przemyśl - więcej konkretów!
czw, 17 kwiecień 2003 10:29:53 | Autor: tęczowa.zemsta | Quake 3 Arena
Ponieważ zawsze uchodziłem za lenia i teraz niczym Was nie zaskocze :P
Copy/paste ze strony turnieju:
*
W dniu 17.05.2003 około godziny 10:00 w Przemyślu w centrum rozrywki "Klub SingSing" odbędzie się turniej Quake III Arena. Organizatorami są System X oraz kafejka internetowa "Piramida".
Obok zamieszczamy mapę dojazdu do klubu ( opcjonalnie dla strony ;] ) a poniżej postaramy się napisać coś na temat zasad udziału w turnieju. Turniej rozgrywany będzie na platforme vq3, typowy TDM 4 vs 4.
Patronat nad całą imprezą obejmują miejscowe media - "Życie Podkarpackie" i Radio Hot. Co do nagród za zajęcie pierwszych 3 miejsc sprawa nie jest jeszcze zamknięta na ostatni guzik, możemy jednak zapewnić, że nagrody są przewidziane (to kwestia "dogadania się ze sponsorami" - poinformujemy o tym w możliwie jak najszybszym czasie).
Zdajemy sobie z tego sprawę, że nic tak nie przyciąga na turnieje jak atrakcyjne nagrody!
Prosiłbym wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w turnieju o wysyłanie potwierdzeń na maila (potrzebujemy informacji do odpowiedniego przygotowania się). Do dyspozycji na turniej udostępniamy 16 komputerów, głównie durony oraz telebim oraz stanowiska do irca. Po zakończeniu turnieju odbędzie się dyskoteka (start godz 21:00), zapodaje Dj dar3cki. Przygotujcie się solidnie do turnieju aby zgarnąć główne nagrody.
Więcej informacji podamy w póżniejszym terminie. Gorąco pozdrawiamy i życzymy udanej zabawy.*





JarlB | 2003-04-17 19:49:11 +0200
campa, ty zyjesz ? :P
#639751
tęczowa.zemsta | 2003-04-17 19:57:52 +0200
czasami
#639752
zLoo | 2003-04-17 21:31:54 +0200
gl.. na turnieju all i do zobaczenia w przemyslu :D
#639780
JarlB | 2003-04-17 22:37:45 +0200
tak szczerze mowiac to nieciekawy termin macie...pomysl: koniec roku szkolnego, pocztek sesji (chyba), kazdy chce zaliczac przedmioty :P a wogule to malo czasu uplynie od Lodzi... tak czy inaczej gl, oby byla fajna imprezka ...
#639787
host | 2003-04-17 23:49:49 +0200
troche niekorzystne warunki ukształtowania Przemyśla są .... ale gl
#639796
tęczowa.zemsta | 2003-04-18 04:40:23 +0200
wrecz przeciwnie z terminami... to bedzie zaraz po maturach itp
#639800
zLoo | 2003-04-18 18:16:47 +0200
maturki i wsam raz na uczczenie przemysl :D
#639858
sYnth|Bubu | 2003-04-18 18:53:47 +0200
xplo akurat maturki sie koncza ok 30 maja liczac ustne + matura z jezyka wiec teramin jest poroniony po 30 maja uczestnicy sa pewniejsi.....
#639866
nxs.rush | 2003-04-19 14:43:12 +0200
moze w koncu cos wypali tak jak powinno. powodzenia chlopaki.
#640020
czus | 2003-04-20 11:05:08 +0200
:D ten termin to akurat matury ustne :/ do zlokania w przemyślu choc musze to jeszcze przemyśl(eć) :P
#640193
zLoo | 2003-04-20 11:23:32 +0200
wyslalem maila z zapisem teamu i teraz co ?? czekac na odeslanie potwierdzenia do mnie ??
#640197
wopdarecki | 2003-04-21 14:29:12 +0200
prosze o potwierdzanie zgloszen udzialu w turnieju i o ewentualne wasze opinie ale termin jest juz zaklepany.Organizator wopdar3cki
#640354
Zaloguj się by dodać komentarz.