ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Propozycja od Litwinów = szansa dla polskiej sceny?

śro, 14 maj 2003 15:45:35 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Czyżby szykował się międzynarodowy turniej w Polsce? Po przeczytaniu newsa fragmat1c'a na eSports.pl możemy dojść do takiego właśnie wniosku. Jak czytamy utrzymuje on od dłuższego czasu kontakt z Litwińskimi graczami..

(cytat z newsa fragmat1ca)

"Dostałem takiego oto maila:

*hi :P

W imieniu całego CGU (CyberSports Gamers Union) chcielibyśmy przyjechać (jak zapewne już wiesz -"jest to drugi tego typu mail") do Polski tego lata i chcielibyśmy się dowiedzieć kiedy dokładnie planujecie wiekszy turniej Q3.

Przylecielibyśmy samolotem, więc na lotnisku powinien pojawić się ktoś kto by nas odebrał ponieważ nie jesteśmy jeszcze zaznajomieni z Polską :). Powinno nas być około 4 (Nova, NetF (czyli ja), Gu4rD i ktoś jeszcze, więc powinniśmy byc w stanie zagrać jakieś towarzyskie spotkania PL vs LT :). Nasz lider - Nova będzie w stanie przyleciec na tego typu spotkanie tylko pod koniec lipca, więc jeśli możesz proszę odpisz na naszą prośbę i napisz czy planujecie jakieś turnieje w tym przedziale czasowym.

CGU'q3|NetF ™ :)

Mam nadzieje, że się szybko zobaczymy*"

Po przeczytaniu od razu nasuwa się pytanie: "czyżby w Polsce miał odbyć się pierwszy międzynarodowy turniej na LANie?" - TAK! Przynajmniej takie są plany, które oprócz przybycia do Polski graczy litewskich obejmują jeszcze zaproszenia dla graczy z innych krajów jak choćby Niemcy, Czechy, Dania czy Słowacja. Oczywiście znając polskie warunki nie będzie to turniej o wysokie stawki, tu raczej chodzi o dobrą zabawę i chęć sprawdzenia, czy będziemy w stanie zorganizować coś takiego. Dlaczego akurat Litwa? Ich scena jest bardzo podobna do naszej, brakuje im odpowiednich warunków do gry, przez co scena jest bardzo skromna, co nie znaczy, że brak tam graczy utalentowanych i mogących namieszać w świecie q3.

IMO jest to ogromna szansa dla nas, Polaków, na pokazanie się na scenie światowej i nie zastanawiając się powinniśmy ją wykorzystać.

Na koniec pragnę dodać, że za organizację imprezy mają zamiar zabrać się trzy osoby, mianowicie: fragmat1c z xgamer'a, igOR z eSports i nasz orgowicz MateoMartinezz!

Pod newsem frg trwa już dyskusja nad tym jak, gdzie i kiedy zorganizować imprezę, lecz również zapraszam do komentowania pod mój news.

Gravatar

skaven | 2003-05-14 15:53:24 +0200

hm ja nie chce nic mowic, ale w opolu byl juz jeden wiekszy turniej(cpma) cafe jest spoko i mozna by cos zalatwic...

SAI4H | 2003-05-14 15:57:09 +0200

Hehehe marzeniem jest taka impreza w hotelu, czyli kompy w jakims pomieszczeniu, tak naprawde pro.. Ale co z tego wyjdzie to nie mam pojecia. :/ Jestem dobrej mysli, wreszcie bedzie cos na skale swiatowa. :)

MateoMartinezz | 2003-05-14 16:00:09 +0200

ależ mów mów :D,

Gravatar

JarlB | 2003-05-14 16:00:54 +0200

uda sie....wystarczy wiara i troche checi a wszystko sie da zalatwic...

slawek | 2003-05-14 16:10:13 +0200

Chłopaki chcą sobie przyjechac i pograć, a tu taka afera :)

Gravatar

Eddy | 2003-05-14 16:18:22 +0200

Ja bym proponowal Krakow bo mamy lotnisko Balice :P

Gravatar

sun | 2003-05-14 16:19:56 +0200

Wawa - Cyberland [CGL]; Ostroda - Godinet [h00lsi] ;) Te moim zdaniem the best sa. Jestem ciekaw co z tego wyniknie, gl.

vafel | 2003-05-14 16:23:14 +0200

Hmmm, gliwice tez maja lotnisko :PP serio :) Ale niewazne. Co do miejsca to musi to byc naprawde duze. Wszyscy zastanawiaja sie czy cyberland nie bylby za maly a o ile wiem to najwieksza kafejka w Polsce. Do tego dochodzi zakwaterowanie ludzi co jest duzym problemem. Tak naprawde to chodzi tu jush tylko o kase czyli sponsora bo tylko w tym lezy caly problem.

KosmoZ | 2003-05-14 16:27:48 +0200

"litwińskimi.." jeny...

Gravatar

ur!mepl | 2003-05-14 16:30:18 +0200

ale Litwini maja blisko do Suwałk :]

enjoy | 2003-05-14 16:31:59 +0200

yyy a gdzie w wawie jest ten cyberland?
i czy ma jakas stronke w necie ta kafeja...
(i dlaczego nie ma jej na cafe liscie? ... jeszcze

bryan | 2003-05-14 16:36:50 +0200

warszawa , cyberland ! zdecydowanie najlepsze miejsce.

vafel | 2003-05-14 17:07:12 +0200

nie zastanawiajmy sie gdzie, tylko szukajmy na to srodkow panowie... Ogladal ktos 'Zywot Briana' w wykonaiu moont pajtona :P? tam tez pewni ludzie siedzieli i gderali...

eng | 2003-05-14 17:50:25 +0200

trzeba przyznac , ze z przepiekna inicjatywy wyskoczyli Litwini -> to sie nazywa zjednoczona Europa :D

Gravatar

Goten14 | 2003-05-14 17:54:13 +0200

No niezle :)

Gravatar

pogo | 2003-05-14 18:13:38 +0200

hmmm miejsce warszawa :P a zreszta ja bym sasiegnal rady pana huga :) on sie juz na tym troche zna

fredi | 2003-05-14 18:15:36 +0200

Moze zalatwi sie dofinansowanie z Uni Europ. powciskacie kitow ze to w ramach kampani na rzecz zjednoczenia sie europy :))) Na turnieju bedziecie chodzic w niebieskich daszakch i podkoszulkach i kasa bedzie :-)

enjoy | 2003-05-14 19:00:18 +0200

dobry bomysl, mowie wam walcie z tym do kfasiarza, naczy sie prezydenta, on teraz ma wielka kampanie pro-unijna i jak zwietrzy szanse ze gracze zaglosuja na TAK to bankowo zfinansuje ta impreze :D
zobaczycie kwas bankowo przyjedzie wreczyc osobiscie puchar i poszczerzyc sie do kamery sciskajsc dlonie zawodnikow :)
PRO-unijni PRO-gejmerzy.....calkiem niezle haslo :D

Gravatar

Killok | 2003-05-14 19:35:09 +0200

No ja to powiem tak: i tak nie zagram :) Too young, not rich. Chociaz chetnie pokazalbym swoje umiejetnosci na b.malym pingu, do internetowego sie jeszcez nie przywyczailem :d

obni | 2003-05-14 19:51:26 +0200

moze napisac do samsunga polska, on robic wcg to tylko moja propozycja :P to wkoncu cos miedzynarodowego a zbyt dużo nie trzeba wylozyc kasy :P hatel na 3 dni max dla okolo 20 osob a reklama bardzo dobra :P

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-05-14 20:01:54 +0200

no i przyjada litwini i spuszcza wpie*** polakom hehz

wu4 | 2003-05-14 20:07:42 +0200

rejlem do europy :)

Zenith | 2003-05-14 20:11:25 +0200

no z ta unia to dobre :PPPPP
z samsungiem tez :D
trzeba jeszcze pokombinowac przeciez od przybytku glowa nie boli :PP

Gravatar

sun | 2003-05-14 20:31:20 +0200

niezly pomysl z samsungiem :) A CYBERLAND w Warszawie jest na SŁUŻEWCU!!!

Gravatar

sun | 2003-05-14 20:34:37 +0200

a w Olsztynie tez jest lotnisko :D, chyba prezydent w poniedzialek musial na czyms wyladowac swoim aeroplanem nie? :)

Gravatar

StaryOrgowicz_651 | 2003-05-14 20:43:41 +0200

no chyba dobry pomysl
moze nastepnym razem oni nas zaprosza ? :/

baxowy | 2003-05-14 21:04:40 +0200

wyladowal u ruska na podworku

gacU | 2003-05-14 21:19:50 +0200

Z kad sa Litwini???

sYnth|Bubu | 2003-05-14 21:54:39 +0200

z Litwy :P

gacU | 2003-05-14 22:13:35 +0200

chyba nie ogladales Dzien swira :D

eng | 2003-05-14 22:22:38 +0200

"z kad " pisze sie skad :>

gacU | 2003-05-14 22:53:14 +0200

skont rze

enjoy | 2003-05-14 23:05:19 +0200

o dzieki ale nie bede latal po calym sluzewcu i szukal cyberlandu, wiec adresik prosze :D

vafel | 2003-05-14 23:20:16 +0200

hehe, ochy, achy, bedzie impreza for invite only i bedziecie mogli sobie za szybka postac :PP

matr1x | 2003-05-14 23:26:26 +0200

no dobra imprezka
GL organizacja:)

bodo | 2003-05-15 13:02:54 +0200

Jak dla mnie super sprawa, tylko zeby taki turniej organizowac, to wypadałoby mieć jakąś porządnie zgraną reprezentację. Ale to już sprawa druugożedna.

Miejsce jako CyberLand? Osobiście uważam, że taką impreze, to już by można zrobić w jakimś większym stylu, zatroszczyć się o sponsorów itp, zorganizowac jakas halę, powstawiać jakieś dobre kompuy od sponsorów itp, ale to już naprawdę wymagałoby zaangażowania ze strony igor i reszty...

L3si0 | 2003-05-15 13:12:02 +0200

tylko tutaj nie piszcie o zaproszeniu Niemcow, Czechow itd, bo jak juz napisalem na esports.pl, Litwini chca sie z NAMI zaprzyjaznic, z NAMI !!! ale z was ciule :-)

bodo | 2003-05-15 13:56:52 +0200

sam jeste ciul :D Nie no, a juz se myslalem ze se zrobimy takie LAN EU :D

akir | 2003-05-15 14:41:50 +0200

chetnie bym spral kilku Litwinoow ;D

MateoMartinezz | 2003-05-15 15:01:04 +0200

Zaproszenie reprezentacji kilku krajów to nie jest zły pomysł, IMHO

Gravatar

JarlB | 2003-05-15 18:14:22 +0200

l3sio idz do wojska :P, akir :DDDDDDDDDDD, popieram Mateo...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63