Propozycja od Litwinów = szansa dla polskiej sceny?
śro, 14 maj 2003 15:45:35 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Czyżby szykował się międzynarodowy turniej w Polsce? Po przeczytaniu newsa fragmat1c'a na eSports.pl możemy dojść do takiego właśnie wniosku. Jak czytamy utrzymuje on od dłuższego czasu kontakt z Litwińskimi graczami..
(cytat z newsa fragmat1ca)
"Dostałem takiego oto maila:
*hi :P
W imieniu całego CGU (CyberSports Gamers Union) chcielibyśmy przyjechać (jak zapewne już wiesz -"jest to drugi tego typu mail") do Polski tego lata i chcielibyśmy się dowiedzieć kiedy dokładnie planujecie wiekszy turniej Q3.
Przylecielibyśmy samolotem, więc na lotnisku powinien pojawić się ktoś kto by nas odebrał ponieważ nie jesteśmy jeszcze zaznajomieni z Polską :). Powinno nas być około 4 (Nova, NetF (czyli ja), Gu4rD i ktoś jeszcze, więc powinniśmy byc w stanie zagrać jakieś towarzyskie spotkania PL vs LT :). Nasz lider - Nova będzie w stanie przyleciec na tego typu spotkanie tylko pod koniec lipca, więc jeśli możesz proszę odpisz na naszą prośbę i napisz czy planujecie jakieś turnieje w tym przedziale czasowym.
CGU'q3|NetF ™ :)
Mam nadzieje, że się szybko zobaczymy*"
Po przeczytaniu od razu nasuwa się pytanie: "czyżby w Polsce miał odbyć się pierwszy międzynarodowy turniej na LANie?" - TAK! Przynajmniej takie są plany, które oprócz przybycia do Polski graczy litewskich obejmują jeszcze zaproszenia dla graczy z innych krajów jak choćby Niemcy, Czechy, Dania czy Słowacja. Oczywiście znając polskie warunki nie będzie to turniej o wysokie stawki, tu raczej chodzi o dobrą zabawę i chęć sprawdzenia, czy będziemy w stanie zorganizować coś takiego. Dlaczego akurat Litwa? Ich scena jest bardzo podobna do naszej, brakuje im odpowiednich warunków do gry, przez co scena jest bardzo skromna, co nie znaczy, że brak tam graczy utalentowanych i mogących namieszać w świecie q3.
IMO jest to ogromna szansa dla nas, Polaków, na pokazanie się na scenie światowej i nie zastanawiając się powinniśmy ją wykorzystać.
Na koniec pragnę dodać, że za organizację imprezy mają zamiar zabrać się trzy osoby, mianowicie: fragmat1c z xgamer'a, igOR z eSports i nasz orgowicz MateoMartinezz!
Pod newsem frg trwa już dyskusja nad tym jak, gdzie i kiedy zorganizować imprezę, lecz również zapraszam do komentowania pod mój news.





skaven | 2003-05-14 15:53:24 +0200
hm ja nie chce nic mowic, ale w opolu byl juz jeden wiekszy turniej(cpma) cafe jest spoko i mozna by cos zalatwic...
#642141
SAI4H | 2003-05-14 15:57:09 +0200
Hehehe marzeniem jest taka impreza w hotelu, czyli kompy w jakims pomieszczeniu, tak naprawde pro.. Ale co z tego wyjdzie to nie mam pojecia. :/ Jestem dobrej mysli, wreszcie bedzie cos na skale swiatowa. :)
#642142
MateoMartinezz | 2003-05-14 16:00:09 +0200
ależ mów mów :D,
#642143
JarlB | 2003-05-14 16:00:54 +0200
uda sie....wystarczy wiara i troche checi a wszystko sie da zalatwic...
#642144
slawek | 2003-05-14 16:10:13 +0200
Chłopaki chcą sobie przyjechac i pograć, a tu taka afera :)
#642146
Eddy | 2003-05-14 16:18:22 +0200
Ja bym proponowal Krakow bo mamy lotnisko Balice :P
#642147
sun | 2003-05-14 16:19:56 +0200
Wawa - Cyberland [CGL]; Ostroda - Godinet [h00lsi] ;) Te moim zdaniem the best sa. Jestem ciekaw co z tego wyniknie, gl.
#642148
vafel | 2003-05-14 16:23:14 +0200
Hmmm, gliwice tez maja lotnisko :PP serio :) Ale niewazne. Co do miejsca to musi to byc naprawde duze. Wszyscy zastanawiaja sie czy cyberland nie bylby za maly a o ile wiem to najwieksza kafejka w Polsce. Do tego dochodzi zakwaterowanie ludzi co jest duzym problemem. Tak naprawde to chodzi tu jush tylko o kase czyli sponsora bo tylko w tym lezy caly problem.
#642149
KosmoZ | 2003-05-14 16:27:48 +0200
"litwińskimi.." jeny...
#642150
ur!mepl | 2003-05-14 16:30:18 +0200
ale Litwini maja blisko do Suwałk :]
#642151
enjoy | 2003-05-14 16:31:59 +0200
yyy a gdzie w wawie jest ten cyberland?
i czy ma jakas stronke w necie ta kafeja...
(i dlaczego nie ma jej na cafe liscie? ... jeszcze
#642152
bryan | 2003-05-14 16:36:50 +0200
warszawa , cyberland ! zdecydowanie najlepsze miejsce.
#642153
vafel | 2003-05-14 17:07:12 +0200
nie zastanawiajmy sie gdzie, tylko szukajmy na to srodkow panowie... Ogladal ktos 'Zywot Briana' w wykonaiu moont pajtona :P? tam tez pewni ludzie siedzieli i gderali...
#642155
eng | 2003-05-14 17:50:25 +0200
trzeba przyznac , ze z przepiekna inicjatywy wyskoczyli Litwini -> to sie nazywa zjednoczona Europa :D
#642157
Goten14 | 2003-05-14 17:54:13 +0200
No niezle :)
#642158
pogo | 2003-05-14 18:13:38 +0200
hmmm miejsce warszawa :P a zreszta ja bym sasiegnal rady pana huga :) on sie juz na tym troche zna
#642159
fredi | 2003-05-14 18:15:36 +0200
Moze zalatwi sie dofinansowanie z Uni Europ. powciskacie kitow ze to w ramach kampani na rzecz zjednoczenia sie europy :))) Na turnieju bedziecie chodzic w niebieskich daszakch i podkoszulkach i kasa bedzie :-)
#642160
enjoy | 2003-05-14 19:00:18 +0200
dobry bomysl, mowie wam walcie z tym do kfasiarza, naczy sie prezydenta, on teraz ma wielka kampanie pro-unijna i jak zwietrzy szanse ze gracze zaglosuja na TAK to bankowo zfinansuje ta impreze :D
zobaczycie kwas bankowo przyjedzie wreczyc osobiscie puchar i poszczerzyc sie do kamery sciskajsc dlonie zawodnikow :)
PRO-unijni PRO-gejmerzy.....calkiem niezle haslo :D
#642163
Killok | 2003-05-14 19:35:09 +0200
No ja to powiem tak: i tak nie zagram :) Too young, not rich. Chociaz chetnie pokazalbym swoje umiejetnosci na b.malym pingu, do internetowego sie jeszcez nie przywyczailem :d
#642166
obni | 2003-05-14 19:51:26 +0200
moze napisac do samsunga polska, on robic wcg to tylko moja propozycja :P to wkoncu cos miedzynarodowego a zbyt dużo nie trzeba wylozyc kasy :P hatel na 3 dni max dla okolo 20 osob a reklama bardzo dobra :P
#642167
tęczowa.zemsta | 2003-05-14 20:01:54 +0200
no i przyjada litwini i spuszcza wpie*** polakom hehz
#642169
wu4 | 2003-05-14 20:07:42 +0200
rejlem do europy :)
#642171
Zenith | 2003-05-14 20:11:25 +0200
no z ta unia to dobre :PPPPP
z samsungiem tez :D
trzeba jeszcze pokombinowac przeciez od przybytku glowa nie boli :PP
#642172
sun | 2003-05-14 20:31:20 +0200
niezly pomysl z samsungiem :) A CYBERLAND w Warszawie jest na SŁUŻEWCU!!!
#642173
sun | 2003-05-14 20:34:37 +0200
a w Olsztynie tez jest lotnisko :D, chyba prezydent w poniedzialek musial na czyms wyladowac swoim aeroplanem nie? :)
#642174
StaryOrgowicz_651 | 2003-05-14 20:43:41 +0200
no chyba dobry pomysl
moze nastepnym razem oni nas zaprosza ? :/
#642175
baxowy | 2003-05-14 21:04:40 +0200
wyladowal u ruska na podworku
#642177
gacU | 2003-05-14 21:19:50 +0200
Z kad sa Litwini???
#642178
sYnth|Bubu | 2003-05-14 21:54:39 +0200
z Litwy :P
#642185
gacU | 2003-05-14 22:13:35 +0200
chyba nie ogladales Dzien swira :D
#642188
eng | 2003-05-14 22:22:38 +0200
"z kad " pisze sie skad :>
#642190
gacU | 2003-05-14 22:53:14 +0200
skont rze
#642195
enjoy | 2003-05-14 23:05:19 +0200
o dzieki ale nie bede latal po calym sluzewcu i szukal cyberlandu, wiec adresik prosze :D
#642197
vafel | 2003-05-14 23:20:16 +0200
hehe, ochy, achy, bedzie impreza for invite only i bedziecie mogli sobie za szybka postac :PP
#642198
matr1x | 2003-05-14 23:26:26 +0200
no dobra imprezka
GL organizacja:)
#642199
bodo | 2003-05-15 13:02:54 +0200
Jak dla mnie super sprawa, tylko zeby taki turniej organizowac, to wypadałoby mieć jakąś porządnie zgraną reprezentację. Ale to już sprawa druugożedna.
Miejsce jako CyberLand? Osobiście uważam, że taką impreze, to już by można zrobić w jakimś większym stylu, zatroszczyć się o sponsorów itp, zorganizowac jakas halę, powstawiać jakieś dobre kompuy od sponsorów itp, ale to już naprawdę wymagałoby zaangażowania ze strony igor i reszty...
#642209
L3si0 | 2003-05-15 13:12:02 +0200
tylko tutaj nie piszcie o zaproszeniu Niemcow, Czechow itd, bo jak juz napisalem na esports.pl, Litwini chca sie z NAMI zaprzyjaznic, z NAMI !!! ale z was ciule :-)
#642210
bodo | 2003-05-15 13:56:52 +0200
sam jeste ciul :D Nie no, a juz se myslalem ze se zrobimy takie LAN EU :D
#642212
akir | 2003-05-15 14:41:50 +0200
chetnie bym spral kilku Litwinoow ;D
#642216
MateoMartinezz | 2003-05-15 15:01:04 +0200
Zaproszenie reprezentacji kilku krajów to nie jest zły pomysł, IMHO
#642217
JarlB | 2003-05-15 18:14:22 +0200
l3sio idz do wojska :P, akir :DDDDDDDDDDD, popieram Mateo...
#642225
Zaloguj się by dodać komentarz.