ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Przebudzenie: TDC

sob, 16 lipiec 2005 14:28:01 | Autor: move | Quake 3 Arena

Przez 2 tygodnie mojej nieobecności w necie temat Triple Duel Cup zaginął w tłumie, więc najwyższy czas o tym przypomnieć! Jeśli ktoś jeszcze nie jest poinformowany "z czym to się je", proponuję przeczytać parę newsów na [Online Duel Cup] wyjaśniających w pełni istotę turnieju oraz ściągnąć [pak z mapami turniejowymi]. Jeśli nie wiecie gdzie możecie pograć online na owych mapkach, zapraszam do działu [serwery]. Natomiast wiadomości dla uświadomionych są takie:
Jak niektórzy z Was wiedzą, do świetnie zapowiadającej się imprezy z niezłą pulą nagród zapisało się zbyt mało teamów aby mogło to zainteresować poważnych sponsorów. Z takiego to powodu postanowiliśmy zorganizować 2-dniowy (prawdopodobnie weekendowy) turniej dla 12 drużyn. Sprawa jest taka, że zostało jedno wolne miejsce, na które może się wpisać każdy, kto ma ochotę pobiegać po mapach customowych wraz ze swoją drużyną i przednie się przy tym bawić. Obowiązuje tu zasada kto pierwszy ten lepszy, czyli: Wysyłacie zgłoszenie na mój adres e-mail [[email protected]] (nie Mav9l1itego ani Stinga), którego wzór przytaczam tutaj:

  • Nick, imię i nazwisko kapitana:
  • Numer GG kapitana teamu:
  • E-mail kapitana teamu:
  • Nazwa klanu i jego TAG:
  • Adres strony klanowej:
  • Nicki graczy podstawowych:
  • Rezerwowy (TAK+nick/NIE):
  • GUID1 q3 (kapitan):
  • GUID2 q3 (gracz drugi):
  • GUID3 q3 (gracz trzeci):
  • GUID4 q3 (gracz czwarty):

Obecnie do turnieju zapisało się (jak wyżej nadmieniłem) 11 drużyn, oto one:

Assault Force, Black Eagles, dioxide, Electronic Samurais, ONYX, Rail, Sixs, sYnth, The Rage, Unnamed Killers, w dupe hej!
Bardziej szczegółowo jest to rozpisane na odpowiedniej podstronie Online Duel Cup [zapisani].

Termin rozgrywek wypadnie zapewne pod koniec lipca lub na początku sierpnia. Wszystko będzie zależało od liderów poszczególnych teamów, żeby ustalić datę meczów tak aby pasowało to każdemu. Oczywiście o wszystkim będę Was informował na bieżąco, a uczestnicy turnieju będą dostawać maile informacyjne na swoje skrzynki, żeby wiedzieli z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym o wszystkich istotnych wydarzeniach.

Na koniec zostawiam najlepsze...
Dzięki współpracy z ekipą filmową 4th Dimension w składzie mAfer & th0rax, powstał filmik promocyjny Triple Duel Cup, który dopiero co uploadowałem na serwer orgowy. Ukazuje on fragi jedynie z map turniejowych w wykonaniu czołówki polskiej sceny duelowej, tj.: GaD, av3k, performer, Mav9l1ty i kilku innych graczy. Jako, że jest to film promocyjny, trwa zaledwie minutę, ale naprawdę warto go obejrzeć, bo chłopaki z 4th Dimension zrobili kawał dobrej roboty. Poza tym 20MB to tylko chwila ściągania, więc zapraszam do downloadu, komentowania i oceniania:
[click]

[M]aniek | 2005-07-16 15:59:06 +0200

nice film ;u

Gravatar

revic | 2005-07-16 18:46:13 +0200

musze zobaczyc :>
EDIT:chu.jowo cielo te kamerki na poczatku ale pozniej sie rozkrecilo
qwa zapisalbym sie tylko grac z kim nie ma :q

teo | 2005-07-16 20:42:55 +0200

no ładny, ale przykrótkawy :D:D:DD.

move | 2005-07-16 20:58:20 +0200

A ile ma trwać wg. ciebie film promocyjny?
Jak turniej zostanie rozegrany, a gracze wyślą mi swoje demka, to będzie wyprodukowany klip turniejowy, który potrwa napewno z 5 razy dłużej.

teo | 2005-07-16 21:32:13 +0200

myśle że z 2 minuty i ociupinke więcej fragów :D.

Gravatar

sick | 2005-07-16 23:31:46 +0200

filmik naprawde niezly

gr. | 2005-07-16 23:34:20 +0200

nie narzekajcie to tylko promocyjny avik o;
na pewno bedzie zrobiony po zakonczeniu rozgrywek dluzszy

aimowy | 2005-07-16 23:59:46 +0200

ma klimat ten trailer :D

Gravatar

Fabian | 2005-07-17 09:22:08 +0200

" czołówki polskiej sceny duelowej, tj.: GaD, av3k, performer, Mav9l1ty i kilku innych graczy. "- HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH ROTFL!!!!!!!!!!

teo | 2005-07-17 09:27:30 +0200

lobUz , a kto pokonał w lublinie tox1ca i zajoł 2 miejsce ?:X a na ostatnio organiozowanym turnieju sandomigo ? :|

[M]aniek | 2005-07-17 10:07:48 +0200

cicho on wie lepiej przeciez

gr. | 2005-07-17 10:08:34 +0200

Teoś tak to jest jak sie ma szczescie w losowaniu grup =-)

teo | 2005-07-17 10:09:51 +0200

dobrze, będe już cicho.

pepz | 2005-07-17 10:46:17 +0200

gr @#$% przesadzasz wiesz? wez odpierdol sie od mava ok? bo nie pierwszy raz sie czepiasz jego osoby
kazdy kto byl na sandomingo widzial jak mav gra i moze z cala pewnoscia stwierdzic ze swoim stylem gry mav moze powalczyc z kazdym

lobuz - Ciebie (tak jak i mnie) mav rozjebie do minusa bawiac sie przy tym rowno, wiec stfu, k?

bede bronil mava bo poznalem go osobiscie i jest on niesamowicie milym i fajnym czlowiekiem, w koncu przygarnal pod swoj dach tyle ludu i mial przez to klopoty z panami ze sluzb mundurowych

wiec jeszcze raz napisze: odpierdolcie sie od mava jak go nie znacie, tudziez nie wiecie jak gra, kapiszi?

move | 2005-07-17 11:13:06 +0200

Zazdrość zawsze robi swoje, wyczilałtujcie wszyscy najlepiej :)

Pawuj | 2005-07-17 11:14:55 +0200

lobUz wogole widziales z raz mava gre? nie to stfu bicz, a gr to ma po prostu okres i tyle ;b

GaD | 2005-07-17 11:25:52 +0200

jak sie wszyscy zesrali ;asd

Mav_8217 | 2005-07-17 11:46:44 +0200

wiem! Jeśli mam tylu wyznawców, to otwieram tajną sektę! :))

Będziemy składać ofiary jedynej słusznej, niewyżytej seksualnie dewotce - ]M[ańkowi!

[M]aniek | 2005-07-17 12:02:55 +0200

uu tos przesadzil uuuu przesadzil ulalalalala kurza stopaa

Gravatar

Fabian | 2005-07-17 12:10:48 +0200

lobuz - Ciebie (tak jak i mnie) mav roz**** do minusa bawiac sie przy tym rowno, wiec stfu, k?
- Z tym sie nie zgodze.. nie gralem z nim wiec nie pisz bez podstawnie. HATE ALL DUPOWŁAZZZ!! ^^
wystarczy juz tego lizustwa :)))
Mav wygrales z toxiciem ŁAAAAAAAAAŁ moge cie dotknac ?!?! prosze prosze!!

[M]aniek | 2005-07-17 12:27:52 +0200

zbuntowany aniol odcinek 235454834444 czy cus

pepz | 2005-07-17 12:31:19 +0200

lobUz napisalem stfu dzieciaQ? napisalem ze bronie mava bo go ZNAM? i w sumie to mam zajebiste powody zeby mu wlazic w dupe ;x
zastosuje taktyke [M]ańka:
mav moge Ci wejsc w dupe? bo dzisiaj jeszcze nikomu nie wchodzilem a chce miec powod zey umyc wlosy, moge, moge?
sr lobUz ale Tobie w dupe nie wejde ;( za malo osob Ci weszlo do dupy i ja z moja duza glowa sie chyba nie zmieszcze ;( wybacz ;(

[M]aniek | 2005-07-17 12:33:18 +0200

chodz pepz sobie powlazimy w pupe no wez
chodz pupz sobie powlazimy w pepe no wez

Gravatar

Fabian | 2005-07-17 13:13:57 +0200

No ale!! Mav no moge Cie dotknać ?!?!?! prosze !!! -.-’

shiv | 2005-07-17 14:07:50 +0200

debil =o

teo | 2005-07-17 15:12:09 +0200

kolejny grubas cwaniakujący za monitorem ;asddas

edit: to nie do Ciebie shivus :DDDd.

GaD | 2005-07-17 15:42:27 +0200

kekowłazy ;d

pepz | 2005-07-17 16:10:05 +0200

GaD zrzuc ogon to Tobie tez do dupy wejde

GaD | 2005-07-17 22:17:53 +0200

poszukaj sobie kolegow w innym miejscu ;x

shiv | 2005-07-17 23:39:52 +0200

pepz zboczencu jeden ;b

gr. | 2005-07-18 00:32:12 +0200

lol
ps. pepz wyluzuj sie nic sie nie dzieje poza tym imo chyba troszke przesadzasz - zdajesz relacje jakbys conajmniej naszego zmarlego papieza spotkal (za zycia)
co sie tak rzucasz czy ja podwazam czyjes umiejetnosci? po prostu stwierdzam ze szczesliwie trafial w grupach bo mogl trafic na - nazwijmy to - troszke lepszych graczy, chill out

Pawuj | 2005-07-18 09:32:27 +0200

gr nie grasz vq3 to nie wiesz jak ludzie graja, moim zdaniem to jedna z najmocniejszych grup :b

Gravatar

Fabian | 2005-07-18 09:50:23 +0200

nie ma to jak dobre szczescie ! -.-’

duf | 2005-07-18 10:24:54 +0200

Ale wy jesteście pedałami.

Move napisał o ODC a wy się kłócicie o to, kto kogo lepiej zna i kto komu bardziej w dupę włazi.

Okórwieńcy.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63