ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ProModeArena 99x8 opóźnione

sob, 07 wrzesień 2002 13:27:43 | Autor: sxl | Quake 3 Arena

Wersja 99x8 modziku CPMarena, opartego oczywiście na fizyce gry ProMode gdyby ktoś był niekumaty, zostanie wypuszczona troszkę później niż można się było spodziewać. Na szczęście mamy jednak parę szczegółów na temat nowego wydania. I tutaj wielka ciekawostka: 99x8 ma zawierać PiP MVD. PiP czyli Picutre-in-Picture - świetna opcja pozwalająca widzieć poczynania drugiego gracza na swoim ekranie. Będzie to dosłownie wyglądało jak kwadracik na ekranie, w którym będziemy widzieć co poczyna inny gracz z jego widoku, a widać będzie wszystko razem z tym ile ma zdrowia, armoru, naboi, jaką giverę. Zapowiada się naprawdę ciekawe, zapewne jednak taki bajer będzie wymagał sprzętu mocniejszego niż PIII 500mhz i łącza SDI... Zobaczymy jednak jak to będzie wyglądało po wyjściu nowego ProMode. Niestety nie podano jeszcze daty wyjścia wersji 99x8.

rucio | 2002-09-07 14:53:11 +0200

jesli dobrze zrozumialem PiP to jakies badziewie. przeciez gra straci sens, bez sensu bedzie znac ruchy swojego przeciwnika ;P

Gravatar

StaryOrgowicz_9 | 2002-09-07 16:22:23 +0200

a moim skromnym zdaniem ta opcja będzie dostępna tylko podczas oglądania demek :)

*M4STER* | 2002-09-07 16:39:40 +0200

o to by moglo byc interesujace lokasz se demko i widzisz co robi przeciwik tesh :D

Bs0d | 2002-09-07 18:16:58 +0200

LOL. Przeciez pisalo ze bedzie to pip MVD. A mvd jest odpowiedzialne tylko za odtwarzanie demek. Jak wy to sobie wyobrazaliscie ze grajac widzisz co robi przeciwnik? Pograjcie troche w cpma a potem piszcie komentsy :PP

steef | 2002-09-07 18:43:51 +0200

Tak to jest jak ambitni sie wtracają rzucając texty typu : bezsens bedziemy widziec co przeciwnik robi :D
buehehehe

rucio | 2002-09-07 20:07:36 +0200

no luzik, zacofany jestem bo nie gralem dawno :P
p.s. nie jestem 'ambitny' ;P

bryan | 2002-09-07 23:30:11 +0200

opcja interesujaca ,a co do sprzetu to bedzie ..tak samo jak z trybem coach/viewTEAM na osp - po prostu 2viewporty odpalone ,czyli 2x q3 ... poniewaz czesc teamu ktora pracuje nad cpm(A) zajmuje sie rowniez osp , wiec licze ze znajdzie sie takie cos rowniez w nowym osp bo cpm nie gram , a przydatne to bedzie niezaprzeczalnie ... bo raczej mija sie z celem odpalanie cpma zeby obejrzec demko :D
w ogole moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem byloby zupelne zintegrowanie cpm i osp skoro juz w tej chwili sa dostepne settingsy z pm w osp .. a sie zamotalem :D ale chyba wiadomo o co chodzi ;)

sxl | 2002-09-07 23:50:00 +0200

ta, fajnie by bylo, ale CPMa i OSP byly jednak robione osobno i maja duzo rozniacych sie opcji, poza tym rozny kod budowy, wiec to jest bardzo ciezkie zadanie....

Gravatar

StaryOrgowicz_16 | 2002-09-08 13:22:01 +0200

nalezy dodac ,ze z nowym cpmax8 nalezy sie spodziewac 25% przyrostu FPS...

sxl | 2002-09-08 13:43:57 +0200

ta, sure. napewno ;) a w cpma 1.0 kazdy bedzie mial min 125 :p

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63