Przebudzenie: TDC
sob, 16 lipiec 2005 14:28:01 | Autor: move | Quake 3 Arena
Przez 2 tygodnie mojej nieobecności w necie temat Triple Duel Cup zaginął w tłumie, więc najwyższy czas o tym przypomnieć! Jeśli ktoś jeszcze nie jest poinformowany "z czym to się je", proponuję przeczytać parę newsów na [Online Duel Cup] wyjaśniających w pełni istotę turnieju oraz ściągnąć [pak z mapami turniejowymi]. Jeśli nie wiecie gdzie możecie pograć online na owych mapkach, zapraszam do działu [serwery]. Natomiast wiadomości dla uświadomionych są takie:
Jak niektórzy z Was wiedzą, do świetnie zapowiadającej się imprezy z niezłą pulą nagród zapisało się zbyt mało teamów aby mogło to zainteresować poważnych sponsorów. Z takiego to powodu postanowiliśmy zorganizować 2-dniowy (prawdopodobnie weekendowy) turniej dla 12 drużyn. Sprawa jest taka, że zostało jedno wolne miejsce, na które może się wpisać każdy, kto ma ochotę pobiegać po mapach customowych wraz ze swoją drużyną i przednie się przy tym bawić. Obowiązuje tu zasada kto pierwszy ten lepszy, czyli: Wysyłacie zgłoszenie na mój adres e-mail [[email protected]] (nie Mav9l1itego ani Stinga), którego wzór przytaczam tutaj:
- Nick, imię i nazwisko kapitana:
- Numer GG kapitana teamu:
- E-mail kapitana teamu:
- Nazwa klanu i jego TAG:
- Adres strony klanowej:
- Nicki graczy podstawowych:
- Rezerwowy (TAK+nick/NIE):
- GUID1 q3 (kapitan):
- GUID2 q3 (gracz drugi):
- GUID3 q3 (gracz trzeci):
- GUID4 q3 (gracz czwarty):
Obecnie do turnieju zapisało się (jak wyżej nadmieniłem) 11 drużyn, oto one:
Assault Force, Black Eagles, dioxide, Electronic Samurais, ONYX, Rail, Sixs, sYnth, The Rage, Unnamed Killers, w dupe hej!
Bardziej szczegółowo jest to rozpisane na odpowiedniej podstronie Online Duel Cup [zapisani].
Termin rozgrywek wypadnie zapewne pod koniec lipca lub na początku sierpnia. Wszystko będzie zależało od liderów poszczególnych teamów, żeby ustalić datę meczów tak aby pasowało to każdemu. Oczywiście o wszystkim będę Was informował na bieżąco, a uczestnicy turnieju będą dostawać maile informacyjne na swoje skrzynki, żeby wiedzieli z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym o wszystkich istotnych wydarzeniach.
Na koniec zostawiam najlepsze...
Dzięki współpracy z ekipą filmową 4th Dimension w składzie mAfer & th0rax, powstał filmik promocyjny Triple Duel Cup, który dopiero co uploadowałem na serwer orgowy. Ukazuje on fragi jedynie z map turniejowych w wykonaniu czołówki polskiej sceny duelowej, tj.: GaD, av3k, performer, Mav9l1ty i kilku innych graczy. Jako, że jest to film promocyjny, trwa zaledwie minutę, ale naprawdę warto go obejrzeć, bo chłopaki z 4th Dimension zrobili kawał dobrej roboty. Poza tym 20MB to tylko chwila ściągania, więc zapraszam do downloadu, komentowania i oceniania:
[click]





[M]aniek | 2005-07-16 15:59:06 +0200
nice film ;u
#722199
revic | 2005-07-16 18:46:13 +0200
musze zobaczyc :>
EDIT:chu.jowo cielo te kamerki na poczatku ale pozniej sie rozkrecilo
qwa zapisalbym sie tylko grac z kim nie ma :q
#722197
teo | 2005-07-16 20:42:55 +0200
no ładny, ale przykrótkawy :D:D:DD.
#722203
move | 2005-07-16 20:58:20 +0200
A ile ma trwać wg. ciebie film promocyjny?
Jak turniej zostanie rozegrany, a gracze wyślą mi swoje demka, to będzie wyprodukowany klip turniejowy, który potrwa napewno z 5 razy dłużej.
#722204
teo | 2005-07-16 21:32:13 +0200
myśle że z 2 minuty i ociupinke więcej fragów :D.
#722205
sick | 2005-07-16 23:31:46 +0200
filmik naprawde niezly
#722206
gr. | 2005-07-16 23:34:20 +0200
nie narzekajcie to tylko promocyjny avik o;
na pewno bedzie zrobiony po zakonczeniu rozgrywek dluzszy
#722207
aimowy | 2005-07-16 23:59:46 +0200
ma klimat ten trailer :D
#722209
Fabian | 2005-07-17 09:22:08 +0200
" czołówki polskiej sceny duelowej, tj.: GaD, av3k, performer, Mav9l1ty i kilku innych graczy. "- HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH ROTFL!!!!!!!!!!
#722214
teo | 2005-07-17 09:27:30 +0200
lobUz , a kto pokonał w lublinie tox1ca i zajoł 2 miejsce ?:X a na ostatnio organiozowanym turnieju sandomigo ? :|
#722215
[M]aniek | 2005-07-17 10:07:48 +0200
cicho on wie lepiej przeciez
#722218
gr. | 2005-07-17 10:08:34 +0200
Teoś tak to jest jak sie ma szczescie w losowaniu grup =-)
#722219
teo | 2005-07-17 10:09:51 +0200
dobrze, będe już cicho.
#722221
pepz | 2005-07-17 10:46:17 +0200
gr @#$% przesadzasz wiesz? wez odpierdol sie od mava ok? bo nie pierwszy raz sie czepiasz jego osoby
kazdy kto byl na sandomingo widzial jak mav gra i moze z cala pewnoscia stwierdzic ze swoim stylem gry mav moze powalczyc z kazdym
lobuz - Ciebie (tak jak i mnie) mav rozjebie do minusa bawiac sie przy tym rowno, wiec stfu, k?
bede bronil mava bo poznalem go osobiscie i jest on niesamowicie milym i fajnym czlowiekiem, w koncu przygarnal pod swoj dach tyle ludu i mial przez to klopoty z panami ze sluzb mundurowych
wiec jeszcze raz napisze: odpierdolcie sie od mava jak go nie znacie, tudziez nie wiecie jak gra, kapiszi?
#722223
move | 2005-07-17 11:13:06 +0200
Zazdrość zawsze robi swoje, wyczilałtujcie wszyscy najlepiej :)
#722224
Pawuj | 2005-07-17 11:14:55 +0200
lobUz wogole widziales z raz mava gre? nie to stfu bicz, a gr to ma po prostu okres i tyle ;b
#722226
GaD | 2005-07-17 11:25:52 +0200
jak sie wszyscy zesrali ;asd
#722227
Mav_8217 | 2005-07-17 11:46:44 +0200
wiem! Jeśli mam tylu wyznawców, to otwieram tajną sektę! :))
Będziemy składać ofiary jedynej słusznej, niewyżytej seksualnie dewotce - ]M[ańkowi!
#722200
[M]aniek | 2005-07-17 12:02:55 +0200
uu tos przesadzil uuuu przesadzil ulalalalala kurza stopaa
#722228
Fabian | 2005-07-17 12:10:48 +0200
lobuz - Ciebie (tak jak i mnie) mav roz**** do minusa bawiac sie przy tym rowno, wiec stfu, k?
- Z tym sie nie zgodze.. nie gralem z nim wiec nie pisz bez podstawnie. HATE ALL DUPOWŁAZZZ!! ^^
wystarczy juz tego lizustwa :)))
Mav wygrales z toxiciem ŁAAAAAAAAAŁ moge cie dotknac ?!?! prosze prosze!!
#722229
[M]aniek | 2005-07-17 12:27:52 +0200
zbuntowany aniol odcinek 235454834444 czy cus
#722230
pepz | 2005-07-17 12:31:19 +0200
lobUz napisalem stfu dzieciaQ? napisalem ze bronie mava bo go ZNAM? i w sumie to mam zajebiste powody zeby mu wlazic w dupe ;x
zastosuje taktyke [M]ańka:
mav moge Ci wejsc w dupe? bo dzisiaj jeszcze nikomu nie wchodzilem a chce miec powod zey umyc wlosy, moge, moge?
sr lobUz ale Tobie w dupe nie wejde ;( za malo osob Ci weszlo do dupy i ja z moja duza glowa sie chyba nie zmieszcze ;( wybacz ;(
#722231
[M]aniek | 2005-07-17 12:33:18 +0200
chodz pepz sobie powlazimy w pupe no wez
chodz pupz sobie powlazimy w pepe no wez
#722232
Fabian | 2005-07-17 13:13:57 +0200
No ale!! Mav no moge Cie dotknać ?!?!?! prosze !!! -.-’
#722234
shiv | 2005-07-17 14:07:50 +0200
debil =o
#722236
teo | 2005-07-17 15:12:09 +0200
kolejny grubas cwaniakujący za monitorem ;asddas
edit: to nie do Ciebie shivus :DDDd.
#722241
GaD | 2005-07-17 15:42:27 +0200
kekowłazy ;d
#722242
pepz | 2005-07-17 16:10:05 +0200
GaD zrzuc ogon to Tobie tez do dupy wejde
#722245
GaD | 2005-07-17 22:17:53 +0200
poszukaj sobie kolegow w innym miejscu ;x
#722256
shiv | 2005-07-17 23:39:52 +0200
pepz zboczencu jeden ;b
#722261
gr. | 2005-07-18 00:32:12 +0200
lol
ps. pepz wyluzuj sie nic sie nie dzieje poza tym imo chyba troszke przesadzasz - zdajesz relacje jakbys conajmniej naszego zmarlego papieza spotkal (za zycia)
co sie tak rzucasz czy ja podwazam czyjes umiejetnosci? po prostu stwierdzam ze szczesliwie trafial w grupach bo mogl trafic na - nazwijmy to - troszke lepszych graczy, chill out
#722265
Pawuj | 2005-07-18 09:32:27 +0200
gr nie grasz vq3 to nie wiesz jak ludzie graja, moim zdaniem to jedna z najmocniejszych grup :b
#722268
Fabian | 2005-07-18 09:50:23 +0200
nie ma to jak dobre szczescie ! -.-’
#722269
duf | 2005-07-18 10:24:54 +0200
Ale wy jesteście pedałami.
Move napisał o ODC a wy się kłócicie o to, kto kogo lepiej zna i kto komu bardziej w dupę włazi.
Okórwieńcy.
#722270
Zaloguj się by dodać komentarz.