ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Promode Tricks Show

pią, 20 grudzień 2002 15:15:54 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena


Mamy dziś kolejny polski film do ściągnięcia. Tym razem jest to produkcja P2:RZS - Promode Tricks Show Movie 1. I chyba nie pomylę się jeśli powiem że to dopiero drugi (zaraz za mistrzem gatunku Fragmanem) w całości poświęcony trikom promode film. Co do samych trików - pewna część z nich już była, ale niektóre bouncejumpy czy plasmaclimby mogą wciąż zadziwić. Ciekawy również jest gauntletjump na dm17.

RZS bawi się na niemal wszystkich możliwych mapach - pro6, dm17, ztn 1 i 2, hub3, cpm1, 2, 3, 4 i inne, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

..: Download Promode Tricks Show by P2:RZS

PS. Przypominam, że sposób kodowania naszych linków jest obsługiwany przez większość dl-managerów (np. GetRight'a 4.5d) - wystarczy przeciągnąć link na okno GetRighta.

PS2. Dziś wieczorem lub jutro znajdzie się u nas także 210-megowa wersja Q2 Polish Frag Festival.

Lucas_1 | 2002-12-20 16:06:04 +0100

q3arena.gry.wp.pl/files/Promode%20Tricks%20SHOW%20Movie%201.avi

Prostrza wersja :)

mess | 2002-12-20 17:24:57 +0100

PS. Przypominam, że sposób kodowania naszych linków jest obsługiwany przez większość dl-managerów (np. GetRight'a 4.5d) - wystarczy przeciągnąć link na okno GetRighta.

mess | 2002-12-20 17:27:43 +0100

eee sie nie napisal do konca komentarz wiec napisze jeszcze raz... nie ma ch*ja we wsi zeby to przeciagnac na okno getrighta, a jak juz to mi jakis index zapisuje :]
za to Lucas podal piekny link, ktory na pewno wykorzystam bo jest leet :]

Yaboll | 2002-12-20 17:36:37 +0100

ehhe mesku naucz sie korzystac z getrighta.... klikasz 2 guzikiem myszki i dajesz "Download with GetRight"
osobiscie najbardziej lubie geta i uzywam go od jakis 2 lat

Yaboll | 2002-12-20 17:38:06 +0100

Przeciagniecie tez dziala ale osobiscie nie lubie zadnej metody typu drag&drop

Rozz | 2002-12-20 18:06:10 +0100

Lucas nie podawaj tych luznych linkow - pozniej licznik jest zanizony. Po to m.in. jest php w koncu.
A getright dziala - nauczcie sie obslugi :P

nita | 2002-12-20 18:23:29 +0100

ale w dapie to nie dziala wiec lucas zbawienie robi :> jest naszym mojzeszem za nim idziemy :P

Gravatar

rapTOr_1 | 2002-12-20 18:46:30 +0100

a jakim dekoderem mam to odtworzyc bo mi pisze ze nie mam takiego dekodera??

cOijN | 2002-12-20 20:54:58 +0100

zadnym ;]
jak sciagnoles to odrazu wywal bo nuda i retrospekcja :p
sciagnij se tribulation 2 ;]
peace

Lucas_1 | 2002-12-20 23:42:38 +0100

Mojzesz mowi: w DAPie nie dziala. Musze dbac o moje owce :PPP

bryan | 2002-12-21 00:18:52 +0100

dziala w dapie dziala , tylko rozszerzenie trzeba nadac bo sciaga pod nazwa 6114 (taka jak fileID)
a filmik .... slaby niestety , nazwalbym go "Przydatne sroty" bo trykoof bylo razczej malo ...

mess | 2002-12-21 09:45:11 +0100

Obejrzalem :D eee jako ze gram w pm od jakiegos czasu i wiem co ten mod potrafi wiec... ten filmik pokazuje jakies 10% mozliwosci skokow na cpma :] mialem wrazenie jakby to jakis vq3'arz ktory wlasnie sie przesiadl na cpma(czyli newbie) robil ten filmik(nawet cfg taki jak vq3'owych filmikach :D).
mam nadzieje ze nastepnym razem bardziej sie postara ;]

cOijN | 2002-12-21 11:41:18 +0100

ta i fajnego ma kolo l337 skinka ;p
no a moze nawet lepij ze nie keel/pm jak wsyscy :]]
niewazne, filmik pokazuje ciekawe tricki ale juz dosc ograne w 99%. maybe nxt time

tifu | 2002-12-21 13:33:24 +0100

you are be next! :P

Gravatar

kompresor | 2002-12-23 22:08:38 +0100

fajne fajne :) niektore tricki neizle, nawet ja bym nie zrobil :P

supek[spk] | 2002-12-24 14:54:10 +0100

eee praktycznie klon mojego filmiku (poza paroma trikami) który wypusciłem jakies 1.5 roku temu :/
niektóre trici spox ale pokażcie wreszcie jakies nowe !!....bo ile razy mozna odladać te same triki .....

k3m | 2002-12-29 23:48:37 +0100

Fajny, tylko według mnie troszq za długi

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63