

po co piszecie o tym na tak fajnej stronie jak org :PP zalosne ...

kucu | 2003-03-16 23:07:59 +0100

jeszce tylko 1140 dni i troche godzi luzujcie mozna poczekac :PP
a tak na serio to mogli by ja juz otworzyc :)

Gravatar

stajnia | 2003-03-16 23:11:01 +0100

po 1 za stropne jest odpowiedzialny ja satan i leni i niemoge wogole zrouzmiec w jaki sposob jakis koles dale newsa o tym ze strona dzisiaj ma sie ukazac ja pierwsze o tym slysze , strona ukaze sie w swoim czasie jak najszybciej powiedzialbym na dniach opoznienie wyniklo z pewnych przyczyn prywatnych o ktorych nie mam zamiaru sie teraz rozpisywac, opoznienie mnie juz troche wkurwia ale inaczej sie nie da takze lipne komentsy niech niektorzy zachowaja dla siebie i na przyszlosc do redaktorow co do otwarcia strony zamieszczacie tylko info autorstwa mojego satana lub leniego nikogo wiecej, a ty igorku co do jakosci to zajmij sie lepiej esports bo mimo tego ze lubie czytac serwisy kwakowe itd jak narazie niechce mi sie was czytac moze za duzo tam macie skup sie na swoejej dzialce, a nie na ocenianiu innych aha ty juz w USA mieszkasz to prepraszam szefa

qpr | 2003-03-16 23:20:08 +0100

"niemoge wogole zrouzmiec w jaki sposob jakis koles dale newsa o tym ze strona dzisiaj ma sie ukazac ja pierwsze o tym slysze" - Hmm, no ale takie info jest własnie na waszej stronie !! więc nie widze powodu najeżdzania tu na lagrande za tego newsa.

"Premiere Strony 16 Marca 2003.
Oficjalnie i nieodwolalnie :)
Wszystkch bardzo przepraszamy za opoznienie i zapraszamy 16 marca"

Gravatar

igor9k | 2003-03-16 23:30:58 +0100

Stajnia co ty w ogole ode mnie chcesz? Czy ja cos powiedzialem? Tym co mowisz zaprzeczasz sam sobie:

"Premiere Strony 16 Marca 2003.
Oficjalnie i nieodwolalnie :)
Wszystkch bardzo przepraszamy za opoznienie i zapraszamy 16 marca"

Nieprawdziwe info na oficjalnej stronie? No to lol...

Co do lenara...

igOR (15:36)
nowa jakosc w otwieraniu serwisow

igOR (15:36)
84 minutes left

igOR (15:36)
lool

lenar (16:21)
oj ziomek :)

lenar (16:22)
ja sie w pm nie bawie

lenar (16:22)
do stajni z tym

Gravatar

stajnia | 2003-03-16 23:51:46 +0100

"Hmm, no ale takie info jest własnie na waszej stronie !! więc nie widze powodu najeżdzania tu na lagrande za tego newsa."

nie najezdzam tu na lagrande tylko na kolesa ktory daje info dotyczace serwisu wogole nie bedac w zespole tworzacym ten projekt - całkowity bezsens

"Stajnia co ty w ogole ode mnie chcesz? Czy ja cos powiedzialem? Tym co mowisz zaprzeczasz sam sobie"

Nasz kochany admin daje najpierw info na główną strone, a potem gada ze mna stad to zamieszanie.
btw dzieki igor za loga z gg wiem juz jak i co o kim mam myśleć - potrzebne mi to bylo. Nie bierz sobie moich słów do siebie, działanie spontaniczne błędne i nie potrzebne poprostu wkuriowny juz jestem tym wszystkim zrozum mnie
respect i no ofens

Gravatar

igor9k | 2003-03-17 00:07:56 +0100

peace...

LaGranda | 2003-03-17 00:54:34 +0100

MsT poinformowal tylko o tym co jest napisane na zacnym promode.one.pl. Jak juz cos piszecie to piszcie z snem, najlepiej wywalcie ta strone glowna i wstawcie napis REMONT, jak juz odpalicie to dajcie znac! I nie burzyc sie tutaj na ORGa, ani na nikogo innego, serwis ma za zadanie informowac i to wlasnie robimy. Ja przytocze tylko moje haslo przewodnie, radze sie zastanowic:

Masta of Dizasta - wszystko co powiesz od tej chwili, może być użyte przeciwko Tobie!

Chaos | 2003-03-17 01:12:50 +0100

jak lenar w tym sie babrał to wiadomo ze wiocha ma byc .. no i jest ... NIE MA JAK GURU LENAR ..

Gravatar

StaryOrgowicz_133 | 2003-03-17 07:48:15 +0100

to nie jest wina lenara :-| Jak dla mnie to po woli robi sie zalosne :-///

Gravatar

roy | 2003-03-17 07:57:11 +0100

ehe, fajnie ze jest!!!:(

Gravatar

f1do | 2003-03-17 08:26:33 +0100

na stos z nimi !!! :P

Lucas_1 | 2003-03-17 08:39:16 +0100

LaGranda ma racje - napisal o tym co jest na stronie...

damndog | 2003-03-17 08:47:08 +0100

przeciez jest napisane ze 16 marca, ale nie ma ktorego roku :)

Gravatar

igor9k | 2003-03-17 12:12:45 +0100

pisze ze 2003...

Gravatar

doxepin | 2003-03-17 13:59:50 +0100

Następny Duke Nukem Forever się szykuje :>

MsT | 2003-03-17 15:15:25 +0100

heheheh :-]

*MR.GOD* | 2003-03-17 15:29:46 +0100

nie jest tam napisane ze otworzą strone tylko ze zapraszaja :DDDDDDDDD zamiast pierdolic gupot poznajcie prawde :D

Szczawson | 2003-03-17 15:37:25 +0100

Tak czy siak trzymam chlopaki za Was kciuki!!!!!
W koncu wszystko sie zgra!!!loos!!!!

bryan | 2003-03-17 16:46:39 +0100

moze zmienia serwer ?

Gravatar

f1do | 2003-03-17 17:59:31 +0100

zapraszam wszystkich na najlepsza stronke o q4 !!! bedzie mozna z niej zassac cala gre i beda super nagrody ... monitory , myszki a dla najlepszych cale kompy !!! niedlugo otwarcie tego sajta !!! serdecznie zapraszam www.q3ds.z.pl :P

@NdJ | 2003-03-17 19:44:17 +0100

juz jest

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63