ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Przegląd www, czyli wieści scenowe

pią, 11 marzec 2005 19:12:00 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena


* Czołowy polski klan the shadows przeżywał ostatnio okres zmian w swoich szeregach. Nowym zawodnikiem został Szwed killerroy. Odszedł boloman. W jego miejsce "wskoczył" koston. Kroy pokaż spódnice!
*
* Również ekipa 666 ostatnio świruje. Odeszli koston i rutt. Ciekawe dlaczego?
*
* Ostatnio rozwijąjący się klan the h00ligans pozyskał kolejnego pro-gracza, a jest nim boloman. Zapraszam serdecznie do działu files, gdzie znajduje się film traktujący o poszczególnych członkach klanu:DDD Każdy kto go ściągnie na pewno nie pożałuje!
*
* Podczas, gdy kolejne klany upadają, w ich miejsce wchodzą nowe. Mowa tu o multiclanie eu (Evil Unleashed), który postanowił założyć dywizje vq3. Aktualny skład prezentuje się następująco: Mad, Mat, hanti, snupi, trik, paker, rutt, semp oraz R1vs. Proboszczem parafii został Mad.
*
* Ostatnio świętowali kaboom i lecho, bowiem skończyli 20 lat. Najlepsze życzenia przesyłają rodzice oraz dziadkowie.
*
* Klan xF posiada nowy layout. Fajny jest.
*
* Team be opuścili snupi, trik(obaj eu) oraz mortez(inactive). Nowym nabytkiem jest w1sh. Wychodzi -2 net.
*
* Do bfc zostali przyjęci bht i norad. Groźnie to wygląda.
*
* Trzecią rocznice powstania świętował klan dk. Wszyscy mamy nadzieję, że nie jest to ostatnia rocznica obchodzona przez tę drużynę. Gratulujemy i czekamy na kolej(k)e!
*
* Poszczególni gracze teamu Czarnych Panter prosili mnie żebym o nich coś napisał(dla sławy). Za powód podaje się 16-ste urodziny Gu4rd-a. Wydalenie Aduna oraz przyjęcie EleCtrO.
*
* Do drużyny apoc powrócili rash i flaSh(zmienił nick z mCm). Zapowiada się naprawdę porządne zgranie.
*
* N’Gin oraz falc0n to nowe nabytki teamu sD. 24-te urodziny obchodził berimbau. Wszystkiego naj naj naj, oczywiście dużo kobiet oraz przyjemności no i oczywiście żebyś w końcu został PRO-playerem :D. Zyczy klan sD :p
*
* Z klanu onyx wydaleni zostali exe, niko, brat, yapa, loco. Przybyło ich trochę.
*
* Unnamed Killers szaleje. Odszedł peh(matura) oraz loki(egzamin na kartę rowerową). W ich miejsce "wskakują" ofca i skaven(obaj ostatnio cD). Powodzenia śle Komenda Miejsca Policji w Rumunii.
*
* Strona Urinal Clan nie działa.
*

Gravatar

Fabian | 2005-03-11 19:32:12 +0100

Killerroy znam, ale ciekaw jestem dlaczego boloman odszedł.
EDIT: Buahaha !! Film h00lsów r0x0r !

cocaine | 2005-03-11 19:42:39 +0100

akk0 jak zwykle pro-wieści, gj :)

pepz | 2005-03-11 20:01:52 +0100

Strona Urinal Clan nie działa.

dsadafasfasdfafa daf a :D

lidek | 2005-03-11 20:33:26 +0100

sie dzieje :)
a ja znalazlem wreszcie gre na moje lacze
www.ogame.pl

d00mer | 2005-03-11 20:40:39 +0100

wyjebany ten film o h00ligans zassalem i uobejrzalem i fajny jest :)))

RoclorD | 2005-03-11 20:42:13 +0100

Spódnice noszą chyba Szkoci, a nie Szwedzi ;>

Pawuj | 2005-03-11 20:59:21 +0100

a dlaczego o ciastku nic nie ma? :D chory jest czy co? :bbbbb

Gravatar

lotnik. | 2005-03-11 21:25:57 +0100

gdzie jest ten filmik ? :Q

cocaine | 2005-03-11 21:28:37 +0100

filmik h00lsów rox !!!!!!!!!!!!
www.h00ls.xx.pl

sciagac i płakac :D

voodoo|norad | 2005-03-11 21:45:40 +0100

Haha, jestem w monitorze na newsie! :D
Jako nowy nabytek bfc witam all :d

lizard | 2005-03-11 22:25:03 +0100

akko jestes normalnie boski miszcz :d

SL4VE | 2005-03-11 22:31:37 +0100

Tej to rumunów już nie ma w uK? Tak w ogóle to żałujcie, że nie widzieliście newsa, którego napisał luk4s o odejściu peha... trzeba mu oddać, że rozbawił mnie do łez :)

A co do strony Urinal Clan to jakiś brzydki pan "ją zniknął" :(

Logitechr4 | 2005-03-11 22:43:41 +0100

cos mi tu zalatuje kolejnym "wałkiem" ze strony t5 i bolka bo cos mi sie nie widzi zeby boloman odchodzil z t5 do h` po tylu latach od tak ;]. Ale we will see ;d

gr. | 2005-03-11 22:47:18 +0100

Dopisano 11.3.2005 o godzinie 20:42 [ RoclorD ] [kasuj komentarz ]

Spódnice noszą chyba Szkoci, a nie Szwedzi ;>

o to samo mialem wlasnie spytac rofl

akk0 | 2005-03-11 22:59:30 +0100

Wiem wiem, ale ludzie kojarzą o co chodzi i tak ;))) Mniejsza z tym dajcie spokój, ma być śmiesznie.

Gravatar

hrupek | 2005-03-11 23:17:03 +0100

ofca zdrajco!!!!!:D a nadal w t jestes:D

3st | 2005-03-11 23:47:29 +0100

@#$% czemu strona U nie dziala ?!?!?!?!?!
ja @#$% !!! co ja teraz bede czytal ? :(

Gravatar

zik | 2005-03-12 01:31:40 +0100

zaden walek

Gravatar

t5-hugo | 2005-03-12 02:14:24 +0100

co do bolomana w h to niewiem, ale co do opuszczenia t5 to prawda

[pogo] | 2005-03-12 09:34:26 +0100

hmm cos mi sie wydaje ze boloman jest w 666 :> a w h’ gra OC :)

ziemba | 2005-03-12 11:21:50 +0100

juz chyba nie gra :D z tego co wiem ;) czyli jest tylko w 666 :) z tego co pisal ;)

GaD | 2005-03-12 12:04:57 +0100

no co ty akk0 wie najlepiej ashfdasgf

abs | 2005-03-12 13:31:15 +0100

uahaha raz na rok sie wejdzie a tu masz:D bolo w sixach a tak sie zarzekales pamietasz:>?

abs | 2005-03-12 13:32:43 +0100

ale hugo z kostonem to przegiecie:D kiedy bedzie nowy sajt t5?? ten migający:D?

Gravatar

pro_L0rd | 2005-03-12 14:18:33 +0100

ciekawe czemu boloman odszedl :)

kood | 2005-03-12 14:25:02 +0100

ja chciałem krótko odnośnie filmu h’

śmiech mrocznego byka ]:DDDDDDDD

ziemba | 2005-03-12 16:41:14 +0100

kood zle smiech mrocznego ziemby :D

lecho | 2005-03-12 22:29:20 +0100

o dostalem zyczenia na orgu yaaaaa [; thx

sYnth|Bubu | 2005-03-13 12:51:10 +0100

O filmie h wypadaloby newsa osobnego napisac :D

enjoy | 2005-03-13 13:53:52 +0100

:O ..... O;

March | 2005-03-13 16:30:37 +0100

hehe usmialem sie ogladajac ten filmik h’ :D imo mozna by bylo napisac osobnego newsa bo w tych wiesciach scenowych ciezko zauwazyc tego hita :D

slawek | 2005-03-14 12:18:54 +0100

akk0 coraz to lepszy i lepszy.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63