ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



PRZEMYŚLano na nowo i zrobiono...

wto, 22 kwiecień 2003 12:51:59 | Autor: tęczowa.zemsta | Quake 3 Arena

A więc maile i komentarze dały porządany skutek... DATA TURNIEJU PRZENIESIONA ZOSTAŁA Z 17go NA 31 MAJA. Serdecznie wszystkich zapraszam. Od siebie dodam, iż będzie można zobaczyć na owym turnieju stare gwiazdy poslkiego kaczorka trzeciego ... [update] dokładnie jednak nie wiadomo jakie. Wszystko zmienia się co sekundę

ognos | 2003-04-22 13:17:52 +0200

tylko nie zbijcie mnie :)

abs | 2003-04-22 13:23:05 +0200

no załatwiłem to jest:)

.gogi | 2003-04-22 13:51:03 +0200

beda same popstars
;D:D

abs | 2003-04-22 14:02:15 +0200

@#$% edek to i campa to chyba mieli byc na wszystkich turniejach i chuja. Po co takie piredolenie w newsach:D?

Gravatar

pogo | 2003-04-22 14:12:07 +0200

xplo zabierzesz mnie ze soba ?? ;p

exodus | 2003-04-22 14:27:54 +0200

heh a nie mozna przeniesc turnieju z Pzemysla, gdzie indziej, to koniec Polski .. :F

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-04-22 14:28:09 +0200

jak sie na wache zrzucisz to czemu nie :O

Mad | 2003-04-22 14:32:49 +0200

wlasnie koniec Polski ... bedzie kasa to fUzz sie zjawi :D a co do edka no abs dobrze mowi bo zawsze mial byc a nigdy go nie ma :)

abs | 2003-04-22 14:36:54 +0200

zreszta po co wy tu sie meczycie:)
skoro 1 miejsce juz jest zajete w przemyslu:D:D

Szczawson | 2003-04-22 14:51:38 +0200

31 maja.....Tego dnia jest Judgement Night all stars ghatering w krakowie.......zapewne niektorym bedzie to niepasowalo.......

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-04-22 14:54:13 +0200

bywa :]

banditos | 2003-04-22 14:57:25 +0200

Taakie czasy...bo to Polska...:D

abs | 2003-04-22 15:00:31 +0200

zreszta nei wydaje mi sie zeby na judgement najty jezdzili stali bywalcy turniejów tdmowych:DDDD

Szczawson | 2003-04-22 15:05:07 +0200

No nie wiem czy masz racje do konca.W wiekszosci duelowcy promode-a,ale nie tylko. Pozatym zwracanie uwagi na terminy innych imprez jest dosyc wazne...

Gravatar

tox1c | 2003-04-22 15:28:21 +0200

abs:"zreszta po co wy tu sie meczycie:)
skoro 1 miejsce juz jest zajete w przemyslu:D:D"

abs przez kogo :> ???

Gravatar

pogo | 2003-04-22 15:33:28 +0200

no ba toxic nie rob lipy wiadomo ze przeze mnie ;)

sYnth|Bubu | 2003-04-22 15:33:28 +0200

abs specjalnie przyjade zeby ci dupe zloic :P 1v1

abs | 2003-04-22 16:11:53 +0200

kampez pisz duzymi literami bo co poniektorzy nie kimaja czaczy o czym sie do nich pisze:>>>
toxic a jasne ze przez nas:D
bubu jade teraz do caffe moj numer gg 1263005
mozemy zagrac duela i cie zmiazdze plebsie=D

ziemba | 2003-04-22 17:46:05 +0200

kufa przelozyli :(

na nastepny dzien mam chyba egzaminy na studia :(

davep | 2003-04-22 18:58:22 +0200

A tak wogole to gdzie jest koniec Polski ?
W Przemyslu ? Hmm myslalem ze to ja mieszkam na z a d u p i u :)

VipeR | 2003-04-22 20:19:51 +0200

Koniec Polski czlowieku to je u mnie - Lubaczow, jakies wiencej niz 50 km od Przemysla, gdzies 20 km od UA. Zobacze moze pzryjade na tego turnieja, zobacze jeszcze kto sie zjawi bo nigdy nie widzialem graczy dobrych klanow w realu :)

Gravatar

eddie | 2003-04-22 21:52:15 +0200

spoko ze sie dowiaduje ze bede na jakims o.sr.anym turnieju z newsa na tej stronce, interesujace

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-04-22 22:09:46 +0200

ahaha no to update niusa... male sprostowanie jak tak :d sorki za bledne info

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-04-22 22:16:36 +0200

ok wali mnie to juz w sumie jak narazie. kleje info jakie dostaje na gg. w sumie to rozz zabierz mi tego (zg)redaktora bo obecnie moje newsy opieraja sie na owym turnieju. czyli jeden news na miesiac

sYnth|Bubu | 2003-04-22 22:26:34 +0200

oki abs zobaczymy w Przemyslu na rownych pingach :P i nie mow do mnie plebsie bo sie osmieszasz....

Gravatar

tox1c | 2003-04-22 22:37:30 +0200

Ludzie bedziemy balowac po turnieju....ach te dyskoteki :D:D

sYnth|Bubu | 2003-04-22 22:54:21 +0200

tox bedziesz mial sily ? przeca przez pol polski przejedziesz :P

zLoo | 2003-04-24 12:11:31 +0200

mam nadzieje ze taka data jush zostanie :>

zLoo | 2003-04-24 12:14:45 +0200

mozna by tak wiecej turniejii robic na podkarpaciu

zLoo | 2003-04-24 12:14:45 +0200

mozna by tak wiecej turniejii robic na podkarpaciu

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63