ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Przegląd www i nie tylko

pon, 22 grudzień 2003 18:36:02 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

***** gp po stracie kilku graczy postanowiło się wzmocnić a tym wzmocnieniem ma być grafo były gracz n3.
**wspomniane wcześniej *n3 dołączyło do multiclanu WILD_Aco za tym idzie nie spotkamy na servie juz n3 tylko WILD_A .
******putek* wraz z B4mbusem staraja sie reaktywować legendarny clan Leg1on! zainteresowanych wstąpieniem

do L zapraszam na to gg:821101

**clan KD wzbogacil sie o nowego gracza *pushek'a (były player m.in. 666!).
***** W dupe hej na dniach pozyska nowy layout. Pozostaje czekać z niecierpliwością
**stronka multiclanu *sYnthesis ma sie ukazać w Styczniu. Jej twórcą jest deen powiem wam w tajemnicy ze ta www wygląda bardzo obiecująco, końcowy efekt zobaczycie już po nowym roku.

EDIT: potwierdziły się plotki o powrocie na scene clanu Elite Mates do ktorego wrócił ash i dołączył rutt opuszczając tym samym mm. Więcej o 3m na ich stronie clanowej .

rkniunia | 2003-12-22 18:40:26 +0100

Pierwszy !!! :D:D:D

Gravatar

rizik | 2003-12-22 18:41:52 +0100

mylisz sie niuniek, ja jestem pierwszy !
a bym zapomnial o :

>]

BobeK | 2003-12-22 18:44:12 +0100

Dzieki Bubu, ze nasz klan jest zawsze pierwszy w Twoich newsach. ;D

sYnth|Bubu | 2003-12-22 18:45:53 +0100

rekompensuje wam wyniki w q3 :PPP
chociaz tu jestescie 1 :D:DD:D

baxowy | 2003-12-22 18:47:19 +0100

Pushek to raczej byl czlonkiem nie graczem :d

Mozesz tez napomknac ze WILD_A to klan z battlefielda ktory wlasnie wygral 3 dywizje w OC

bryan | 2003-12-22 18:50:47 +0100

ale zaraz sie zesram ze smiechu :D pińcetne zmartwychwstanie *L*egionu =DD
to kiedy z wakacji wraca urinal ?:D

putek | 2003-12-22 18:54:09 +0100

Bubi kuwra, wiem ze lubisz o mnie pisac, ale potwierdzalbys info u zrodla. Pomysl z reaktywacja Leg1oN'u dopiero powstal w mojej glowie i nie jest wcale pewny, bo mam tez propozycje z kilku clanow nad ktorymi sie zastanawiam. A Ty bazgrzesz info uslyszane gdzies na servach... nie wiem czy L wroci na scene, mozliwosc jakas jest... wiec prosze Cie nie pisz rzeczy zaslyszanych gdzies od kogos, tylko jak cos poprostu zapytaj zainteresowanych i potem smialo!

putek | 2003-12-22 18:58:45 +0100

bry: nastepny pier...doli jak ch...uja wie... moze rzeczywiscie zreaktywuje L, dla samej radosci sklepania Ciebie... nam wtedy tez bedzie smiesznie. nawet jak urinal wroci, to tylko powody do radosci, bo to najlepszy clan w historii naszej sceny. tak samo powrot L, byl to tez bdb clan. jezeli zbiera sie stara paczka i mowi, chcemy grac spowrotem razem, to dlaczegoby nie? ale powtarzam, ze ta co Bubi napisal to plotki!!!! ja tego nie potwierdzam...

b31m0 | 2003-12-22 19:01:31 +0100

bauwanek a'la wapster ;]

dżingyl benz dżingyl benz =-]

EDIT: w sumie to to wyglada jakby bauwanka ktos namierzal jakims wyje...scie duzym crosshairem ;D i to niestandartowym 8-]

putek | 2003-12-22 19:01:36 +0100

i gdzie ustawa o danych osobowych?:P Bubi oskarze Cie o publiczne udostepnienie mojego numer gg :PPPPPPP

ognos | 2003-12-22 19:01:53 +0100

haha, wyluzujcie :d

sYnth|Bubu | 2003-12-22 19:03:21 +0100

bambus na servie mowil o reaktywacji stad to zrodlo :P

putek | 2003-12-22 19:04:44 +0100

hehe:P rozumiem, no ale... mogles zapytac, bo to jak narazie plotki:P i nadal przy tym obstaje;]

ognos | 2003-12-22 19:12:54 +0100

na szubienice buba! :d

b31m0 | 2003-12-22 19:15:16 +0100

wio z nim!! :] [?! :ooo]

putek | 2003-12-22 19:16:40 +0100

hetta ;]]]

sYnth|Bubu | 2003-12-22 19:17:55 +0100

napisalem ze staraja sie ale czy im sie uda to nie wiadomo ale jak ktos to przeczyta a gra dobrze i nie ma clanu (slave :D:DD) to moze zbierzecie sklad :P a wtedy bedziecie mnie po rekach calowac :>

putek | 2003-12-22 19:18:26 +0100

:D:D:D:D lolek :]]]]

Mattias | 2003-12-22 19:21:21 +0100

bubu nie miales innego balwana ? :P

enjoy | 2003-12-22 19:22:00 +0100

"Pushek to raczej byl czlonkiem nie graczem :d"

-wiadomo ze nie byl graczem tylko webmasterem ale zeby od razu go od "czlonkow" wyzywac.....:asdasdasdadsd

sYnth|Bubu | 2003-12-22 19:23:14 +0100

ten jest zajabis!

g0ld | 2003-12-22 19:29:06 +0100

ten balwan to chyba ma pieczatke ze jak sie cche sciagnac EMS'a to trzeba bulic :o
EDIT: ten fajniejszy
www.telix.pl/images/mms/okolicznosciowe/1197.gif
albo ten
www.telix.pl/images/mms/okolicznosciowe/1062.gif
i ten
www.telix.pl/images/mms/okolicznosciowe/781.gif
o i jeszcze ten
www.telix.pl/images/mms/okolicznosciowe/780.gif

stirmal | 2003-12-22 19:45:25 +0100

Bubu to balwan, wiec dal swojego brata, nic nie mowcie :PPP

fftwinsik | 2003-12-22 20:00:30 +0100

legion reaktwyacja ma tylko szanse jesli bedzie gral tam android, bo inaczej to nie bedzie to samo L:) putek bembus i kto??? boze tylko nie raven!!! anyway gl w reaktywacji chociaz wolalbym inne rozwiazanie, zaintereswoani weidza o co chodzi:P

L1ghtn1ng | 2003-12-22 20:02:46 +0100

News'om bubu'sa (jak sie odmienia twoja xsywe?!) nadał bym jednak troche inny tytul, mianowicie: "Plotki ze sceny i nie tylko" :). Choc nie przecze temu ze takie news'y sa jak najabrdziej potrzebne i sa co najwazniejsze dla mnie ciekawe.

putek | 2003-12-22 20:10:10 +0100

twins pieprzysz, andro1d gral praktycznie w L za czasow gry LANowej i tylko na poczatku grania na necie. Caly clan trzymalem ja i mysle ze jakby zebralo sie 5osob z dawnej ekipy [ja wiem ktore 5 osob] to mozna by zrobic real L... a co do innych, o ktorych wiemy, to ja nic nie wiem...:P o co chodzi?

putek | 2003-12-22 20:17:55 +0100

bubu przez Ciebie mi sie gg zapycha... :P

sYnth|Bubu | 2003-12-22 20:19:34 +0100

heheh
L1ghting bubu'sa :D:DDD
Bubu jest nieodmienne :D

putek | 2003-12-22 20:24:32 +0100

Bubu jebne Ci, ja dziecko bawie a tu na gg co minuta wiadomosc o Leg1oN :DDDD kurde, a ja nie mam jak z tym brzdacem odpisywac ;]]]]]]]]]]]

SL4VE | 2003-12-22 20:26:53 +0100

Bubu... jakbyś potwierdził źródła to byś wiedział, że taki mastah jak ja przestał grac ;-), ale dzięki, że mnie doceniasz ;-)

BTW: putek mówiłeś, że 3 raz do tej samej wody nie wchodzisz...? [wiem poki co to plotki]

Mad | 2003-12-22 20:28:27 +0100

rutt i ash - bubu sie na was/nas obrazil i nic nie wspomnial :P

sYnth|Bubu | 2003-12-22 20:37:15 +0100

fuck zapomnialem napisac o reaktywacji 3m sor juz robie update :PPPP

dinhkertal | 2003-12-22 20:48:24 +0100

gl 3m :) mad kako twoj stary jest czolgista :D

putek | 2003-12-22 21:03:12 +0100

slv doskonale wiem co mowilem i dlatego jeszcze L nie ma... musze to dobrze przemyslec

Mad | 2003-12-22 22:46:26 +0100

thx bubu ;]

rage | 2003-12-22 22:48:38 +0100

lubie te nowinki ze sceny bubu nie zaprzestawaj :D

move | 2003-12-22 23:12:00 +0100

"urinal wroci, to tylko powody do radosci, bo to najlepszy clan w historii naszej sceny"

polemizowalbym ;))), najlepsze klany skladowo to oczywiscie: dawne m@w, pozniej t5, [BRO], oczywiscie klan duelowcow - 666, a urinal? tacy niewyrazni, mimo ze maja chyba najwiecej zwyciestw w seryjnie organizowanych ect ;). ale klan wszechczasow to predzej m@w z hutnikiem, enzo (zez), lead i ktos tam jeszcze... :) mario? juz nie pamietam ;)

SL4VE | 2003-12-22 23:21:51 +0100

mof, rozróżniasz pojęcia skill 1v1, a skill tdm?

A gdyby M@W się nie rozpadło to IMHO wygrałoby ECT3 itd

sYnth|Bubu | 2003-12-23 01:38:09 +0100

co by gdyby

jest jak jest :P a najlepszy w historii to chyba bro albo akbo nie wiem :D

putek | 2003-12-23 02:31:48 +0100

mof... ja jestem teraz zajebiscie pijany... ale Twoj komentarz rozjebal mnie do konca... skoro u| zdobylo najwiecej, to chyba o czyms swiadczy. btw. z tego co pamietam to m@w w sumie nie zdobyl nic... BRO sie co 5dni rozpadalo... wiec... ;]]]]]] no wygrali jedno ect i wszytstko... wiec polemizowalbym ktroy clan byl the best na polskiej scenie...

rage | 2003-12-23 08:20:34 +0100

ja zaczynałem q3 inspirujac sie Legionem i top on @#$%ł i w dupe m@w i bro :D i odwrotnie:P

SL4VE | 2003-12-23 08:23:47 +0100

M@W się rozpadło zanim zdąrzyło coś osiągnąć, ale byli nie do pokonania wtedy ;-).
Szkoda, bo zajebisty klan był.

putek | 2003-12-23 10:06:26 +0100

slv super, ja tam pamietam ze z L pokonac m@w wcale nie bylo trudno, BRO juz gorzej, ale nieraz sie udawalo

putek | 2003-12-23 10:12:44 +0100

jezu, ja cos w nocy komentowalem? lol, nie pamietam:DDDD

putek | 2003-12-23 10:20:07 +0100

Bubu... juz bym 3 klany zalozyl, tyle mam chetnych ;]]]

sYnth|Bubu | 2003-12-23 11:03:57 +0100

loooooooooooooooooooooooooooool
putek zrob kilka dywizji i wlasna lige ::DDD:D:D:D

a co do tych clanow to nie bierze sie pod uwage co moglby osiagnac tylko co osiagnal .

putek | 2003-12-23 11:09:29 +0100

Bubu masz 10min na usuniecie tego textu o Leg1oNie i mojego nr gg, bo juz mnie to wqrza :D

SL4VE | 2003-12-23 13:06:10 +0100

putek to zależy kiedy ;-)

sYnth|Bubu | 2003-12-23 13:13:14 +0100

ups chyba juz 10 minelo :D

putek | 2003-12-23 13:15:28 +0100

kufa, no nie mam Ci Bubi co zrobic :P kufa no... wyjeb to bo serio mam dosc :D oni nie czytaja komentarzy tylko same newsy i napierdalaja do mnie na gg ja pojebani ;D

BobeK | 2003-12-23 13:20:47 +0100

Załóż mu bana na komputer. ;)

putek | 2003-12-23 13:27:09 +0100

powiedzial co wiedzial... :D:D:D

sYnth|Bubu | 2003-12-23 14:01:57 +0100

deiks ?
fajnie napisze za tydzien ze juz nie bedzie Leg1onu a putek do dxikz poszedl :P

sYnth|Bubu | 2003-12-23 14:03:17 +0100

moze zmienie numer na gadu slejfa ?
sasas ;]

putek | 2003-12-23 14:04:29 +0100

;]]]

SL4VE | 2003-12-23 14:43:25 +0100

putek do dxów to Ty moim zdaniem akurat nie pasujesz ;-).

sYnth|Bubu | 2003-12-23 15:28:09 +0100

stanowczo za duzo grasz :P
dx sie cechuje tym ze sa to lenie i nic sie im nie chce
no moze za wyjatkiem dejva :D

to wykropkowane to wyraz Ce.ch.uje

coolfon | 2003-12-23 15:45:06 +0100

no L fajne bylo... i nawet sie nielze trzymalo przez jakis czas... do tej pory mam demko jak z kilenem sie RA na dm7 bronilo :))) no i nadal mamy rekord ect we fragach - cos kolo 500:-2 w dwumeczu :))))
Leg1oN forever!

ale w sumie kolejnej reaktywacji bym nie chcial... w pierwszej juz nie bralem udzialu... pierwszy L byl the best! tu napisalbym pozdrowienia, ale boje sie ze kogos pomine:)
putek, jaki byl pierwotny squad?? putek, andro1d, coolfon, emix, ewok, kilen, bam, drug, raven. wiem ze jeszcze potem dochodzili (sabath, lolol i inni). faktycznie bym sie pogubil :)

edit: aha no przeciez m.in jeszcze Para byl :)) jak moglem zapomniec o takim zakrecie :p

putek | 2003-12-23 20:00:40 +0100

burp

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63