ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



przemyśl - więcej konkretów!

czw, 17 kwiecień 2003 10:29:53 | Autor: tęczowa.zemsta | Quake 3 Arena

Ponieważ zawsze uchodziłem za lenia i teraz niczym Was nie zaskocze :P

Copy/paste ze strony turnieju:
*

W dniu 17.05.2003 około godziny 10:00 w Przemyślu w centrum rozrywki "Klub SingSing" odbędzie się turniej Quake III Arena. Organizatorami są System X oraz kafejka internetowa "Piramida".

Obok zamieszczamy mapę dojazdu do klubu ( opcjonalnie dla strony ;] ) a poniżej postaramy się napisać coś na temat zasad udziału w turnieju. Turniej rozgrywany będzie na platforme vq3, typowy TDM 4 vs 4.

Patronat nad całą imprezą obejmują miejscowe media - "Życie Podkarpackie" i Radio Hot. Co do nagród za zajęcie pierwszych 3 miejsc sprawa nie jest jeszcze zamknięta na ostatni guzik, możemy jednak zapewnić, że nagrody są przewidziane (to kwestia "dogadania się ze sponsorami" - poinformujemy o tym w możliwie jak najszybszym czasie).

Zdajemy sobie z tego sprawę, że nic tak nie przyciąga na turnieje jak atrakcyjne nagrody!

Prosiłbym wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w turnieju o wysyłanie potwierdzeń na maila (potrzebujemy informacji do odpowiedniego przygotowania się). Do dyspozycji na turniej udostępniamy 16 komputerów, głównie durony oraz telebim oraz stanowiska do irca. Po zakończeniu turnieju odbędzie się dyskoteka (start godz 21:00), zapodaje Dj dar3cki. Przygotujcie się solidnie do turnieju aby zgarnąć główne nagrody.

Więcej informacji podamy w póżniejszym terminie. Gorąco pozdrawiamy i życzymy udanej zabawy.*

Gravatar

JarlB | 2003-04-17 19:49:11 +0200

campa, ty zyjesz ? :P

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-04-17 19:57:52 +0200

czasami

zLoo | 2003-04-17 21:31:54 +0200

gl.. na turnieju all i do zobaczenia w przemyslu :D

Gravatar

JarlB | 2003-04-17 22:37:45 +0200

tak szczerze mowiac to nieciekawy termin macie...pomysl: koniec roku szkolnego, pocztek sesji (chyba), kazdy chce zaliczac przedmioty :P a wogule to malo czasu uplynie od Lodzi... tak czy inaczej gl, oby byla fajna imprezka ...

host | 2003-04-17 23:49:49 +0200

troche niekorzystne warunki ukształtowania Przemyśla są .... ale gl

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-04-18 04:40:23 +0200

wrecz przeciwnie z terminami... to bedzie zaraz po maturach itp

zLoo | 2003-04-18 18:16:47 +0200

maturki i wsam raz na uczczenie przemysl :D

sYnth|Bubu | 2003-04-18 18:53:47 +0200

xplo akurat maturki sie koncza ok 30 maja liczac ustne + matura z jezyka wiec teramin jest poroniony po 30 maja uczestnicy sa pewniejsi.....

nxs.rush | 2003-04-19 14:43:12 +0200

moze w koncu cos wypali tak jak powinno. powodzenia chlopaki.

czus | 2003-04-20 11:05:08 +0200

:D ten termin to akurat matury ustne :/ do zlokania w przemyślu choc musze to jeszcze przemyśl(eć) :P

zLoo | 2003-04-20 11:23:32 +0200

wyslalem maila z zapisem teamu i teraz co ?? czekac na odeslanie potwierdzenia do mnie ??

Gravatar

wopdarecki | 2003-04-21 14:29:12 +0200

prosze o potwierdzanie zgloszen udzialu w turnieju i o ewentualne wasze opinie ale termin jest juz zaklepany.Organizator wopdar3cki

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63